BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

13 lata 7 miesiąc temu #29867 przez jedynaczka
a ja z miłą chęcią jak już wcześniej pisałam wybieram sie na łowy :D
a otowrzyli u mnie w miasteczku nowy lumpeks dwupiętrowy więc jest w czym wybierać :)
tak samo jak Wy dziewczyny piore w minimalnej temp 60 stopni, 40 mało kiedy używam. i takim ciuszkom nic a nic sie nie dzieje :)

a co do tego że kto w tym chodził? jak to kto? jakies inne dzieciątko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29906 przez Mirella
No właśnie, inne dzieciątko :) Przestańcie myśleć o tych ubrankach że były nimi podłogi myte :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29913 przez Asiersa
Dziecko to dziecko :) co za różnica czy znajome czy nieznajome :woohoo:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29960 przez jedynaczka
no w końcu nie nadarmo Majka śpiewa ' wszystkie dzieci nasze są ' ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29970 przez martela89
Ja też nie rozumiem tego jak mozna napisać-nie wiadomo kto to nosił :angry:
Wiadomo!!! Dziecko takie samo jak nasze!!! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33668 przez alutka1011
A ja mam takie pytanie apropo tematu co myślicie o takich używanych zestawach ciuszków na allegro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33673 przez Emme
Hymmm chyba to jest tak samo jak z lumpeksu. Mnie nie przeszkadza, lubię kupowac używane ciuszki, bo można naprawdę super rzeczy wyłowić, często z metkami. A te z allegro mają dla mnie minus- są droższe niż te kupione na wagę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33674 przez alutka1011
Ja ostatnio kupiłam zestaw 53 ubranek za ok.200zł a ubranka wyglądają jak nowe!Niektóre jeszcze z metkami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #33675 przez Emme
To przykłady ubranek z lumpeksu, które były jeszcze z metkami, a nie kosztowały więcej jak 1 zł
3-6 m-cy

o-3 m-ce

szkoda, że jakośc zdjęc nie jest najlepsza, bo z rzeczywistości wyglądają o wiele ładniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33677 przez jedynaczka
ja jestem bardziej za lumpexami, niż allegro używanymi, tutaj mozesz pooglądać z każdej strony, podotykac, dokładnie sprawdzić czy nie jest podarte, poplamione i dopiero wrzucasz do koszyka, a na allegro jedno zdjęcie i to wszystko.
no i ceny nie da sie ukryć ze wyższe i nie zapominajmy że za przesyłke też sie płaci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33710 przez natmur11
teoetycznie uwazam ze ciuszki w megapakach z allegro to fajna sprawa z tym ze zazwyczaj ludzie sprzedaja w wiekszosci rzeczy malo praktyczne np jesienia letnie sukieneczki w duzych ilosciach czy jakies futerka czy adidasy dla noworodka a raczej rzadko te lasdne rzeczy okazuja sie praktyczne. chociaz zdarzaja sie paki naprawde fajne warte swojej ceny. ja jestem bardziej za ciuszkami z allegro niz z lumpka, ostatnio kupilam corci nowe markowe ogrodniczki za 15 zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33713 przez sylka
Ja dla swojego maluszka także kupiłam kilka rzeczy w second handzie. Uważam że warto tam zaglądać, często można kupic firmowe, dosłownie nowe ciuszki za grosze. Poza tym maleństwa bardzo szybko rosną i w ten sposób można zaopatrzyć szafę malucha tańszym kosztem w przeróźnego rodzaju ciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33774 przez asia26
ja ubranka typu bielizna kupilam nowe ale reszta wszystko z lumpeksu bo sa super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33776 przez asia26
cos mi sie cyklo :) sa super ja trafilam ogromna ilosc nowym jeszcze ometkowanych ubranek w cenie od 3 do 8 zl takie naprawde bajeranckie perelki. kupowanie trwalo 4 miesiace ale warto bylo a kazde ubranko najpierw trzeba dokladnie uprac nawet to nowe za 50 zl bo bog wie kto w sklepie dotykal go.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34338 przez olapelc
ja nawet dziś byłam na polowaniu i nasza garderoba sie wzbogaciła o małe cudeńka w małej cenie:)
polecam wszystkim, nie ma się czego bac moim zdaniem, poza tym zgodnie z przepisami to te ubrania sa bardzo mocno dezunfekowane zanim trafia do sprzedazy wiec cokolwiek moglo w nich siedziec (chociaz pewnie nic nie siedzialo) zostalo przez chemię wybite. dlatego nalezy po prostu dokładnie prac a potem juz tylko się cieszyć z uzywania:)

przy okazji:

www.ankiety-online.pl/survey.php?id=Surv...cf378abdb&page=0

proszę o pomoc w postaci wypełnienia krótkiej anonimowej ankietki - czas około 1 minuty. zbieram informacje do pracy na temat analizy rynku art dla dzieci, z gory dziekuje za pomoc:)

link

www.ankiety-online.pl/survey.php?id=Surv...cf378abdb&page=0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl