BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

14 lata 4 tygodni temu #8785 przez basik_twins
Agnieszka napisał:

po prostu piorę dopóki nie będę czuła tego zapachu, bo te rzeczy mają swój charakterystyczny zapach


I jest czystrze niz te ze sklepu
A nie mówimy tu o jakiś "szmatach" z odzysku bo jak kupujemy coś z odzieży używanej to przeważnie coś zadbanego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8791 przez Mirella
No jeżeli o zapach chodzi to ja dużo rzeczy dostaję od koleżanki która pali papierosy, jej mąż też, i niby ona mi daje wszystko uprane a ja i tak piorę, bo ten zapach jest nie do zniesienia, już chyba ciucholand mniej odrzuca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8793 przez basik_twins
Oj Mirella juz sama nie wiem co gorsze

zapach lumpeksu czy fajków.

Przed ciążą się ograniczałam do 10, 8 papierosów, bo tak paliłam paczke dziennie.

Odżuciło mnie i teraz jak gdzies jestem wsród palaczy i ściągam np sweter i czuje jak przeciągam przez głowe ten zapach to potrafie wymiotować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8806 przez Madzia89862
a ja tam kupiłam pare razy maluchowi ciuszki z ciucholandu naprawde wspaniałe i niezniszczone i sie nie wstydze tego.duzo dosałam tez o znajomej i sporo tez kupilismy nowych ale ja nie mam nic przeciwko ciucholandom.wyprene,wygotowane i wyprasowane.a uzywane ale jeszcze sie uzylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8824 przez martela89
Wiem,że czasami w ciucholandach można dostać piękne firmowe ciuszki. A wyprane i wyprasowane to tak samo jak od kogoś znajomego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8831 przez Madzia89862
no wiec wlasnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8835 przez jedynaczka
ja też nie mam nic przeciwko ciuszkom z lumpeksu :)
są niezniszczone, bo takie dzieciaki nie niszczą łaszków.
wyprane kilka razy wyprasowane czymają się lepiej niż niektóre nowe ze sklepów.
Sama chętnie w wolnym czasie wychodze na "łowy" jak to mówi mój mąż ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8918 przez Moniq
ja nie mam nic przeciwko ciuchom z lumpeksu, czasem można znaleźć takie perełki :)mamy duzo nowych ubranek ale na łowy do lumpeksu też mi się zdarza wybrać ; poza tym pranie i prasowanie i jak nowe. maluchy tak szybko wyrastają, zaśliniają się, brudzą jedzonkiem, zasikują czasem i kupę zrobić się zdarza-są takie dni że muszę małą kilka razy przebierać- więc sporo ciuszków potrzeba; poza tym ubranka są drogie, i wolę tą kasę wydać np na zajęcia na basenie albo jakąś inną przyjemność do malucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8924 przez Manga
Dla mnie ubranko musi mieć to "coś", co sprawia, że chętnie je zakładam mojemu Żółwikowi. Każda z Wam ma pewnie ciuszki, w które lubi ubierać swoje dzieciaczki i takie, które zazwyczaj sięgając do szuflady, jakoś się omija.

I w moim przypadku nie ma to nic wspólnego z tym, czy jest to ubranko nowe czy używane.
Nie mam żadnych uprzedzeń do ciuszków noszonych wcześniej przez inne (nie moje) dzieci, także tych z ciucholandów.

Za to mój Żółwik ma w swojej szafie kilka szmatek nowych i drogich, których prawie w ogóle nie nosi, bo są z różnych względów niepraktyczne (często nie do końca trafione prezenty).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8932 przez ilona
dokładnie tak jak mówisz moniq.... :)
sama mam mnóstwo rzeczy z ciucha i podczas buszowania znalazłam kilka "perełek" dla mojego dziecka.
i tak wszystko pierze się i prasuję więc dla mnie żaden problem.Kilka rzeczy mam nawet z metką naprawdę dobrych firm :)nie to co nasze polskie po 4-5 praniach robią się powyciągane, brzydkie, po mechacone i nie miłe w dotyku. a a firmy takie jak next, cherokee, h&m naprawdę wydają się być "mocne".
Mam tak jak Manga że musi ciuszek musi mieć to "coś" więc jeśli wpada w oko to biorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8957 przez jedynaczka
Oj tak ilona masz rację...
ciuszki z naszych polskich sklepów nie dość że ceny mają niebotyczne <niestety> to w dodatku nie są warte tej ceny.
Przeważnie są jakieś nieforemne i nijak nie można je dopasować do wieku maluszka.
Dla przykładu kuopłam małemu komplecik i bluzka już jest za mała.. rękawi długaśne a reszta śmiesznie krótka a spodnie nadal są za duże i dużo za szerokie...
Tragedia po prostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8959 przez Madzia89862
skad ja o znam..:0ak czytam jedynaczka i tez mialam problem z dresikiem rekawy dlugie reszta ktotja co prawda spodnie sa w miare ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8992 przez Moniq
myślałam że tylko ja mam ten problem, że jakieś nieforemne te ubranka :) oprócz tego, że ubranko musi do mnie "przemawiać" to mała musi się w nim dobrze czuć- mam kilka takich rzeczy niby ładne ale jakoś małej nie pasują, może nie wygodne i mała się denerwuje jak je wkładam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8995 przez Scholastyka21
a ja jestem za, mam ciuszki nowe, ale od początku kupowałam równiez używane, prałam w swoim proszku i nakładałam, nigdy nie miałam żadnych problemów po nich (odpukać) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #8997 przez jedynaczka
więc ogólnie można podsumować że mówimy tak ciuszkom z tak zwanej drugiej czy też trzeciej ręki ;D tanie wytrzymałe i śliczne ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl