BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

13 lata 4 miesiąc temu #43047 przez Myla
Witam,

Jakis sprawdzony lumpeks we Wrocławiu? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44792 przez makaja
Sylka super spodenki i super fotka :D Twój dzidziuś będzie w tym urzekająco wyglądał.
Ja skompletował 3/4 w ciucholandach i jestem bardzo z tego zadowolona... nawet niekiedy można dostać lepsze jakościowo ciuszki niz są dostępne w sklepach... a tąńsze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44836 przez baby_55
Ja też większość ciuszków dla maluszka mam albo z lumpka albo z allegro, są przeważnie z markowych sklepów i świetnej jakości za grosze :ohmy: :woohoo: Ostatnio otworzyli niedaleko nowy sklep, wróciłam z zakupów obładowana ciuszkami dla maluszka, męża i dla mnie a zapłaciłam ok. 1-2 zł za sztukę :silly: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44911 przez makaja
ooo a gdzie dokładnie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44971 przez baby_55
W dawnym hotelu forum na konopnickiej otworzyli, przy parkingu podziemnym, w miejscu gdzie wcześniej był sklep z artykułami dziecięcymi. Najtaniej jest w piątki, a zwłaszcza w ostatni piątek miesiąca. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48507 przez Green
Widze ze zdania sa dosc podzielone , osobiscie WSZYSTKIE ciuszki mam od kolezanek i kolezanek moich koleanek ktorych nawet nieznam. Nierobi mi to wiekszej roznicy skad mam ciuszki wazne ze sa i sa w b.dobrym stanie ! Na dzien dzisiejszy niemusze kupic nic procz wozka,lozeczka,wanienki i kosmetykow dla malenstwa i innych drobiazgow. Z ciuszkow NIC ,mam cala fure zarowno dla dziewczynki i chlopca , a do porodu jeszcze szmat czasu :silly: Mam jednak kolezanki w Pl ktore zakupuja ciuszki tylko w ciucholandach i gdybym tez mieszkala w Pl to najzwyczajniej w zyciu bym tam sie zaopatrywala , bo prawdopodobnie niebylo by mnie stac na zakupy w sklepie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #49706 przez karolena
Ja równiez jestem Za!!! Ja nic praktycznie nie musze kupowac odziedzicze ubranka po 3 chlopcow:) ale i tak juz mam kilka nowych rzeczy upatrzonych:) a jak bedzie dziewczynka to wogole obled w oczach bedzie:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53335 przez divette
ja jestem jak najbardziej za. niczym się te ubrania nie różnią od tych odziedziczonych po ciotkach, kuzynkach, siostrach czy koleżankach więc nie widze problemu.
przecież i tak to piorę. maluchy rosną w zastraszającym tempie więc nie zdążą tego zniszczyć, a ile można oszczędzić i za ta cenę kupić coś innego. za body niezniszczone z disnay zapłaciłam 2,5. w sklepie takie same widziałam za 30 zł.

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53445 przez Gosia_Krupa
Racja!!! :ohmy: Ja ostatnio kupiłam niemal w ogóle niezniszczoną sukieneczkę Next i zapłaciłam za nią 4zł,a w sklepie musiałabym zapłacić z 80zł,a podejrzewam,że różniłyby się tylko tym,że ta ma metkę,a ta nie miała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53563 przez raczek10
CZASEM MOŻNA COŚ FAJNEGO UPOLOWAĆ :laugh: OSTATNIO KILKA BLUZECZEK DZIEWCZYNOM I TO ZA GROSZE :laugh: SPODNIE REPORTERA ZA 7 ZŁ. :P

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61621 przez marzeniamn
Od dawna wiadomo, ze ubranka dla niemowląt są drogie. Ja kilka razy odwiedziłam sklepy z używaną odzieżą i kupiłam parę sztuk body i śpioszków w bdb stanie. Oczywiście kupię również rzeczy całkiem nowe. Mam zamiar wyprać te używane w 90stopniach, później jeszcze raz i 2 razy wypłukać w płynie do tkanin. Jestem za...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61629 przez SISUNIA88
ja też dużo kupuje ciuszków w lumpeksach... dziecko tak szybko wyrasta z ubranek:) myślę że w takich miejscach dużo osób kupuje tylko niektórzy się nie przyznają:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61830 przez Groszek
Ja też jestem za :) ostatnio kupiłam kurtkę Bergsona dla mojego męża za 7 zł :) a w sklepie identyczna kosztowała prawie 200 :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62985 przez Dave
Ja tam nie mam nic przeciwko. Tam są super markowe ciuszki, czasem z metkami. Wiadoma sprawa, że trzeba je wyprać i przygotować do noszenia. Też uważam, że w ciuchach kupuje sporo osób, które się do tego nie przyznają. Ostatnio wynalazłam taki fajny lumpek, same oryginalne rzeczy, w super stanie, z metkami :P A jakbym miała iść do sklepu i kupić wszystko nowe, to bankrut!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #62992 przez Asiersa
Kupiłam ostatnio w ciucholandzie ciepły bezrękawnik z metką dla Tomka :) zapłaciłam aż całe 5 zł :) bezrękawnik jest dwustronny (z jednej strony ortalion, z drugiej sztruks). Wczoraj byłam w Carrefurze i widziałam podobne bezrękawniki w PROMOCJI za 25 zł :)
Poza tym pełno bodziachów (około 20 szt za 9 zł/na wagę) no i jeszcze sporo innych rzeczy :)
Ogólnie rzecz biorąc Tomek ubranka ma po dziecku od mojej koleżanki oraz z ciucholandu :)
Nowe ma tylko te, co goście przynosili :)
oto kilka przykładów :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl