BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #366690 przez Katarzyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366693 przez mia1082
:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

a co to sie stalo czytam czytam a tu taki klops :( my dzis na nogach od 4.50 ehhhh moj synus mnie zawsze czyms zaskoczy dobrze ze poleglam wczoraj wczesniej bo bym chyba padla dzisiaj.... pozniej Wam odpisze bo co z tego ze 2 stronki niecale jak poematy takie ze glowa siwa :lol: mam nadzieje ze tez tu bedziecie ........ co z tamtym watkiem???? :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366696 przez vestusia
No teraz to się wkurzyłam. Dlaczego ma zniknąć Nasz wątek? Tyle pamiątek i stron??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366697 przez vestusia
Dżem dobry!

Moje dziecię nie śpi od 5, o zgrozo!

Mia Kacperek zadowolony na spacerku i podoba mi się ten wózek :) Na zdjęciach wygląda super no i Kacperkowi jak widać też pasuje :) A ciężki jest?

Kima jak się z Ciebie lało to dobrze, znaczy się, że się wymęczyłaś i wypociłaś :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do fotek Zuzanki to tak myślałam, że tak to odbierzecie, zresztą mi też smutno na nie patrzeć, ale uwierzcie mi – ona takie sceny robi ilekroć wyjdę z pokoju. Po prostu nie lubi leżeć z zabawkami, wolałaby albo na rączkach, albo leżaczku. A jak musi powalczyć, to już jest gorzej. Naprawdę nie chcę, żebyście odebrały to jako krzywdę, bo naprawdę nic jej się nie działo, ona po prostu z reguły złości się jak jest zmuszona do jakiejkolwiek aktywności (i to bez niczyjej pomocy).

Mia a ten niekapek to z jakiej firmy macie?

Ja kupiłam w Rossmanie zwykły z canpola ale Zuzi się nie spodobał i dlatego zastanawiam się nad zakupem z Lovi. Sama nie wiem.

Lusia, ja mam 158cm wzrostu, więc to sporo jak te 10cm dodasz :) Dlatego mogę ważyć mniej he, he, he :D

No następna – nie męczę Zuzi, ona naprawdę zawsze mi sceny urządza jak musi się pobawić z zabawkami. Po prostu nie lubi. Chwilę poleży a potem już stęka. A nie daj Boże zejdę jej z widoku to jest taki ryk, że byście same nie uwierzyły. Naprawdę, bo aż mi teraz głupio się zrobiło, że Wam te zdjęcia wkleiłam :(

Zuzi też ostatnio właśnie starłam jabłko i do tego biszkopt. Nie wyglądało to najlepiej, ale Zuzi nawet smakowało. Zresztą, ona generalnie przy pierwszym podejściu zawsze robi dziwne miny, ale wciąga wszystko aż jej się uszy trzęsą :)

No a Natalka jak sobie luzacko odpoczywa :D

Anakol – Zuzia nie wypadłaby z tej huśtawki, ale była w niej dosłownie chwilę, zrobiłam zdjęcia i ją wyjęliśmy :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina – dzięki za info o oliwie z oliwek. Następnym razem też dodam, skoro piszesz, że można. Ta się właśnie zastanawiałam nad nią :)

No następna, zaraz padnę. Zuzia wycałowana, ja zaraz tu w kompleksy wpadnę i poczuję się jak jakaś wyrodna mama. Ona naprawdę złości się o wiele rzeczy, które jej nie pasują, ale mogę Was zapewnić – krzywda jej się nie dzieje. Nie mogę ciągle robić tak, jak Zuzia chce, bo naprawdę leżałaby cały czas w leżaczku, z przerwą na drzemki i na rączkach. Nie mogę tak, muszę ją „zmuszać” do wysiłku i rozwijania się. :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super, że Michaśka robi takie postępy i będzie raczkować. Trzymam mocno kciuki :)
No i brawo za poskładanie wózka. Daj namiar na ten, co kupiłaś, please :D

No nie mogę z tych podrywaczy ha, ha, ha :D Ale laska jesteś, to się nie ma co dziwić :) Super, bo takie coś też dowartościowuje, że mimo, że jesteś mamuśką, to nie jesteś zapuszczona, wręcz przeciwnie – zadbana i faceci to widzą :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia no Twój Krzyś to niezły. Ale widać akurat ze sprzątaniem nie masz problemu, bo jak po pracy wziął się za okna, to jestem pełna podziwu. Mój to w dzień wolny nie zrobiłby tego, a co dopiero po pracy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No przynajmniej Ty Dorciu nie napisałaś niczego smutnego o fotkach Zuzi. Aż mi głupio się zrobiło po prostu. Ja niestety nieraz muszę zignorować histerie Zuzi, bo ona wiele rzeczy wymusza. Ja naprawdę nie mogę jej ciągle nosić, bo raz, że nie mam siły, a dwa, że ona też musi nauczyć się zabawy ze sobą, bo w żłobku nikt jedną Zuzanką zajmować się nie będzie. Wtedy to przeżyje szok i będzie jej tylko ciężej.

No tak, Lenka to nocny Marek. Ale przynajmniej grzecznie leży, pogada, ale nie płacze. Ja też boję się ząbkowania.

Ten Michaś od Anety to ma już jednego ząbka i praktycznie bezobjawowo to przeszedł. Położna jej powiedziała, że prawdopodobnie tak będzie ze wszystkimi ząbkami. Ale ma super :)

Ja też jestem ciekawa jak Zuzia przejdzie ząbkowanie.

Dorcia zapewniam Cię, że Lenka nie jest pulpetem, no proszę Cię!
Mnie się wydaje, że te komentarze biorą się stąd, że niegdyś oznaką zdrowego niemowlaka była właśnie jego waga. Im więcej dziecko jadło, tym zdrowsze. Nie martw się i nie wbijaj sobie do głowy niczego głupiego. Ciesz się, że Lenka jest zgrabna, bo gruba nie jest na pewno. Jest długa, wygląda bardzo dobrze. To moja Zuzia jest grubsza, bo krótsza a kazałyście mi się nie martwić.
Myślę, że Ci po prostu zazdroszczą. I śmiało odpowiedz im, że owszem sprawdzałaś i nie ma nadwagi. No niektórzy to potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi.

Fotki Lenki super. Na pierwszej fotce wygląda jakby płakała i chciała przetrzeć oczko kocykiem :D Słodziak :)
W wannie jak super leży. Nasza wanienka już bardzo mała i nie pozwala na takie wygibasy :)
Lenka jest długa i szczupła, zdecydowanie!

Malina no teraz to na pewno kupią Michaśce ten chodzik!!! He, he, he :D
Twoja T. słynie z kupowania tego, czego akurat nie chcesz :)
Chociaż do dziś pamiętam tę paczkę białych pampków, chyba wzięła z tej kupki odłożonej na te Włochy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anakol – jest i Natalka z tatusiem! Jaka zadowolona!
Kochana chyba nie doczytałaś mojego pytania odnośnie butelek. Masz te Lovi Medical? Wyglądają one naprawdę fajnie i mają wyraźną, niezmywalną miarkę?? Proszę o radę, bo zastanawiam się czy wydać na nie kasę :D

Malinko – no Michasia cudowna! Ona zawsze taka śliczna jak Mamusia :) A Batman nie może zjeść po Michaśce, jak nakruszy? He, he, he :D I widzę, że Michasia ma coraz jaśniejsze włoski :) Laseczka :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Różyczko ładnie to napisałaś – wracamy do pracy dla naszych dzieci, żeby było im lepiej :) Spodobało mi się to i dodało otuchy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do naszego pieska, to nadal go nie ma, nie szukaliśmy jej już więcej, bo na tym mieszkaniu jest zakaz trzymania zwierząt. Właściciel nie zgodził się, no i wcale się nie dziwię.

O, to z Zuzi też leniuszek po tatusiu, skoro geny, to geny :D

Kredzia ale post! Dłuższy od mojego he, he, he. Czytam i końca nie widzę he, he, he :D

No i super, że zamówiłaś sobie kolczyki, należy Ci się!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie rozumiem dlaczego mamy kontynuować wątek gdzie indziej??

Moja Zuzia właśnie zasnęła a ja Was w końcu nadrobiłam. Kurka spuścić Was na chwilę nie można. No szalone jesteście :)

Bob w pracy, zrobiłam mu kanapki a ja idę dziś rozdysponować te 200 zł, które wczoraj mi dał ha, ha, ha. Oczywiście żartuję, zrobię tylko najpotrzebniejsze zakupy :D Idę do Lidla, a co!

Idę się położyć koło Zuzi, bo śpi obok mnie, więc jeszcze poleniuchujemy. Jest przecież wczesna godzina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366719 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366730 przez emkapl84
Dzień dobry kochane!!!!!!
U nas znowu piękne słoneczko wiec opalania ciąg dalszy
Z m zamieniłam rano dwa zdania dał mi buziaka jak wychodzil do pracy ale nadal nie pogadalismy o tym co mnie gryzie....
Natalka przegina strasznie cały czas płacze bo chce być noszona na raczkach ale dzisiaj bede twarda i nie ma!!!!bo juz mi placy siadają a z Natalki robi sie taki pulper, że przyda jje się jak trochę popełza po dywanie :lol: :lol: :lol:
W ogóle jesstesmy na pierwszej stronie!!!!!!!!!!!masakra jakas!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366733 przez mia1082
Witam ponownie ale mi synus cyrki urzadzil z zasypianiem i sie wkurzylam:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska hehehehe tosmy sie zgraly z tym niekapkiem. Ja dawalam go juz wczesniej Kacperkowi ale doprowadzal go do furii bo nie mogl go calego zmiescic w buzi. Na jakis czas go odlozylam i wczoraj kolejna proba no i widzicie same ehhhhhhh ten moj synek jakis niekumaty jest :ohmy:

Lusa a Ty dajesz takie zwykle biszkopty ?????

Anakol jaaaaaaaaaaaaaaaaaaka ma Kacprus piekna narzeczona zaraz mu ja pokazalam i chce zdjecie nad lozeczkiem ( wlasnie moze dlatego nie chcial zasnac ;) )heheheeehhehe cudowna NAtalka chcemy wiecej :lol: :lol: :lol: dzieki za info z zoltkiem tez musze za kilka dni zaczac mu podawac..... co d owycieczki to ale klops..... dobrze ze wszsytko sie dobrze skonczylo i Natalka zadowolona a zdjecie na lonie natury cudasne.... moja przyszla synowa :kiss:

Malinko trzymamy kciuki za Misie i jej raczkowanie :lol: no i super z ta spacerowka pewnie Misia bedzie zaskoczona na spacerze ze jakos droga sie wyrownala :P ja tez chce nad jezioro :(
heheheh MAlina ja sie wcale nie dziwie ze Cie wyrywaja ;) a T. jak zwykle powalajaca.... no brak slow i na Sz. tez.... zero czucia u tej kobitki....
Zdjecia jak zwylke rewelacyjne a miny z chlebkiem mnie rozwalily :laugh: Dorcia dobrze mowi moge Ci odstapic moja mysz :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dorcia o myszy to mi nawet nie wspominaj i wlasnie ze ja zatruje na smierc :ohmy: :ohmy: :ohmy:
no i Ty sie tak nie ciesz na tego bociana bo bezdomna bede
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lencia cudowna nie umiem sie na nia napatrzec na tych zdjeciach niektore ujecia to tak jakby pozowala modeleczka mala hehehehhe cudasne ma te rajtki i bodziaczek nic tylko :kiss: Ty tej swojej rodzinie to zakup okulary bo jak Lenia jest gruba to ja nie wiem co Kacprze powiedziec ..... jest idealna hehhehehehe

Rozyczko super ze u Szymncia juz lepiej :kiss:

Kredzia no bylaby trojka z czego jedno przerosniete :lol: nawet mnie nie straszcie dziewczyny :huh: ze co ze Kacprus ma dlugie nogi ???? hehehehe to ta poprzeczka jest w miare blisko :lol:
Kredziu a nie ma to jak zakupy zawsze nam humor poprawia hehehehehhe pochwal sie jak przyjda :)

Vestusiu niekapek z Tommee Tippee tylko ze ma gumowy dziobek a czytalam ze jak dzieci maja zabki to musi byc plastkowy wiec musze zakupic nowy :( ten jest fajny bo jak cos to mozesz z nigo zrobic bytelke tylko smoczek wkrecic :laugh:

Co do wozka to ja sie w nim zakochalam od pierwszego wejrzenia hahahhahaa co do wagi to nie jestem pewna pozniej sprawdze wage (na pewno nie jest jak te lekkie parasolki) ale jest bardzo funkcjonalny. Wszystko leciutko sie sklada super sie prowadzi do auta sie miesci no i ma taka dodatkowo wyciagana budke jak swieci slonce. To jest rewelacyjne. Do tego mam spiworek wiec nie martwilam sie w chlodniejsze dni. Nie musze go dzwigac wiec na wage tak bardzo nie patrzylam. Sprawdze to dla Ciebie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no i sie Kacprus obudzi nie starczylo mi czasu na Dorcie ehhhhhh pozniej sie odezwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366739 przez anakol
cześć wszystkim.
Ciekawe, czy nasz wątek zniknie czy będzie jako archiwum - chodzi mi o tą pierwszą część?? Szkoda by było...

Vestusiu, ja mam butelkę Lovi samosterylizującą. Jest przezroczysta jak ze szkła i ma widoczną (różowo-niebieską) podziałkę. Ale to nie jest ta medical tylko samosterylizująca.

Zmykam na razie, bo dziś znowu jedziemy na skałki i muszę się ogarnąć.

Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366741 przez Róża
Też mam nadzieję, że tamten wątek nie zniknie, tak lubie czasem się cofnąć i poczytać co było kilka m-cy wcześniej ...

Vestusiu kochana, bo robimy to dla naszych pociech,i jestem pewna że za kilka lat będą nam za to wdzięczne ;) i nie wkręcaj sobie nic z tymi zdjęciami, jestem pewna, że żadna nie ma Ci za złe że "męczysz" Zuzię, i wszystkie rozumieją że nic złego jej się nie dzieje, i każda z nas nie raz patrzyła jak jej ananas tak się boczy :) małe beksy, ale niech ćwiczą :D i wiesz co, powiem Ci szczerze, że może to okropne, ale chyba wolę żłobek niż ich opiekę ...

Kredeczko, wytrwała jesteś z czytaniem postów,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Emka, lżejszego dnia życzę, mnie też plecy bpolą, już wczoraj miałam nie dać za wygraną ale nie daje rady, jak Szymek zaczyna płakać, to się robię miekka jak gąbka :(

Lec podszykować obiad, placki ziemniaczane z jakimś sosem zrobię, Ł wrócił po 5, jeszcze śpi, ale za godzinkę wstanie, do pracy na 1, więc niech sobie wszamie coś przed ;)
A ja pójdę na dłuuuuugi spacer, zeby żaden niechciany gość mnie nie nawiedził :)

Miłego dnia kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366758 przez vestusia
Emcia, buziak na do widzenia to też dobry znak :D


Dorcia masz rację. Każdy z naszych facetów ma swoje wady. Chyba jednak na dłuższą metę z Twoim Krzysiem też nie wytrzymałabym. Chyba byśmy się jednak pozabijali. To już wolę pokrzyczeć i pofochać się na Boba he, he, he :D

Oki, to poszukam tego z Tommee Tippee. A wydawało mi się, że lepiej jak końcówka gumowa, bo wtedy nie uszkodzi ząbków? Sama nie wiem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mia Ty lepiej idź po ten test. A zabezpieczacie się jakoś? Bo nie wiem czy przeoczyłam??
Kurka, ale by było. Chociaż dziecko to mimo wszystko radość ;-)
Ja wiem, że Bob by się chyba powiesił, ale na pewno nie przyszłoby mu do głowy, żeby mnie zostawić.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Róża masz rację z tą pracą. Dorcia dobrze napisałaś, że powinien on trwać 3 lata ha, ha, ha :D Płatny of course :D

Anakol dzięki za info. Kurka ja też mam te samosterylizujące i one są plastikowe. Nigdzie nie widziałam takiej przezroczystej jak szkło. Mam taką, ale tę małą, a duże to plastikowe i wyglądają kiczowato przez to i się wkurzam :)

Idę się ogarnąć i jakieś śniadanie zjeść, bo pospałam jeszcze z godzinę, ale Zuzanna wstała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366766 przez Kredka
oszalałyscie dzisiaj z tymi postami. Wchodze i mysle ze bedzie ze3 posty a tu zonk, Nie mam zbytnio czasu, mus\ze ogarnac dom bo syf, kiła i mogiła. Mikus mnie wykonczy spi 15 min i oczy jak 5 zł a potem marudzi ze niewyspany B) Nie chce jesc wcale, po 5,5 godzinach ledno pojadł 5 minut i on najedzony. Powiem Wam, że jakbym godzin nie pilnowała to by chyba jadł co 6 godzin jak stary. Powiem Wasm ze rano przynelismy oboje a teraz wojuje moj rozbujnik. Lezy w łozeczku i marudzi :dry: ide do niego bo juz sie niecierpliwi.
Odezwe sie pozniej

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366803 przez [email protected]
WTF??!!!??!!!???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366807 przez vestusia
No właśnie Sarna, WTF? :(

Kredko no oszalałyśmy. Ale znając moje szczęście, w ciągu dnia będzie niewiele postów, za to jutro rano się zajadę :)

Zrobiłam Zuzi pyszne drugie śniadanko - banan z biszkoptami i mm. Prawie zjadła i zaczęła srać. Ta to nie ma też kiedy tego robić he, he, he :D A teraz ostra dyskusja :D

Drugie śniadanko Zuzi sama bym zjadła, ale nie mogę, bo za słodkie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366810 przez [email protected]
ALE ZONK!!!!!!!
MASAKRA JAKAŚ!!!

JA PROTESTUJE!!!!!!!!!!!!!!


juz wklejam foteczki Natalii,nawet nie czytam więcej tylko wklejam od razu,
dzisiaj chyba nie bede miala dla Was czasu:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366815 przez [email protected]
A OTO MATALIA ALEXANDRY!!!
[/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl