BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #439375 przez Malina86
polunia no nic nie chcialam mowic, ale Pola to do D podobna, a Kacper to ani do niego, ani do Ciebie w sumie tez nie :laugh: A listonosz fajny u Was? :lol:

Wyro zyje, ale Patryk dzisiaj sie skarzyl na bol szyi ;)

Batman sile ma i nerwy ze stali ;) Miśka mu ciagle podtyka swoje zabawki i zjadl jej juz lopatke, grabki i grzechotke, a dzisiaj sie za Myszke Miki zabieral, myslalam, ze go utluke! Inna swietna zabawa Michaśki jest jezdzenie koszem z zabawkami i wjezdzanie w Batmana, przyciskanie go do sciany itp., a smiech jest przy tym do rozpuku :laugh:

Dorcia tylko post Cie moze uratowac :laugh:

Ide spac. Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #439379 przez Kredka
Witam :) widzę, że ja tylko taki ranny ptaszek ;)

POlunia mnie czeka usuwanie przez chirurga więc nastawiam sie na najgorsze... W ciazy leczyłam troche zeby ale mimo to, to mam duuuzo do leczenia jakbym ich wcale nie leczyła.
Mój mąż za to wcale nie chodzi do dentysty i ma piękne zęby. Czy to jest sprawiedliwe???

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439385 przez aniaa_
Cześć mamusie, ja znowu miałam pobudkę o 5, kurdę kiedy to ja pośpię chciaż do tej 7, bo o 8 to już nie marzę. nie wiem ci się dzieje z Wojtkiem już dawno tak się nie budził, może to przez ten katar i zęby, no jakieś wytłumaczenie musi być

Polunia s‌wietny ten jeździk :) rozrywka dla dwójki od razu:)
Ale masz pomocnika Z Kacpra nie tylko w domu :) jak wdiać.

Kredka, współczuje ząbków, ale głowa do góry.



No i wszystkiego najlepszego dla NATALKI ALEKSANDRY
dzisiaj obchodzi roczek, ta data bardzo mi utkwiła w pamięci, bo był to nasz pierwszy "listopadowy" maluszek :) 100 latek :) Pamiętam jak wszytkie to przeżywałyśmy, a to już rok minął;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #439400 przez polunia
Hej Dziewczynki :)

Dorci to chyba Daisy klawiaturę zjadła............ :( :( :(

Sarna wpadła i wypadła............... :( :( :(

vestusia pewnie z jakims bankierem romansuje............ :) :) :silly:

madziaska Oszukistka....................... :cheer: :cheer: :side:

Kima Katka ............. :dry: :dry: :dry:

aniaa pobudka o 5 ale o ile dłuższy dzień będziesz miała niż Malina :kiss: na przykład :blink: :blink: :blink:

Kredka a no widzisz , życie bywa brutalne i to my musimy cierpieć a nie chłopy :blink: Oni to by umarli z bólu a mowia , że kobieta to slaba płeć :blink:

Malina ja juz z tym podobieństwem dzieciaków o nie wiem ale fakt faktem , że listonosz ma długie KRĘCONE włosy :silly: :silly: :silly:

Hmm , ciekawe dlaczego ta szyja Patryka tak bolała , no ja naprawdę nie wiem :silly: :silly: :silly: Tfu , tfu , oby do piątku przestała Go boleć :woohoo:

Mówie D cos o Batmanie a ten pyta co to za rasa i mówi , że chyba jakis duzy. No to mu mówie , że to taki troche wyrosniety nietoperz :lol:

Kacper wstał , zakatarzony jak jasna cholera na szczescie bez temp. Pola spiewa w łóżeczku. Ciekawe kiedy ta mała gnida załapie :dry:

Wczoraj miał byc miły wieczór ale widocznie Kacper ma jakis czujnik bo jak tylko przyszlam z łazienki do sypialni to ta mała wsza zaraz się przyczłapała do naszego wyra :dry: Dzisiaj dla odmiany spał w nogach :blink:

Uciekam ogarnąc przychówek.
Miłego dzionka , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439402 przez polunia
Spojrzała na mojego posta i jak nasrane tam "buziek" . Az w oczach sie roi :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439404 przez Dorciaition
Kobitki jestem, jestem. Chora :(

Odezwę się później. :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439446 przez Kredka
Zaczęłam Was naderrabiac i glonojad sie obudził przed 7. Ostatnio tak wstaje, dostaje kaszke i kładziemy sie jeszcze na godzinke lub dwie. Połozyłam sie z zamiarem uspienia bąbla i usnęłam z nim. A teraz to musze go pilnowac bo tylko kabelki, kabelki i kabelki....

Dorcia współczuje...:( kuruj sie

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439514 przez luska
hej laseczki

Malina no faktycznie , to nie ceny hurtowe ;)

My z butów na razie mamy tylko adidaski , ale takie lesiejsze i myślę , ze na razie małej muszą starczyć.A później poszukam jakiś właśnie skórkowych , jednak na zimę chodzika lepiej zainwestować w woła więcej buty ;)

Pola ja daje 2-3 krople na 200ml, ale to na bazie sprytusy chyba jest, więc go stopujemy, bo olo to lekoman :dry:

Mała dobrze , to chyba był jednorazowy incydent.Podejrzewam , że na zęby.

Pola dzieciaki superaśne.Na kacpra nie moge sie napatrzec, on to prosto do jakies reklamy.

Oj Kredzia współczuje bólu zęba!!!Apropo dentysty , to muszę sie przejść jak już nie karmie i redgen pyska zrobić :dry:

Hhehe to chociaż Miśa się nie nudzi hehe , a Batman ma przerąbane

Docia zdróweczka:)
To sie zaczyna okres choróbsk.

Ania ja sobie mogę z tobą rękę podać, bo Aureska mimo tego , ze wczoraj zasnęła o 21.30 to dziś i tak wstała o 5.Zajebiście po prostu patrząc na to , ze ja położyłam się po 24 i miałam jeszcze w nocy latanie z Olem , bo tak go męczył ten katar.Nie mam siły do ich tego zajebistego spania :angry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439520 przez Malina86
Heloł :)

No dzis krotko spalysmy bo do 9:30 :laugh: Ale chyba 10 razy w nocy wstawalam do Miśki bo stekala.

Dorcia zdrowka Kochana, mnie tez jeszcze trzyma, ale ciut lepiej juz.

polunia nie bede tu pisac publicznie dlaczego Patryka szyja boli :silly: Do piatku mu przejdzie na bank, a nawet jak nie to i tak go to nie powstrzyma :laugh:
No i wszystko jasne do kogo Kacpero podobny :woohoo:

Pogoda pod psem, siedzimy w domu. Po poludniu mama przyjezdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439526 przez Malina86
Natalciu wszystkiego najlepszego na Twoje Pierwsze Urodzinki!!!

Olcia odezwij sie i pokaz nam swoja roczniaczke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439572 przez Dorciaition
Cześć Dziewuszki moje.

Przepraszam, że nie pisałam, choć jak nasz detektyw Polcia wyczaiła podglądałam. Źle się czuje.

Jeju Natalka ma już roczek! Aleksandra odezwij się. Chcemy zobaczyć Natkę.

Suari ja też zdecydowana na ten fotelik Maxi cosi Tobi. W sobotę zobaczymy ile kosztuje w naszej hurtowni i zakupimy. Nie mogę się doczekać jak Lenia będzie jechała przodem :)

Polunia
bredisz no! Super mamcia z Ciebie. A wiadomo, każdy ma gorsze dni.

Iva jeju, a co się stało? Mam nadzieję, że wszystko jednak się dobrze skończy. Trzymam za Was kciuki.

Co do kurtek zimowych to my mamy płaszczyk, kombinezon jednoczęściowy, ale takie gdzie można włożyć butki, no i dwu też bym chciała, ale zobaczę bliżej zimy.
Butki też ostatnio zakupiłam.

Malina koniecznie pokaż nam ten komplet, co kupiłaś.

Polunia
no zazdroszczę Polci przemiany materii ;) Choć Lenia też ma takie dni, że 5 kupsk zrobi.
Zębów się doczekasz. Wyobraź sobie jaka moja mama była zniecierpliwiona jak u mnie zębów nie było do 13 miesiąca. Z tym, że mówiła, że miałam mega białe dziąsła. Było widać żeby, ale nie chciały się przebić.

Co do przedszkola to mam taki plan z przyjaciółką, ale nie w Gdańsku, tylko tam, skąd pochodze. Jest jedno i nie ma miejsc dla dzieciaków. Od września za rok ;) idę na mgr.

O Luśka, ale Aurelcia Tobie ładnie pospała :)
Zdrówka dla Olusia.

Widzę, że naprawdę sezon smarkania.

Ale Polcia się cudownie cieszy na tym pchaczu. Widać, że zakup udany. Radocha dla dzieci niesamowita. Pola to już duża kobitka. Ona chyba też wysoka co?

Kredka współczuję bólu zęba. Oj i aż 3 do wyrwania, powodzenia.
Dobrze, że Miki już lepiej się czuje.

Malina widzę, że Batman biedny, tak samo jak Daisy. Lenia w ogóle jak widzi Daisy to tak się cieszy, że my razem z nią :) Ostatnio po kąpieli psa to Lenia miała największy ubaw. :)

Aniaa oj Wojtuś nie da mamie pospać.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #439575 przez Dorciaition
No, a my byliśmy wczoraj na kontroli. Z kaczuszką już dużo lepiej, ale jeszcze jutro jedziemy zobaczyć.
Lenia waży 9300. Szału nie ma. Doktórka mówiła, że dawno nie widziała tak ruchliwego dziecka :) Pomagała mi ją nawet ubierać ;)
My z Krzysiem przeziębieni, Lenia jeszcze sie trzyma ;)
Myślę juz o roczku. Szukam zaproszeń, podziękowań dla gości, no i zastanawiam się nad prezentem dla Leni. Od rodziny tym razem poproszę o kasę. Nie chcę żadnych rowerków, bo nie mam gdzie tego trzymać, a wiadomo, że teraz i tak nie będzie z tego korzystała. Na wiosnę kupimy.

Lenia już się pomału puszcza. Nic tylko chodzić by chciała, a mój kręgosłup nie daje rady ;)

Idę na pocztę, choc już raz byłam. Miałam coś wysłać, ale nie zabrałam adresu. Blondi ;)

P.S. Sarenka pamiętasz o przepisie na sałatkę? :silly:

Patrzcie jakie fajowe :)


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439604 przez polunia
Pola w koncu raczyła zasnąć , zmeczona jak diabli była i ni cholery zasnąć nie mogła. Naplakała sie biedna. No ale teraz mam chwilę spokoju. Kacperowi właczyłam bajke , u nas obecnie króluje Noddy :)

Dorcia kuruj sie dziewczyno! Czosnek , mleko z miodem a wieczorem grok i pod kołderkę. Dwa dni i jesteś nówka funka :blink: Co prawda na sobie groka jeszcze nigdy nie testowałam ale ze sprawdzonego xródła wiem , że działa :woohoo:

Własnie laski , dostałyscie juz Sarenkowe zdjecia? Do mnie jeszcze nic nie przyszlo :dry:

No rzeczywiście fajowe te galaretki :) Az slinka cieknie :side:

Mnie tez ciotka odwiedzila i nici z miłego wieczoru :(

Dorcia jak poszukasz jakies fajne zproszenia to wrzuć link :blink:

Ooo , i Lenia dołącza pomału do grona biegających , super :)

Ja w sumie nie wiem ile Pola waży i mierzy :dry: Musiałabym kiedys podjechac żeby ją podsumowali tylko chyba bez sensu pchac sie ze zdrowym(jeszcze w miare zdrowym :dry: ) dzieckiem do przychodni.

No u Poli dziasła białe , nawet juz takie bardziej przezroczyste i widac zębole ale przebić sie nie chcą :dry:

Ja w koncu zamówiłam dla Poli Romer King Plus. Mam nadzieje , ze dobrze wybralam.

Malina ja juz więcej w ten bol szyi sie nie zagłębiam ;) Ale Ty daruj mu juz to przestawianie mebli bo sie chłopak całkowicie zerwie a nie tylko szyje nadwyręzy :silly: :silly: :silly: :lol:

Luska tak , najlepiej jak to bedzie reklama jakiegos ośrodka dla dzieci z ADHD :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredka kup Ty jakis zwój kabelków i daj mu do zabawy , bedziesz miala troche spokoju :silly: :side:

A ja dzisiaj pierwszy raz w zyciu bede gotowała GOLONKI :cheer: Na ostatnia impreze przywieźli mi za duzo no i musze cos z nimi zrobić. Dzwoniłam do matki , mniej wiecej wiem co i jak , zobaczymy co z nich wyjdzie bo kucharka ze mnie jak z koziej dupy traba :silly:

Kacper odpukać dzisiaj lepszy , gada przez nos ale katar mu ie leci i co najwazniejsze tempki brak ale za to Pola ma juz mokry nos. Norma jak jedno cos to drugie tez zaraz łapie.

W ogóle to jestem uziemiona , samochodem z podwórza wyjechać nie mogę bo D "osadzał" jakis tam ajzol od bramy w betonie i minimum dwa dni musi tak leżeć(no tak mi powiedział :dry: ) , jego samochod stoi przed plotem(którego jeszcze nie ma ale sa słupki :blink: ) ale to cos juz samochodu nie przypomina i strach do niego włazic.

Dobra , uciekam bo robota czeka, papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439614 przez Dorciaition
Polunia dawaj jej coś twardego do zajadania.
Kurcze nie chce Tobie skłamać, ale mojej mamy koleżanka ostatnio mi mówiła, że gdy ja własnie miałam problem z tymi zębiskami mama przyszłą do niej i ta jej poradziła jakąś skórę od boczku czy cuś. Własnie nie pamiętam od czego to była, ale od jakiegoś mięsa. Nie zjadłam tego, ale gryzłam i podobno po kilku dniach zęby były.

he he no grok chyba się przyda. Choć ostatnio kupiliśmy miód pitny z alko, wiec se chyba wieczorkiem dodam do herbatki.

Sarenkowych zdjęć brak. Liczę, że dziś będą skoro w sobotę wysłała.

Zaproszeń własnie nie ma ciekawych, ale szukam, szukam. W niedziele jadę do knajpy rezerwować, wiec od poniedziałku zabieram się już za to konkretnie.

jak na razie mam chęć na tą kieckę na roczek, ale troszkę sie boję wymiarów
allegro.pl/cudne-sukienki-opaska-gratis-...-80-i2667164726.html

Ja byłam z tą jej pipką chorą, wiec przy okazji i zważyła Lenisławę

O kurde, golonka- ambitnie. Powodzenia i daj znać jak wyszły.

no właśnie, u Ciebie to tak pewnie będzie. Jak choróbsko to u dwojga :/

A gdzie Ty chcesz znowu podróżować?? :) W domu siedz! :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #439632 przez aniaa_
Dorcia dużo zdrowka !!!!!!!!!!!

Polunia nie mogłam dluższy dzień hahahaha ale za to na w pół przytomny :)

Malina krótko do 9.30 !!!! no nie wierzę, ja nawet o 8 nie marzę


ehhhh Luśka no to rzeczywiście możemy podac sobie ręce, ja nie wiem co sie z tymi dziećmi dziję, przecież ja taki śpioch jestem Wojtek tez powinien:) nie wspomnę już, że wczoraj padłam jak kawka poszłam spac razem z wojtkiem o 20 i gdyby nie mój kochany mąż,który szukał apartu to pewnie spałabym do rana, no ale cóż!!!!!

Dorcia super plan :) Gratulacje :)
A pomarańcze po prostu super, chyba podkradnę pomysł jak pozwolisz :)


Polunia golonki, mniam uwielbiam, jak zrobisz to ja poproszę jedna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl