BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #436972 przez vestusia
Witam z wieczora!

Kurka ja tam nie chcę, żebyście z mojego powodu odwoływały zjazd, choć nie powiem, że będzie mi smutno, że mnie nie będzie. No ale ja tego nie przeskoczę. W sumie jakby się nad tym głębiej zastanowić, to może naprawdę gdzieś na wiosnę, albo przynajmniej po nowym roku będzie wszystkim lżej, bo będą właśnie roczki, święta, więc jednak z tą kaską troszkę gorzej. No ale ja wolę się nie wypowiadać, no bo nie chcę, aby coś było przeze mnie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzia w żłobku śpi raczej tylko raz, więc jak ją odbieram to potrzebuje się zdrzemnąć, bo się przewraca. I to już jest taki stały rytuał tylko wczoraj to mnie zaskoczyła. Bo normalnie właśnie kładzie się około 16 i śpi tak z godzinkę, półtorej i potem chodzimy na spacer jeszcze. No a wczoraj jak zasnęła, to wstała rano, a co lepsze to aż o 7, gdzie przecież normalnie wstaje o 6!

Uwaga, dziś Zuzia też usnęła bez smoczka :D Jestem z siebie dumna he, he, he. Ale naprawdę to jest silne uzależnienie, bo głaskam Zuzię około 15 minut i dziś paluszki próbowała włożyć do buzi, bo widać, że jej smoczka brakowało. Ale na szczęście usnęła.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam przed tv Kochane.

Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #436977 przez Dorciaition
Wpadam powiedzieć tylko dobry wieczór.

Jestem u T i za chwilę bateria mi padnie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Szczerze? To też jestem za przełożeniem terminu zjazdu. Sarny na pewno nie będzie, tak myśle, no i jeśli Vestki też nie, to będzie nas malusio, a wiadomo- im wiecej tym lepiej.
Vestusia przy pierwszym zjeździe myślała żeby jak najbardziej nam dogodzić, to teraz my musimy zrobić wszystko żeby była na kolejnym zjeździe. Co myślicie?

Zmykam, bo 3 min zostało baterii.

Buziaki, miłej nocy


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #437065 przez vestusia
Dżem dobry :D

Wszystkiego Najlepszego dla Mikiego! Sto lat Mikołajku!


Dorcia trzymaj się tam u T. :D

Oj aż tak nie patrzcie na ten zjazd co do mojej osoby. Ale ja sobie osobiście myślę, że może faktycznie lepiej jakoś po nowym roku co najmniej. Może więcej by nas wtedy pojechało??? Co na to Kima, Kredka, Madziaska? W ogóle nic nie piszecie w tej kwestii. Sarna to też myślę, że nie pojedzie, smutno mi, że tak milczy :(

Kurka co do tych urodzin to chyba macie rację. No ale teraz to wszystko zależy i tak od umowy Piotrka. Jak on nie dostanie jednak tej umowy teraz a w styczniu, to zostanie nam jedynie (albo aż) roczek. Nie wiem jak ja sama ten kredyt ogarnę. No masakra.

No a z Krzysiem to naprawdę gorzej jak z kobietą. Tylko, że w sumie nie wiem jak macie mieć dosłownie tych samych gości, to może lepiej zrobić jedną imprezę? No a na jego urodziny to nie zaprasza np. swoich takich znajomych, których na roczku nie będzie??

Zuzia wstała i nie zdążyłam ją posadzić na nocniku, bo zwaliła się w pieluchę. No ona to wie jak mnie wyprzedzić ;-)

Wczoraj w pokoju zrobiłam małe przemeblowanie (sama, bo Piotrka doprosić się nie mogłam). Przesunęłam narożnik pod ścianę, a stół z krzesłami pod okno i tym sposobem mam laptopa na stole i już nie ma obawy, że Zuzia go zrzuci albo zepsuje i mogę swobodnie pisać ;-)

W ogóle to wczoraj z Anetą wyhaczyłyśmy fajny lumpek, w sobotę mają wszystko po 5 zł. Kupiłam sobie dwie bluzki a Zuzi takie spodnie od kombinezonu na zimę, niby rozm. na 18 m-cy, ale myślę, że jak nogawki podwinę to będą dobre. Na sanki, a kolor jasny fiolet i akurat pasują do kurtki, którą jej wylicytowałam z Coccodrillo. A wiecie, u nas sklep Coccodrillo zlikwidowali i byłam pewna, że będzie w tej Galerii, którą otworzyli. A tu dupa. Może i dobrze, bo tam i tak drogo było. No ale. Co sobota będę wpadać do tego lumpka, naprawdę fajne rzeczy mają i mam blisko do niego :D

Idę teraz do Zuzanki a Wam życzę miłej niedzieli. My około 11 idziemy na kawkę do kolegi Piotrka z pracy - klatka obok ha, ha, ha, więc fajno. Ciacho kupiłam, więc powinno być miło ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437099 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

No własnie, Kima, Kredka, Madziaska jesteście chętne na zjazd? Kiedy najbardziej Wam by odpowiadało? Czy w ogóle nie macie w planie jechać? Dajcie znać.

Vestka no trzymam kciuki żeby Piotek jednak dostał ta umowę.

No u nas impreza urodzinowa wspólna na pewno odpada. Jest właśnie sporo znajomych i tak jakos dziwnie by było, ale u Was to jak najbardziej. Mówię Ci :)

My dziś doszliśmy do wniosku, że chyba zrobimy Lenci taki większy roczek, na ok 20 osób, ale tutaj, nie w Gdańsku.

Lumpexu zazdroszczę. u mnie nie ma nic w pobliżu. Ale dziż koleżanka przyjedzie co ma 1,5 roczną córeczkę z jakimiś ciuszkami :)

Zmykam, bo już psiapsióla do mnie nadchodzi, a moje Zdanki śpią :)

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437150 przez Kredka
Dziękuje za życzenia :) sama zapomniałam że dzisiaj MIkołaj ma 10 miesiecy:) ale ten czas leci...

Ja jestem zainteresowana zjazdem ale bardzie po nowym roku. Będziemy roczek robic, chrzciny,Mikołajki, świeta - kupe kasy pójdzie.. Juz nawet nie wspomne o sylwestrze.. bo pewnie bedziemy siedziec w domu. A po Nowym ROku tak na wiosnę jestem za. BArdzo bym chciała pojechać. NIe chciałam sie w tej kwestii za spoecjalnie wypowiadac bo wczesniej kwasy wyszły..

zmykam na filmik. Pozniej sie odezwe.

Miłej niedzieli

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437157 przez aniaa_
Cześć kochane mamusie, tak troszkę Was podczytałam i widze pełno zmian, Vestusia ślub szykuje :) no brawo gratulacje :), co do podwójnej imprezy to myślę, że to dobry pomysł, bo tak jak piszesz Vestusiu angażować gości tydzień po tygodniu to ciężko i nie wiedomo jak wyjdzie w praktyce.

Co do zjazdu to znacie moje zdanie, ja od początku byłam za wiosną :)

Macie już wszystkie duże, śliczne i zdolne dzieciaczki.

Pozdrawiam Was gorąco i przepraszam, że tak króciutko, ale po takiej długiej nieobecności, ciężko jest Was nadrobić, ale widzę, że tempo troszkę zmalało, obiecuję, że będę zaglądała częściej :) Buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437280 przez Malina86
Czesc Kochane!

Ide sie wykapac i wpadam do Was, a poki co zostawiam obiecany filmik :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437282 przez kima
Łooo pustki tu straszne ;) nadrobiłam w miarę, ale "po łebkach" :laugh:

Vestolini, wg mnie pomysł by robić dwie imprezy jest najlepszym wyjściem, po pierwsze na dwa razy to są duże koszty a i kazać komuś przyjść tydzień po tygodniu nie jest chyba wygodne ;) I nie widzę nic złego w tym, że zrobicie 5 dni przed. w takich sytuacjach chyba obowiązuje oktawa, czyli 8 dni przed i 8 dni po :P :laugh: :laugh:

Na wesele było bardzo fajnie, w sumie w domu byliśmy gdzieś k.4. Polunia pytałaś o Kubusia. Wzięliśmy go ze sobą, a popołudniu wróciliśmy z nim do domu, wykąpaliśmy i uspaliśmy, po czym T. z nim została. Jak zwykle był bardzo grzeczny, chłonął wszystko, przeżywał i ciągle miał zdziwioną minę, której jest mistrzem :laugh: :laugh: hehe ciągle wystawiał oczy, patrzył, komentował, poza tym było sporo dzieciaków to też trochę "pogadał" :laugh: Generalnie wesele udane,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorciu zauważyłam, że chyba coraz bardziej Ci się u T. podoba :P nie wzięłaś ładowarki do lapka? Ja bez niej nie biorę laptopa :P

Iva fajnie, że się odzywasz, czy wy już zmieniliście to mieszkanie?

Co do zjazdu to bardzo chciałabym poznać Was na żywo, tym bardziej, że po części czuję się jakbym Was już znała, fakt, że przez internet, ale znamy się przecież osobowo, wiemy gdzie mieszkamy, itd. I przykro mi strasznie z powodu tej sytuacji, który wynikła przy ustalaniu miejsca na poprzedni zjazd. Więc gdy ustalicie już konkretny termin i miejsce wtedy odpowiem czy mamy szansę przyjechać.

Właśnie co z Sarną, czemu się do nas nie odzywa? Nie ma czasu? :unsure:

Lecę się myć, bo padam na twarz, a jutro znowu roboczy dzień :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437317 przez polunia
Helołłłł :side:

Rzuciłam okiem na posty ale nawet za bardzo nie wiem co czytalam bo łeb mi pęka!

Malina Miska czadowa , Ona to juz biega a nie chodzi :blink: I w ogóle wydaje mi sie , że sporo urosła , taka wysoka mi sie wydaje :blink:

Od 10.30 do 18 na zakupach a i tak wielkie gówno kupilismy. Aaa , udało mi sie oddać nocnik :woohoo: No i przymierzyłam foteliki do samochodu , patrzyłam na dwa : romer king plus i maxi cosi tobi. Babka w sklepie twierdziła , że w testach wypadaja tak samo :dry: Chyba jednak zdecyduje sie na romer-a. W pati&maksie kosztował 1000 na allegro znalazłam za 780(sa i tańsze ale za jednym zamachem chciałam tez do Kacpra a ten sprzedawca ma i ten i ten - tak mysle , że moze uda mi się coś utargowac przy zakupie dwóch sztuk :dry: ). Generalnie podoba mi sie bardzo cybex pallas ale on na isofix montowany , w moim aucie ok ale w Dymianowym samochodzie nie ma takiego wynalazku a z kolei montując na sam pas to juz traci wszelkie gwiazdki podobno :dry: A w dupe , zapisuje sprzedawców do zakładek i spadam spać.

Naskrobie cos wiecej rano , miłej nocki Kobitki , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437374 przez polunia
Dobry Dziewuszki :blink:

No to idę do zaległości :blink:

Suari zdrówka dla Kubusia , żeby faktycznie się na wyjazd nie rozlożył, trzymam kciuki :side:

vestusia ja to miałam ubaw nieziemski jak było Kacprowe wejscie smoka :silly: Był tak zaspany , ze nie zajarzył bez słowa wpakował sie nam do łózka i poszedł spać dalej. D był bardzo nieszczęsliwy :silly: :silly: :silly: :lol:

Ja po Kacprze ciuszków tez nie sprzedawałam ani nie wydawałam. Ale jak urodzila sie Pola to i tak licho co sie przydało , sprzęty tak ale z ciuszków to na poczatku jakies uniwersalne spioszki i troche bodziaków. A reszta leży , ale żeby to jakoś sensownie pogrupować , obfotografować i wystawić na allegro to trochę czasu potrzeba.
Na Twoim miejscu wszystko bym sumiennie odkładała i niech czeka na kolejna fasolkę :blink: A Bob niech sobie mówi co chce :silly: Czasami w ogóle nie nalezy ich słuchać (no facetów znaczy się) :blink:

No ja też jestem zdania , że w Waszym przypadku impreza 2w1 to dobre rozwiązanie , no chyba , ze jednak termin slubu sie przesunie. Ale nadal to nie zmienia faktu , ze na panieńskie musisz nas zaprosić :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :kiss:

O , Świat Małego Ludwika :blink: Kacper uwielbiał te bajeczki , zwłaszcza Pojazdy , mógł to ogladac bez końca a jaki spokój wtedy był :blink: Generalnie głos lektora w tle bardzo spokojny ściszony działał na mojego Kacpra i wyciszał sie przy tej bajce jak go energia roznosiła :)

Ooo , Pola sie obudziła i psika :dry: Mam nadzieje , że nie bedzie nastepna w kolejce do przeziębienia :dry: Kurde miałam kupic wczoraj sól fizjologiczną do inhalacji i zapomniałam :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska Aurelcia to ma chyba cięzkie kosci no bo skad u niej taka waga? Takie malutkie drobniutkie a waga całkiem słuszna :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No własnie Joanka miała sie tutaj udzielac obiecała i jakos ani widu ani słychu :angry:

vestusia ja mysle , ze wszystkie te dziewczyny które byly w Powidzu sa w stanie dostosowac sie do terminu który Wam bedzie pasował , no tak mi sie wydaje. Sorry , ze tak za wszystkie mowię :dry: Wystarczy trochę pokombinować i da rade ustalic jakis nowy termin. Może uda sie cos ciut wczesniej niz na wiosnę a jeszcze kolejny juz latem jak bedzie cieplutko i bedzie mozna bez obaw dupsko w wodzie zamoczyc :blink: Dalej Laski okreslac się :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ooo , i spóźnione NAJLEPSZE ZYCZONKA DLA MIKOŁAJKA!!! BUZIAKIIIII :kiss: :kiss: :kiss:

A dziś dla Hanulki! STO LATEK!!! I CALE MNÓSTWO BUZIAKÓW :kiss: :kiss: :kiss:

vesta no ja Cie proszę , chłopa o pomoc przy przemeblowaniu prosisz , no jak mozesz , przeciez to typowo babskie zajęcie :silly: :silly: :silly: A jeszcze jak ma zwichnieta girę to juz w ogole żądania z kosmosu :lol: :blink:

Aaa , zapomniałam , chciałam sobie wczoraj kupic glany ... żółte :woohoo: Takie glany glany , takie z tą mega gruba podeszwa , nie z tych delikatniejszych - damskich , no takich a`la Sarna. Ale D tak mi dawał do zrozumienia , że on ze mna z domu nie wyjdzie jak założę te buty , że w koncu spasowałam. Teraz załuje ale ten to tak potrafi mnie czasmi wku...ć na zkupach , ze rezygnuje , póxniej zaluje a ten mnie jeszcze bardziej wku...a bo rzuca teks : Czy ja ci mówiłem , że masz nie kupowac , ja tylko mówiłem , ze mi sie nie podobaja ale to ty bedziesz w tym chodzic... itp.

I jeszcze mialismy atrakcje po drodze , jechalismy przez miasto , świateł jak nasrane i co chwile gaz hamulec gaz hamulec. Mówie do tego mojego łosia , zeby delikatniej hamował bo zaraz sie porz...m. No i wywołałam wilka z lasu , ale nie ja tylko Kacper wymiotował w samochodzie. Dobrze , że miałam chusteczki nawilżone i bluze do przebrania bo bym musiała do domu wracać!

W ogóle to wczoraj znowu prowadziłam walkę pokusy ze zdrowym rozsądkiem. Kojarzycie ciuszki Mayoral-a ? Sa zajebiste i zajebiście drogie. Normalnie chodziłam między wieszakami i napatrzec sie nie mogłam. Juz do Kacpra miałam zajawkę na nie a przy Poli to już w ogóle. Na szczęście resztki zdrowego rozsadku wzięły górę bo juz miałam w łapie kilka ciuszków ale jak zsumowałam i za 4 lumpki wyszło mi 590 zł to sie grubo zastanowiłam.Dwie bluzeczki , sweterek cieniutki i spodnie. Poszłam z cięzkim sercem odłożyć. Juz raz poszłam do Primigi i nakupiłam im lumpków , o ile Kacper juz tak szybko nie rosnie to Poli załozylam te ciuszki z 5 razy i wyrosła :( A w Factory Outlet sie wkurzyłam na maksa. W Cocodrillo kilka kurteczek i jeszcze rozmiaru dla Poli nie było o spodniach tych ocieplanych nawet nie mialam co marzyc - podobno w tygodniu maja byc dostawy więc będe musiała sie jeszcze raaz pofatygować bo w weekend wszystko juz mega wykupione. Buty dla Kacpra , jedna jedyna sztuka w jego rozmiarze. W ogóle jak zobaczyłam cene to myslałam , że sie przewrócę. Ecco w outlecie 289 zł!!! Pytam babki dlaczego maja takie ceny , zawsze szło kupic cos w okolicach 200. A ona mi mówi , że podniesli vat z 8 na 23% No debile jacys , ciekawe kogo teraz bedzie stac na porzadne buty dla dziecka! W ogóle nie chcę myslec ile kosztuja w normalnym sklepie :angry:

Tez by mi sie przydał jakis fajny lumpeks, na allegro sporadycznie kupie jakis lumpek bo jak nie widze i nie dotkne to nie wiem co kupuję :blink: A z rozmiarami tez różnie :dry:

Kima fajnie , że imprezka udana :)

No pobieznie nadrobione :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


uCIEKAM BO PŁACZ W ŁÓŻECZKU ,PAPA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437383 przez polunia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437404 przez luska
HEJ LASECZKI


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a nie jest tu cos jest .Vestusia ja jestem zdanija jak Docia teraz trzeba sie podrasować pod ciebie , a tez mi sie wydaje , ze po nowym roku i każdy z kasą będzie lepiej stał i tak na spokojnie.bo przed samymi świętami wiadomo co sie dziej , a tak jak ja to przed samym zjazdem będe miała roczek.Nie to żeby mi jakos tak kolidowało, ale trochę sie narobię przy tym roczu , a chciała bym jakoś taka ogarnięta być i w 4 dni po roczku tego nie zrobie.A teraz tak myślę , ze wszyscy mi sie w domu nie zmieszczą i chce 8 zrobić jeszcze raz imprezę dla znajomych
Docia no K. tój to jest niemozliwy , ja chyba swojego w końcu był w łeb palneła i niech sam sobie organizuje kupuje prezenty , bo na serio kobieta w ciąży to przy nim pikuś.

heheh Malina ale Miska fajnie zasuwa hehe superasnie , le tez tak smiesznie kraczato jak Aurelcia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437411 przez luska
Ve3stusia mam dociebie pytania odnoscie diety dukana.bo szukam info na necie ale jakos do mnie nie docieraja , tylko wszedzie najlepiej kup siazek , poradnik i tego typu badziewia.no chyba , ze masz jakąś fajna stronke to zarzuc .Przedewszystkim ile byłas na tej pierwszej fazie i co dokładnie jadałas .Czy ten chleb typu waza mozna jeść??Jakies produkty fajne w lidlu ponoc są z tego co pamiętam??a czy np te sledzie w sosach koperkowym i śmietanowym tez mozna jeść??

Dzis mój pierwszy dzien hehe Ale zapomniałam i zjadąm chrupki i wypiłam szlakneka wody z sokiem i ciasto własnej roboty ze śliwakami , dopiero mnie potem olśniło , że od dzis dieta .więc na drugie sniadanie juz grzecznie serek wjeski .Tyle , ze ja takich rzeczy nie potrafie jeść bez chleba i wziełam ten graham cienki.W planach na objad jajko , a na kolacje serek homogenizowany i tak pewnie nie wytrwam :angry: Musze sobie jakis termin i motywacje znaleśc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437459 przez polunia
vestusia Dorcia jakie Wy macie te pchacze dla dziewczynek? I jak sie sprawdzaja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437556 przez luska
Pola ja tez mam takii pchacz i u Aureśki sie sprawdza

EE juz mam fajna stronke z przepisami i produktami , to czas działać .jem obiad.......serek wjeski , bo nie chce mi sie jajka gotować heheh.a jednak tego chlebka nie wolno , ale mam przepis i bede dzis piekła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl