- Posty: 2475
- Otrzymane podziękowania: 27
- /
- /
- /
- /
- /
- Listopad 2011 cz. 2
Listopad 2011 cz. 2
- luska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Amelka nasz Aniołek 25,12,2008-o1.01.2009 [*]
O bozu jak mi was brakowalo , ale czasu na wszystko za mało.wybaczcie ale nie nadrabiam , bo teraz tez czasu za dużo nie mam
Spóznione zyczonka dla Hani , Kubusia i dla wszystkich naszych skrzacików z okazji ich dnia!!!!.Z Aurelcia dziekujemy za życzenia.
zdjecia dzieciaczków jak zwykle przecudowne , chyba nigdzie inndziej na świecie nie ma takiej gromadki nasiłodszych bobsków!!!!!
Hhehe Natka z tym jezorekiem jest the best!!!!I chyba mamusia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Malina86
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1838
- Otrzymane podziękowania: 0
Vestusia kiedys pytalas jak dlugo bedziemy skladac dzieciaczkom zyczenia. Mysle, ze tak do roku, a potem co rok.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- luska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Amelka nasz Aniołek 25,12,2008-o1.01.2009 [*]
- Posty: 2475
- Otrzymane podziękowania: 27
Pogoda na szczescie nie była zła , bo piatek i sobota u nas były tragiczne!!!!
W piatek byłam na zakupach to tak zmarzłam , ze szok!!!I ostatni raz pojechałam soma na takie zakupy myslałam , że sie zerwe .ale co sie dzwic .żarcia i reszty kupiłam za prawie 700zł
Przygotowania poszły lajtowo , pomogła mi mam tesciowa moja babcia.Same chrzciny tez bardzo fajnie wyszły.Zbytnio sie nie narobiłam , bo najgorszy obiad mnie ominął.Bylismy akurat u fotografa i podała moja mam z tesciowa , a potem to juz lajcik.
Mała w kociele aniołek jak by dziecka nie było.Myslałam , ze beda dwa chrzty ale jak sie okazało była chrzczona tylko Aurelka i naprawde było fajnie , bo to tylko tak dla niej ta masza.Polewaniem głowki i namaszczeniem była bardzo ciekawe , a jak odeszliśmy do ławeczki to w sekundzie dosłownie zasnełą,obudziła sie wsamochodzie jak zatrzymalismy sie pod drzwiami do fatografa i tak w tryskajacycm humorze pozowało da zdięć.
Mała tez całkiem ładnie prezentów dostała , bo suma sumarum było 14 osób dorosłych i zgarneła 2 koła , złoty łancuszke z Matka Boską , sama zawieszke jeszcze , pierscionek , kolczyki , ciuszki , superasne 2 albumy na zdjecia takie po 200, jeszce dwa takie pamiatkowe typowo na chrzest, obrazek z Aniołkiem , portret swój rysowany ołowkiem.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No i dziendziecka jej z tego powodu nie ominoł , bo dostała tez ciuszki, chłopaki miel w tym roku nie dostac prezentów to chrzestny Ola za szalał i dostali trampoline.Z której na chrzcinach wyszło kupa śmiechu , bo wiadomo , ze stre musieli wejsc hehe matko co ta trampolina wytrzymała .Ł ze swojego brata (chrzestny Ola) zrobił pilke do kosza hehe .Szymek zwinoł sie w klebek a ten go odbijał hehe co za czubki.
to tak po krotce , jeszcze tylko fotki wszyce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Aleksandra
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Natalia 04.10.2011 Nasza kochana kruszynka :)
- Posty: 2048
- Otrzymane podziękowania: 0
Luska super, że impreza sie udała. A co do kasy to może babcia zapomniała...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kredka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- malutkie rączki a chwycą za serce na całe życie
- Posty: 919
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mikołaj się obudził. Pozniej dokończę.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- luska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Amelka nasz Aniołek 25,12,2008-o1.01.2009 [*]
- Posty: 2475
- Otrzymane podziękowania: 27
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- luska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Amelka nasz Aniołek 25,12,2008-o1.01.2009 [*]
- Posty: 2475
- Otrzymane podziękowania: 27
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Malina86
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1838
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Misia od dziesieciu minut probuje kupe wycisnac, ale ciezko to zrobic siedzac na dupie
Lusia pieknie Aurelka w tej sukieneczce wygladala!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- luska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Amelka nasz Aniołek 25,12,2008-o1.01.2009 [*]
- Posty: 2475
- Otrzymane podziękowania: 27
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kredka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- malutkie rączki a chwycą za serce na całe życie
- Posty: 919
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wiem ze Wam smęce. Nie wiem co robic.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Bo Bob kuźwa wrócił... o 3:30 nad ranem!!! Oczywiście jesteśmy na stopie wojennej, ale o tym później. Teraz cieszę się Zuzanką, bawimy się razem na dywaniku.
Panie w żłobku powiedziały, że mam tak grzeczne dziecko, że nawet nie czują, że ona tam jest. Grzeczniutka, sama zasypia, pięknie je, nic nie płacze. Pożyczyłam im więcej takich dzieci
Oczywiście jak przyszłam po Zuzię, to spała
Bob wyszedł do kumpla coś mu pomóc, a Zuzia rozwala gazetkę z Biedronki. Idę do niej i wpadnę tu wieczorkiem, bo chcę się nią nacieszyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kima
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najszczęśliwsza na świecie, bo mam Ciebie..
- Posty: 1121
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Lusiaczku super, że chrzciny się Wam udały
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dorciu Lenusia jest cudniuśna! Taka Laleczka mała z niej
Vestusiu super, że Zuzanka taka grzeczniutka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Pamiętacie tą sukienkę, którą chciałam zamówić sobie na wesele, ale został tylko rozmiar dla Kaliny?
Mój Kubuś coprawda nie raczkuje, nie ma siły podnieść pupy, podnosi się na wyciądniętych ramionach, ale dupska jeszcze nie uniesie
Dorcia Ty już nie chodzisz na zumbę? Bo ja na aerobik dalej śmigam
Dorciu my w planach też mamy basen, ale czekam bo ma się wypogodzić, zakupiłam pieluszki w rossmanie do pływania jednorazowe, chyba za 17zł jest tak bodajże 8 albo 12 stuk. Wydaje mi się, że strój to już jak dziecko nie siusia pod siebie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Właśnie, NATALKO Alexandry wszystkiego najlepszego z okazji 8 miesięcy od Cioci Kimy i Kubunia
Właśnie mam pytanie do mam chłopczyków - czy często Wam się w nocy podsikują? Bo mój Kubuś ostatnio nagminnie, dawniej to się wogóle nie zdarzało, już nawet na noc zaczęłam mu dawać pieluszki 4+, kurczę to chyba przez to, że śpi na boczkach i chyba jakoś bokiem wypływa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dobrze babeńki kończę już, miłego wieczorku i postaram się później również do Was zajrzeć, bo ostatnio do mnie doszło, że nie umiem bez Was żyć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
O, Emcia – moja Zuzia też nie jest ochrzczona jeszcze.
O, i Kredzia
Dorcia super, że Lenka się nauczyła przewracać. Czyli to moja na razie jakaś do tyłu jest, ale wierzę, że się rozkręci
No tak, Krzyś miał zrobić zdjęcie, to tak jakbym widziała Boba he, he, he
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Fajnie, że te zdjęcia ma, to też o czymś świadczy (mam nadzieję, że nie ma ich tylko na pokaz). No a brat daleko, ale jak przyleci, to na pewno nadrobi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Lenka cudna. Fajna ta kula, no i te kapcioszki widzę, że takie uniwersalne, bo bardzo długo je nosi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Emcia tak się zastanawiam – a robiłaś prawo jazdy na wózek ?
O Dorcia, facet jak ma piwko to jest ok. Jedzenie na wynos i jakoś przeżył
O, ja też muszę kalafiorową zupkę jej ugotować. I pomrozić
Dorciu u nas taka pogoda beznadziejna, że nie w głowie było mi chodzenie po targu. Deszcz padał, no lipa okropna.
Co do majtek to ja mam te takie z BabyDream z Rossmanna. Jak pielucha wyglądają. Super, że idziecie na basen
Kredziu dobrze, że z Mikim lepiej. Oby tak dalej.
Malina no nie mogę z Misi. O tej godzinie to ja już zdążyłam odprowadzić Zuzę do żłobka, pojechać do pracy, wpadłam do kumpeli na kawę i wróciłam do domu. Niezła jesteś
Oki, to składamy życzenia do roku a potem już co rok. Ja się zgadzam
Lusia – ale ta Aurelcia grzeczniutka na chrzcie. Naprawdę Aniołek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zabawę przy trampolinie jak widać miały stare chłopy he, he,he. Ja to sobie czasami myślę, że prezenty najbardziej cieszą tatusiów, bo w końcu bez oporów mogą wejść w krainę dziecięcą i bawić się do oporu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No Aurelka wyglądała ślicznie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Lusia ja jestem za spotkaniem nad morzem
Może kiedyś jednak uda nam się spotkać. Na sierpniówkach chyba organizują sobie wypad
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No a ja mam chwilkę spokoju, chociaż nie nacieszyłam się Zuzią. Ale ma wstać, bo nie chcę, aby spała do rana.
W ogóle w żłobku jadła tylko jakiś obiad (zdziwiłam się, bo nie chciałam aby tam jadła obiad) i to w sumie był jedyny jej posiłek. Rano wypiła mleko, ten obiad w żłobku i jak wróciłyśmy to zjadła owsiankę z Bobovity.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- madziaska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- SZCZĘŚLIWA MAMA :)
- Posty: 2984
- Otrzymane podziękowania: 34
Natalko, wszystkiego najjjjjjjj
Tak szybciutko, ile pamietam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Lusia , Aurelcia slicznie wygladala. Ja to najbardziej chyba ztego wszystkiego to chrzcin sie boje, tzn, ze hania w Kosciele sie obrzyga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kumsu, i tak dlugo karmilas Kubunia. I tak jak mowi Vestusia dalas mu to co najlepsze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mailinka, Misia superowo stoi
Emka, no superowa ta Twoja Natka
Dorcia super ma Lencia te porteczki rozowe
Roza mysle tak jak Dorcia, ze makaronow wystarczy
My prawdopodobnie wybierzemy sie nad morze, ale chyba w sierpniu. Zobaczymy jak z kasa bedzie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Lece kapac mala, bo mi steka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











