BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491084 przez madziorskie
Dzień dobry!

Ja od rana z radiem świąteczne przeboje :laugh: zaraz jakoś tak lepiej się człowiek czuje ;) B) :lol:

Ciekawe jak Polunia??? Trzymaj się!

Heh Kevin sam w Nowym Yorku leci dzisiaj o 20 na Polsacie jakbys chciała poraz 20 obejrzeć... :laugh: :laugh: :laugh:

Oglądałam Porodówkę wczoraj tylko do momentu jak laska w wannie urodziła swoje 5 juz dziecko, a miała 27 lat :laugh: mnie na tym programie wkurzają reklamy.. no chyba co 10 minut lecą, albo częściej nawet... przy najmniej tak mi sie wczoraj wydawało...

Aleksandra ale się uśmiałam z tej huśtawki... dobrze mu tak hi hi

Tak czytam, że kawę pijecie i też naszła mnie na nia ochota więc zaraz sobie zrobię...

Sąsiadka fajna sprawa... ;)

Kredka no ja tam tez staram się czasami powiedzieć coś w stylu dziękuję Ci Kochanie bardzo, że pozmywałeś, bo tak już mi sie tego nie chciało zrobić, albo że tak mnie juz krzyże bolały, albo coś podobnego... a On czuje się doceniony ;) Aaa i zawsze no zazwyczaj mówię w stylu zrobiłbyś zamiast zrób... jakoś tak inaczej to chyba działa na faceta jak ma wybór.. jak mówię zrobiłbys to może mi odp tak lub nie, a jak powiem zrób to musi zrobic bez wyboru... takie małe triczki.. chociaz w przypadku mojego mężulka to nie wiem czy potrzebne, bo On jest nauczony, że w domu trzeba sprzatać, zmywac i takie tam...

Olu fajne, to co zamówiłas do wanny! Ja kupiłam coś podobnego allegro.pl/zabawki-do-kapieli-wanny-wody...ice-i2829215699.html i Iza się chętnie bawi. NAjbardziej lubi łapac wodę jak wylatuje z tych zabawek B) ;) :laugh:

w zasadzie tym czerwonym gadem nie chce się bawić chyba za mała na to jest, za to my ja ztego pryskamy hi hi i pelikanem też nie chce.. woli kubeczkami... :lol: więc zestaw Twój pewnie będzie fajniejszy!

U nas znów pada śnieg i te pisoenki świąteczne.. ach nastrój świąteczny mi się juz udziela...

Dziś ogólnie czekam na kurierów bo nakupowałam przez neta, a teraz musze wyczekiwać... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491108 przez Aleksandra
Madziorskie fajny ten zestaw, zastanawiałam sie nad nim...

Uwielbiam świeta, zlecą szybko ale i tak je kocham.

U nas pogoda piękna więc poza kawka może jakiś spacer zaliczymy :)

Kevina pewnie też obejrzę, jakoś mi się nie znudził :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491116 przez madziorskie
Olu Iza ma kubeczki do kąpieli wię cw sumie ten pelikan to nie potzrebny do nalewania bo dziwnie się nim nalewa... a konik morski do psikania tez w sumie nie potzrebny bo mamy gumowe zwierzaczki... więc tylko tymi dwoma się bawi... ale i tak fajnie, że się bawi ;)

U nas sypie śnieg, ale chyba na chwilę wyjdziemy ;) Iza i tak w wózku to na nia nie będzie oadać, a ja z cukru też nei jestem to przeżyje... jedynie nie lubię wychodzić w deszczu...

Przyszły zaproszenia na roczek.. ech pochrzaniłam rozmiary i mam większe niż chciałam, ale to nic.. ładne są więc spoko ;) nie wiem tylko po co dwa więcej mi przysłali niz chciałam i niz zapłaciłam... hi hi

Ok teraz troszkę przestało tak mocno sypac więc idziemy na spacerek... do później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491145 przez Aleksandra
Mi tam śnieg też aż tak bardzo nie przeszkadza. Mam wózek terenowy, więc moge śmigac w śnieżycy przez moje wsiowe drogi :)

Młoda właśnie zasneła. Mam nadzieje, że pośpi chociaż z godzinę bo ostatnio śpi po 40 min max.

Natalka do tej pory miała do zabawy w wodzie kaczuszki i rybki ale musiałam jej wyrzucic bo szybko sie zagloniły i najlepszą zabawką stał sie kubek i gąbka :)

Madziorskie ja tez mówię "zrobiłbyś, mógłbyś" ale to nie działa a nawet ostatnio usłyszałam, że mu rozkazuję :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491174 przez Aleksandra
Taaaaaaaaaaa..............moje dziecko obija ostatnio rekord.....30 min spania....

Zmykam na spacer. Do później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491218 przez madziorskie
A ja właśnie wróciłam ze spacerku.. 1,5 godz spacerowania starczy.. Iza przed chwilą zasnęła (jak wracałyśmy do domu) i zostawiłam ją na "tarasie"... a ja idę robić obiadek.. ;)

Musze poszukac mój przepis na pyzy, bo dawno nie robiłam i z pamięci nie pamiętam...

Mój wózek może nie jest typowo terenowy, ale ma dośc wysokie koła, co prawda zimówek nie mamy i się troszkę slizga na śniegu, ale dajemy radę ;)

Olu ach te chłopy... tylko ich kochać... :silly :laugh: :laugh: :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491454 przez Malina86
Hello :)

Caly dzien nie mialam jak zajrzec do Was, bo moje dziecko spalo dzisiaj az 7 minut. Oczywiscie zbudzil ja kaszel, potem wymioty, nie bede juz marudzic, ale jestem na skraju zalamania. W nocy ryczalam razem z nia- przez dwie godziny od 1:15 sie darla w nieboglosy. Nie wiem o co chodzi, czy jej jest lepiej ze wzgledu na katar na rekach czy po prostu przez ta chorobe sie nauczyla- spala mi na rekach i przy kazdej probie odlozenie histeria. Myslalam, ze plecy mi pekna, jak siadalam z nia to tez sie darla, musialam chodzic. W nocy tez mnie obrzygala, mowie Wam trzy swiaty.
Dzisiaj katar jakby mniejszy, ale kaszel ma jeszcze.
Teraz zasnela, mam nadzieje, ze nie zacznie kaszlec.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ide na "Na Wspolnej", zajrze po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491525 przez polunia
Helołłłłł ,

Jestem , widocznie jeszcze za wczesnie na wsypanie mnie do urny :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina kuźwa no , biedna Miśka! Oby jej jak najszybciej przeszło , nie ma nic gorszego niz chore dziecko! Trzymajcie sie , w weekend przekaz pałeczke Adrianowi i odpocznij sobie trochę!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale sobie popisałam , nie ma co! Matka dzwoni - mam godzine z glowy z słuchawka przy uchu. Juz sie rozłaczyła ale musze do niej oddzwonic bo mi zyc nie da(się wycwanila - daje mi sygnały żebym oddzwoniła bo mam do niej za free :woohoo: ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491538 przez madziaska
Helloo :)

Wpadam poczytac troszke ;) Zaczynam od konca ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491566 przez madziorskie
hej hej

Przyszło na konto dziś mikołajkowe więc chciałam kupić sanki dziecku...
Ma któraś te na amortyzatorach allegro.pl/hit-sanki-baby-merc-na-amorty...rek-i2819380082.html i może się podzielić jakąs opinią???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491586 przez Malina86
madziaska nie robie inhalacji, bo w poniedzialek jak bylam w aptece to mieli tylko jeden inhalator za 290zl i kuzwa wiem, ze na zdrowiu dziecka nie ma co oszczedzac, ale troche drogo jak dla mnie, a poza tym nawet tyle kasy przy sobie nie mialam, takze dopiero w sobote kupie, bo siedze uwiazana w domu, nawet do sklepu po chleb nie mam jak wyjsc :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dobrze, ze zyjesz :laugh:

madziorskie sanek ni mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491591 przez madziorskie
Malina 7 minut????? No masakra! Jejciu skoro Jej wogóle nie przechodzi to może jednak powinan dostac coś mocniejszego? Jakis antybiotyk? Ja tam az tak negatywnie do antybiotyków nie jestem nastawiona i jak ma pomóc to lepiej może podać co? Wykończycie się dziewczyny!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No nie dziwię się, że jak masz do mamy darmnowe to woli bys Ty dzwoniła!!! :laugh:

Madziaska ja też w Lidlu w tej samej cenie kupiłam tydzień temu bodajże... już nie pamiętam dokładnie... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491601 przez madziaska
Madziorka, my mamy takie sanki i sa super.
allegro.pl/sanki-piccolino-z-raczka-reg-...kie-i2791357651.html

Malina, biedna Misia, a TY razem z nia. Moze faktycznie antybiotyk bylby wskazany. U nas, tzn w moim regionie wiele ludzi ma kaszel. Moja mama miala przez 2 miesiace. Przeszlo jej w koncu po antybiotyku, lekarz nawet gruzlice sugerowla na podstawie przeswietlenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491607 przez polunia
Ok , juz po rozmowie z mamą :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ok , lece poczytac dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491609 przez Malina86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl