BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

10 lata 5 miesiąc temu #784710 przez Dorciaition
O wow Batmanik kope lat :) Oo koniecznie pochwal sie dzieciaczkami. Czekamy na fotki.
Młodsze rodzeństwo ma Olaf Tyszanki :D


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786041 przez vestusia
Batmanik no oczom nie wierze ;-)

Nadzieja do przedszkola chodzi czy do zlobka? u nas to najwczesniej chyba 2,5 latki a nadzieja nawet 2 nie skonczyla?

Ja rowniez czekam na fotki dzieciakow.

Dorcia a Ty Piczko noe rozpisalas sie za bardzo ;-)

Forum umiera smiercia naturalna :-(

Ja ide powoli w kimke. Dobranoc wszystkim ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788061 przez Suari
Batmanik pokazuj foty szybko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790220 przez Dorciaition
Vestus a co tu sie rozpisywać jak malo kto to czyta. Choc nie ukrywam ze duzo bardziej wolalabym tu pisac bo na fb jak dużo postów to sie gubie :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791457 przez Batmanik
Witam,
Vestusia nadziejka chodzi do przedszkola juz ja przyjeli bo samodzielna jest- zresztaą Igor bez niej ani rusz hehe w zeszłym roku juz byl placz ze chodzi sam a nie z dzidzia;)
a o to fotki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

to nadula ale jeszcze z wakacji;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791486 przez Batmanik


wow wkoncu weszło
to z wrzesnia fotki:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791494 przez Batmanik
to juz październik

a to pasowanie na przedszkolaka;)
he he z bratem z boku:)
a tak poza tym to kawał baby z niej bluzki kupuje na 110..zaczyna mowic uparciuch mały:)
do przedszkola chetnie chodzi ale maja tam mnostwo atrakcji codizennie angielski, rytmika czasami maja jazde konna:)
w przedszkolu jest bardzo samodzielna i baaardzo uparta:)
a u nas po staremu robimy ta nieszczesna dobudowke no i nie tak mala bo jak domek jednorodzinny po rozbudowie pow. uzyt. bedziemy miec 120m2.
a co tam u WAs?? Vestusia pracuje a Ty- Dorcia?? a gdzie reszta dziewczyn??

Pozdrawiamy!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809852 przez iva 20
Hej ! Witam wszystkie dwulatki sciskam i caluje goraco :kiss:
Bardzo dawno mnie tu nie bylo i caly czas o was myslalam ale duzo sie dzialo u mnie ostatni czas :(
Chodze do pracy , Nadulka do przedszkola i czas leci jak szalony ;) napisze do was pozniej bo musze leciec do pracy ;)hahah wiecie ile ja sie zadtanawialam jakie ja mam haslo na ta magiczna strone i ile razy probowalam wejsc tutaj :) buziaki [img/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810305 przez madziaska
Wow! Iva, pisz co tam u Was i koniecznie pokazuj Nadulke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810905 przez vestusia
Iva, gdzieś Ty się podziewała??? Jestem w szoku, że Cię tutaj widzę. Co u Ciebie? Opowiadaj, bo coś smutno zabrzmiało?

Na forum to już chyba nikt nie wchodzi.... a szkoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811071 przez Batmanik
hejka,
Iva kiedyś Tobie myślałam Wy nadal w Szwecji??

A gdzie reszta dziewczyn podizewa sie??

Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811421 przez vestusia
Dorcia, widzę Cię! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811430 przez vestusia
Witam wieczorową porą :D

Przyznam, że nie bardzo wiem, od czego zacząć, bo to już nie to samo forum, co kiedyś. Nawet nie wiem, czy ktoś tu zagląda i czyta, a co więcej, czy będzie chciał odpisać.

Batmanik, fajne te Twoje dzieciaczki, Nadziejka rośnie w siłę i widzę, że goni brata i jest za nim cała głupia.
Iwa, cieszę się, że się odezwałaś, zaskoczyłaś mnie, ale zmartwił mnie Twój krótki post, jakoś nie jestem pewna, czy u Was wszystko w porządku?

U nas leci, powoli do przodu, a w zasadzie to bardzo szybko.
Remontujemy się i na razie jesteśmy na etapie gruntownego rozwalania ścian, w zasadzie wszystko jest już przygotowane pod właściwy remont, jutro Piotrek musi podzwonić do spółdzielni, bo czeka nas teraz remont instalacji elektrycznej, aby wszystko grało i było sprawne. Myślę, że po świętach ruszymy z tą instalacją, a w międzyczasie Piotrek będzie zaczynał rzeźbić łazienkę. Musi jeszcze otynkować drzwi, które wyrwał razem z futrynami i zostały kawałki ścian, pozrywać płytki PCV i zabrać się za wentylację i kanalizację w łazience. Powoli do przodu. Ostatnio przywieźli nam materiały z Castoramy a że Piotrek nie dogadał się z żadnym kumplem, to chyba cztery palety zakupów nosił sam na trzecie piętro. Robił to przez jakieś 4,5h. Masakra. No ale kupiliśmy już kafle do przedpokoju, do łazienki, panele, wannę, geberit, jakieś tam kleje, gładzie, tynki, regipsy i jeszcze pierdoły do paneli i kafli (fugi, listwy, silikony) itd. Itd.
Jutro idę do pracy a w Wigilię jedziemy do teściów. Wracamy w drugi dzień świąt, bo Piotrek idzie do pracy. I tak te święta zlecą, nawet nie wiem kiedy. Byliśmy też na zakupach, kupiliśmy drobne prezenty, bo szaleć nie możemy, więc jakoś powinno wszystko zlecieć.
Mieszkamy tymczasowo u mojej Mamci, mała jest kawalerka, ale dajemy radę. W sumie to Zuzanka jest starsza i wielu rzeczy już dla niej nie potrzeba i jest naprawdę dobrze. Śpi grzecznie w łóżku, sprzątamy zabawki na bieżąco, bo nie można sobie pozwolić na zbytni bałagan z powodu braku miejsca :D Byle jakoś to przetrwać a potem wprowadzimy się na te nasze całe 45 m kw :D
A co u Was Cioteczki? Żyjecie w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811455 przez Dorciaition
He He Vestuś, bo czekam na Twojego posta :silly:

Batmanik dzieciaki masz fajowe i widać, że bardzo się kochają.

Iva wow, kope lat! Opowiadaj co u Ciebie no i fotki dawaj :) Co to za smutna mina? Coś się stało?


Jeju Vestuś faktycznie u Was masa roboty z tym remontem, ale za to jaka będzie później satysfakcja, radośc, no i spokój, że w końcu na swoim. Już nie mogę się doczekać fotek z mieszkania :)


U nas ok, rośniemy ;) Lenia od stycznia do przedszkola. W dzień juz nie śpi, teraz też nie (20:40). Ja nie wiem skąd to dziecko ma tyle energii. Miała czas, że była dużo grzeczniejsza, a teraz znowu zrobił się z niej mały diabełek.
My na święta do teściów, ale do piątku na pewno wrócimy, bo mam gina z którym będę ustalać termin cc. Oby jak najszybciej, nie w dzień terminu. Marzy mi się 8.01 ;)

Poza tym to po staremu w sumie chyba :)

Troszkę tęsknie za miastem, ale dzięi wizytom u ortodonty i gina zwiedzamy Gdańsk, no i teraz częściej Gdynie, bo mamy bliżej. Pewnie z dwójka posiedzę trochę w domu, nie będzie lekko, ale dam radę. Będę musiała. ;)

Lecę pośpiewać Leni bo nie zaśnie dziś z tego co widzę ;)

Odzywajcie się babuszki.

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811481 przez madziaska
Witam sie i ja ;)
Czasami tu zagladam i sprawdzam, czy cos naskrobalyscie ;)

Batmanik, duza z Nadzieki kobitka ;)
Iva, mialas sie odezwac...

Vestus, jak ja WAM zazdroszcze tego mieszkania. Ja to sie chyba nigdy nie doczekam :(

Dorcia, juz nie moge sie doczekac Blanki. Jejku taka malusia istostka, czekam z niecierpliwoscia :)

My Wigilie spedzamy troche u tesciow, troche u moich rodzicow. Marzy mi sie jeden dzien Swiat spedzic tylko w trojke, no ale to niemozliwe nietety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl