BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #245283 przez KasiaT
Hej dziwczyny. Dobry pomysł z tym FB.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zaraz Wam wysyłam zapro.

A ja dziś na 18:20 wędruję do ginki. Ciekawe co powie na moje suche plamki, jakie zaczęły się od niedawna pojawiać... nie wiem co to jest ale na pewno związane z ciążą bo zaczęło się od brzucha... ale teraz wyskoczyły dwie na ręku... swędzi tylko jak się w nie drapne... mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymajcie kciuki!

Polunia - trzymaj się ciepło!

No to zmykam. Mój K dziś w domu, więc muszę go zagonić to nadrobienia zaległości w obowiązkach domowych :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245341 przez adiafora
Kasiu trzymamy kciuki.
przyszedł Poradnik dla zielonych rodziców, hmm nawet niezłe , ale dla ludzi którzy dopiero zaczynają przygodę z ekologią dla mnie nie ma tam nic nowego :( Wy dziewczyny macie zamiar hustować dzieciaki ?
Cieszę się bo wygrałam aukcje na ochraniacz i narzutkę na łóżeczko:)

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245448 przez drynek88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245479 przez NaMAgapas
Witam. Ja wróciłam od położnej. Wszystko dobrze u dzidzi. Siedzi sobie główką w dół :) Kobitka wymacała nóżki, ramionka, kolanko :D pupcie. Pobrała krew brr teraz mi się w głowie kręci... idę coś zjem. Do potem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245482 przez drynek88
to super Namagapas ze wszystko dobrze to jest najwazniejsze. Idz odpocznij i zjedz bo padniesz:) teraz tylko czekac



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245506 przez gagusia84
Niechce nic gadac ale moze któras z was zamiast rojku zrobi nowa tabele?? Bo tam duzo dziewczyn nie ma bo brakuje. Która umi to zrobic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245546 przez drynek88
no ja niestety tego nie zrobie bo nie wiem co i jak :(

Polecam wam kochane stronke ktora wlasnie odkrylam z czekoladowymi upominkami na swieta np :)
wlasnie dla meza zamierzam do prezentu zamowic czekoladowe autko i mikolaje dla kazdego z rodzinki swietna sprawa ZAJRZYJCIE :) chocolissimo.pl/do/index.jsp



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245561 przez polunia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245606 przez lilian355
rzadko to bywam ale też chętnie podzielę się z Wami swoim "fejsbuczalowym" linkiem ;)
www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1277765925 można wbijać :) fajna sprawa bo bedziemy już mniej anonimowe tutaj na forum, a ciąża i te wszystkie sprawy jednak zbliżają :) juz sie nie mogę doczekać, kiedy przyjdzie na świat pierwsze dzieciątko grudniowej Mamuśki :) a potem kolejne każdej z nas :) coś niesamowitego :) ale ten czas przeleciał...

powiem Wam, ze od czasu do czasu oglądam na youtubie filmki z porodów, pierwsze chwile tych wszystkich maleństw, i za każdym razem sie wzruszam i ryczę jak bóbr... :huh: a co to będzie jak swoje już urodzę... chyba zaleję łzami cały szpital :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245635 przez polunia
Cześć wszystkim , pierwszy mega długi dzień w szpitalu pomału dobiega końca ( chociaż spałam w ciągu dnia 3 godz i nie wiem jak będzie ze spaniem w nocy) . W sumie to byłam tylko na EKG i USG z przepływami. Przepływy wszystkie w porządku , na chwilę obecną waga to 3200. Ale pani która robiła mi USG stwierdziła, że ona by się skłaniała ku niższej -ok2800- wadze ( biorąc pod uwagę błąd pomiarowy) bo na monitorze Malutka jej się mała wydaje. Zobaczymy , ważne żeby wszystko było OK.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245646 przez lilian355
Polunia wszystko będzie dobrze :) trzeba być dobrej myśli :) jesteśmy z Tobą :)

a tak wracając do tych specyfików do higieny intymnej to jeszcze nie wiem co ze sobą zabiorę... ogólnie na codzień używam tego lactacydu, ale jak pójdę do apteki to się zapytam co by mi farmaceutka poleciła dobrego zeby jakoś ten okres połogu przetrwać... a jak nic konkretnego i dobrego mi nie wymysli to będę mieć ten lactacyd i zakupię tantum rosa i też tak zrobię jak polecacie, zeby sobie w buteleczkę ze sparyem nalać tego roztworu i potem sobie tym psikać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245730 przez gagusia84
Polunia trzymaj sie bedzie dobrze jestes w dobrych rekach i oni juz wiedza co robia ale zdawaj nam relacje co tam u was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245775 przez tygrysica
luska- Toruń mi sie bardzo podoba ;) Kiedys pracowałam w sieci hoteli i jeden z naszych hoteli jest w Toruniu. Robiłam mu zdjęcia i juz wtedy mi się miasto spodobało. Tym razem bylismy na weselu a przy okazji pozwiedzać ;) Jedyne co to Planetarium mnie przeraża- zgroza, ale identyczny film widziałam w Chorzowie w podstawówce. W dodatku byłam jeszcze na początku ciąży i w trakcie seansu...usnęłam i obudziłam sie w momencie gdy sufit był czarny a lektor mówił, że nastąpiła wieczna, mroźna ciemność :cheer: Za to starówka śliczna i macie nawet tanie jedzenie i piwko. W Krakowie Krakusy juz po knajpach nie chodzą, bo za drogo :dry:
Byłam na tym kursie i... żadna rewelacja... cóż, bywa.
Odwiedziłam tez swoja pracę...oh, dziwnie ale miło było ;) Oczywiscie juz padły pytania kiedy wracam i czy w lutym zrobię sesję Wielkanocną :dry:
I jeszcze mi sie jeden ze starych klientów odezwał, że tuż przed świętami by chciał wnetrza sfotografowac :dry: Na szczęście zrozumiał mój ból, bo sam jest (tzn jego żona) w 34 tc :)
No i przegrałam aukcję na kombinezon, a inne mi się nie podobają :angry:
Dla odmiany poszukam oświetlenia stałego żeby przy łóżeczku dyskretnie świeciło.
A wczoraj wielkie prasowanie zrobiłam- wszystkie pieluchy tetrowe, których mam chyba za dużo, bo z 30, ubranka jakieś, rożek, otulaczki itd...
Tak czy inaczej kręgosłup mi teraz siada i zaraz się rozkładam przed Tap Madl :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245799 przez drynek88
Polunia jestesmy z toba myslami super ze wszystko wporzadku a co do wagi to podobno tak jest ze i tak inaczej troszke wyjdzie. Trzymaj sie tam kochana i oczekuj twojego malego aniolka:)

Tygrysica ja tez tak mam wszyscy pytaja kiedy wroce ale tak naprawde jakos tak dziwnie jest jak juz odeszlam na moment

Moj maz wlasnie foty mi pstryka i sie ze mnie smieje ze jestem slodka kluska ach mam juz dosc

Rowniez zabieram sie do ogladania Top Model jaka beka z tego stylisty, a jakie ma nogi ohhh

Trzymajcie sie kobietki papa do juterka



..Natalia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #245808 przez gagusia84
He he ja teraz załączyłam top model i tez ogladam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl