BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 10 miesiąc temu #143686 przez madziaska
Tusia tez mialam bole w podbrzuszu na poczatku... lekarz mowil, ze to normalne, wazne tylko zeby to nie byly skurcze... Jesli to tylko pobolewanie nie za mocne to jest ok.... macica CI kochana rosnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143913 przez vestusia
Mnie lekarz na początku, tj. do końca 11 tygodnia kazał brać no-spę 3 razy dziennie, to miało łagodzić skurcze macicy i bolesność. W sumie nic mnie dzięki temu nie bolało, ale teraz mam takie dni, że czasami mnie pobolewa tu i ówdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146443 przez kabrik
Witajcie dziewczynki :)
Długo mnie nie było, ale to przez przeprowadzkę. Mieszkamy co prawda w domku ale jeszcze na kartonach i pewnie będzie jeszcze dłłuuuggiii remont.
Dzisiaj byłam na dokładnym usg i powiało radością :) Dzidziuś ma prawidłowe wymiary, widziałam nóżki, rączki - cudowne uczucie :) Ja przynajmniej jak je dzisiaj zobaczyłam, to robi się to dla mnie coraz bardziej realne...
Nie dostałam zdjęcia - a ja durna nie zapytałam sama.....
Tak sobie myślę czy nie przepisać się do przychodni na kasę. Teraz jak mamy ogromne potrzeby na remont a z dzidzią jest wszystko ok, to 130 zł za każdą wizytę to jeszczcze pewnie się uzbiera 1000....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146465 przez vestusia
Hej Kabrik :) Widzisz, jaka tutaj cisza :) Rzadko tutaj ciężaróweczki zaglądają :)

Co do przepisania się do przychodni, to sama nie wiem. Ja generalnie chodzę prywatnie i osobiście nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Ale fakt, że wszystko kosztuje. A państwowo to i pewnie badania są za darmo, skoro jest skierowanie... a tak to też za wszystko się płaci.... Ja bym nie zmieniła też z tego względu, że mój lekarz ma bardzo dobry sprzęt, w przychodni na pewno takiego nie ma i nie miałabym takich fajnych zdjęć, a może i filmu (bo mam nadzieję, że jutro mi jakiś nagra)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146483 przez lilian355
ja uważam, że kwestia wyboru lekarza z NFZ czy prywatnego w dużej mierze zależy od tego w jakiej jest się sytuacji finasowej... u prywatnego owszem jest wygoda, bo w końcu za coś się płaci... przy darmowej opiece za wiele wymagać nie można, co nie oznacza, że opieka jest gorsza... najważniejsze, aby lekarz był dobry. ja chodzę do przychodni i narazie póki co nie narzekam... może nie mam filmików z USG ale za każdym razem dostaję jakąś fotkę na pamiątke :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148062 przez delfinek83
cześć Dziewczyny, co tam u Was nowego?
jak samopoczucie? moje już lepiej, mdłości prawie minęły, choć czasem jeszcze dają o sobie znać :silly:

apropo wyboru gina, ja też chodzę na NFZ i jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego :lol:
na każdej wizycie mam usg i dostaję pamiątkowe fotki :)


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #149623 przez lilian355
ale tu cisza zapadła... zagląda tu ktoś jeszcze? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #149645 przez delfinek83
jasne, ja zaglądam, ale teraz weekend i jeździmy z mężusiem w odwiedzinki do rodzinki :)
w tygodniu na pewno będzie nas więcej :lol:
pozdrawiam :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #151360 przez rojku
Zaglądam zaglądam. Ale wakacje się zaczęły a ja jakoś czasu na dłuższe siedzenie na necie i tak nie mam.
USG mam w piątek, mam nadzieję, ze będę znała już płeć.

U Was coś nowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #151397 przez lilian355
no właśnie, są wakacje a ja się pytam gdzie jest to lato na które tak długo czekałam? :( jak tam u Was kobietki z pogodą? bo u mnie lipnie :/

ja wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień w czwartek :) nareszczie :D

a tak poza tym w sobotkę mój chłop wreszcie mi się oświadczył :D jestem przeszczęśliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #151446 przez adiafora
moje gratulacje, to nic tylko powoli sukienki ślubnej szukać :) Co do pogody to niestety też mnie nie rozpieszcza :) Dziewczyny tez wam spanie zaburza częste sikanie ?:) Masakra chyba sobie cewnik założę. To jest upiorne

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #151472 przez lilian355
dzięki :)
no mnie siku jakos jeszcze w nocy nie męczy...
a jak tam brzuszki? rosną? bo mnie to coś tam odstaje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #151513 przez rojku
Lilian gratulacje!!! :)

NO u mnie brzuszek już widać taki ciążowy.
Jeśli chodzi o siusianie, to ja w nocy nie wstaje, ale za to w dzień chodzę bardzo często.

Próbuję sobie listę zrobić rzeczy potrzebnych, bo jakbym tak miała w jednym miesiącu wszystko kupić to by była masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #151646 przez ke98300
Gratuluje Lilian :) ja też niedługo wychodze za mąż.

co do częstego oddawania moczu to masakra .. wstaje nawet po 3 razy w nocy ..
a co do brzuszka to juz widac co nieco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #152518 przez kabrik
Gratulacje Lilian:)

Siusianie niestety męczy mnie okropnie. Wstaję najmniej 3 - 5 razy w nocy. W dzień troszkę mniej. Brzuch wielki... Mąż ostatnio się śmiał i pytał czy jestem już w 8 miesiącu... Tragiczne żarty :)
Przez remonty niestety często tu nie zaglądam.
W najbliższy poniedziałek idę przepisać się do innej lekarki na kasę. Jest bardzo chwalona przez moich znajomych, ma też dobry sprzęt (USG) u siebie w gabinecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl