BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 10 miesiąc temu #152521 przez nanga1989
Ja mam termin na 31 grudzień :d zapowiada się wystrzałowy sylwester na białej sali z duzym białym łożkiem :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #152535 przez lilian355
jeszcze raz dziekuję dziewczynki :)

mnie ani siusianie za dużo nie męczy i brzuszka też za dużo nie widać... albo ja nie zauważam żadnej różnicy w wielkości hehe
nanga1989 ja mam termin na 29 grudnia i wszyscy mi wróżą że urodzi się 31. a ja tego strasznie nie chce bo ja wiem, jak zaś tego dnia czy wieczorą będa mnie traktować na tej porodówce? wolę nnie ryzykować i mam nadzieję, że dzidzia wybierze sobie bardziej odpowiedni dzień na przyjście na świat :-)
ogólnie to ja też czekam na remonty... mieszkamy narazie u moich Rodziców i trzeba by było chociaż pokój w którym śpimy odświeżyć i przyszykować na przyjście maleństwa :) no i co najważniejsze miejsce zrobić :)

a tak w ogóle to niby się czuję dobrze, ale dziś bylam z Mamą na targu i mało co i bym zemdlała:( dobrze, ze nie daleko byl park bo moglam usiąść w cieniu i dojśc do siebie... ale ledwo doszlam już miałam mroczki przed oczami :/ i wszystko przez to słońce, bo na tym targu ani cienia ani wiaterku :/ masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #152538 przez nanga1989
Oj ja też mam nadzieję że przeczekam i urodzi sie w styczniu;-) nas też czeka remont mieszkania, mamy swoje ale niestety po rodzicach i niema sie co chwalic stanem ... praktycznie wszystko do wymiany i odnowienia;/ ale damy rade. Niewiem czemu mam przeczucie ze juz na swieta bedziemy razem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #152539 przez nanga1989
20ego lipca mam kolejna wizytę i znow zobaczę swoje maleństwo i napewno pochwalę się zdjęciem :D mam tylko nadzieję że wszystko jest dobrze...no i oczywiscie w koncu dowiem sie czy to chlopczyk czy dziewczynka ;-) niemoge sie doczekac:p nio a 3 dni pozniej nasz Slub :D wiec miesiac pelen wrazen :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153674 przez gagusia84
adiafora to fajnie. A znasz juz płec dziecka?? Ja bede wiedziała moze 8 sierpnia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153681 przez gagusia84
adiafora to fajnie. A znasz juz płec dziecka?? Ja bede wiedziała moze 8 sierpnia. :)






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154468 przez NaMAgapas
Witam wszystkich i gratuluję przyszlym mamusiom!
Tak więc jestem w 16 tyg ciąży :)
Z daty OM wyznaczono mi termin na 5 stycznia 2012. W 12 tyg z USG wyszło jednak, że Dzidzia jest więsza niż przypuszczano i ustalono datę porodu na 28 grudnia 2011 :)
Cieszę się, że trafilam na to forum... miło będzie pogawędzić :) pozdrawiam
Jak coś chcecie wiedzieć więcej to śmiało pytajcie :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #154470 przez NaMAgapas
A tutaj Nasz Kochany Skarb :) 12 tydz
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154488 przez adiafora
jeszcze nie wiem czy chłopak czy dziewczyna, widzenia mam 14 ,o7 :) może wtedy się już dowiem. Jest mi to obojętne co będzie:) Uściski

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154677 przez kabrik
Gratulacje NaMAgapas - uwielbiam oglądać takie zdjęcia.

Mi po każdej wizycie USG wychodzi, ze dzidziuś jest o kapinkę większy niz norma z danego tygodnia, więc ciekawe czy doczekam 3 stycznia. A chciałoby się chociaż 1 stycznia...
Co do płci jeszcze nie wiem, może kolejne USG. Płeć jak dla mnie nieważna, mam już i to i to :)
Zapisałam sie dzisiaj do pani doktor na 20 lipca, jestem ciekawa tej wizyty. Prywatną wizyte mam 26 lipca, więc nie palę sobie mostów, zobaczymy jak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154779 przez gagusia84
Ja mam juz córke ale i tak mi jest obojetne co bedzie tym razem. pozdrawiam










Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154991 przez rojku
Dziewczynki ja się dowiedziałam, że będę miała córeczkę :) Już się zwracamy do brzuszka per Anielko :) Poza tym wszystko wzorcowo - jak to lekarz określił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155084 przez madziaska
Rojku gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155152 przez adiafora
Jak u Was z wagą dziewczyny ja mam 4 kg do przodu , aż się boję bo jestem wysoka i będę jak wieloryb wyglądać:). Przed ciążą waga normalna 73 przy 177 . a jak u WAS?. Puchną wam nogi jak są upały?

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155157 przez rojku
Ja za to jestem niższa niż Ty. Startowałam z 75kg i mam 3 do przodu. Na razie według tabelek jest ok :) więc nie panikuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl