BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 10 miesiąc temu #159751 przez rojku
NaMAgapas gratulacje kopniaczków!
Ja ostatnio lubię patrzeć jak się brzuch rusza jak córcia w środku szaleje :)
Wczoraj byłam u lekarza i moja kruszynka ma już 380g :)
A następna wizyta za 3 tygodnie :)

U nas jak się chodzi na NFZ to też są 3 USG często, ale ja chodzę prywatnie, więc USG mam na każdej wizycie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #159881 przez gagusia84
NaMAgapas gratulacje kopniaczkóww. Mi narazie sie tylko wybije z jednej albo z drogiej strony. Połozna nie jest taka zła bo badania robi i wogole. Mi nawet nie przeszkadza. Zazdrosze tym co juz znaja płec dziecka. Ja dopiero 8 sierpnia ide na usg i niewiem czy sie dowiem.










Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #159909 przez Dorciaition
NaMAgapas gratuluję pierwszych kopniaczków. :) To wspaniałe uczucie.

w Anglii położne są podobno bardzo fajne i pomocne :) Choć faktycznie usg rzadko, ale takie już mają zasady :) Do 8.12 szybko zleci :)

Rojku rośnie dzidziulka. Moja tydzień temu miała podobną wagę :)

Nanga będziemy trzymać kciuki żeby dzidzia nie sciskała nóżek i pokazała, co tam ma ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #159927 przez vestusia
NaMAgapas, superaśnie, że już czujesz dzidziulkę. Od teraz to chyba najpiękniejszy okres ciąży się zaczął :) Tak fajnie czuć, jak dzidziuś się rusza.

Ja niestety nie poznałam jeszcze płci, bo dzidzia nie chciała pokazać, co tam między nóżkami ma. Mam nadzieję, że u Was dzidziusie będą bardziej skłonne do współpracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #159933 przez lilian355
NaMAgapas gratuluję kopniaczka :) ja też się nie mogę doczekać tego momentu :) bo ja to nawet żadnego "pływania" w środku nie czuję, albo po prostu za malo wrażliwa jestem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160288 przez nanga1989
Tak to jesst piękne jak się dzidzia rusza;-) dzisiaj siedziałam oglądałam tv i wkońcu poczułam maleństwo i tym razem jestem już pewna że to były ruchy a nie jelita czy jakieś wnętrzności heheh coś niesamowitego :D ahhh niemogę się doczekać jutrzeejszej wizyty:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160422 przez NaMAgapas
Dzieki dziewczyny :) To świetne uczucie, ale od wczoraj Dzidzia siedzi już cichutko... Chyba to normalne, że na początku ruchy nie są jeszcze regularne. Jak myślicie? Powiem szczerze, że nie mogę się doczekać następnego razu :D

nanga1989
Trzymam kciuki żeby dzidzia "rozchyliła nóżki" :)

Ja mam USG 27 lipca... nooo zobaczymy :D

Kolorowych snów dla Was i Fasolek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160693 przez lilian355
kurcze albo to moja dzidzia szaleje w tym brzuszku albo to w moich flaczkach się coś przesuwa... bo czułabym tak jakby trzepotanie, ale takie mocne bo aż mi brzuch zadrżał :ohmy: no doslownie, nie wiem co to miało być... super by było gdyby to jednak była dzidzia :) ale tyle się naczytałam że w tym okresie ciaży to zazwyczaj wieloródki prędzej czują ruchy maleństwa, że teraz to ja już sama nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160852 przez gagusia84
Dzis poczułam ruchy dziecka huura. Takie fajnie uczucie jest jak sie dziecko rusza.








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161224 przez nanga1989
Dziś kolejna wizyta u lekarza zaliczona...będzie Dziewczynka :D:D lekarz sprawdzał z każdej strony :D ewidentnie pokazał 3 tzw kreseczki na monitorze :D Lekarz śmiał się że będzie święta bo już rączki składa i że już się modli....:d się uśmialiśmy z doktorem :D Nikolka rozwija się prawidłowo ...Pierwsze ruchy zaliczone Tylko teraz czekać na przysłowiowego Kopniaka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161255 przez luska
hej
Gratuluje kolejnym dziewczyna tych "motykow" w brzuszku :)
NaMAgapas tez mam wizytę 27:)
nanga1989 gratuluje córy:)Najważniejsze , ze zdrowa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161301 przez NaMAgapas
Gratulacje córeczki :) Najważniejsze oczywiście, że zdrowa :) Ja niby dostałam kopa, ale od tamtej pory już ciiiisza... to juz sama nie wiem :D

luska za tydz o tej porze już będzie wiadomo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161350 przez gagusia84
nanga1989 gratulecje córeczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161390 przez nanga1989
Dziękuję wam kochane... 2 razy pytałam doktora czy wszystko w porządku ;-) wy też tak macie że im dalej tym bardziej się denerwujecie wizytą ?:D mnie z nerwow az brzuch bolal hehe chociaz czuję cię dobrze na codzień i nic niepokojącego się nie dzieje...ale i tak nerwy są ;pp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161582 przez gagusia84
Ja to jak juz mam isc na wizyte to sie strasznie denerwuje nawet jak na usg ide. Ja juz sie nie moge doczekac mojego usg i ciekawe czy dzidzia mi pokaze co tam ma miedzy nózkami. Moja pierwsza córa nie pokazała i przy porodzie miałam niepodzianke. Mam pytanie macie juz wybrane imiona dla swoich pociech??









Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl