BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 9 miesiąc temu #155202 przez wercia85
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na poznajdate.com
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #155208 przez andziaaxdd
REKLAMY I INNE OFERTY PROSZĘ ZAMIESZCZAĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU, A NIE SPAMOWAĆ^^ MODERATOR

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155311 przez lilian355
Adiafora ja jestem w 16 tyg. i własnie nic nie przytylam... moja wga przed ciażą wahała się między 58 a 60 kg przy wzroście 170 cm i to mnie martwi, bo waga jest nadal taka sama i nadal tak samo się waha :/ no chyba, że moja waga jest popsuta i sama nie wiem czy wierzyć tym elektronicznym wagom :/ w czwartek się dowiem czy jest okej czy nie... no i co mnie dopadlo? infekcja jakaś! :angry: dobrze, że już w czwartek idę do lekarza bo nie chcę żeby coś zaszkodziło dziecku, a z drugiej strony od tych kilku dni odkąd mnie ta infekcja dopadła to jestem rozdrażniona :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155357 przez madziaska
Lilian a lekarz Cie nie wazy??? ja sie waze tylko ulekarza, zeby byla ta sama waga... Nie martw sie, jeszcze zdazysz przytyc ;) Ostatnia moja wizyta byla w 19 tyg. i 2 kg na plusie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155370 przez lilian355
oczywiście, ze lekarz mnie waży :) ale on też ma tą wagę elektryczną... i jak za pierwszym razem byłam jak zakładał mi kartę ciąży w 7 tyg. to ważyłam 59,4 kg... a jak poszlam do niego następnym razem w 11 tyg. to ważylam mniej 58,6 :S a dziś wazylam się u siebie i wazyłam 57,9 :S a jem normalnie, nie głodzę się :/ a momentami jak jestem strasznie glodna to ja potrafię naprawde dużo zjeść... zaczyna mnie to martwić... żebym chociaż miala te 60 kg i zeby waga mi nie spadała to bym byla spokojniejsza... jakby była jakas mamuśka tutaj, która też jeszcze w tym okresie ciaży co ja jeszcze nie przytyła ani 1 kg to bym się czula pocieszona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155374 przez madziaska
Lilian a co lekzr na to??? Mysle, ze nie masz sie czym martwic narazie... czasami na poczatku ciazy dziewczyny chudna.... najlepiej zapytaj lekarza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155416 przez NaMAgapas
Przy zakładaniu karty ciazy (ok 10 tyg) przy wzroscie 171 wazylam 51kg. Moja normalna waga to okolo 55kg. Położna była w szoku, że straciłam 4kg. Ale to przez ciągłe mdłości... czasem nie mogłam po prostu n a w e t zajrzeć do lodówki. Dała mi 2 tyg- powiedziała, że jeśli się nie polepszy to lekarz przepisze mi tabletki (i tak bym ich nie brala). Wymioty się zmniejszyły i teraz w 16 tyg wróciłam do swojej wagi, nawet chyba przytyłam 1kg. Dodam, że do dziś dnia poranne mdłości to rytuał, a i czasem po popołudniowej drzemce się zdarza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155583 przez kabrik
Rojku gratulacje!!!! :)

U mnie 2,5 kg do przodu.... Ale zaczynam bardzo niebezpiecznie dużo jeść...
Mam ogromniasty apetyt. Przechodząc obok chipsów muszę odwracać głowę, aby nie kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #155998 przez gagusia84
ja mam 165cm. Przed ciąża wazyłam 70kg i schudłam teraz waze 67kg i narazie moja waga stoi. Choc powinnam juz przybierac. Ale podobno moja mama tez tak miała.









Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156156 przez Dorciaition
Dziewczyny wagą na razie się nie martwcie. To normalne, że na początku traci się kg. Ja już 22 tc, a dopiero +2kg.

Roju gratuluję córeczki :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #156301 przez upsar
Witam kochane przyszłe i obecne mamusie!!
Postanowiłam do Was dołączyć dopiero teraz choć śledziłam forum już jakiś czas temu.
Jestem mamą 11-letniej dziewczynki a obecnie czekam z niecierpliwością na grudzień (termin na 11tego) na oczekiwane drugie dzieciątko. Mam nadzieje w Waszym towarzystwie spędzic ten czas :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156305 przez vestusia
Witaj upsar :) Fajnie, że jest Was coraz więcej.

Gagusia84, nie masz się na razie czym martwić. Z wielu źródeł możesz uzyskać informację, że to normalne, że na początku ciąży się chudnie. Organizm przecież różnie reaguje. O ile dzidzia dobrze się rozwija, wszystko jest z nią w porządku, to nie masz się czym martwić. Ja niestety na razie jakieś +5kg, co to będzie dalej aż boję się pomyśleć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156377 przez luska
hej grudnióweczki ja dopiero teraz się odzywam ale jakoś tak ciężko z czasem;)
Rojku gratuluje ja się wczoraj dowiedziałam , ze będzie kolejny chłopczyk i dola przez to złapałam B) No ale najważniejsze , ze zdrowy :) Bo już mi połówkowe zrobił lekarz i pewnie 27 kolejne połówkowe.A co do wagi to ja byłam -4 i spadała ciągle ale pojechałam nad morze na 2 tygodnie i 4 zostało nadrobione a na razie waga ani drgnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156387 przez rojku
upsar witamy :)

luska myśmy natomiast wręcz przekonani byli, że będzie chłopak a tu niespodzianka Anielka :) też wszystko ok i to nas najbardziej cieszy. Mąż musiał się oswoić z wizją drugiej kobietki w domu, a ja to nawet ostatnio miałam cichą nadzieję, że dziewuszka wyskoczy.

Dziś generalne porządki książkowe robiłam. Z racji, że z natury jestem zbieraczem i jeszcze do tego nauczycielem, to całe dwa pokoje zapchane książkami. Stwierdziłam, że muszę trochę zredukować te masy papierów, żeby się dziecko zmieściło ze wszystkimi swoimi szpejami :D I tak 6 półek 30x30 cm uwolnione i czeka na dzidziowe rzeczy. Ale jeszcze sporo zostało do ogarniecia ... z podłogi :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156395 przez luska
J a dzis ze względu na mojego dołka|(nie ukrywam , ze wszystkie znaki z nieba i ziemi wskazywały dziewuszke wiec się nastawiłam)posprztałam generalnie i przeszło.Walcze cały czas z myślami czy wziasc sie już za sortowanie rzeczy po Olesku ale jeszcze chyba wrzucie na luz.Tyle , żebym do listopada na ten luz nie wrzucała ;) na razie szukam imienia bo nie mamy nic.Zero pustka w głowie.Ale jak czytam te Gniweko Gerardy , Franciszki .To nie wiem czy się śmiać czy płakać :huh: Chyba bądź co bądź będzie Jan po dziadku :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl