BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 9 miesiąc temu #161587 przez rojku
nanga gratuluje dziewczynki :)

Ostatnio trochę się denerwowałam wizytą, ale większy stres przeżywałam w pierwszym trymestrze.
Imię już mam wybrane dla córci - Anielka. I właśnie w związku z nim parę osób kwęka, że nieładnie, ale nam się podoba i już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161608 przez lilian355
ja też przed każdą wizytą sie denerwuję... bo jednak wizyty co 4 tyg. to jednak dosć długi okres... zawsze się zastanawiam czy tam z maleństwem na pewno jest wszystko dobrze :) a to pukanie które odczuwam od jakiegoś czasu to teraz jestem juz pewna, ze to mój dzidziolek daje o sobie znać :) bo jednak to pukanie jest zupełnie inne niz jakby miało coś tam we flaczkach się przesuwać... dzisiaj miałam narazie dwa puknięcia :) a co do imion to ja wybierałam dla dziewczynki a narzeczony dla chłopca, więc albo bedzie Maja albo Xavier :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161685 przez luska
hej kobietki:)
Ja sie strasznie spinam przed wizyta sama nie wiem czemu B)
A co do imienia jesteśmy nadal w kropce .Zero konkretów :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161689 przez luska
Rojku a niech sobie kwekaja.Towje dziecko i ty decydujesz.My jak miała być córeczka mieliśmy dać na imię Kornelia .Większość kręciła nosem mnie to wkurzało ale ogólnie gadkę ucinałam i koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161735 przez gagusia84
Rojku no własnie to twoje dziecko i nazwiesz jak bedziesz chciała. Jak bedzie chłopak to bedzie Kuba a dziewczyna chyba Nicola ale u mnie tez kreca głowa ze nieładne.









Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #161824 przez nanga1989
ja od samego poczatku mialam wybrane imie dla dziewczynki...a powiem szczerze ze z imieniem dla chlopca mialam straszny problem:D:D od poczatku czulam że to bedzie Nikola :D:D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #162002 przez delfinek83
Hej grudnióweczki :kiss:

gratuluję córeczek :kiss:

byłam we wtorek u gienka ale nie robił mi usg, tylko cytologię i słuchałam tętna dzidzi. Kolejne badanie w połowie sierpnia już z usg i badaniem echa serca, więc wtedy już zobaczę swojego dzidziolka i dostanę fotkę i płytkę :lol:

a co do imion to zdania są podzielone :silly:

dla córci od lat niezmiennie Laura lub Nina
a dla synka hmmm Szymon, Piotr lub Dawid - z tym będzie trudniej ;)

z kolei mój mężuś imienia dla córki nawet nie bierze pod uwagę, bo jest przekonany że to synuś :P i podoba mu się imię Robert :angry: Brrr, mam z tym imieniem same złe skojarzenia i dlatego też jestem na anty, choć imię samo w sobie nawet nawet :unsure:

teraz czekam na pierwsze ruchy maluszka :lol:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #162405 przez upsar
Witajcie mamuśki!! :)
Ja myśle że wybór imienia to prywatna sprawa każdego i co nie wymyślicie to i tak rodzinka musi to zaakceptowac. A jak dziecko będzie kochane to imie bedzie i tak dla niego najładniejsze. Nasza córcia ma na imię Izabella i nie wyobrażam sobie dla niej innego imienia. A dla przyszłego dzidka jeszcze nie wybraliśmy - samo przyjdzie.
Na pewno nie będę kierowała się opiniami innych. Tylko żeby dziecka nie skrzywdzić jakimś zbyt wymyślnym którego mogłoby sie później wstydzić.
:blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #163699 przez NaMAgapas
Cześć Dziewczyny. Wczoraj byłam na wizycie. Wygląda na to, że jest wszystko ok. Słyszeliśmy między innymi bicie serduszka:) Przesunęli mi następną wizytę (połówkowe). Wwłaśnie czułam, że 19 tydz to może trochę za wcześnie. No i poczekamy jeszcze parę tyg:) Dzidzi "buszuje" w brzuszku już coraz śmielej, ale mąż jescze tego nie czuje hee

A wracając do tematu... my też nie mamy żadnych konkretów co do imion. Ale na pewno, jak już się zdecydujemy, to opinia innych ludzi będzie najmniej ważna. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164057 przez Adlenne
Witam mamusie grudniowe,
zajrzałam do Was bo na naszych styczniówkach mało mamuś się udziela niestety. Czytam wasze wypowiedzi z ciekawości bo sama nie mogę się już doczekać pierwszych ruchów dziecka. Jestem obecnie w 16 tc i byłam dwa dni temu na USG. Ginekolog mówiła że czasem jest w stanie już na tym etapie określić płeć, ale nasze maleństwo uparcie zasłaniało nóżkami to co chcieliśmy podejrzeć, a na końcu wypięło się na nas pupą ;)
Następna wizyta za miesiąc i mam nadzieje, że coś uda się zobaczyć - może będę już czuła jakieś ruchy dziecka...?
Eh, będzie się znów czas ciągnął do wizyty...
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164164 przez lilian355
Witaj Adlenne
na pewno już wkrótce poczujesz pierwsze ruchy dziecka ) tylko pamiętaj, że możesz je pomylić z pracą jelit hehe ;) bynajmniej ja tak miałam za pierwszym razem gdy pod koniec 16 tyg. poczułam kilka puknięć w brzuchu ;) dopiero w następnym tyg. uświadomiłam sobie, że to dzidzia bo wcześniej nie miałam takich odczuć... i swoją dzidzię czuję codziennie... zawsze gdzieś mnie coś tam kopnie, ale to tylko kiedy siedzę albo leżę, bo jak chodzę to niczego nie czuję :) juz się nie mogę doczekać tych pożądniejszych kopniaków po żebrach :D pewnie będę chodzić obolała, ale i tak to będą przyjemne kopniaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #164184 przez gagusia84
Ja tez teraz dziennie czuje ruchy dziecka. Pomału przyzwyczajam tez moja córeczke na to ze bedzie miała rodzenstwo. Wiem ze bedzie zazdrosna i tego sie obawiam.






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164228 przez luska
hej laseczki:)
U mnie dzidzia coraz bardziej ruchliwa .Czuje ja wyraźnie i coraz mocniej kopie.Już nawet kilka razy wyczułam gdzie się wypręża i pcha :lol: Chociaż dziś mały jest spokojny od rana ale to chyba winna pogody bo jest paskudna .Wieje pada i jest zimno B)Eh ale lato w tym roku paskudne :dry:
Adlena a na kiedy masz termin??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164344 przez Adlenne
Termin mam na 10 stycznia więc kto wie czy nie zostanę mamą grudniową. Ale bardzo chciałabym jednak urodzić w styczniu. Od przyszłego roku podobno ma być dłuższy urlop macierzyński i tacierzyński :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #165962 przez upsar
Od kilku dni zastanawiam sie nad pewną sprawą. Otóż drogie mamuśki czy pracujecie?? Chciałam iśc już na chore ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie?? Co prawda coraz bardziej doskwiera mi ból pleców i nogi bolą niemiłosiernie ale wydaje mi sie że w pracy mogą mieć żal albo pretensje, że nadużywam swoich praw....
Pracuje po 11 godzin i po takiej dniówce padam ale mimo to mam wątpliwosci :(
Doradzcie coś, wesprzyjcie mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl