BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 9 miesiąc temu #720071 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Ja dopiero wyszłam spod zimnego prysznica a już się ze mnie leje :/

Wszystkie ubranka cudne :)

Tosia nie smutaj się :kiss:

Elusia mam nadzieję że uda się jednak wyskoczyć na ten basen z młodym :)

Mój mąż też spędził chyba więcej wieczorów w garażu ze swoim motorem niż ze mną, heheh ale już się do tego przyzwyczaiłam i nie robię już żadnych niespodzianek tylko oznajmiam że planuję to i to i ma być ;)
Kiedyś wyobraźcie sobie motor nawet z nami mieszkał, na starym mieszkaniu w kamienicy, gdzie T miał garaż ale nie był on ogrzewany i składał motor przez zimę w domu :ohmy: Ale że ja też mam do nich słabość to jakoś przeżyłam ale teraz w życiu bym się nie zgodziła ;)

Śpijcie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720113 przez Tośka27
Witajcie Kochane
No u Mnie mma nadzieje jakos zacznie sie dzien jak zwykle spac nie moge jak Maz wychodzi do pracy a wieczor przychodzi okropnie BOLI MNIE GLOWA. Mowicie ze maz Garaz ogrodek A MOJ KOMPUTER i TELEWIZOR takze chyba nigdzie nie jest slodko i jak jeszcze sie odezwe na temat komputera to odrazu GEba wlk. o co ci chodzi ...ja uwazam ze na niego nie moge wogole liczyc po zakupy jak pojdzie to jakby laske robil co mma kupic itp. jakbuy go w domu nie bylo nie wie cego brakuje nawet wszystko jA. on wraca z pracy juz on najechetniej polozyl by sie polezec no a ja kiedy leze wczoraj wizyta i lekarza nie na miejscu kawalek drogi wymeczona Skwar okropny ale wrocilam obiad zrobiony podany za jakas chwile do sklepu poszlam a wcale tez nie mam blisko a on jak siadl to juz przysnal jak siedziec na kompie do 2 rano ma sily a pozniej stuka puka bo do pracy zaspal echhhhhh.wie ze upal ciezko mi chodzic tak daleko do miasta to mowie czy jutro pojdzie mi po specjalny chleb a nie mozesz naprawde sama mysle dobra pojde poradze sobie kurde jak mu ciezko mowie jutro sprzatnac trzeba juz krzywil sie no ludzie do kolego caly dzien pojechal drzewo rabal caly Bozy dzien i zyjje a tu poco mi pomagac,ma za dobrze i jeszcze ja odezwac sie nie moge bo juz o co mi kur*** chodzi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720116 przez Tośka27
Kobietki Kochane Napiszcie mi jak Mozecie co kupilyscie z Kosmetykow dla dziecka : bedzie mi latwiej bo ja serio nie pamietam co potrzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720135 przez Agusiak
dzień dobry :)

My jak zwykle w domku, nawet się nigdzie nie ruszamy, tylko tyleco po podwórku. Potem młodą pewnie do basenu wpuszczę bo już jest mocno ciepło a dopiero 8.

Tosia no ciekawe na jak długo starczy mamie tego zainteresowania :/

Z kosmetyków to ja na pewno kupię:
alantan plus
bepathen
linomag i sudocrem zawsze mam
emolium do kąpieli
i jakiś krem z filtrem na dwór

inne:
roztwór soli fizjologicznej
woda morska
biały jeleń do prania

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720145 przez ewe88
Tosieńko głowa do góry! :) Rozumiem Cię! Następnym razem jak będzie Ci źle to pomyśl sobie, że gdzieś tam jestem ja i też się głodzę. :) Ja jak przechodzę kolo bułek słodkich w sklepie to mam łzy w oczach. Ale pociesza mnie fakt, że tylko jeszcze 2 miesiące z hakiem i sobie odbiję :) Moja mama też mówi, że kiedyś tego nie było. Ona nic w ciąży nie piła. Ale dla dobra maleństwa przeżyje tą końcówkę ciąży na tej cholernej diecie! Buziaki :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720150 przez Tośka27
Agusiak oo super dziekuje Kochana ja wlasnie zapisalam LINOMAG do pupeczki Oilatum lib Emolium cos takiego chusteczki nawilzajace szczoteczka miekka sol fizjologiczna piochtanina kalia gaziki
Podpaski poporodowe wkladki laktacyjne oliwka do ciala aa i kropelki na koleczki nie pamietam nowe sa na D jak bede w aptece zapytam prawdopodobnie sietne dalci nie wymymyslam nie mam pojecia.
Agusiak a moje dziekco przez wakacje nie wie co to Woda raz bylo tu nie ma gdzie baseniku a nad jezioro nie ma czym i kto podwiezc nawet rodzenstwo ma wysrane na to.A maz moglby rowerem pojechac Corcia smiga od 5 lat ponad 4 km do jeziora ale poco zmeczy sie za bardzo pewnie tluamczac ze powietrze anie ma w rowerze, wstyd.
Ewe Kochaniusia no jak piszesz czesto cie wspominam wgole o tym jak mowilas ze wogole lekarz u Ciebie ta kpodchodzi to w szoku bylam uspokoilo mnie to ale jak u nas podchodza to drastyczne Moja akurat nie jest tolerancyjna widzi ze ja Nie chce za nic Insuliny i nie straszy mie rozmawia ze mna mowi ze martwi ja to ze chudne. A w innej miejscowosci kolezanki jezdza to juz dawno po kilka razy bym wbijala to insuline i porod tez w innym miescie jak z insulina a jak ja mam tu lekarza ktory ma mi Ciecie zrobic nie rozumiem i co tam pojechalabym i tam bym rodzila sama a grom go wie nic nie rozumiem z tego.
ja juz wszystkim powiedzialam ze po porodzie cche bulke zwykla nawet bez dodatkow i ziemniakow chyba sie najem z nawet jogurtem nat samym by Misiowi malemu nie zaszkodzic Niunka moja spi a ja juz zupke gotuje poszlabym do tego miasta i bym miala z glowy bo upal ale nie wyjde sama nie zsotawie jjej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720168 przez Agusiak
Tośka jeszcze mam taką listę, oczywiście każdy może sobie dopisać lub skreślić co mu tam pasuje, wedle uznania ;)

•Kosmetyki:
- Chusteczki nawilżane do pielęgnacji
- Krem do ciała i twarzy
- Krem przeciw odparzeniom (alantan plus, bephanten)
- Płyn do kąpieli (emolium, ziaja)
- Patyczki bezpieczne do czyszczenia uszu
- Płyn do prania Biały Jeleń, Jelp
- Myjka, gąbka do kąpieli
- Octenisept
- Sól fizjologiczna
- Woda morska do noska
- Witaminy K i D
- Gaziki jałowe
- Duże płatki higieniczne
- Krople na gazy, kolki (espumisan, infacol)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720321 przez Karo290392
Hej kochane
Mam takie pytanko do Was... Macie moze czasami cos takiego ze podczas zgięcia sie nawet lekkiego czujecie napieranie na szyjke ? bo u mnie to strasznie uciazliwe jest od wczoraj i mialam nadzieje ze mi przejdzie no ale nic caly czas. moze to jakies rozciagaanie sie wiazadeł czy cos ? ale skad to napieranie ? skołowana juz jestem
ogolnie to mala sie nade mna zneca. tak kopie mocno i caly dzien ze rano budze sie obolala i z zakwasami a brzuch w ciagu tygodnia zwiekszył obwód z 105 do 110 cm. to ja sie nie dziwie ze takie uczucie rozciagania i wgle :D ale to pierwsze mnie meczy co to moze byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720322 przez Tośka27
agusiak a co to octenisept ?
oj dopisalam patyczki nie mialam i zapisalam jeszcze cos do ciemieniuchy do czesania niby olivkami wyczesuja ale grom wie jak to bedzie u Corci ciut sie pokazalo wyczesalam i juz nie bylo.
A co do Corci Kochana nie martw sie czasami trzeba krzyczec ja wiele wiele krzyczalam nie bilam ale jak warknelam to dzieck owiedzialo co ma robic i do tej pory zmienie wyraz twarzy glos i ona juz wie co moze do 3 razy nie powtarzam a mam sasiadke i dala jogurt dziecku i wylewal na siebie zadowolony a ona szczesliwa ze wozek i caly siebie pooblewal wrrrrr moja nigdy tego nie robila uwierzcie jak trzeba bylo to i klnelam ale teraz skarg nie ma na Nia dzieki Bogu oby tak dalej.i jak nie musze siedziec bo ona tupie noga ona sie zajmuje sama a ja robie co trzeba nie ma bo ONa nauczona jest zajac sie Sama a nie mamo bo ja chce mamo bo pobaw sie mamo choc i juz a w zyciu to ja mam tu pierwsz ezdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720324 przez Tośka27
Karo Kochaniusia to tak bedzie ja mam nie od dzis mam nisko niby brzuch i jak sie nachylam to masakra az sie boje tak czuje i sprzatac mi ciezko ale niestety musze takze nie martw sie tak bedzie i rosciaga sie to tez przygotowuje do porodu ale i dzidzius rosnie wiec bedzie takie uczucie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720335 przez Agusiak
Tośka octenisept to taki środek odkażający, teraz wszyscy go polecają i pewnie jak przyjdzie do Ciebie położna środowiskowa to też Ci o nim powie. Jest fajny bo w ogóle nie szczypie, używa się go np do pępka a ja używałam także na ranę po cc i pięknie się goiła. Do dziś jest w naszej apteczce przy jakiś rankach czy otarciach jest jak znalazł :)
octenisept.info.pl/

Co do córci to nie znoszę na nią krzyczeć i jest mi potem bardzo źle z tym, ale jest w takim wieku że nie da jej się pewnych rzeczy wytłumaczyć a ja pewnych zachowań nie toleruję i nie mam zamiaru udawać żę jest spoko jak nie jest ;)
No ale już się pogodziłyśmy.
Mam nadzieję że więcej tak nie zrobi i zapamięta że mamusie denerwuje to jak tak brudzi i się bawi zamiast jeść.
Ech macierzyństwo to ciężki kawałek chleba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720339 przez Tośka27
Agusiak 2 ponad latka to taki dziewny wiek ale dzieci sa tak cwane ze niestety wiem ze pozniejs a wyrzuty ale dziecko musi wiedziec gdzie jego miejsce a krzykiem nie bijesz wiec to nie grozne :D Kochaniutka bedzie Ok :D ja jak popatrze na nawet 1,5 roczne dzieci widzc co one wyprawiaja z rodzicami a w szczegolnosci z Mama to az zatyka Mnie no gdyby mogly to by na glowe weszly robia co chca a mama zadowolona bo to edziecko nie podoba mi sie takie zachowanie. Jesli od poczatku sie nie karci i nie krzyknie to pozniej mozna tylko sie pozalic ze sie nie slucha i robi co chce.,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720342 przez Agusiak
Tośka pewnie coś w tym jest ;)
Te "bezstresowo" chowane dzieci lądują później w programie "Surowi rodzice" na tvn ;)
nigdy tego nie oglądałam ale zapowiedzi mówią same za siebie.

Ależ upał, hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720363 przez Tośka27
Agusiak
Ogladalam nie raz surowych rodzicow zachowanie sa nei do zniesienia ale to wszystko wychodzi o dziecka niestety kiedy tylko dziecko poczuje luzik wykorzysta to i pozniej moze byc za pozno na naprawe bo juz rodzice staja sie bezsilni :P
oj u nas tez wlasnie musze isc po jakas wode ale siedze w sukience bez biustonosza i nie chce mi sie ubierac wrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720384 przez P@ul@
Jeśli chodzi o kosmetyki i inne takie pielęgnacyjne, to mam na razie patyczki higieniczne, duże płatki kosmetyczne, gaziki, chusteczki nawilżone, żel do mycia ciała i głowy linomag, olejek do kąpieli linomag, krem z tlenkiem cynku linomag, linoderm plus z alantoiną. do kąpieli jeszcze myjki, później to szczotkę z miękkim włosiem i grzebyk, zestaw to paznokci i na razie paczkę małych pampersów, będą do szpitala. A później to nie wiem czy od razu 2 nie kupie, ale to zobaczymy jaka dzidzia się duża urodzi.

Skwar nieziemski. Chciałam wskoczyć do basenu, ale mamy taki głęboki, że nie idzie siedzieć w nim, a taki fajny miałam materac jak fotel, ale leżący i sobie zawsze na nim pływałam i polewałam wodą, ale wpadł w róże i przebity :( Najwyżej wejdę tylko po to żeby się schłodzić. Zobaczymy jeszcze.

Mam do was pytanie. Jak wiecie kupiliśmy używany wózek i wszystko jest w nim super, ogólnie jak nówka wygląda tylko kółka trochę wyjeżdżone i jakby wyblakłe, i chciałam zapytać czy nie wiecie może czym je odświeżyć trochę i nadać takiego wyraźniejszego koloru???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl