BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 7 miesiąc temu #738174 przez Elusia
Eh Tośka fajnie, że masz już cesarkę umówioną- wiesz kiedy maluszek przyjedzie na świat :) no i tak jak mówisz od razu powinnam zmienić lekarza ale u nas w okolicy to nie ma żadnego normalnego, a jak pracowałam nie po drodze mi było jechać do Poznania, ale dobrze, że się jednak zdecydowałam i zapisałam się dodatkowo na tą prywatną wizytę u innego ginekologa z Poznania właśnie.
Wygadałam się wam, później mamie i przyjaciółce i już mi lepiej troszkę :kiss:
Agusiak to ty prywatnie chodzisz??? bo myślałam, że też jak ja na NFZ... no załatwiła cię nieźle, a jakbyś kasy przy sobie nie miała to ciekawe jaką by miała wtedy minę :P cieszę się, że córcia się obróciła :) aaaa no mój też jest główką w dół :laugh:
Muszę iść coś porobić, nie wiem może piwnicę posprzątam... bo mnie nosi :P buziaki kochane:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738185 przez Edzia04
elusia kochana z tymi lekarzami to niestey tak jest maja sie za niewiadomo kogo i nic ich nie obchodzimy, czy to prywatnie czy NFZ, chociaz wiadomo jak sie zaplaci to inaczej traktuja, wiec dobrze, ze sie zapisalas do innego to przynajmniej Ci powie co i jak. Nic sie nie martw :*
Agusia to super , ze dzidzia sie obrocila, bo tak bardzo bałas sie cesarki. A tak moze akurat bedzie SN.

Dziewczynki mam do Was pytanie odnosnie rozmiaru poscieli. Byłam przekona, ze mam kupic 120x90, ale dzis byłam w sklepie jeszcze popytac co jak i kobietka powiedzila, ze teraz zrobił sie standardem rozmiar 135x100 i teraz to juz sama nie wiem. Prosze napiszcie jakie Wy kupujecie i co o tym sadzicie.
Buziaki papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738189 przez P@ul@
Ja dostałam wypełnienie do pościeli, czyli kołderkę i poduszkę i mam 120X90 i taką pościel kupuję. Jak dla mnie wystarczająca. Tak 135X100 wydaje mi się za duża, ale to tylko moje skromne zdanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738193 przez nuśka09
Elusia masakra co za konował! Przecież nie wyleczona grzybica może skutkować zapaleniem płuc u dziecka, jeśli rodzisz normalnie! Dobrze że idziesz do innego. Ale teraz możesz sobie kupić clotrimazol w kremie jest całkowicie bezpieczny (kosztuje ok 5 zł)i smarować przez 6dni na noc ( twój ukochany też tak samo...) no i niestety abstynencja seksualna w trakcie kuracji... ja już dwa razy się leczyłam na grzybicę ;/ i często w ciąży lubi wracać, a jak pójdziesz do lekarza to pewnie Ci przepisze globulki...Aha! i lepiej nie bierz kąpieli tylko prysznic. ;)dobrze chociaż że dowiedziałaś się ile Mały waży i że u niego ok ;)
Agusiak
super że Malutka ułożyła się prawidłowo ;)


dziewczyny widzę że Wy wszystkie tryskacie energią, porządki, gotowanie, wicie gniazdka pełną parą, a mi się nic nie chcę mam lenia strasznego ;/ tylko bym spała i spała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738194 przez nuśka09
Edzia ja tak jak Paula mam wypełnienie 120x90 i taką pościel kupiłam, a 135x100 to mi się wydaję że dla większego dziecka, na tapczanik bardziej nie do łóżeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738233 przez oleczka86
Widzę że Wy po wizytach jedne zadowolone jedne mniej...

Tośkafajnie że już wiesz co i jak i możesz już sie przygotować...już naprawdę coraz bliżej :)

Agusiak też dobre wieści widzisz mówiłam Ci że dzidzia na pewno sie jeszcze przekręci teraz tylko spokojnie czekać :)

Elusia współczuje tego lekarza no co za...a Ty prywatnie chodziłaś do niego??? Jak on może powiedzieć że nie widzi potrzeby sie już z Tobą widzieć, a KTG no i ostatnie badania morfologia mocz??? Jakiś konował naprawdę. Mam nadzieję że ten do którego teraz pójdzie odpowiednio sie Tobą zajmie. I tak jak Nuśka też Ci polecam clotrimazol.

Edzia ja mam pociel 135x100 i jest ok w sumie to chyba nie ma różnicy jaką kupisz. Moje dzieci i tak pod nią nie śpią bo ciągle sie odkopują nie wiem jakiś szósty zmysła mają do tego jak tylko ich przykryję momentalnie wierzgają nogami i po zabawie. Dlatego zawsze nieco cieplej je ubieram do snu żeby nieboraczki nie zmarzły :)

Ah dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie, już naprawdę mam dość wszystkiego. Zastanawiam sie co jeszcze musi sie stać żeby się coś zmieniło w moim życiu. Nie pisałam Wam ale wyobrażacie sobie że tak jak przez całe 9 miesięcy teściowa nie pomogła w niczym tak w poniedziałek jak była koleżanka to ona wielce pozmywać naczynia mi przyjechała bo mój ją do mnie wysłał a wiedział że będę mieć gościa. Przylazła mi na przeszpiegi czy faktycznie koleżanka czy przypadkiem nie kolega...Normalnie ręce mi opadają, cały dzień ma mnie w nosie nie zadzwonił ani razu nawet głupiego sms czy żyje nie wysłał wielce obrażony...nie wiem faktycznie chyba powinniśmy sie rozejść bo jak dalej tak to ma być to dłużej nie pociągnę. Tak jak mówicie ma przebłyski jest dobrze dzień dwa i później zaś tydzień awantur tyle dobrze że dzieci tego nie widzą i że jego więcej nie ma jak jest. Tyle że ja na tą chwile nie widzę tego kurczę mam 27 lat i mam zostać z trójką dzieci sama do końca przecież ja nawet do roboty nie pójdę przynajmniej przez najbliżesz 4-5 lat, już nie wspomne o jakimś życiu osobistym i jakimś normalnym facecie. Który facet weźmie sobie taki balast, no ale z drugiej strony też nie ma sensu tkwić w czymś tylko z takiego powodu że sie będzie samemu. No ale nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi niech będzie że ja zachoruję i co wtedy no będę zdana tylko na siebie bo nie mam swojej rodziny nie mam nikogo prócz moich dzieci...płakać mi sie chce jak o tym pomyśle. Dzisiaj niby nic nie robiłam tylko zajmowałam sie dziećmi a tak sie źle czuję że szok brzuch mnie boli głowa i w ogóle jestem taka roztrzęsiona....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738248 przez P@ul@
Oleczka cóż ja mogę powiedzieć. Tylko współczuć. Trzymaj się jakoś. Pamiętaj, że czasami rozwiązania, które nam się wydaja ciężkie i nie do zrealizowania są najlepsze i jedyne możliwe!!! Przemyśl to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738309 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Elusia ja chodzę na NFZ i też się wkurzyłam że za większość badań muszę płacić ale dowiedziałam się że to zależy od rodzaju umowy jaką mają podpisaną, a że to niepubliczna przychodnia to za większość się jednak płaci :(
W sumie darmowa jest tylko wizyta, USG oraz krew, mocz i cytologia (w ciąży) a za całą resztę badań normalnie płaciłam. Na samym początku było to 300zł :ohmy: za same badania i teraz ten GBS.
Ale w sumie jestem zadowolona więc nie narzekam tylko właśnie tak jak piszecie, że co by było gdybym nie miała kasy? Nie dość że wstyd bo to się w rejestracji płaci to jeszcze kłopotliwa sytuacja :dry:

Tosia ale fajnie, że wiesz kiedy maluszek przyjdzie na świat :)
To już tak niedługo :)

Oleczka wierzę że dałabyś sobie radę. To na pewno nie będzie proste ale chyba gorszy taki związek :( Jesteś fantastyczną kobietką, masz cudowne dzieciaki i z pewnością znajdzie się facet który będzie chciał opiekować się taką fajną rodzinką :)
Znam wiele dzieciatych dziewczyn które znalazły miłość :)
Ale oczywiście nic pochopnie, bo to poważna decyzja.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738344 przez Agusiak
aha a jeżeli chodzi o pościele to tak naprawdę nie ma wielkiej różnicy między tymi rozmiarami. Ja mam 90/120 ale poszewki kupuję te 100/130 bo lepiej mi do nich ta pościel wchodzi a te w rozmiarze 90/120 po poraniu zrobiły się jakieś mniejsze i musiałam pościel w nich upychać i tak niefajnie to wyglądało. Ale to penie zależy od tego z czego ta pościel jest. Ja dostałam niestety takie najtańsze a dopiero potem sama kupiłam sobie te z tchibo. Podobają mi się też te z IKEA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738363 przez MartiO
Paula ;) coś dla Ciebie w temacie sów ;P

home-you.com/pl/kids-time/167003404-zega...e-5901162291723.html

home-you.com/pl/kids-time/167003412-wies...e-5901162291808.html

home-you.com/pl/kids-time/167003405-ramk...e-5901162291730.html

home-you.com/pl/kids-time/167003291-skar...l-5901162289737.html

home-you.com/pl/jesien/167003498-poszewk...l-5901162301491.html

+ w kolecji autumn też jest trochę sów... poza tym ostatnio ciągle gdzieś widzę sowy... w tesco nawet widziałam poduszkę/jaśka w kształcie sowy i zabawkę sowę... no i sporo pierdołek jest u nas w takim sklepie "nanu nana"...

wczoraj byłam na poprawce z glukozy... brrrrr... aż w gardło gryzło... nie wiem na razie jak wynik po 2 godz... ale po jakiejś pół godz do 45 min (powrót do domu na pieszo i wejście do 4 sklepików, wdreptanie na 4 piętro) i bezpośrednio po zjedzeniu kromki razowca i danio miałam 69 (tak orientacyjnie chciałam sprawdzić)... mam nadzieję, że zmieszczę się w normach... oby...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738424 przez Kasiaa
dzień dobry:)

Jak tam minela u Was noc? ja jak nigdy tylko dwa razy w lazience bylam:) to az dziwne bo wczoraj az 5 razy...
Ja kolderke mam jakąs nie wymiarowa bo 120x80 narazie mam jedną posciel i taką akurat w tym rozmiarze ale bede kupowała 120x90 bo jest większy wybór:P
OLECZKO wiem o czym mówisz o co się matwisz ale Agusiak ma rację... Narazie staraj się nie przejmowac bo teraz DZidzia najwazniejsza.

Miłego dnia Wam Kochane zyczę:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738425 przez oleczka86
Dzień Dobry Panienki:)

Dzisiaj ja pierwsza sie przywitam :) Jak Wam noc minęła? mnie męczyły skurcze były długie odstępy między nimi i dość nieregularne dlatego nigdzie z tym nie pojechałam. Powiem Wam że trochę sobie czytałam o trzecich porodach i ponoć są szybkie ale właśnie bardzo bolesne. Coś w tym chyba musi być bo niby tych skurczy BH nie powinno sie czuć a ja je odczuwam tak samo mocno jak te które miałam przy porodzie z Jagódką. Trochę mnie to przeraża bo będzie pewnie mnie cholernie boleć :( Dzisiaj mam chyba kontynuacje nic nie robienia po prostu mi sie nie chce i nie mam nastroju normalnie fatalnie sie czuję. Ciekawa jestem co mój wymyśli na poniedziałek. Mam wtedy wizyte w Łodzi w tym instytucie i miał sobie wolne wziąć żeby dziećmi sie zająć pewnie znów zrobi mi na złość i sie wypnie na mnie. Wczoraj go zapytałam czy nie myśli że powinniśmy sie rozejść że to chyba nie ma sensu to mi powiedział chcesz to se idź...no pierońsko mu zależy na mnie i na rodzinie szkoda gadać. Normalnie jakim to trzeba być człowiekiem żeby sie nad kobietą w ciąży tak znęcać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738438 przez Tośka27
Hey Kochane
No u MNie do wC to dwa razy standard a wiecej bywa bywa :P ja jakos mam werwe od wczoraj jakiegos powera mam. A poza tym dzis robie placuszki ziemniaczane moze 2 zjem hihi
A Oleczko Kochana on jest cos za pewny ze ty nie odejdziesz to widac jak piszesz musisz Pokazac ze jestes twarda bo on widzi lub juz widzial ze Tobie zalezy bo nie mam Nikogo bo nie masz Gdzie isc Kazdy
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
za przeproszeniem tak to wykorzystuje u mnie tez byl taki pewien moment a juz pozniej wogole jak nie pracowalam a jak poszlam do pracy pokazalam ze moze mi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
zze jestem niezalezna to wymiekl bywa same widzicie roznie ale on sie troche hamuje bo dziecko on juz wie ze jak urodze nie bedzie tak slodko ze bd milczec teraz sie powstrzymuje ze wzgledu na dzieciatko nie chce by cos sie przydarzylo nie daj Bog szpital.
Kasiu wiec u Ciebie juz OK ciesze sie bardzo :D ze sie dobrze czujesz
Marti masz moze juz wynik no maly masz ten cukier 69 to niski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738450 przez ewe88
Cześć kochane :) :*
Tosia rodzisz w moją 5 rocznicę ślubu!! :) :) :) ale super :)

Co do pościeli mam 120/90. Dzisiaj wpadną do mnie goście :) Tak więc dzień szybko zleci :) Pogoda też fajna.. może mój mąż będzie miał dla mnie dziś więcej czasu.. to sobie do lasu na spacer pojedziemy :)
No kochane super, że na wizytach wszystko ok :) moja też chyba będzie kruszynką bo brzuch mam malutki :( nie wiem gdzie ona się mieści :(
Miłego dnia kochane papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738516 przez Tośka27
Eve to super widzisz bedziesz o MNie pamietac nas w Sumie hihiihi :*
nam dzien za dniem leci rano Corcia do szkoly sniadanie obiad pozniej po Coreczke jakies zakupy lekcje pozniej kapiel kolacja i znowu to samo hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl