BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #737808 przez Groszek
Witam się i ja :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737814 przez Groszek
Oleczka nosz kurde nóż w kieszeni się otwiera... ale zrobiłabym to samo, tzn poszłabym na piechotę.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja dziś nie mam wizyty bo wczoraj dzwoniłam i nie było miejsc :angry: rejestracja od 17, dzwoniłam od 17:01 do 17:10 non stop zajęte a o 17:11 nie było miejsc :angry: w piątek ostatnia szansa bo potem idzie na urlop :angry: :angry: :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737818 przez Agusiak
dzień dobry :)

Oleczka to straszne co piszesz, ale Kochana żebyś nigdy więcej nie miała takich destrukcyjnych myśli, bo masz wspaniałe dzieciaczki i co one by z takiego ojca za pożytek miały? Ty musisz myśleć o sobie i dzieciach a jak się po porodzie ze wszystkim ogarniesz, dzieciaki podrosną, staniesz na nogi, do pracy pójdziesz to KOPNIJ TY TEGO SWOJEGO W DUPE!!! i tyle, niech Wam więcej życia nie zatruwa.
Matko dziękuję Bogu za moją teściową, wspaniałą kobietę :)

Elusia wizytę mam na 14 i mam nadzieję usłyszeć że wszystko gra i że młoda stoi już na głowie a nie na tyłeczku ciągle siedzi ;)
Czekamy na relację z Twojej wizyty i trzymam kciuki :)

ewe na pewno damy znać co tam nam doktory na wizytach powiedziały ;)

Miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737830 przez P@ul@
Dzień dobry :)

Oleczka Brak mi słów na tego twojego pana... a o teściowej nie wspomnę!!!! Jak można być tak wstrętnym człowiekiem i to jeszcze dla kobiety w ciąży....

Agusiak, Elusia Trzymam kciuki za wizytki :) I czekam na relacje. Ja mam wizytę dopiero za tydzień.

Zmykam teraz posprzątać pokój, bo z moim kochanym psiakiem takie sprzątanie to syzyfowa praca, a później chyba jakieś ciasto upiekę... A na obiad nie mam jeszcze pomysłu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737989 przez Elusia
Wiecie co... źle się dziś czuję, nie wiem czy myśl o wizycie tak na mnie działa.. stresuje się czy co... nie mam pojęcia ale nic mi się nie chce, nie do życia jestem... :( idę zrobić obiadek,wywiesić pranie, wyprowadzę psa, ogarnę się i jadę na tą wizytę... może po niej jakoś lepiej się poczuje...eh...
Paula a miałam Cię zapytać odnośnie psa właśnie, czy wiesz już jak go przygotujecie na przyjście maleństwa? bo kurczę jest tyle opinii, że sama nie wiem już co robić :dry: a swoją drogą ciasto domowej roboty mniam, mniam :laugh: ja będę w weekend tort piekła bo będziemy mieć 7 rocznicę :)
Agusiak trzymam kciuki żeby okazało się, że obróciła się córcia i że wszystko ok :)
Napiszę po wizycie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738029 przez nuśka09
Dzień dobry;)
oleczkozgadzam się z Agusiakiem, w dupę powinnaś go kopnąć i tyle! bo z tego co piszesz wcale nie ma poprawy tylko co jakiś czas ma przebłyski normalnego męża.
I nie miej takich myśli! kochana nie warto przez faceta tak się załamywać! wyobraź sobie że Twoje Skarby miałaby wychowywać teściowa...?

Agusiaktrzymam kciuki za wizytę;) czekamy na wieści :)

Elusiaja przed każdą wizytą się stresuję, też gorzej się wtedy czuję. A co do pieska, nie mam pojęcia jak go oswoić z tym że maluch będzie,póki co zmieniliśmy mu miejsce spania i jest już ok choć na początku był obrażony, słyszałam że jak się wraca ze szpitala to z psem w tym czasie ktoś powinien iść na spacer żeby pies już wrócił do domu w którym jest dziecko. Ponoć wtedy łatwiej psom zaakceptować dzieciaczka.A! i jeszcz jak przynoszę jakieś ubranka które dostaję to przed praniem daję mu do wąchania, bo przeważnie jeszcze jest taki zapach maluszka.

Groszekehh współczuję Ci...ale grunt to się nie załamywać! ;)

A ja dziś zamówiłam pościel i prześcieradełko ;)jutro jadę po pudełka i koszyczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738077 przez Tośka27
Czesc Kochane jej nie moglam wysiedziec by nie dac Wam Znac ech jaka juz jestem przyzwyczajona zeby tu zjarzec
Tak wiec 26 ,09 jade do szpitala i 27 CC :P wszystko jest dobrze tylko mam troche wiecej odpoczywac leakrz mowi ze wie ze jestem przesympatyczna i mam robaki w tylku ale mam zwolnic i uwazac jak wstaje itp. Szyjka Ok dzidziusia Glowke juz Czul lekarz.
Takze Kochane rpzepraszam nie rpzeczytalam waszych watkow odpisze na Nie pozniej Buziaczki Skarby nalatal;am sie od rana dzis u fryzjera bylam ledwo do Szkoly zdazylam bo sniadanie mezowi sobie Niuni i do szkoly i przygotoac sie odrazu do lekarza i taki sszalony dzien uuuuu a GLOWA mi Peka jak nie wiem..wrocilam jeszcze obiadek dobrze ze maz Obral ziemniaczkow dla nich i kazalam rosolek podgotowac reszt zrobie ja I przygotowal poszedl do miasta zrobil zakupy warzywka glownie :D miedzy czasie ja u fryzjera dobrze ze mam Kochana kolezanke zawiozla mnied o lekarza do szpitala z wymazem a w rodzinie nawet nikt nie pytag co i jak wrrrrrrrrrrrrr moze pozniej zapytaja po fakcie jak juz sobie poradze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738083 przez Edzia04
HEJ!
Kobietki zostawiałam Was na jeden dzień i juz nie moge sie połapać co , która napisała. Odpowiem tym, które zapamietałam:P
Paula kącik superowy! Nie moge sie doczekac kiedy wsyztskie powrzucamy fotki z naszych miejsc dla ńunków.
Agusia no bardzo ładny ten rozek , bujaczek tez sliczny!!!
Elusia ja tez dzis jestem bardzo słaba, moze to ciśnienie, ale moze u Ciebie rzeczywiście stres zwiazany z wizytą, ale nie martw sie napewno wszystko ok!1

Ja dzis zrobiłam gołąbki, za chwilke bedziemy z męzem palaszowali:)
Teraz posiedze na allegro i poszukam wszytsiego co potrzebujemy i powoli zamawiam .
To mielgo dnia buziaki papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738093 przez P@ul@
Szczerze to nie myślałam jak to będzie z psem :) Mam cichą nadzieję, że nie będzie jakiś super zazdrosny :) Miejsce na spanko też już mu się zmieniło, ale jakoś mu to wisi gdzie śpi :P Łóżeczko też go nie interesuje, bujaczek i inne dzieciowe szmery-bajery też ma gdzieś. Zapach ciuszków też na niego nie działa, jakaś szmatka ot co...

Tośka to już coraz bliżej do spotkania z maluchem :) Pewnie się cieszysz... Ja też chciałabym dokładnie wiedzieć kiedy będę miała małą przy sobie, no ale jak się rodzi SN to nigdy nic nie wiadomo. Dziś w nocy miałam strasznie duszności, nie mogłam złapać oddechu i jeszcze serce mnie bolało i waliło jak młot i to strasznie szybko, masakra. A do tego jeszcze brzuch mi się napinał i to strasznie. Czasami tak zwyczajnie bez boleśnie, a czasami takie bóle miałam jakbym okres miała dostać. Już myślałam, że rodzę, ale na szczęście kilka tylko takich skurczów i przeszło. Ale pół nocy przeryczałam, bo nie wiedziałam co się dzieje :(

Za to w dzień już ok. Placuszka dziś nie ma, bo nie miałam składników a do miasta mam kawał drogi, ale K. dziś kupi i jutro będę piekła ciasto jogurtowe ze śliwkami, albo gruszkami (jeszcze myślę). Na obiadek zrobiłam zapiekankę ziemniaczaną z cukinią i mięsem mielonym (a do mięsa dałam jeszcze pomidorki, kawałki cukinii i pieczarki). Właśnie zapiekanka w piecu. Nie wiem czy trochę za szybko nie włączyłam... no trudno, najwyżej będę musiała odgrzewać :P

Ale się rozpisałam... Jakoś ostatnio mam masę energii. Mówią, że to normalne przed porodem jest :)

Buziaki :* Trzymajcie się tam. Czekam na wieści z wizyt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738122 przez Elusia
Melduje się po wizycie... ZWARIUJE Z TYM DEBILEM!!!! :angry: znowu byłam 10 min w gabinecie, powiedział że szyjka lekko skrócona, brzuch miękki (jak pytałam co to oznacza, czy mniej więcej potrafi powiedzieć kiedy urodzę to wiadomo- on nie wie), twarzyczki nie widziałam bo synuś zakrył się rączkami, waży 2,260. Aha zmierzył brzuszek i stwierdził, że będzie z niego chudzielec... Co jest najlepsze, właśnie jak rozmawiałam z narzeczonym to sobie przypomniałam że NABĄKNĄŁ przy badaniu, że mam grzybicę :dry: ale nie przepisał mi NIC!! a pytałam go czy da mi skierowania na badania, to stwierdził, że nie ma takiej potrzeby! i mówię mu, ze widzimy się dopiero w 39 t/c a on na to, że i tak nie widzi potrzeby! :ohmy: aha no i miałam wysokie ciśnienie i tylko powiedział że mam sobie mierzyć, już mu nie chciałam mówić, że takie wysokie bo mnie wku**ł! Jeszcze pytam go o te znieczulenie- elektrostymulatory TENS a on popatrzył na mnie jak na idiotkę i powiedział że nie słyszał o czymś takim i że to jakieś widać gówno warte widzimisie tak samo jak poród w wodzie! :angry: Jedyne co to pociesza mnie fakt że za tydzień mam wizytę prywatną u innego ginekologa...
Także kochane, jestem mega niezadowolona z tej wizyty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738129 przez Tośka27
OLeczko Kochana przeczytalam teraz Twoj watek jej Kochana TY Nasza nie wiem co napisac wspolczuje wiem c oto znaczy wiem naprawde wiem ja mam jedno dziecko bedzie drugie i momentami to samo przechodzilam az szkoda mi jak wspomne dziecka co one widzialo i slyszaloNie chce obrazac Meza bo powiem ci ze pomimo tego zlego to przykre jak sie mowie o kim bliskim z kim ma sie dzieci zle ale u ciebie problem bedzie narastal jak i u mnie MOj MAz sie wczoraj obudzila ze mam z 5 km do lekarza i ze jesli nic sama sobie nie zalatwie to musze isc z buta i obudzil sie wczoraj albo pyta czy ma wszystkie ksiazki wczoraj gdzie dziecko juz 3 dzien d oszkoly, a mama najlepiej pisze ze 26 do szpitala nie wiem czy chcesz wiedziec no dobrze ze napsialas i tyle. heheh a i jkeszcze a to juz by;las tak sie mna interesuja tam ma innych co sie interesuje,
Elusia dobrze pisala Kochana nie przejmuje sie rob wszystko dla Dzieci pokaz mu ze zostanie sam bo czym wiecej dajemy tym mniej dostajemy od nich znam to;
elusia ale koles tez takiego mialam ja bym szybko zmienila i tak zrobilam tez dawno juz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738130 przez Tośka27
Kobietki jak suwaczek dodac zapomnialam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738135 przez P@ul@
Elusia Faktycznie jakiś ciul z tego lekarza. Zero informacji a jak się człowiek pyta to jeszcze nic nie wie. Dziwak jakiś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738142 przez Agusiak
KOCHANE ja na chwilkę a odpiszę wieczorkiem :)

Na wizycie okej młoda na szczęście obróciła się już główką w dół, jedyne co to mam więcej żelaza bo mimo brania jednej tabletki dziennie i tak spadło :/
Tak więc poród sn jest bardzo realny tylko ma mi jeszcze zerknąć na ranę i kontrola ciśnienia bo też mam podwyższone.
Ale to tylko jak u nich w przychodni jestem :P
Pobrała mi GBS ale się wkurzyłam bo nie powiedziała mi na poprzedniej wizycie że tak zrobi, a dziś musiałam zapłacić 40 zł :angry: A chciałam skoczyć po ubranko do H&M :(


Elusia co za wał, dobrze, że idziesz jeszcze prywatnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738169 przez Kasiaa
Witam Mamusie:)

Tośka no to juz niedługo i będziesz tuliła swoje Maleństwo:)

Elusia co za okropny i bez kompetencji lekarz!!! jak mógł Cie tak w ogóle potraktowac..:/ Dobrze ze idziesz jeszcze do innego lekarza napewno nie takiego WALA jak ten...!!

Agusiak dobrze ze dzidzia sie obróciła :). Tylko własnie szkoda ze nie powiedziala Ci nic na poprezdniej wizycie o tym badaniu :/

Oleczko naprawdę współczuję, ale tak jak pisza dziewczyny ja nie dałabym rady tak dlużej..

Dziś Maly kreci sie strasznie chyba śpieszy mu sie na swiat juz...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl