BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 7 miesiąc temu #737415 przez Elusia
Hej kochane:)chwilę odpoczywam i piszę do was :)tych ciuszków co dostałam dla maleństwa to aż dwie pralki się uzbierało :ohmy: ale już poprane, wyschnięte i poprasowane :) pies wyprowadzony, obiad zjedzony :)
Karo dobrze, że się odezwałaś:* skoro położna mówi, że cesarka to najlepsze wyjście przy Twoim ciśnieniu to trzymam kciuki że w czwartek się wszystko wyjaśni, ustalicie termin i dzidzia spokojnie w terminie przyjdzie na czas:) bo tak to rzeczywiście strach naturalnie rodzić jakbyś miała przeżywać to co wtedy!
Agusiak jejku prześliczny ten rożek i leżaczek- bujaczek!:) w rożku to się normalnie zakochałam! :) a z tymi figurkami dla dzieci to faktycznie przesada, ile takie pierdoły kosztują! :ohmy: człowiek nawet nie pomyśli, że takie drogie i masz...eh.. no i współczuje z bólami głowy, może to od pogody?
Paula Naprawdę ślicznie urządziłaś ten kącik dla dzidziusia! :) wszystko do siebie pasuje i naprawdę wygląda super :* a brzusio jaki ładniusi:) zgrabniutka mamusia z Ciebie :)
Tośka fajnie, że nie ma problemu z córcią:) oby tak dalej :)
Camilla Witaj w groni październikowych mamusiek :)
mszydlowska niestety ja w żaden sposób nie pomogę... ale chyba MatiO jest ze Szczecina o ile się nie mylę... to może ona coś pomoże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737434 przez camilla
Jezeli chodzi o moja cukrzyce to mieszkam w norwegii wiec tu jest troszke inaczej niz w polsce.Pierwsze obciazenie mialam robione w kwietniu i wyszlo mi 8,4 a norma to 4,0-6,0 2godz po wypiciu glukozy. W 26 tyg mialam to badanie zrobione jeszcze raz i wyszlo 7,4 i juz bylam na diecie.insuliny nie potrzebuje.Bylam w poradni dla kobiet w ciazy z cukrzyca,dostalam liste co moge jesc,glukometr w reke i to wszystko....mam mierzyc cukier jezeli 3 razy przekrocze norme mam sie zgloscic do lekarza i tyle...








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737435 przez Karo290392
P@ul@
fotki przecudne az normalnie tak fajnie patrzec na urzadzone kaciki czekajace tylko juz na lokatora :):*
A brzusio słodki i ten pempek jak taki przycisk ;p -'' nacisnij aby otworzyc :D '
U mnie pempka nie ma juz wcale :D heh
elusia
dokłądnie tak zrobie, tym bardziej ze moj kochany moze byc przy mnie w ciagu tej operacji i malucha od razu do cycucha przystawiaja podczas zszywania takze mysle ze ból zniose jak kazdy a przynajmniej bede pewna ze ani mi ani malej nic nie bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737439 przez camilla
Toska27 nie martw sie.u mnie cukry tez skacza a jak mam za wysoki to od razu na spacer i chodze bo mi polozna powiedziala zeby duzo spacerowac tak mozna zbic cukier :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737455 przez Kasiaa
Hej dziewczyny:)!
Camilla witaj w gronie mam październikowych:)
Agusiak zakochalam się w tym rożku:):) jest śliczny:) ja chcialam kupic taka pościel dla Maleństwa:) a co do leżaczka bujaczka własnie taki ostatnio oglądalam z mężem super jest:)
Paula kącik urządzialś ślicznie , brzusio piękniusi:)
Elusia szybko poprałaś i poprasowalaś wszystko i dobrez masz juz gotowe:) a ja jeszce w niedziele od koleżanki dostalam troszkę ciuszkow i wlasnie sie susza :)
Byłam dzis u okulisty zeby zobaczyc czy nie ma zadnych przeciwskazan do pordu naturalnego ... bo mam astygmatyzm i zbadalą mi dno oka czy z siatkówka wszystko ok przez pare godzin wyglądałam jakbym była nacpana takie wielkie żrenice:P:P ale jest ok wszytko:0 wystawiła zaświdczenie i juz:)
Ja dzis na obiad zrobilam pulpeciki:) mąż sobie zażyczył:P
Brzydka pogoda jest wiatr i pochmurno.. przez to wszystko dziwnie się czuje mam jakis katar i zacyna pobolewac gardło:( boje sie zeby czsem nie zachorowac...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737468 przez nuśka09
Witam ponownie :)

Karow końcu nas odwiedziłaś! :) u mnie też szykuje się cc ze względu na ułożenie Małego ale to jeszcze nic pewnego. Fajnie że twój mąż może być przy Tobie w czasie cięcia, U nas niestety nie ma takiej opcji;/
Agusiak cudny rożek :cheer: bujaczek też cudny :) mamy w planach też taki kupić ;) ale to po porodzie :)

Paulaślicznie wszystko urządziłaś:) i pięknie się prezentuje brzuś :)
a leżaczek bardzo fajny:)
camillawitamy:) rozgość się :)

A my wszystkiego się dziś dowiedzieliśmy :) co do rejestracji dziecka to nie muszę jeździć do Urzędy Gminy gdzie jestem zameldowana, wszystko załatwiamy w Krakowie a oni wysyłają papiery tam gdzie Mały będzie zameldowany,a żeby to mógł zrobić D. to musimy podejść oboje z dowodami i książeczką ciążową i piszemy oświadczenie że on uznaje dziecko i nadaje mu nazwisko. Pogmatwane trochę no ale trudno:)
W szpitalu na dniach otwartych też wszystko zobaczyliśmy, baardzo fajnie się to prezentuje, sale poporodowe są 2 osobowe z łazienką, tata może przebywać przy nas cały dzień :) może nawet nocować ale to już jest dodatkowo płatne, sale porodowe też fajnie, wszystko nowiutkie,czyściutkie, super :) Zadowolona jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737495 przez Tośka27
Karo uCiebie moze BYc Maz przy CC i dziecko podaja odrazu u nas nie moze byc Maz a dziecko daje Pozniej bo przeciez jest sie na Przeciwbolowych Lekach i pojdzie z Mlekiem.
Paula cudownie masz w Pokoiku i brzuszeczek tez cudowny :*
Camilla nie umiem odczytac takich wynikow ja mialam 157 w ten sposob zapisane 87 na czczo po dwoch godzinach 157
A u mnie czesto podskakiwaly po bulkach ziarnustych nawet muialam 169 masakra roznie bylo teraz odpukac nie jest tak Zle dzieki Chyba Moim Kochanym tu dziewczynkom ktore MNIE TAK WSPIERALY SERIO UWIERZ BO JUZ LZY MI KAPALY SPAC NIE MOGLAM SNILAM JUZ KLUCIA I JEDZENIE bo ciafgle sie kulam by spr czy mi sie nie podniosl.Ja mam co dwa tyg wizyty u diabetologa i ona spr jakie mam cukry jak narazie dzieki Bogu nie musze insuliny :D juz 2/3 tygodnie dotrwam mam nadzieje bez NIej,Ja z Pierwszym Dzieckiem nie mialam cukrzycy. Teraz za dobrze bylo musialo sie cos przypaletac a ile przytylas jesli mozna wiedziec ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737512 przez P@ul@
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa na temat naszego małego kącika :)
Ja zrobiłam dziś klopsiki na obiad. Miały być na dwa dni, ale mężowi tak zasmakowały, że zjadł wszystkie :) Właśnie siedzę i myślę, co by tutaj jutro na obiadek zrobić. Uwielbiam gotować, a teraz mama poszła do pracy i mam kuchnię całą dla siebie :) Marzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737577 przez camilla
Toska27 nie martw sie.u mnie cukry tez skacza a jak mam za wysoki to od razu na spacer i chodze bo mi polozna powiedziala zeby duzo spacerowac tak mozna zbic cukier :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #737622 przez Agusiak
hej moje gaduły kochane :)

Elusia sporo tych ubranek a Ty widzę idziesz jak burza, że masz już wszystko poprane i poprasowane :)
Ja na razie mam wszystko w reklamówkach i czeka ;)

Paula śliczny ten Twój kąciak maluszka, będzie mu się tam super spało. Wszystko takie przemyślane i odpowiednio dopasowane. A leżaczek właśnie bardzo fajny ma wygląd :)

nusia ale będziesz mieć ekstra szpital z tego co piszesz. Robi wrażenie :)
I fajnie że już wiecie co i jak z meldunkiem dzidzi :)

Kasia cieszę się, że nie ma przeciwwskazań od okulisty do porodu naturalnego :)

A ja w sumie niedawno wróciłam, szybka kąpiel młodej , usypianko i mam chwilkę oddechu.
Ale jestem bardzo zadowolona bo w IKEA kupiłam wszystko co miałam na liście i jeszcze jakieś symboliczne duperele bo szykuje mi się kilka wizyt.

Kupiłam też bransoletkę w APART dla siostry z okazji 30stki bo w sobotę jedziemy :)

No i cieszę się że Wam się rożek i bujak podobają, szczególnie rożek bo mężowi jakoś nie specjalnie przypadł do gustu :S Ale może w realu bardziej mu podejdzie ;)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737732 przez ewe88
Witam kochane:) A dzisiaj będę pierwsza :D
Witam kolejną mamusię :) Co do cukrzycy to głowa do góry jeszcze troszkę i objadanie w zasięgu ręki :) Ja oprócz listy co zabrać do szpitala zrobiłam mojemu mężowi co ma mi przywieź do zjedzenia :silly: :silly: :silly:
Paula no brzuszki to mamy takie same! Jakbym widziała swoje odbicie w lustrze :) Tylko u mnie jeszcze do tego żebra widać :( Ten twój pokoik przepiękny :) Oczu oderwać nie można :) Jeszcze tylko dzidzia i pełnia szczęścia:) :) :) :) :)
U nas dziś piękna pogoda.. może wylegnę na balkon :) a może nawet zaszaleję i pójdę na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737750 przez oleczka86
Witam :)

Ale nastukałyście :)

Eh powiem Wam że już ręce mi opadają normalnie nie mam już siły ani do tej ciąży ani do męża ani do wszystkiego.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Normalnie mówie Wam czasem myśle że dobrze żeby mi to wszystko pękło żebym sie wykrwawiła i będę mieć spokój święty ze wszystkim bo ileż można człowiek zapieprza dba stara sie i jeszcze w pysk dostaje. Miałam jechać dzisiaj na śląsk zrobić ostatnie wizyty przed porodem miał mi zatankować samochód oczywiście złośliwie tego nie zrobił i nie pojade i już nie pojade bo to ostatni moment był.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737776 przez Elusia
Hej kochane:*
Oleczka smutne to co piszesz, ale nie myśl nigdy tak, że lepiej byłoby gdybyś się wykrwawiła :( pamiętaj o dzieciach, to one są sensem życia:* może naprawdę powinnaś dać zupełnie na luz i tylko odpoczywać, i tyle co dla dzieci obiadek i siebie. Im więcej z siebie dajesz tym bardziej dostajesz po dupie :( współczuje kochana:*
Ewe aż takie niedobre jedzenie w tym waszym szpitalu, że aż listę zrobiłaś? ;)
Agusiak fajnie, że udało Ci się kupić w IKEI wszystko co zaplanowałaś :) na którą masz dzisiaj wizytę?? ja na 15.30, już nie mogę się doczekać, tak chciałabym wiedzieć ile synek waży, jak wygląda, i w ogóle co powie lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737796 przez ewe88
Oleczka bardzo smutno słyszeć takie rzeczy :( Kochana nawet nie wiem co napisać. Strasznie współczuję Ci, że musisz się tak męczyć.. ja chyba bym już wysiadła. Powiem Ci, że gdyby mój mąż "nie był za mną" to rozwiodłabym się. pamiętaj kochana o dzieciach :) W nich jest siła! Moja matka też nie miała łatwo z ojcem...i była sama z 3 dzieci. Nie miała nikogo, ani rodziców ani rodzeństwa... jak teraz o tym myślę to ryczeć mi się chce... ale była silna! Dała rade! A teraz jestem jej wdzięczna za wszystko i strasznie ją kocham! Więc kochana wiem jak bardzo matka jest potrzebna dzieciom! Bądź dzielna dla nich.. one kiedyś się odwdzięczą z nawiązką.. i zobaczysz, że będziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737800 przez ewe88
Agusiak i Elusia powodzenia podczas wizyt :) Zaraz jak wrócicie koniecznie pochwalcie się relacjami :)
Buziaki kochane :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl