BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 7 miesiąc temu #738833 przez P@ul@
To ja trochę z innej beczki. Planujecie zakup mleka dla dziecka, czy odkładacie ten zakup na później w razie gdybyście nie miały pokarmu? Bo ja od października wracam na studia i będę małą zostawiała z tatusiem i babcią na całe soboty i niedziele i nie wiem czy kupić mleko, czy liczyć na to, że będę mogła odciągnąć tyle, żeby starczyło (chociaż wydaje mi się to mało realne).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738836 przez Edzia04
nUSIAgdzie ty znalazalas takie takie koszyczki! Ja przedwczoraj kupiłam dwa w Pepcoi zapłaciłam 70 zł i wydawalo mi sie ze to okazja:P tylko ja kupilam białe z szarym materiałem w środku. Jeszcze kupiłam dwa czarne pudełka pod komode i tez nie zbyt tanie po 20 zl szt. No ale juz przepadło;/

Jeśli chodzi o sex..... to u mnie tez zero chęci;/;/ nie mam wogole ochoty, ale moj męzus podobnie jak Twoj Paula cierpliwie czeka, miejmy nadzieje, ze po porodze wszytsko wroci do normy.
Kasiu trzymam kciuki, zeby ten okropny remont juz sie skonczył i nie denerwuj sie kochana!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738845 przez nuśka09
Paula ja nie planuje zakupu mleka. Ale jak czujesz potrzebę możesz kupić, to może sobie leżeć :)

Edzia w jysk kupiłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738857 przez P@ul@
No tez myślę, że może leżeć, tylko właśnie nie mam pojęcia jakie to mleko, czym one się różnią, jakie najlepsze... Nie mam pojęcia, w ogóle się na tym nie znam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738889 przez Elusia
Eh... kochane tak jak wam pisałam nie mam gazu, ale został mi gulasz z wczoraj i się cieszyłam, że w piekarniku podgrzeję(bo jest na prąd) i jak już wyjmowałam to mi caluśki wypadł z ręki :( i pozostało mi jeść kanapki :( dobrze, że tylko cała kuchnia zachlapana i że ja się nie oparzyłam :huh:
Oleczka jeśli chodzi o seks to jest tak, że narzeczony wraca tylko na weekendy zazwyczaj, więc jak dzisiaj wróci i wyjedzie w poniedziałek znowu na tydzień... no to ciężko będzie:P szczególnie, że właśnie ja mam teraz większą ochotę na seks niż przed ciążą. A w połogu to ja na pewno nie będę miała ochoty na seks jak mnie będzie bolało i w ogóle
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. No ale jak trzeba to trzeba.
Paula pyyyycha wygląda ten placek! :) z mlekiem to nie wiem... zielona też jestem w tym temacie.
Kasiu to nie fajnie przejścia masz z tym mieszkankiem :( oby jak najszybciej wróciło wszystko do normy :kiss:
Mam dziury już też w mózgu normalnie :P pamiętam chwilę co pisałyście i co chciałam odpisać i znowu pustka... ostatnio w ogóle jak czytam to przekręcam wyrazy, jakoś ta końcówka ciąży przeciążyła mi chyba też mózg :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #738908 przez oleczka86
Dziewczyny fajne te rzeczy tu pokazujecie :) ale niektóre ceny też całkiem fajnisie :P

Kasiu wiem że fajnie się daje rady innym ale musisz zacisnąć zęby dla zdrowia dzidzi nie można Ci sie aż tak denerwować, choć pewnie sama wychodziłabym z siebie wiedząc że poród tuż tuż a tu takie cyrki. Mam jednak nadzieję że szybko sie z tym uporają i trochę sie uspokoisz.

Elusia widze że u Ciebie podobnie jak u mnie że w weekend trzeba nadrobić cały tydzień, ale ja już od dłuższego czasu nie mam ochoty na seks i na to żeby mnie dotykać. Nie wiem czy to przez ciąże czy po prostu mam dość męża za to co mi robi i jak mnie traktował.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Hehe chciałby jeszcze przyjdzie koza do woza powiem mu to samo, mam takie nerwy że nie wyrobie.

P@ul@ ja mleko na pewno kupie bo u mnie dwa razy lipa była z pokarmem więc teraz moze byc to samoi. A jakie mleko tego nikt Ci nie powie bo one niby są takie same a jednak dzieciom różnie to pasuje. Mój syn pił Nestle Nan dla córki kupiłam takie samo ale nie bardzo miała kolki i nie chciała go pić więc kupiłam inne też chybił trafił kupiłam Gerbera i okazało sie ok pije do dzisiaj. Później jak porównywałam to jednym składnikiem sie różniły. Dlatego co mogę poradzić to kupować te najmniejsze opakowania na początek żeby nie było szkoda zmienić jakby coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738909 przez Agusiak
Elusia jeśli chodzi o mleko to najlepszy jest bebilon ale jest baaaardzo drogi.
Ale jak masz fajnego pediatrę to może Ci przepisywać na receptę bebilon pepti i jest taniej jednak troszkę mniej smaczne to mleczko.
Niby bebiko nie różni się wiele składem jest dużo tańsze ale jakoś tak się pieni.
Nan podobno powoduje spore zaparcia i bóle brzuszka i u nas tak właśnie było, bo ma dużo żelaza.
Teraz jesteśmy na Gerberze i to także jest bardzo dobre mleczko.
Hipp jak dla nas okazał się zbyt gęsty i młoda w ogóle go nie chciała.

Na sam początek są w aptekach małe buteleczki już gotowego mleka w płynie :)

U mnie też zero chęci na seks ale mój T też pada jak mucha po pracy więc dajemy radę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738941 przez P@ul@
Agusiak dzięki za takie szerokie info o mleczku. Zastanowię się nad bebilonem i gerberem. Siostra K. podawała swojemu synkowi bebilon, no sobie chwaliła, no ale mnie trochę odstrasza cena. Hmmmm, pomyślimy.

A placuszek był smaczny, wszystkim smakował i zostały tylko 3 kawałeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739046 przez nuśka09
Paulaco do rodzaju mleka to zależy od dziecka, jeśli chodzi o skład to wszystkie mają mniej więcej to samo ale dzieciaczki nie każde akceptują, u nas jedna siostra zaakcetpowała Nan, a reszta na Bebico była. Tak jak Agusiak mówi w aptece są dostępne jednorazowe gotowe do podania mieszanki, może dwa trzy różne kup i zobaczysz na jakie jak reaguje maluszek ;)

Elusiaoj współczuję wypadku z obiadkiem:(mi ostatnio wszystko z rąk leci:P kurcze wczoraj rozbiłam dwie szklanki...mój D. mówi że jak tak dalej pójdzie to pokupuje plastikowe naczynia bo wszystko wytłukę ;P

a co do seksu u mnie zawsze była ochota i w ciąży się to nie zmieniło w ogóle :P na początku się troszkę bałam ale to tydzień może trwało :P no i częstotliwość troszkę się zmieniła ale to przez to że D. jak pracuje to 12 godzin;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739070 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Paula super, że placek smakował ale nic dziwnego, wyglądało pysznie :laugh:

Paulinka już śpi więc czas na relax i obijanie się :lol:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739147 przez trufla
Witam
My byliśmy od początku na bebilonie ale Ala i tak była szybko głodna po bebilonie. Po 4 miesiącach przeszliśmy na mleko hipp i cena nawet jest przystępna. Bo za 800 g płacę o koło 37 zł. Ala przynajmniej się najada i przesypia całą noc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739153 przez Agusiak
trufla my własnie z tego samego powodu chcieliśmy spróbować hippa ale nie przeszło. Wyginała główkę i nie chciała a jak się już napiła to pół nocy mieliśmy takie darcie że szok. Dlatego jak już można było rozszerzyć dietę to do wieczornego mleka dodawałam nieco kaszki smakowe, najczęściej bananowej.
Z resztą u nas nie było problemu bo mała przesypiała całe noce jak skończyła 3 miesiące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739244 przez trufla
Każde dziecko jest inne i niestety trzeba czasem poszukać odpowiedniego mleka dla dziecka. My będziemy powoli przechodzić na zwykłe mleko po ukończeniu przez Alę roczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739335 przez ewe88
Witam kochaniutkie :)

Wczoraj dzień zleciał szybko bo miałam gości :) A dziś robię ozdoby na ścianę do pokoiku malutkiej :)
Elusia pokoik śliczny! Taki przytulny :)
Paula brzuś piękny :) A ciastem to Ty nie szczuj cukrzyków bo z dietą do końca nie wytrzymają :)
Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739346 przez Elusia
Dzień dobry kochane:)
Oleczka powiem Ci szczerze, że jak tak czytam o tym jak zachowuje się Twój mąż to widzę swojego ojca przed oczami wrrr! :angry: normalnie bym zatłukła!
Paula przypomniało mi się, że chyba pytałaś mnie wcześniej czy będę przykrywała przewijak pieluszką czy pokrowiec kupię- będę pieluszką tylko przykrywała:)A co do pieska to też pewnie zapomniałam odpisać, czytałam dużo opinii i też takie jak pisze Nuśka, żeby rzeczy ze szpitala dać wcześniej do powąchania, a pies powinien wejść do domu jak dziecko już będzie w środku... tylko mój absolutnie nie jest terytorialny... no w końcu to labrador :P więc chyba zrobię tak, że wejdę normalnie z dzieckiem do domku i poczekam aż się uspokoi piesek i pozwolę mu powąchać ale nie tak bardzo z bliska... pewnie i tak wyjdzie wszystko w praniu ale to jednak ważne jest...
Ewe a jakie te naklejki??:) jak skończysz to koniecznie się pochwal jak wyszło :)
Karo kochana i co z tą cesarką?? co powiedziała położna??? Jak tylko będziesz mogła napisz:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl