BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 8 miesiąc temu #739844 przez Agusiak
hej Kochane :)

Paula sesja rewelacyjna, już na fb widziałam :)

Kasia udanej zabawy :) Ja idę jutro na 30stkę siorki :)

nusia nie przejmuj się ja to też mówię że ostatnio mam dziury w mózgu, a już z pisaniem na klawiaturze to horror. Również liczę że po porodzie przejdzie ;)

Tosia kochana właśnie tak sobie pomyślałam że Ty nam się jeszcze nie ujawniłaś, może pochwalisz się jak wyglądasz Ty i Twój brzuszek ;)

miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739998 przez Kasiaa
hey Mamusie :)
ja juz jem śniadanko dospać jakos nie moglam:) Impreza się udała strasznie się ciesze ze wyszlam w końcu gdzieś ze spotkałam się ze znajomymi:) było super:)

ALUSIA dzięki :)

Dziś jedziemy ostatni raz przed porodem na wieś do rodzicow bo póżniej bede sie bala ze urodzę:P Ciesze się strasznie ze pooddycham świeżym powietrzem i zobacze rodzicow:) Wracamy jutro wiec odezwe sie jak juz wrócimy:)

Miłego dnia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740087 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
wczoraj wieczorem odwiedziliśmy znajomych :) mają 8 miesięczną córcię , nie widziałam jej ok miesiąca i tak urosła że szok :) fajna już jest :cheer:
już nie mogę się doczekać aż wezmę swój Skarb na ręce :)

Dziś zakupy jakieś musimy zrobić w końcu bo już prawie nic nie mamy do jedzenia :P
A po południu zajmujemy się moją siostrą, na szczęście jedną i tą najmłodszą( moje rodzeństwo razem jest nie do wytrzymania ale jak każde jest z osobna to złote dzieci):P i planujemy iść na kiełbaski i oscypka z grilla do knajpy :P Bo Mania chciała od jakiegoś czasu zjeść "kiełbaskę co na polu gotują" :):):)
Mama nadzieję że wszystko wypali :)

Kasiafajnie że impreza się udała i że dobrze się bawiłaś ;)
Agusiak a Wam życzę dziś udanej imprezki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740101 przez P@ul@
Ja tylko na chwilę. Już z rana była ciocia żebym uczesała ją na wesele... Jakoś za nią nie przepadam, no ale głupio było odmówić. Była już w czwartek, zrobiłam jej próbna fryzurę (nawet dwie). Wybrała jedną i dziś o 9.30 była żeby ją uczesać. No to uczesałam. Powiedziała, że była u fryzjera i za to co jej zrobiłam w czwartek chcieli 60 zł (bez mycia i bez nakładania wałków), ja jej wałki nałożyłam jeszcze najpierw. I myślicie, że chociaż 20 zł zostawiła??? Nie, a wiedzą, że każdy grosz się liczy (a to jeszcze żona mojego chrzestnego jest). Ptasie mleczko z biedronki mi zostawiła i nara! Zła jestem, bo się narobiłam i jeszcze w sobotę musiałam wstać wcześniej, no bo wiedziałam, że ona już po 9 będzie.

A na dokładkę jeszcze wczoraj się pokłóciłam z K. I to o psa... Wrrr. Nie odzywamy się do siebie.

No to się wygadałam. Uciekam. Pa, pa, pa!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740157 przez Tośka27
Hey
no wlasnie Paula wlasnie tacy sa ludzie u mnie tez najlepiej bym wszystko za darmo zrobila dziergam i cos ktores chce ale nie pytaja ile kosztuje tylko ze chca. Jak mialam auto to podwiez mnie nie chce mi sie isc jechalam a teraz jak o cos prosze to nie mam paliwa nie mam ropy super albo jak dam na paliwo to pojada i to jeszcze za jaka kase masakra.
Masz racje teraz 20zl a przyda sie znam tez bol .
u nas jakos odpukac nie jest zle oczewiscie ciagle powtarzam o tym kompie ale co mi ze sobie gadam ja gotowalam dzis maz posprzatal ladnie chatke wiec dobre i to.
Poza tym dzis jakos zle spalam glowa mnie czesto boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740165 przez Edzia04
Czesc kochane moje!
Ja znowu czuje sie fatalnie, nie wiem czy sie czyms strułam czy co bo wymotuje , nie dobrze mi i jestem taka slaba, ze z lozka dopierom teraz sie zwlekalm, ale siedze i nic nie robie tylko odpoczywam.
Paula sliczne zdjecia.
A jesli chodzi o ciocie to niezla swinia, ale tak to juz jest z tymi ludzmi, wszytsko chca za darmo, a jak muy o cos poprosimy to wtedy albo nie zrobia, ale odrazu prosto z mostu ile to bedzie kosztowac. Szkoda gadac. Pozniej do Was jeszcze zajrze . Buziaki milego dnia oapap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740169 przez P@ul@
Macie racje. Ludzie są okropni.
Mój pan cały czas na dworze siedzi i maluje. Niby to dla mnie i dla dzidzi, bo szufladę robi do łóżeczka, ale co to za przyjemność, skoro wiem, że tam siedzi po to żeby ze mną nie gadać :( A do tego dziś jakiś smutny dzień mam i jak chciałabym się przytulić czy wypłakać to proszę bardzo, chłop ma mnie gdzieś. Właśnie kończę robić leczo na obiad. Zaraz powinno być dobre, ale jak tu jeść w takiej atmosferze :( Stałam nad tymi garami i łzy mi leciały... Ech, szkoda gadać :(

Edzia trzymaj się. Mówią, że pod koniec ciąży mogą być takie mdłości i wymioty jak na początku. Ja aż się tego boję, bo początek ciąży miałam okropny. A już od jakiegoś czasu mam poranne mdłości i codziennie rano wymiotuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #740186 przez Edzia04
Paula kochana, nie przejmuj się, wiem co czujesz bo ja wczoraj sie pokucilam z mama jak nigdy, i tez prawie caly dzien przeplakalam, ale to chyba przez te hormony tak reagujemy, bo kurde mama nic mi takego nie powiedziala, a ja to wzielam do siebie;/ wiec kochana nie mysl o tym tylko zajmij sie czyms innym , a maz pewnie przyjdzie i przeprosi. Wiec glowa do góry:*:*:*
Ja sie o wiele lepiej czuje, zrobilam sobie na obiad krupnik, zeby cos zjesc lekko strawnego i fajnie teraz sie po nim czuje.
Pozniej chyba pojedziemy z mezem po rolety do pokoju.
Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740192 przez P@ul@
Edzia miałaś rację. Mąż przyszedł, przeprosił. Jest ok :) Nie lubię jak się kłócimy, no ale każdemu się zdarza. A teraz jeszcze właśnie przez te hormony taka płaczliwa jestem i wszystko bardziej mnie dotyka... Ale już niedługo. Żeby tylko po porodzie jakaś depresja się nie przyplątała, bo masakra będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740205 przez Elusia
Witam kochane:*
Ja właśnie kończę robić tort, czekolada stygnie to zaglądam co stu słychać:)
Paula fajnie, że się pogodziliście :) tak to w związku jest raz lepsze, raz gorsze dni, a z naszymi humorkami to pewnie dajemy popalić naszym lubym ;) chociaż o dziwo ja ostatnio jestem bardzo opanowana, ugodowa, tylko ciągle gdzieś mnie nosi i nie mogę usiedzieć na miejscu- może to charakter dziecka się ujawnia ;) a z tą ciocią nosz kurcze przesadziła:/ już by mogła nawet jak nie pieniążki to chociaż zapytać czy dla maleństwa czegoś wam nie trzeba :dry: eh...
Edzia kurczę nie fajnie z tymi wymiotami... dobrze, że krupnik pomógł. Co do bólów głowy to ostatnie 3 dni mam jakieś takie silne:/ nie wiem czy ciśnienie mam podwyższone czy co... idę zrobię sobie kontrolne badania jutro i poproszę o zmierzenie ciśnienia.
Tosia fajnie, że mąż chociaż od kompa odszedł i mieszkanko wysprzątał :)
Idę dokończyć torcik, żeby na jutro był smaczniusi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740330 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Paula ciotką się nie przejmuj, ludzie już tacy są i lepiej nie oczekiwać zbyt wiele bo potem własnie tylko nerwy i rozczarowania. A może fryzura jej się rozwali podczas imprezy i będzie miała za swoje :P :P

Edzia mam nadzieję że niebawem poczujesz się lepiej :)

Kasia
fajnie że spotkanie udane :)

nusia już niedługo i będziesz miała swojego własnego bobaska ;) ale to prawda że dzieciaczki szybko rosną i się zmieniają.

Elusia robisz smaka tym torcikiem :lol:

A my właśnie wróciliśmy od mojej siostry i było na prawdę bardzo miło, smacznie i wesoło. Uśmialiśmy się tak jak już dawno nie. Posiedzielibyśmy jeszcze dłużej ale ja już długo nie wysiedzę no i spać mi się bardzo już chciało.
Siostra zadowolona z prezentu :)

Śpijcie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740335 przez nuśka09
Dobry wieczór kochane ;)

Tosiasuper że mąż w końcu coś pożytecznego zrobił :)w czymś Cię wyręczył:)
Paula ta ciotka to przesadziła;/ następnym razem to tak jak Edzia pisze powiedz z góry ile kasy chcesz, albo że np paczuszkę pampersów czy coś innego dla dzidzi ;)
I dobrze że z mężem już pogodzeni;) Ale związek bez sprzeczek to taki nudny trochę ;) raz na jakiś czas jedna się przyda ;)
Edzia pod koniec ciąży organizm oczyszcza się przed porodem, dlatego mogą zdarzyć się wymioty, biegunka.

Elusiaktóra to już rocznica będzie? My w lutym 5 latek będziemy świętować ;) mamy plan zostawić Małego mamie i gdzieś wybyć ;) no ale to się jeszcze zobaczy ;P
Udanej rocznicy życzę ;)

A ja dziś super dzień spędziłam :) Spotkaliśmy się ze znajomymi i prawie cały dzień łaziliśmy a że moja siostra z nami była to place zabaw wszystkie zaliczone ;) na koniec poszliśmy na grilla, niedaleko nas jest fajna knajpa z daniami z grilla, i w końcu najadłam się oscypka z żurawiną :side: uwielbiam je :D a jeszcze okazało się że znajomy mojego D. teraz tam pracuję i dostałam meeega porcję :D Niedawno wróciliśmy do domku zrobiłam sałatkę i padam :)
Idę spać :) dobrej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740471 przez Tośka27
hey dziewczyny
co u was ja mam dzis od rana jakis nerw jejku trzeba mi schodzic z drogi wrrrr wstalam bol bioder jak zwykle dokoucza nalesniki smazylam z parowkami dla Meza i corci sobie gotuje udko :( i pieke tarte z jablkami i juz mam dosc bo jakos ciezki brzuszek sie wydaje mam go tak nisko taka pilka kochana juz rozmyslam jak to bedzie bez brzuszka jakos dziwnie :P
pozdrawiam Was Kochane
a co do ubranek do szpitala zaczeam segregowac i wzielabym najchetniej wszystko hah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740481 przez Elusia
Witam kochane:) my właśnie wszamaliśmy po kawałku torta- pycha wyszedł :laugh: Za jakieś 2h wybieramy się na miasto do jakiejś restauracji zjeść, a później do kina :laugh: kolejne rocznice już z maluszkiem więc pewnie rzadko będzie taka okazja :P
Agusiak super, że tak miło spędziliście wieczór, że się udały te urodziny no i że się prezent siostrze spodobał :)
Nuśka Widzę, że tak samo jak Agusiak miło spędziłaś wczorajszy dzień :) no i że się udało objeść oscypkiem :laugh: a rocznica już 7. Przed następną planujemy ślub... ale nie wiem czy wypali... no zobaczymy.
Tośka pewnie im bliżej porodu tym większe nerwy bo i dolegliwości coraz cięższe... ale będzie dobrze :* oby humorek się poprawił :)
Jak wieczorem dam radę to napiszę czy wypad na miasto się udał :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740485 przez Tośka27
hey dziewczyny
co u was ja mam dzis od rana jakis nerw jejku trzeba mi schodzic z drogi wrrrr wstalam bol bioder jak zwykle dokoucza nalesniki smazylam z parowkami dla Meza i corci sobie gotuje udko :( i pieke tarte z jablkami i juz mam dosc bo jakos ciezki brzuszek sie wydaje mam go tak nisko taka pilka kochana juz rozmyslam jak to bedzie bez brzuszka jakos dziwnie :P
pozdrawiam Was Kochane
a co do ubranek do szpitala zaczeam segregowac i wzielabym najchetniej wszystko hah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl