BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 8 miesiąc temu #741042 przez ewe88
Myślę, że się udało :) Po raz pierwszy oglądacie moją córeczkę :) Maleństwo takie, aż się wierzyć nie chce, że to koniec 8 miesiąca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741052 przez Agusiak
Karo, ewe śliczne brzusie :)

Elusia czekamy na wieści z jutrzejsze wizyty, kurcze jak ja za dwa tygodnie na wizycie będę mieć 36 tydzień to Ty już rodzić będziesz mogła :ohmy:

ewe czekamy w takim razie na fotki Twojej twórczości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741100 przez Kasiaa
Karo, Ewe śliczne brzuszki macie:)

Elusia ja brałam leki na podtrzymanie jakos w 25 tyg jedno opakowanie i teraz jedno opakowanie jutro mi sie kończa własnie ja dostałam je ze względu na twardy brzuszek cały czas... i tak dzis myslalam zeby Małemu jescze sie bardzo nie spieszylo zeby zacezkał jednak do poczatku października...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741116 przez P@ul@
śliczne brzuszki dziewczyny :)

ewe z ciebie to chudzielec taki :P jak urodzisz to nic ci po ciąży nie zostanie pewnie :)

Ja dziś mam takie bóle jak na miesiączke, i to nawet intensywne. Myślałam, że może skurcze, ale na szczęście bardzo nieregularne. Mam nadzieję, że jeszcze chociaż 2 tygodnie wytrzymam. Ale szczerze to nawet chciałabym urodzić pod koniec września. Październik to taki smutny miesiąc jakiś, taki deszczowy...

Zrobiłam dziś listę rzeczy które nam zostały do kupienia i na szczęście nie ma tego dużo:
-foczka do wanienki
-Octenisept
-tantum rosa (tylko nie wiem co lepsze,płyn czy chusteczki)
-termometr

To chyba tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741133 przez Edzia04
Czesc kochane!
Paula moze jak Ci nie przejdzie to jedz do lekarza, bo to jeszcze za wczesnie. Mam nadzieje, ze poprostu tak chwilowo masz.
KaroEwe piekne macie brzusie i pieknie wygladacie:)
Ewe Ty jestes taka szczupltenka:) fajnie:) tez bym tak chciala:P
Agusia ja tez zrobilam miejsce w komodzie i okazalo sie, ze tam byly same nie potrzebne rzeczy i dzieki temu zrobilo sie miejsce na ciuszki Zosi:) wystarczy wypierniczyc co zalega i odrazu wiecej miejsca:)

Ja dzis o 17 15 mam wizyty , zobaczymy jak tam malutka urosła, byłam dzis rano na paznokciach u swojej kosmetyczki i powidziala, ze troche mam opuchnieta buzie co mnie bardzo zaniepokoiło, bo nogi tez sa spuchniete. Zobaczymy co lekarz powie. Mam nadzieje, ze wszytsko jest dobrze.
Trzymajcie sie dziewczynki cieplutko buziaki, pozniej sie odezwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741142 przez Agusiak
Edzia to powodzenia na wizycie, a miałaś ostatnio badanie moczu?
Jak nie ma białka w moczu i nie masz wysokiego ciśnienia to wszystko powinno być dobrze. Opuchlizny są normalne na tym etapie. Ja też mam spuchnięte nogi i np najlepiej mi chodzić na bosaka a o skarpetach mowy nie ma bo mnie wszystkie cisną.
Ale powiem Wam ,że ja normalnie czuję tą wodę która mi się nagromadziła. Dziwne bo poprzednio gin bardzo zwracał uwagę na to czy mam opuchlizny a ta w ogóle nie przywiązuje do tego wagi. No ale wyniki mam dobre więc mam nadzieję że wszytko okej, chociaż na ostatniej wizycie miałam podwyższone ciśnienie.

Paula zazdroszczę że tak mało zostało Ci do kupienia.
Ja bym polecała tantum rosa w płynie. Wiem że dziewczyny kupowały takie małe spryskiwacze jak do kwiatków, robiły sobie ten roztwór i tak psikały. Podobno super działało.
Ja wyślę męża po to jak już się okaże że rodzę sn :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741149 przez Edzia04
Agus wyniki robiłam w piatek, wiec dzis dopiero bedą. Zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741173 przez P@ul@
No ja też mam nadzieję, że to chwilowe i minie. Wizytę mam w środę, zobaczymy... Jak do jutra nie mini to zadzwonię i zapytam co to może być.

A to ja i mój mąż w Myślęcinku w niedzielne popołudnie.


I jeszcze sama ja :) i mój brzuś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741223 przez Tośka27
hey Kobietki nie bylo mnie troszkei juz dziwnie sie czuje :*

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
chodzenia .
Eve Kochana ty podobnie jak ja brzuszek tylko ja tez tak mam w ciele nic a nic. wygladam podobnie jak Ty tylko ja startowalam z wyzsza waga od Ciebie :P
Reszta Kochane przepraszam ale nie rpzeczytalam wszystkich bo jak pisze glowa mnie ta kboli.
Paula widzialam zdjecia tez sa super
Karo
slodka masz pileczke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741236 przez Elusia
Hej kochane:* ja po obiadku, narzeczony w końcu pierwszy tydzień robi na miejscu! :laugh: bo postanowił, że jedzie jutro sprowadzić dla nas auto z Niemiec bo on nie będzie czekał aż się mały urodzi, mamy teraz pożyczony od teściów i ledwo pies tam wchodzi a co dopiero jeszcze wózek... No i przydałoby się zwrócić im w końcu auto i tak byli życzliwi, bo to ich jedyne auto.
Ewe ale ty drobniutka :) ślicznie wyglądasz :*
Pula jak zwykle fajne zdjęcia:) ale co do bóli to kurczę lepiej zgłoś lekarzowi, bo to nigdy nie wiadomo co się dzieje.
Edzia trzymam kciuki, że wizyta się uda!:) i powiesz jak maleńka w brzuszku urosła:) oby nie było w moczu białka i podwyższonego ciśnienia tak jak właśnie pisze Agusiak bo to wtedy niebezpieczne jest! Trzymam kciuki! :kiss:
Agusiak a do czego ten tantum rosa???
Tośka no to masakra jakie przeżycie, ale skoro Ty się tak mocno denerwujesz to rodzinka miała rację, że nie chciała Ci nic powiedzieć.
Dziewczyny to ja się pochwalę co dostałam dzisiaj od narzeczonego :) to rzeźba w arbuzie:) nasze imiona, róże i wiersz :)
A to ja tak wyglądałam wczoraj ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741240 przez Elusia
Nie no dziewczyny jak dodać dwa różne zdjęcia? bo ja daję przeglądaj, wybieram zdjęcie i klikam [img], później znowu daję przeglądam, wybieram kolejne i klikam [img] i są dwa takie same :dry: [b]Agusiak[/b] no już będę mogła rodzić tak jak mówisz :) zapytam jutro lekarza czy przewiduje że urodzę w terminie, czy jeszcze nie widać żadnych oznak i mam się nastawić na czekanie :P chyba oni na podstawie badania mogą to określić co? [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/zdjcie0141.jpg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741263 przez nuśka09
Dzień dobry ;)

Agusiak fajnie że miejsca w szafie sporo zyskałaś :) ja też muszę się za to wziąć:)współczuję tego drętwienia rąk, mam nadzieję że po porodzie to minie:)

Karosuper otulaczek:) Ślicznie wyglądasz:)
Elusia dawaj znać po wizycie :)! super że teraz masz narzeczonego na miejscu :) a ta rzeźba w arbuzie MEGA! :)ślicznie wyglądasz- cudna sukienka :)
Ewe śliczny brzusio!

Paulaja też mam często takie bóle jakby miesiączkowe, to normalne, macica się przygotowuje do porodu :) ale jak masz obawy to lepiej dzwoń do lekarza:)
zdjęcia super, widziałam już na FB ;) super wyglądacie w 3 ;)
a co do rodzenia w październiku, ja tam lubię ten miesiąc:) sama jest z 31.10 :P moja siostra z 22 a moja przyjaciółka z 7 i wszystkie pozytywne jesteśmy :P a czasem w październiku pogoda zdarzała się ładna :) gorzej w listopadzie.
Edziadawaj znać po wizycie! a opuchnięcia twarzy, stóp to normalne pod koniec. Woda się zatrzymuję w organizmie, mi położna poleciła pić wieczorem pokrzywę, troszkę pomaga ;)
Tośka ja niedawno miałam podobną sytuację tylko że z bratem D. ehh nieodpowiedzialni Ci chłopcy. Najważniejsze że cały się odnalazł.

A ja dziś rano przebudziłam się i czuję że mam mokro pod tyłkiem- pierwsza myśl że sobie popuściłam siuśki ale nic nie czuć moczem, a zaraz sobie myślę WODY! ale niedużo tego było,poszłam do ubikacji, i tylko się modlę żeby nic się więcej nie działo. Poczekałam 15minut- nic. Ale byłam bardzo zdenerwowana, przebudziłam D. mówię mu, ten zadzwonił do mojej mamy i jej mówi. No a ona że spokojnie że czasem się tak sączą wody jakiś czas przed porodem i mówi żeby czekać, jak dalej się będą sączyć żebyśmy do szpitala jechali. No ale na szczęście nic się nie działo to tej pory. Zmobilizowało nas to żeby spakować torbę :P i łóżeczko złożyć :) chciałam od razu poprasować pieluszki i pech bo mi się spierdzieliło żelazko :angry: Muszę pożyczyć od kogoś bo na kupno teraz nas nie stać ;/ a takiego byle jakiego za 30 zł nie ma sensu kupować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #741277 przez Tośka27
Nuska Kochana no tak jest byle nie za duzo tych wod bylo wtedy ju zglos saczyc sie maja prawo ale nie za wiele.Malowodzie moze powstac ale spokojnie :*
a ja mam jakis bialy sluz i tez myslalam ze posikalam sie czy CUs lece a tam taki bialy sluz czy to NORMALNE WIECIE COS MOZE?
Elusia super wygladasz ale my wszystkie mlodziutkie :*
a co do terminu czy zobaczy szczerze mielismy przypadek tu u nas nie dawno pisalam wam kobietka miala na 17 termin powiedzial jej ze jeszcze jeszcze do 16,09 jak cos to skierowanie do spzitala a ona w nocy trafila d oszpitala i urodzila 11 dni wczesniej:P wiec lekarz moim zdaniem nic nie przwidzi.
ja dodaje zdjecia w pokazywarce i tam robie gotowa i popraw zdjecie cos takiego :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741290 przez nuśka09
Tośka może to upławy są? nic innego nie przychodzi mi do głowy...
poczytaj sobie tu www.ciazowy.pl/artykul,uplawy-w-ciazy-ki...lej-mamy,1610,1.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741305 przez ewe88
Ale się dzisiaj zdjęcia posypały :) Ślicznie wyglądacie kochaniutkie :*
Paula pięknie wyglądasz, też jesteś szczuplutka :)
Elusia ten arbuz jest po prostu zachwycający! Aż się wierzyć nie chce, że da się coś takiego zrobić! Zdjęcie śliczne, też jesteś zgrabniutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl