BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 1 tydzień temu #638247 przez nuśka09
Witajcie dziewczyny ;)
super że do nas dołączcie i zapraszam na Facebook'a do naszej grupy :) więcej we wcześniejszych postach :)

Jak Wam sobota minęła?
U mnie straaaasznie duszno cały dzień ale popołudniu troszkę popadało więc wyszliśmy na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #638282 przez Agusiak
dobry wieczór :)

jej jakie super wieści, dwie nowe mamusie :)
Witajcie serdecznie i gratuluję dzieciaczków :)

Groszek kochana ja Cię pamiętam, jestem tu także od kilku lat i czytam wiele wątków, stąd Cię "znam" :lol: Bardzo się cieszę, że będziesz miała drugiego brzdąca :)

My po wyprawie na działkę bardzo zadowoleni i obkupieni :blink: Oczywiście jak zwykle najwięcej zarobiła Paulina ;)
Zaliczyliśmy długi spacerek że aż mi nogi do d...wchodzą, i ogólnie było super, ale trzeba było się w końcu zbierać.

Karo mam nadzieję, że plecy już lepiej i pamiętaj że nie możesz się tak przeciążać.

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #638314 przez Karo290392
Nuśka
Kochana my też dziś na spacerze a co normalne przy naszym szczesciu grad nas złapał w drodze powrotnej :D ale i tak było smiesznie :D

A to tylko ja i Moner z poza kraju widze.;p

A propo suwaczka to jesli dobrze pamiętam to jesli juz masz link do swojego utworzonego to wchodzisz w swój profil ->ustawienia forum-> mój profil->I tam gdzie jest okienko PODPIS to tam wklejAsz suwaczek ;p

Agusiak

Kochana lepiej ale jak troche wiecej pochodze to to samo i znow plecy. dzis 17 tydzien zaczelismy a brzucho jak szalone :D to zdjatko z dzis ;p
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638373 przez Groszek
Sobota pracowita sprzątanie gotowanie prasowanie daly mi w kość i ledwo łaziłam. Dajcie linka do fb :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638486 przez dzidostwo
Witam Was serdecznie mamusie :)


Chcę sprzedać wózeczek po mojej córeczce, bo z racji wyjazdu za granicę nie będzie mi on potrzebny, jeżeli jakaś mama byłaby zainteresowana,proszę pisać na priv ogłoszenie na tablica.pl (mogę wystawić również na allegro)


a tu link tablica.pl/oferta/pilnie-sprzedam-wozek-3w1-ID2JNej.html Goraco polecam :) bo jest mi go szkoda, bo na prawdę fajny wózeczek.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638552 przez nuśka09
Groszek tu masz link na moj profil, dodam cię do grupy:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karo śliczny brzusio:)Uważaj z tym noszeniem! Ja też czasem się zapominam a potem mam wyrzuty sumienia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638592 przez Agusiak
dzień dobry :)

Karo śliczny brzusio :)
Mój też coś zaczął coraz szybciej rosnąć i czasem aż czuję takie napięcie skóry.

U nas dziś pada, ale ja jako alergik cieszę się bo spłuka to całe dziadostwo.

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638600 przez Groszek
Nuśka09 zaprosiłam Cię do znajomych bo w innym razie fb każe płacić za wiadomość :/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638604 przez Karo290392
Agusiak ty to masz jak ten mój mąż kochany. Biedactwo moje sie meczy cholernie jak kwitna drzewka bo kicha jak szalony a co za tym idzie i katar i głowa go boli strasznie. Ale odpukac w nie malowane ale jak narazie jeszcze nie ma tego.

Aniu kochana ja właśnie mam tak samo ale no co zrobic jak przyzwyczajona jestem ze nie potrzebuje zbytnio pomocy nikogo a tu teraz moje kochanie musi biegac koło mnie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638749 przez Edzia04
Hej dziewczynki!
Ja siedzę u mamy i odpoczywam :) Karo super masz ten brzuszek!!! u mnie narazie nie rosnie tak bardzo jest delikatny:) Witam nowe mamusie Groszka i Sylwie , bardzo fajnie,że jest nas więcej.A i u mnie dziś jakies kiepskie samopoczucie pewnie hormony sie odzywają cały czas chce mi sie płakać, mam nadzieje,że jutro juz będzie lepszy humor.
Miłego wieczorku życze wszystkim i buziaki papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638759 przez Groszek
A ja się wypłakałam i już jest ok :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638764 przez Groszek
Mam pytanie :) Czy tu zawsze tak cichutko??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638839 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Groszek spokojna głowa, weekend przecież i to jeszcze długi to mamuśki wypoczywają i spędzają czas z rodzinkami :)

Edzia odpoczywaj, odpoczywaj :)
Może to przez pogodę humorek nie taki, jutro będzie już lepiej ;)

Mężuś już wrócił do domku, nawet sporo zrobił tej łazienki na działce więc jest zadowolony a ja najbardziej jestem zadowolona z tego, że już wrócił :laugh:

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #638920 przez Sylwia88nka
witajcie dziewczyny
u mnie weekend minal srednio :/ moj M mial wolne bo w tyg w pracy i chcielismy spedzic jakos super te dni a tu pogoda do d...caly czas padalo i zimno :( w tygodniu taka piekna pogoda byla jak na zlosc.
Karo brzuszek masz super :) ja ostatnio sie zamartwialam ze moj cos nie rosnie a tu w przeciagu paru dni wyskoczyl :)
Edzie moje samopoczucie osttanio tez bylo kiepskie raz plakalam raz sie smialam za za chwile o wszystko sie czepialam...hormony moga wiele zdzialac az sama bylam zaskoczona ;) cale szcezscie juz sie uspokoilo.

dziewczyny znacie juz plec waszych maluszkow ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #638984 przez Karo290392
Hej kochane moje !
KOlejny tydzień przed nami właśnie sie zaczął. ;p
Mój maluszek juz coraz mocniej daje o sobie znac :D sie zastanawiam jak duzy jest ze tyle miejsca potrzebuje i ciagle sie wierci :D
Wczoraj tez miałam płaczliwy dzień no ale moe kochanie kazało mi sie wypłakac i przy filmie ryczałam i mi przeszło.
Jestem dumna bo juz prawie skonczyłam tego konia haftowac :)
Jeszcze tylko tło ale do wyjazdu powinnam skonczyc :)
A jak tam Wasze samopoczucia dzisiaj?
Jak brzusie ?

Sylwia
Ja np. jeszcze nie znam płci bo miałam dopiero jedno usc a nastepne mam 21 maja wiec wtedy sie dowiemy ;p Ale podejrzewamy że to chłopak:D zobaczymy czy nasze przeczucia sie sprawdza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl