BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 3 tygodni temu #639040 przez Edzia04
Hej dzieczynki!!
Ja dziś wstałam naszczęście z dobrym humorem i mam nadzieje, że juz nie wroci ta wstrętna płaczliwość. Piękna pogoda dziś u mnie , więc pewnie spacerek jakiś wykonam z siostrzenicą kochaną 3 miesięczną :) Dziewczyny ona jest cudna wloski to ma chyba po pas i tak jak sie na nią napatrzyłam,że bardzo bym chciała córunię :) To milego dnia buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639049 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylwia właśnie to jest taka złośliwość pogody, że w tygodniu piękne słońce a na weekend to różnie. A może napiszesz nam coś więcej o sobie jeśli ma chęć, skąd jesteś, pracujesz, uczysz się? :)

Karo koniecznie pochwal się swoim dziełem jak skończysz :)
Ja dziś czuje się dobrze chociaż wczoraj miałam taki wydęty brzuch i jakby napiętą skórę ale dziś już okej :)

Edzia to super, że siostrzenica ma takie cudne włoski :) Ja pierwszą też bardzo chciałam mieć dziewczynkę, czułam że tak będzie i tak też się stało :)

Sylwia ja też nie znam jeszcze płci :)

U nas też słoneczko więc pewnie wygramolimy się na spacer no a na podwórko to obowiązkowo :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639130 przez Groszek
Witammy :) u nas pogoda pod psem, pada i wieje. Łeb mi rozsadza, ale już chyba się przyzwyczaiłam :P
Płeć jeszcze nie znana, choć na 90% podejrzewam chłopaka :) 3 x testosteron w domu - jak ja to wytrzymam? :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639140 przez Agusiak
Groszek a przy Michasiu też czułaś że będzie chłopak?
No ciekawe jak to z tymi naszymi przeczuciami będzie.
Ja czuję że będzie druga dziołszka :blink:
Ale też nie nastawiam się na szybkie poznanie płci.
Paulinka w ogóle nie chciała odwrócić i dowiedzieliśmy się że to dziewczynka dopiero po 30tym tygodniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639222 przez Groszek
Z Michałem to jak tylko się dowiedziałam o ciąży to na 100% wiedziałam że chłopak :) potwierdziliśmy w 14tc że są orzeszki, teraz Groszek/Groszkówna się zasłonił/a i nie wiemy co jest :) Ale mówię przczucia mam na faceta :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #639292 przez Agusiak
podobno zasłaniają się kobity a faceci to od razu pokazują co mają między nogami, haha :blink: :P Oczywiście to tylko kolejne teorie a nie reguła ;)

Dziecię mi drzemie a ja przeglądam all w poszukiwaniu stanika :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639300 przez Groszek
A jaki stanik??
Chciałabym dziewczynkę ale kto będzie to i tak kochać będę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639306 przez Agusiak
Groszek jakiś ogromny, solidny stanik który zmieści moje balony i trochę je uniesie :dry: :P
w sklepach ciężko bo tam mały wybór w rozmiarach no ale na necie zaś się boję bo już raz zamówiłam, pomierzyłam się i według tabeli kupiłam rozmiar i doooopa, nie dobry :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639383 przez nuśka09
Dzień dobry dziewczynki :)
Ja dziś po wizycie u dentysty ;) po za tym po weekendzie ok. Wczoraj troszkę płaczliwy dzień miałam zaczęło się od oglądniecia Pokahontas potem Dzwonnik z Notre Dame, a później to byle pierdoła a ja w płacz :P
Ale wieczorem spotkałam się z przyjaciółką i humorek się poprawił :)

Agusiak a szukasz już biustonosza do karmienia czy zwykły?
Ja muszę zainwestować w większy rozmiar..od początku ciąży już mi tak urósł że masakra, miesiąc przed zajściem w ciąże kupiłam rozmiar C i już się w niego nie wciskam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639393 przez Agusiak
heheh to widzę że wczoraj większość mamusiek miała płaczliwy dzień ;)

nuśka szukam zwykłego, nie takiego do karmienia :)

My już po obiadku, pojechałabym do marketu ale nie chcę targać młodej więc muszę czekać aż ktoś wróci do domu :huh: wiecznie od kogoś jestem zależna, już mi się czasem rzygać przez to chce :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639449 przez nuśka09
Agusiak ciesz się że masz jednak kogoś zawsze masz do dzieciaczków. Ja będę jakoś musiała z moim D. kombinować bo moja mama pracuje i też nie za dużo będzie miała czasu. Najgorsze że niestety będę musiała iść na wychowawczy bo do żłobka maleństwa nie dam, niani też nie zatrudnię więc jakoś sami będziemy musieli się maluchem zajmować...
Kurczę taka fajna pogoda mam ochotę sobie autem pojeździć a od grudnia nie kierowałam bo miałam stłuczkę malutką i się zraziłam, teraz się zasłaniam ciążą ale mnie namawiają żebym jednak się przemogła... najgorsze że nie mam swojego auta tylko przeważnie od mamy pożyczam przez to jeszcze większy stresior...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #639532 przez Moner
Czesc dziewczynay ja nadal walcze z choroba narazie tylko miodem czosnkiem i cytryna, nie jest zle tylko katar mam straszyny i lekkie bole glowy.
Jejku Karo!!!! Brzuszek ogromny, moj nadal nie rosnie taki sam jak na ostarnim zdjeciu :) o jejku to mam jak objawy alergii... Ale nigdy nie mialm nic takiego mam nadzieje ze to zwykle przeziebienie

Sylwia88 ja w 12tyg powiedzieli ze wyglada na chlopca a w 16 tyg ide na kontrolebi jus ma byc widac lepiej

Agusiak w marks & spancer sa fajne staniki ciazowe i do karmienia w jednym ja mam sredni biust ale teraz stal sie wiekszy i rozmiar c kupilam ale byly jeszcze duzo wieksze

Nuśka tez w weekend wb tv ogladalam dzwonnika i pocahontas i przy nich plakalam, na polsacie lecialy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639543 przez Groszek
Wróciliśmy ze spaceru, nogi mi w tyłek włażą :/ Dziewczyny może jakaś tabelka by się przydała?? :) Kto kiedy i kogo ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639546 przez Karo290392
Moner
Kochana ja mysle ze po 16 tygodniu ruszy ci jak szalony tak jak mi sie zdarzyło ale kazda z nas jest inna co sie potwierdza na kazdym kroku :)

A alergie z tego co wiem to można załapać w każdej chwili. A byłaś u lekarza z tym przeziębieniem? Może by ci cos przepisał żebys sie nie meczyła tak?

My już prawie 3 tygodnie bez naszego kociaka tak dziwnie cicho i spokojnie w domu nawet pogadac do kogo nie ma. dobrze ze maluszek reaguje na dotyk to przynajmniej do maluszka sobie gadam. :D

W przyszłym tygodniu juz upragniony wylot do polski. A w PL pstatnio takie przeboje w mojej rodzinie ze głowa mała. powaznie . ale staram sie tym nie stresowac jak narazie :p

Nuśka
Ja to cholernie tesknie za prowadzeniem auta. ale rozumiem twoje zniechecenie. po moim wypadku tez miałam pewne jakby to powiedziec..leki? tylko ze ja potracona byłam na pasach dla pieszych przy szkole mojej a co najlepsze potracila mnie 'L' heh:D
A w uk strasznie drogie ubezpieczenie jest dla kierowców ponizedj 25 roku zycia wiec szukamy odpowiedniego dla nas. mam cicha nadzieje ze przed narodzinami maluszka damy rade. bo auta tanie a ubezpieczenie kosmiczne ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #639638 przez Moner
Karo zobaczymy, na pewno kiedys urosnie:)
Nie chce wlasnie isc do lekarza bo tu w turcji na byle co daja antybiotyk nawet w aptece bez recepty sprzedaja. Mam krople z woda z siarka delikatniejsze a na noc uzywam normalne, bo bym nie usnela. narazie nie ide do lekarza jak sie w przeciagu 2 dni nie poprawi to pojde.

W piatek przylatuje moja mama wiec sie bardzo ciesze :)
Ja prawo jazdy zrobilam 2 lata temu ale nigdy m nie jezdzilam sama bez instruktora bo nie mialam czym zdalam na automat ;) a nikt z rodziny nie mial zebym mogla potreniwac , mam nadzieje niedlugo zaczne jezdzic, planujemy kupic dla mnie samochod za kilka miesievy lub w przyszlym roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl