BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 19 godzin temu #635187 przez Agusiak
nuśka, tak na kolejnej wizycie, a przynajmniej mam taką nadzieję ;)
To będzie 18 tydzień to może poznam płeć chociaż specjalnie na to nie liczę :P
A od ostatniej wizyty miesiąc temu przytyłam tylko 700gram :lol: mam nadzieję że ta tendencja się utrzyma :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 19 godzin temu #635221 przez nuśka09
Ja na mojej kolejnej wizycie też będę w 18 tygodniu :)
No to gratuluję że tak mało przybrałaś, ja też staram się nie przytyć ponad programowo:) bo potem to różnie z tym gubieniem bywa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 godzin temu #635414 przez Karo290392
Agusiak
Widzę że kolejna wizyta wypada Ci dzień po moim USG :) Tak więc teraz obie bedziemy odliczać czas do wizyty :) Ja bede już w 20. tyg wiec sie dowiem czy chłopiec czy dziewczynka ;p
A dziś mój kochany S. poczuł maluszka ;) Biedny sie tak wzzruszył że widziałam jak oczy mu sie szklą. Kochany mój :)

Dziś kolejna nie przespana noc. za żadne skarby nie mogę usnąć w nocy nie wiem co sie dzieje. ehh 'Uspałam' tylko meza i wróciłam do salonu bo juz mi sie nudziło w łóżku.

DObranoc Wam kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 godzin temu #635461 przez Agusiak
dzień dobry :)

Karo to super, że mamy podobnie wizyty, razem raźniej się czeka :blink: :laugh:

Kochana współczuję problemów ze spaniem. Ja póki co mam spokój i dobrze sypiam ale w pierwszej ciąży miałam tak chyba na początku trzeciego trymestru, ale mieszkaliśmy z mężem w jednopokojowym mieszkaniu, więc on spał a ja do 3 oglądałam tv :dry:

u nas piękne słonko, a jakiś "miły" sąsiad już od 7 drzewo tnie czy coś i hałasu robi na całą okolicę :huh:

Miłego i spokojnego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #635807 przez Karo290392
A ja o pogodzie sie lepiej nie bede wypowiadać. jest normalna... tzn. kropi deszcz i o słoneczku mozna zapomniec ale jest ciepło :D ok kilku dni juz nie uzywamy w koncu ogrzewania a w nocy mi tak goraco było.

Kurcze...dziewczyny mam dylemat teraz... dostałam propozycje pracy przy wodzie butelkowanej ALE jest to praca po 12 H. Chyba nie powinnam tyle godzin co? czy myslicie ze bym dała rade ?

A właśnie kochane! Zapraszam wszystkie na mojego FB
www.facebook.com/karolina.nowicka.9843?ref=tn_tnmn
Jestem ciekawa z kim tak fajnie mi sie pisze ;p A no i oczywiscie jesli macie ochotke ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #635818 przez Agusiak
Kochana kurcze chyba to jednak troszkę za długo jak dla kobiety w ciąży.
A co konkretnie miałabyś robić? Bo teraz jeszcze nie jest źle ale jak np. brzuszek będzie już duży to siedzenie w jednej pozycji albo stanie wykańcza. A nie dałoby rady na pół etatu chociaż?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #635834 przez Karo290392
No własnie ide dzis na soczek i sie dokładnie dowiedzieć bo to raczej przy wkładaniu nakretki czy ulotki na butelki. ale musze sie dowiedziec czy tam jest ciepło czy chłodno bo jak ciepło to juz wgle nie moge o tym myslec bo ja w sklepie ledwo wytrzymuje chwile.

No juz cie mam na fb. Ale Twoja mała jest śliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #635889 przez Elusia
Nuśka i Moner słuchajcie co do wczorajszego to pjawiło mi się jeszcze rozwolnienie a ginekolog od razu telefonicznie skierował mnie do szpitala- przestraszyłam się nie na żarty a cyrk taki z tego wyszedł, że z jednego szpitala mnie odesłali i powiedzieli, że mój ginekolog od razu powinien mnie skierować do ich poradni itd, itd tak mówili, że wpadłam niemalże w panikę, że coś jest nie tak:( a ginekolog mój kazał mi jechać do kolejnego szpitala ale nie na Izbę Ginekologiczną a zwykłą... to pojechałam, poczekałam, skierowali mnie do chirurga(???- nie wiem dlaczego), on zrobił mi badania dotykowo brzucha, osłuchał, badanie moczu i krwi- w normie są, plus dostałam kroplówkę i wypisali mnie mówiąc że to prawdopodobnie nieżyt żołądka bleble...:/ ja też myślę że to od pęcherza, dziś boli mocniej ale nie tak często, a rozwolnienia już nie mam. Poprostu to oleję bo chyba nic mi nie jest, a tylko się strachu najadłam i po 21 byłam w domu:/ ale juz od jutra weekend w spa więc odpocznę:) wyłącze się zupełnie i zregeneruje siły:) :*****

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #635925 przez Karo290392
Elusia
kochana, Ty to sie biedna nameczysz, Z takim bólem Cię zostawili? Nie zrobią nic wiecej z tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 godzin temu #635930 przez Agusiak
Karo kochana dziękuję za miłe słowa o mojej młodej :kiss: :kiss: :)

Elusia rany ale miałaś przeżycia. Mam nadzieję ze to rzeczywiście nic takiego ale jak badania masz dobre to może po prostu gdzieś się nadwyrężyłaś albo coś. Zdrówka i udanego weekendu w psa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #636019 przez nuśka09
Elusia biedactwo mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. No i pozazdrościć weekendu :)Życzę udanego :)
Karo z tego co wiem to kobieta w ciąży może pracować 4 godz. w jednej pozycji. Ale to też zależy od każdej z nas. Ja zrezygnowałam od razu z pracy ze względu na to że byłam kierowniczką na dziale wędlin i mięsa i niestety czasem musiałam obsłużyć klienta, dźwigać po za tym sam kontakt z surowym mięsem na początku ciąży był dla mnie niewyobrażalny. A że płaca taka sama więc co się będę :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #636021 przez Karo290392
To wychodzi na to że bede musiałą to bardzo przemyslec i zaczerpnac informacji jakich tylko moge.z jednej strpny bym sie cieszyła bo nudzi mi sie zamej w domu a z drugiej za właśnie mam obawy czy podołam. i jedno drugie wyklucza. No ale cóż zobaczymy co przyniesie czas :)

A co do planów na weekend majowy to ja np. nie mam takowego ale tydzien po upragniony lot do PL. takkże na jedno wyjdzie tylko oby pogoda dopisała na weekend

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 godzin temu #636033 przez nuśka09
My na weekend majowy mieliśmy jechać do rodziny D. pod Wrocław, no ale niestety nie dali mu 2 urlopu. Ale ponoć u nas ma być ładna pogoda to jakoś aktywnie spędzimy czas- w miarę moich możliwości ;p w zeszły roku byliśmy na wycieczce rowerowej i zrobiliśmy 80 km :) no ale w tym roku to odpada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #636088 przez nuśka09
Dziewczyny a macie już tą taką ciemną linię na brzuszku??
Ja nie mam :P a czytam wszędzie że w 15 tygodniu się pojawia...no ja mam 16 i nic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 minut temu #636170 przez Karo290392
Nuśka ja tam też żadnej lini nie widze także nie wiem. Ale czytałam o tym i gdzie niegdzie pisze ze po 20 tyg. takze ja juz nie wiem :D pogubiłam sie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl