BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 2 dni temu #634340 przez Karo290392
Agusiak napewno dam znać i mam nadzieje ze faktycznie sie okaze pomocny.
Ta babeczka która obsługuje tą aukcje jest po prostu przemiła takze jak sie sprawdzi to bede polecac :) Jeszcze 16 dni także juz sie nie moge doczekać.
Ale mi dzis w nocy brzuch dokuczał jak wstałam mężowi sniadanie do pracy zrobić to myslałam ze mi brzuch peknie tak rosnie a jeszcze niedawno narzekałam ze nie widac go.

Także teraz czekam na wasze relacje dziewczynki czy Wam tez tak smignęły brzucholki czy narazie stoja w miejscu:*

U mnie jakos tak deszczowo od rana ale przynajmniej wczoraj było pieknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #634417 przez Moner
Ojej ile postow przybylo :) karo to mieszkasz blisko mojej mamy ona w manchesterze teraz pracuje.
Moj brzuszek narazie stoi. Za 2 tygodnie ide na kontrole, oby lekarz pozwolila mi juz wychodzic na dlzej! Bo nie dosc ze sama siedze pol dnia to jeszcze wyjsc po zwykle zakupy nie moge :((( karo tez tu jestem samotna jak maz jest w pracy
Tesciowa mi jedzenie tylko z dolu przynosi ( bo tak sie o mnie boi a raczej o wnuka,ze nie pozwala mi gotowac hehe ) posiedzi 2 minuty i ucieka, zrezta i tak nie mam o czym z nia gadac,
na szczescie w maju mama na miesiac do mnie przyjedzie a w lipcu siostra na 2 miesiace potem to juz szybko zleci do porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634493 przez Agusiak
dziewczynki ja też siedzę sama w domu ale na nudę nie mogę narzekać no bo jest młoda, ale czasem z chęcią bym posiedziała i się ponudziła. Mieszkamy w dzielnicy domków jednorodzinnych i ciężko się gdzieś ruszyć z dzieckiem zwłaszcza bez auta. Prawko mam już 12 lat ale już strasznie długo nie jeździłam i teraz w tym ruchu to się boję nawet, a wiadomo że w komunikacji miejskiej to ciężko z dzieckiem i wózkiem. No i tak siedzimy głównie na podwórku bo chodzić też tu specjalnie nie ma gdzie. Także doskonale Was rozumiem.

Karo no mnie się tam coś brzuch powiększa, coraz częściej go czuję i ranę po cc też więc chyba coś ruszyło. Ale podzielę się moimi kolejnymi spostrzeżeniami co do wyglądu na dziewczynkę :P Otóż wyglądam okropnie :( Twarz mam jakąś czerwoną, mam taką jakby kaszkę, jakbym miała na coś uczulenie, okropność, znowu chyba mi w biodra poszło, niedługo to będę musiała bokiem w drzwiach przechodzić :( A podobno na dziewczynkę się brzydnie więc chyba druga córa będzie ;)
Ale to tak jeśli o stereotypy chodzi ;)

Ciekawe co się dzieje z Alutką, dawno jej nie było :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634494 przez Karo290392
Moner
No to faktycznie blisko. A pod koniec czerwca albo i wczesniej jeszcze bliżej bo do Stockportu sie przenosimy na domek :) Także może przy dobrych wiatrach jak przyjedziesz kiedys odwiedzić mame przypadnie nam sie spotkac z dzieciatkami :) kto tam wie ;p
I widze ze cos wspólnego mamy z ta samotnoscia, na szczescie niedługo do PL na weekend no a później to niestety dopiero po porodzie zobacze rodziców bo przyjada pomóc nad maluszkiem. Także jakos trzeba dac sobie rade ;p Ale juz sie przyzwyczaiłam szczeże mówiąc:) Wiadomo są znajomi ale to tacy że strasznie na słowa trzeba uwazac bo to fałszywe wszystko i tak o byle na kawke, i dobrze ze w Avon jestem to przynajmniej z klientkami jakis kontakt tez jest. ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634497 przez Karo290392
Agusiak
Aaa to też pewno zacznie ci teraz jak szalony rosnac :)
A co do twoich przeczuc na dziewczynke myslisz ze to sie sprawdza?
To w takim razie ja juz nie wiem co by to mogło w brzuszku moim mieszkac bo i na to i na to znajsc moge u siebie oznaki :D heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634504 przez Agusiak
Karo kochana pewnie w niektórych przypadkach się sprawdza a w innych nie, hehe. Tak się tylko pożalić troszkę chciałam, bo w lustro nie mogę patrzeć. Okropność :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634585 przez Elusia
Nuśka może zadzwoń do ginekologa co? bo mnie właśnie tak samo boli "jajnik" po lewej stronie, średnio co pół godziny takie przeszywający 2sek ból kujący, dzwoniłam do tego mojego ginekologa bo trwa to od samego rana i bardzo się zaniepokoiłam a jestem w pracy i nie mogę od tak sobie wyjść.Powiedział, że u mnie to może być spowodowane moczowodem, kazał wziąć 2 nospy i wlać w siebie dużo płynów i ma minąć- nie bolało mnie tak że musiałam coś wziąć ale mimo wszystko kazał- no to wzięłam, mówi, że jak dalej tak będzie to może kolka nerkowa.... ja już sama nie wiem... myślałam że może to więzadła...eh:/ mam nadzieję, że ok bo jutro wyjeżdżam na cały weekend do spa-panieński:) dziewczyny super, że wszystko w porządku po usg z maluszkami:) i oby tak do samego końca:) ja też mam usg co wizytę czyli co miesiąc- ale to przezpochwowe. Maluszek rusza się w brzuszku coraz intensywniej i widać że leciutko porusza się brzuch od tego jego wiercenia:) no i od kilku dni mam totalną bezzsenność a nad ranem kryzys bo chce spać:P też tak macie? może to od pogody;) kochane ściskam was mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #634611 przez Moner
Agusiak, to przynajmniej masz podworko... Ja w segmecie mieszkam ale w ogrodku nie moge siedziec bo mam wspolny i wszedzie tylko sasiadki po 60tce to nie mam z kim siedziec, z wozeczkiem bede miala po co wyjsc a tak to bez sensu samej

Co do wygladu to wczesniej mialam tradzik teraz jakby zanikl, oprocz tego bez zmian

Karo, no moze kiedys przylece do mamy jak jeszcze tam do tego czasu zostanie :) bo w pazdzierniku przylatuje do mie na kilka miesiecy a potem to nie wiem... tutaj tez falszywe te dziewczyny i zazdrosne o wszytko malo kto zna angielski a ja turecki slabiutko ,

Meza brata zona (to znaczy szwagierka czy kto dla mnie to jest?? ) no to ona jest w 5 tygodni starszej ciazy dziwna strasznie nawet nie zadzwoni ja kiedys dzwonilam zapraszalam na spotkańie to poszlysmy gdzies ale sama zeby mnie zaprosila to nigdy... a ja nie bede sie prosic

maz mi mowil ze jak kupilismy meble do salonu ( bo dopiero co sie wprowadzilosmy i nie mielismy zadnych) to tamta swojemu awanture zrobila ze mam lepsze teraz i naciagnela go na nowy stol ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #634620 przez Moner
Elusia napisał:

Nuśka może zadzwoń do ginekologa co? bo mnie właśnie tak samo boli "jajnik" po lewej stronie, średnio co pół godziny takie przeszywający 2sek ból /quote]

Elusia mnie tez tak kłuje po lewej stronie czsami przy oddawaniu moczu, ale mialam tak tez przed ciaza sporadycznie, teraz sie nasililo powiedzialam 2 tyg temu mojej lekarz spytala tylkomczy mam krwiomocz powiedzialam ze nie i zmienila temat, mocz mialam badanyn wszysko ok wiec nie wiem co to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634644 przez nuśka09
Dziewczyny właśnie podejrzewałam że to może być coś z pęcherzem związane bo jak mi się chcę siusiu to nasila się ten ból i czasem przy oddawaniu pobolewa. Nie jest to bardzo uciążliwe jeszcze poczekam, jak mnie bardziej zaniepokoi to pojadę do lekarza.

Co do samotności to ja niestety nie mogę narzekać :) co prawda w domu jestem sama z psiakiem jak mój D. w pracy ale zawsze mogę iść do mamy która mieszka dwa osiedla dalej i tam to nigdy nie jest nudno bo przy takiej ilości rodzeństwa to się nie da :P po za tym mam kumpele która ma 3miesięczną córę i z nią też prawie codziennie się widuję :)

Zaraz właśnie idę po moje siostrzyczki do przedszkola i biorę je na jakiś spacer, póki mogę to daje mamie trochę odpocząć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634727 przez Moner
Nuśka to masz fajnie moja rodzina daleko przyjacolki tez a bariera jezykowa robi swoje, na szescie odwiedzaja mnie jak tylko moga ale nie móge doczekac sie powrotu do polski, moj maz tez wolal tam mieszkac tylko z praca ciezko, tu ma firme rodzinna, w polsce kiedys mial swoja filie ale coraz gorzej szlo i zdecydowal wrocic do turcji a bylo to akurat rok po tym jak sie poznalismy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634731 przez Karo290392
Moner
No ci powiedzieć muszę że taka właśnie zazdrość potrafi z ludzi zrobić potworów.
A jak niektórzy sie dowiedzieli ze w ciazy jestem to cudowni sie zrobili i ciagle nawiazuja że chca tez byc przy wychowywaniu naszego dziecka! jak powiedziałam prosto z mostu że NIE to jest tylko i wylacznie nasze zadanie to juz sie nie odzywaja bo sie unieśli dumą.
nuśka09
Powiem Ci że zazdroszczę Ci że masz tak blisko siebie rodzine. bo moze to smieszne ale czasami strasznie tesknie za rozmowa z rodzicAmi czy rodzenstwem ale juz sie z tym pogodziłam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634912 przez nuśka09
dlatego właśnie nie chcę się nigdzie stąd ruszać :) mam wszystko i wszystkich na miejscu :) Tylko mój D. ma rodzinę daleko, no ale nie narzeka, jak tylko możemy to ich odwiedzamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #635154 przez Agusiak
dobry wieczór :)

dziewczynki mnie też czasem brzuszek pobolewa ale zauważyłam że przeważnie właśnie wtedy kiedy mam pełny pęcherz ;) Na szczęście przy oddawaniu moczu już nie i badania też w porządku :)

Kochane ja po wizycie, tak jak myślałam nie zrobiła mi usg ale posłuchałyśmy serduszka i wszystko w porządku :) Kolejna wizyta 22 maja :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #635179 przez nuśka09
Agusiak to dobrze że serduszko bije :) super nam te dzieciaczki już rosną :Da usg kiedy? na kolejnej wizycie?
jej ja już nie mogę się doczekać tego 9 maja! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl