BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #648561 przez Moner
Nuśka ja na kazda wizyte wchodze z mezem, nawet jak nie bylam w ciazy, na zwykla cytologie bo pierwszy raz balam sie ze nie zrozumiem i ze moze nie znaja angielskiego, i juz sie tak przyzwyczailam ze z nim wchodzilam ;) u nas w klinice w gabinecie wchodzi sie do pokoju gdzie stoi biurko a za przesowanymi dzwiami jest fotel itd i jak jest cos krepujacego to on czeka przy biurku a przy ciazy jak robia usg to moze wejsc. tylko ja chodze do lekarza w turcji ale wszedzie powinni ci pozwolic szczegolnie w ciazy ojciec dziecka powinien miec prawo towarzyszyc, trzymam kciuki choc nie wiem czy nje za pozno :)

Elusia mi od 8 tyg robia przez brzuch, czasem to i co 3 tyg robia, tez mam obawy czy to zdrowe, ale tu to normalka


A oto nasz 17 tydzien CHLOPCZYK potwierdzony :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648601 przez nuśka09
Dziewczyny ja dopiero co do domciu wróciłam bo po lekarzu jeszcze spacerowaliśmy dłuuugo :)
Z maleństwem wszystko ok, serducho bije ale niestety to usg nie jest pierwszej klasy i mało co było widać maluszka.;/ Ale za tydzień idę na 4d więc zobaczymy :)
No i mój D. towarzyszył mi na wizycie :)
Ale się zdenerwowałam bo czekaliśmy 2 godziny i jeszcze przed samym wejściem jakaś laska chciała wejść przede mną bo stwierdziła że ona nie ma czasu żeby jeszcze pół godziny czekać po za tym mam ją przepuścić bo ona ma większy brzuch! No też mi wytłumaczenie. Nie przepuściłam jej bo niby dlaczego? Ciąża ciążą ale jakieś zasady obowiązują...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648691 przez myszka85
Cześć mamuśki!

Ja tak szybciutko się odezwę, ponieważ znowu nie będzie mnie na forum. Ledwie wróciłam z majówki (w poniedziałek) a dzisiaj wyjeżdżam na ponad tydzień w góry. Najpierw jadę z narzeczonym w Bieszczady obserwować niebo na zlocie miłośników astronomii (życzcie nam dobrej pogody) a następnie do pracy czyli na zieloną szkołę z dzieciakami w Beskid Niski jako trener edukacji ekologicznej. Do usłyszenia w przyszłą sobotę chyba, że wcześniej znajdę czas i internet żeby coś napisać. Trzymajcie się! Niech Wam brzuszki i maluszki rosną zdrowo!
Moje dziecię w życiu płodowym pochodzi sobie trochę po górach i mam nadzieję, że będzie urodzonym piechurem i turystą, przyrodnikiem oraz miłośnikiem nocnego nieba jak jego mama :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648721 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Elusia powodzenia z tymi zębami, zrobisz i będziesz mieć z głowy :)

Moner Gratuluję SYNKA!!!!! A powiedz co wyszło Ci z chińskiego kalendarza, o ile sprawdzałaś oczywiście :)

nusia, super, że z maluszkiem wszystko okej, na kolejnym badaniu 4d na już się nie ukryje i na pewno poznacie płeć ;)
i dobrze, że nie dałaś się u lekarza wypchnąć z kolejki.

myszka udanych wyjazdów :) i pięknej pogody :)

My dziś wyskoczyliśmy na zakupy i była taki upał, że szok i aż dziwne że nie było popołudniu burzy.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648830 przez Karo290392
Hej kochane moje!
Ogólnie nie spałam w nocy bo od wczoraj rana expresem konczyłam konia wyszywac i pakowac sie i sprzatac i dopiero skonczyłam. i pisze do Was bo zaraz bede meza budzic i sie bedziemy zbierac na lotnisko. Raczej nie przewiduje czasu na odwiedziny forum w trakcie pobytu w PL wiec pisze teraz i odezwe sie po powrocie :*
Trzymajcie sie kochane! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648846 przez alutka1011
Hej mamuski!
Moner gratuluje synka!
Ja jestem taka zła bo usg dopiero 24 maja:/ A ja coraz częściej myślę że jednak bedzie 2 córcia :)
Brzuch mi tak wywaliło że masakra wyglądam na 8 msc :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #648871 przez Moner
Dziekuje dziewczyny! :)

Agusiak w kalendarzu chinskim chlopak 12 tydz chlopak 17 tydzchlopak :) a szwagierce z kaledarza dziewczynka i w 20 tyg lekarz stwierdzil dziewczynka, wiec cos w tym jest :)

Karo milego pobytu na Ziemii Ojczystej :) ja niestety do konca ciazy na obczyznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648903 przez Agusiak
dzień dobry :)

Karo Kochana szczęśliwej podróży i mega udanego pobytu w kraju ojczystym :)
Będziemy czekać na wieści od Ciebie po powrocie :)

Moner, no widzisz, jak Ci się fajnie sprawdziło ;)
Moim znajomym także w większości sprawdził się ten chiński kalendarz, tylko nie mnie, haha. A teraz też mam podzielone szanse, bo zależy kiedy doszło do zapłodnienia, a u mnie mogło dojść końcem stycznia lub początkiem lutego ;)

alutka a ja już sama nie wiem, raz czuję że to chłopak a raz jestem prawie pewna że dziewczynka. Usg 22 maja, ale nie liczę jakoś specjalnie na poznanie płci.

U nas od rana piękna pogoda, słonko praży i czuć że jest już bardzo ciepło.
A jutro na weekend jak zwykle deszcz i ochłodzenie.

Udanego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #648935 przez nuśka09
Dzień dobry :)
ładna pogoda dziś się zapowiada, po południu muszę jechać do pracy zawieźć L4 a potem do babci :)

co do płci , jakoś podświadomie chłopaka wyczuwam, kilka osób też tak stwierdza (oczywiście po tym że ładnie wyglądam, że nie mam ochoty na słodkie no i po tym że dzidzia mi na pęcherz naciska bo ponoć chłopcy lubią tak- zabobony :P) A z chińskiego wyszło mi że dziewczynka :P
Ale to zobaczymy mam nadzieję za tydzień.:)
A ok 5 czerwca planujemy usg genetyczne, ja podchodzę do tego tak nie za chętnie ale mój D bardzo chce, no to idziemy :P A i tak mamy nie drogo, bo w tej przychodnie gdzie chodzę zapłacę 200 zł a w innych 300...Pamiątka będzie i niech się tatuś cieszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648937 przez Elusia
Witam kochane:) Moner gratuluję synusia!:) ja czekam do środy na potwierdzenie i nie mogę się doczekać:) myszka udanej wyprawy życzę i dobrej pogody przede wszystkim:) Agusia i Alutka widzę, że macie usg w podobnym czasie:) fajnie bo możecie razem oczekiwać, a zobaczycie jak to szybko minie:)! i trzymam kciuki by maleństwa rosły zdrowe:) ja odpoczywam do godziny 14:) co prawda kiepska pogoda ale i tak humor dopisuje:) miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648977 przez Agusiak
Moner zapomniałam napisać że masz śliczny brzusio :)

Elusia, odpoczywaj Kochana, odpoczywaj :) A czemu do 14? a co potem? ;)
środa to już na prawdę niedaleko, nie dziwię się że się nie możesz doczekać :)

nusia no ciekawe z tymi przesądami odnośnie wyglądu, czekamy w takim razie na potwierdzenie :)

Ja chyba nie zrobię tego drugiego prenatalnego. No chyba że wpadnie jakaś luźna kaska to może wtedy się umówię. Ale powiedzcie te badania nie są obowiązkowe, tzn nikt nie może mi ich narzucić? Bo ostatnio lekarka nawet się nie pytała czy chcę jej robić tylko od razu kazała mi się umówić jakby to było oczywiste. U nas te drugie kosztują chyba 230zł. Nie powiem bo ja zawsze chętnie popodglądam bobasa i chętnie dowiem się jak najwięcej co u niego, ale jak nie będzie kasy to nie da rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648997 przez nuśka09
Agusiak to nie jest obowiązkowe badanie. Nie mogą ci ich na siłę zrobić. Ja się zdecydowałam bo mam akurat odłożone pieniążki na bobasa więc z nich wezmę a i tak mi odpadło wiele wydatków więc czemu nie. Ale jakbym nie miała odłożone to też bym się nie zdecydowała.
To badanie można zrobić chyba między 18 a 23 tygodniem ja planuje w 22 lub 21 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649100 przez Agusiak
dziewczynki pokaże Wam moją dwulatkę :)


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649132 przez Moner
Agusiak dziekuje bardzo :))
Śliczna córeczka!!! :)

Ja mialam robiony test poczworny i dzis wieczorem maja byc wyniki, my robimy wszystko co lekarz zaleca, moze i nie potrzebnie ale wole miec pewnosc ze wszysko dobrze,na wizycie za usg nie placimy nic tylko za sama wizyte i za badania krwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649147 przez alutka1011
Agusiak jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Paulinki! :kiss: Moja w lipcu 3 latka :)
Jeju ale mi dziwnie taka cisza w domu że aż się źle czuje bo rodzice zabrali Maje i pojechali na cyły dzień do ciotki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl