BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #647113 przez nuśka09
Nowa Huta słoneczna :) zero chmurek, zero wiatru :)
Mam nadzieję że cały dzień taki się utrzyma, bo wczoraj ok 14 zaczęło padać i potem co chwilę na zmianę deszcz i słońce.
Wróciłam niedawno od dentysty. Pierwszy raz w życiu miałam wyrywany ząb. Stres przed był straszny ale nie było tak źle i szybko poszło. jak na razie mam drętwe pół twarzy bo znieczulenie jeszcze mnie trzyma. Mam nadzieję że nie będzie potem boleć bo chciałam skorzystać z pogody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647413 przez Groszek
Przegoniliśmy chmury i mamy piękną pogodę :D tylko znowu mnie krzyć masakrycznie boli :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647589 przez Agusiak
u nas jak zwykle popołudniu burza i ulewa :huh:
Ja zasnęłam po obiadku i wstałam o 19 :ohmy:

nusia mam nadzieję, że nie będzie Cię boleć po wyrwaniu zęba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647626 przez ewitkun
Moner gratki :)

ale macie pokaźne brzuszki u mnie tylko 85cm w obwodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647699 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Ja dzisiaj chodzę jakaś ospała ale pogoda u nas typowo barowa.

Idę się położyć bo oczyska mi się kleją.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647814 przez MartiO
W Szczecinie burza z gradem wielkości wiśni... tak na miły koniec dnia ;) chwilę wcześniej dosłownie wróciłam z Młodym ze spacerku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647935 przez Agusiak
dzień dobry :)

Marti to Wam się udało uciec przed deszczem :)

U nas od rana pięknie ale po południu zaś pewnie lunie. Czeka mnie sprzątanie a jutro przygotowywanie żarełka na sobotnie imprezkę. Jutro moja córcia kończy dwa latka więc można powiedzieć że już odchowana, hahahaha :lol: :blink:

Udanego dnia babeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647972 przez nuśka09
Dzień dobry :)
Wczoraj pogoda do końca dnia udana :)
Po wyrwaniu czułam się dobrze, troszkę mnie pobolewało ale to było do zniesienia :) ok 12-13 mam dziś wizytę u gina:) już nie mogę się doczekać :) mam nadzieję że u mojego Skarbka wszystko w porządku :)
Dziewczyny które nie chodzą prywatnie: chodzicie na wizyty z facetem? mój ze mną dziś idzie ale nie wiem czy może wejść do gabinetu bo tam jeszcze nigdy nie widziałam żeby któryś wchodził ze swoją kobietką...ale zapytam położnej przed wejściem do lekarza :)

Agusiak
no to poważny już wiek Córeczki :)
u mnie w tym miesiącu też poważne rodzinne święto , moja siostra kończy 6 latek :)

Miłego dnia! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647983 przez Groszek
Witamy :) U nas cały dzień słoneczko pięknie świeciło a dziś powtórka :D Zjemy kanapki i śmigamy na spacerek :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648016 przez Agusiak
nusia to super, że dobrze że czułaś po tym wyrwaniu zęba :)

Oczywiście trzymamy kciuki za wizytę i czekamy na wieści :)

Ja w przyszłym tygodniu muszę zrobić badania, krew i siuśki i muszę w końcu zacząć mierzyć to cieśnienie cholerne bo mam zalecone 2x dziennie ale jakoś zawsze zapominam.

Kochana ja chodzę na nfz i mąż jeszcze ze mną nie był w gabinecie, ale jak chodziłam prywatnie też nie był tylko dwa razy na prenatalnych. Ale moja koleżanka normalnie wchodziła do gabinetu z narzeczonym, bądź jak nie ma wydzielonego miejsca do badania dowcipnego to można poprosić partnera by wszedł już po badaniu. Nie powinno być z tym problemu w końcu też mają do tego prawo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648032 przez nuśka09
Agusiak
zobaczę jak to dziś będzie. Głównym powodem jest to usg, no bo tych zdjęć nie wydają :angry:
A tak to mój by cyknął fotkę prosto z monitora albo nawet filmik nakręcił :P
Zobaczymy jak to będzie, już się zaczynam jak zwykle denerwować.
A badania miałam przed wczoraj robione i mam okropnego sinika;/ wygląda jakbym się kuła ;p
Trzymajcie dziewczynki moje kochane kciuki za to żeby moje maleństwo pokazało kim jest :P
Buziaki!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648040 przez Karo290392
Hej kochane!
U Was teraz piękna pogoda a u mnie drugi dzień juz deszczowo czyli norma. ehh
Jutro w końcu wyjazd juz sie doczekać nie mozemy :) Mąż dzis ostatni dzień w pracy i urlop takze Jak wróci to zaczniemy sie pakować , a ja postanowiłam dzis ze nie wychodze z domku ;p bo zimno tzn. 10 stopni ale wiatr mocny izimny takze nie ruszam sie dzis nigdzie ;p
Mały z dnia na dzień coraz silniejszy ;p
a jeszcze 12 dni do wizyty na scan. Na szczescie u mnie nie ma takiego problemu i na kazda wizyte mąż ze mna chodzi i nawet miejsce jest dodatkowe dla osoby towarzyszącej :)
Jak tam sie dzis dziewczyny czujecie ? Jak maluszki Wasze? Brzuszki pewnie rosna juz jak szalone ?_)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648506 przez Elusia
Hej kochane:) nie było mnie parę dni bo net mi się coś wiesza:/ Karo, ale miałaś stresu! maskara, ale dobrze że tak szybko wszystko do normy wróciło i że zamiast samych negatywów widzisz tyle pozytywnych rzeczy:)tzn że zobaczyłaś jak funkcjonuje szpital itd:) a i udanej podróży do Polski:) Agusiak sto lat dla córeczki:)! co do dentysty to właśnie ja byłam znowu na wizycie wczoraj i zrobił mi ząbka- zostało już tylko 5-6 zębów:) dziewczyny mnie też absolutnie nic nie boli, tylko jak to w ciąży lekkie krwawienie dziąseł a jak wiecie okazało się że mi mega poleciały:/ Ten detektor fajny ale ja bym się chyba stresowała i co chwilę słuchała maluszka... nie wiem sama. Co do pogody to u nas w wielkopolsce nawłanica-deszcz,burza,grad:P aaaaa kochane pochwalę się wam że kupiliśmy wczoraj łóżeczko dla maluszka!:D ale się cieszę i mamy materacyk i osłonki na szczebelki:)- używane wszystko ale w dobrym stanie:)stwierdziliśmy że musimy co miesiąc coś kupować bo na koniec tak się tego zbierze, że nie ogarniemy:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648510 przez Elusia
Aaa zapomniałam dodać, że mój narzeczony jest ze mną zawsze u ginekologa:) i woła go z korytarza lekarz gdy robi już usg:)bo niestety mój robi co wizytę- dla mnie dobrze bo wiem na 100% wtedy że wszystko ok, ale z drugiej str źle bo to niby nie jest zbyt dobre dla maluszka...nie wiem czy ma jakieś znaczenie przezpochwowe czy zwykłe? chyba tak samo niezbyt fajne, ale nie umiem powiedzieć "nie, proszę na tej wizycie nie robić"...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648531 przez MartiO
Elusia różnica jest taka, że na początku ciąży dzidzia jest maleńka i nie widać jej za bardzo przez usg przez brzuch, teraz jak byłam to był 14 tydzień i lekarz też najpierw robił dopochwowo ale że Młode było ułożone akurat nogami do głowicy to głowy i tak nie było za bardzo widać więc robił też przez brzuch ale od razu nam tłumaczył że będzie słabiej widać i będzie więcej "szumów" tzn "walki mrówek" na ekranie ;) w późniejszym okresie nie będzie już dopochwowych bo dzidzia będzie na tyle duża, że wszystko oceniają przez brzuch ;)

u mnie usg są osobno, więc tam ewentualnie mężuś chodzi ze mną jak ma możliwość (po pracy itp), moja ginka też z kolei zapowiedziała, że ona nie za bardzo chce widzieć tatusia na pierwszych właśnie dopochwowych badaniach, bo dla niej to faceci niezbyt dobrze znoszą takie widoki czy coś w tym stylu, sama wizyta z kolei najczęściej w okolicach rannych bo tak akurat przyjmuje i nie ma sensu bo jest to po prostu badanie ginekologiczne i uzupełnianie papierków o wyniki itp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl