BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 2 tygodni temu #643666 przez Agusiak
dzień dobry :)

U nas pogoda nadal do bani ale mimio to jest super i aż nie chce się jutro wracać do domu :P

Groszku na pewno nie jest z Tobą tak źle :P
Ja mam mega doły spoowodwane wyglądem ale staram się z tymi walczyć i obowiązkowa walka z kilogramami czeka mnie po porodzie. Jestem już zdesperowana więc wpróbuję wszystkiego :blink: Nawet anorektyczką nie mam szans zostać bo za bardzo lubię żarełko :( :P

Ale nie będę Wam tu biadolić.

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643892 przez nuśka09
Agusiak, Groszek
no ja też to szczupłych nie należę;/ jeszcze przed samą ciążą przytyłam bo miałam nogę w gipsie i 2 tygodnie leżenia przed tv do dodatkowe 6 kg ;/ no źle mi z tym i staram się nie obżerać żeby nie przytyć dużo w ciąży tylko tyle co trzeba :P
Ale mam ambitny plan po porodzie wziąć się ostro za siebie:)Ale tak jak Agusiak pisze anorektyczką nie będę :P

Słuchajcie ominęła mnie jazda samochodem bo wczoraj wieczorem rozpętała się straszne burza a ja się burzy strasznie boję więc powiedziałam że ja w burze nie wrócę, w deszcz też nie więc zostaliśmy na wsi do dziś a dziś już mama kierowała :D

Kurcze w ten weekend to się pogoda nam nie udała. Ale od poniedziałku ponoć słonko i ciepełko :)
A co u Was?
Lecę dziewczyny na zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643950 przez alutka1011
Śliczne brzuszki macie!Czekamy na reszte fotek :)
Karo wysłałam Ci zaproszenie ;)
Groszek pokaż się!Napewno przesadzasz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643959 przez Karo290392
alutka
Własnie zauważyłam :)
Cudna ta Twoja mała:) taki śmieszek śliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643974 przez Agusiak
nuśka no pogoda faktycznie się w tą majówkę nie udała, ale już nawet szkoda gadać.

Dobrze, że nie jechałaś w burzę ja też bym się bała.

My dziś ostatnia noc tutaj i jutro wracamy :(

Jak położe Paulinkę spać to robimy z mężusiem grilla więz znowu się nażrę :S

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644313 przez alutka1011
Karo dziękuje :kiss:
Słonko sie przebija może wkońcu się przebije :huh: bo mam dośc tej pogody!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644382 przez nuśka09
Dzień dobry kochane :)
Wyspane?
Ja nawet tak :) Siostra u mnie nocowała i po przeczytaniu jej bajki na dobranoc padłam z nią :P Dziś zapowiada się ładny dzień, słoneczko jest :) Po obiadku na jakiś spacerek trzeba koniecznie wyjść :)
Co dobrego dziś czarujecie w kuchni?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #644473 przez alutka1011
Ja dzisiaj jakas ospała ale to pewnie przez pogode.Mąż i córcia spi więc się nudzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644604 przez Elusia
No dziś taki piękny dzień, że chyba wszyscy dzień spędzają na łonie natury:) ja też wylegiwałam się do 8.30 w łóżeczku, później długi spacerek z narzeczonym i psiuniem, znów leniuchowanie,później na słoneczku, obiadek, uczelnia i dzień chyli się ku końcu:P ale jest super, mam siłę i energię mimo że trochę roboty przede mną z tą mgr ale cóż:P trzeba spiąć pupę i dam radę:) miłego kochane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644606 przez Karo290392
Hej kochane :*

Właśnie wróciłam ze szpitala. rano z mężem pojechaliśmy na pogotowie bo całą noc sie wiłam z bólu a jak wstałam z łóżka to szłam i płakałam dosłownie. Przy czym dodam że sama nie byłam w stanie sie ruszyc. tak mnie okropnie bolało w dole brzucha ze myslelismyt ze to wyrostek.
na pogotowiu pobadali, pobrali krew, cisnienie miałam strasznie wysokie a puls ponad 120 to wezwali karetke i po kilku godzinach bylismy w drodze do szpitala w którym bede rodzic . w karetce jeszcze bardziej bolało to musieli mi dac gaz przeciwbólowy co kobiety przy porodzie uzywwaja( czułam się jak po wypiciu pół litra ale byłam szczesliwa bo nie czułam bólu dopiki ten gaz miałam)
później na porodówke na badania bo sie okazało ( po kolejnych 2 godzinach w bólu) że maluszek sie ułożył w bardzo niekorzystnym miejscu i to sprawia ból i beda musieli w razie przedwczesnego porodu miec wszystko przygotowane, ale na szczescie cud sie stał i jakos półtorej godziny temu maluch zaczął kopać, przewiercił sie i ból zniknał jak reka odjął i znow jestem w domu. Dzień pełen wrażen dosłownie...ehh a zmeczona jestem tak strasznie ze ledwo co daje rade pisać i jem dopiero pierwszy posiłek od wczoraj ( jogurt) ale chyba sie zdrzemne. Skarb mój tez sie nerwów najadł biedaczek mój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644831 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Kochane jesteśmy już w domku. Padam ze zmęczenia i zaraz się kładę.

Karo rany, cieszę się ze dzieciaczek zmienił pozycję i już lepiej się czujesz. Ale historia, dobrze, że wszystko pomyślnie się zakończyło.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644915 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
Karo to dobrze że z Wami wszystko w porządku.Mój maluch się teraz tak ułożył że też go nie czuję ale już w czwartek wizyta więc wszystkiego się dowiem :)

Miałam dziś jechać do chirurga i na badania krwi ale jak się obudziłam to mi się odechciało :P Wczoraj całe popołudnie na spacerze byliśmy , potem znajomi do nas przyszli i po północy poszłam spać wiec jutro pojadę sobie na spokojnie :P tego chirurga to już 2 tydzień odwiedzam bo się boję cholernie ale już jutro muszę jechać...A dziś idę z psiakiem do weterynarza na chipowanie. Aż się boję jego reakcji bo ostatnio był jako szczeniaczek i pewnie mało pamięta a on jest taki panikarz że szok ;p

Ładna pogoda na szczęście tylko szkoda,że po długim weekendzie. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644977 przez Agusiak
dzień dobry :)

U nas dziś też piękne słonko, ale to dobrze, bo muszę wózek wyprać bo już wstyd z nim wyjść publicznie :silly:

Lecę na kawkę, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644995 przez alutka1011
Witajcie!
Karo dobrze że już wszystko ok!Musiałas sie najeśc strachu...
Dziewczyny powysyłałam Wam zaproszenia na Fb ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #645011 przez Moner
Czesc kochane u mnie goraco siedze na lezaku na tarasie pod parasolem i robie na szydelku a raczej sie ucze hehe , czytam itp a jak lekarz mi pozwoli na wiekszy wysilek t i lot to moze wyjedzieny nad morze na kilka dni

Karo to dobrze ze najgorsze minelo i juz wszystko ok, a to ci ten twoj szkrab strachu narobil ;) ja ogladam na tvn style program polzne jest to o szpitalu polozniczym w manchesterze tez tam pacjentki dostaja ten gaz

Jutro idziemy na kontrole juppppiiii ;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl