BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 2 tygodni temu #642343 przez Elusia
Hehe widzę że wszystkie "kochamy" nasze teściowe;) jak dobrze, że moja się nie pali by przyjechać:P! bo jak by mi mówiła co i jak to masakra! ale za to będę miała pełne mieszkanie, bo mama czeka na wnusia i siostra i przyjaciółki- jak się wszyscy zaczną zjeżdżać żeby zobaczyć, pobyć itd to ja już widzę, że mimo narzeczonego w delegacji dam radę:) bo wychodzenie z psem, sama i dzidziuś pierwsze tygodnie bym chyba się zapłakała;) ja zrobiłam właśnie babeczki i wcinam:) Agusiak to miałaś przygody z tym autem- nie zazdroszczę;/ ale oby reszta dnia miło się skończyła:) śliczny brzuszek nuśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642360 przez Agusiak
dziewczyny to ja się wyłamię ;)
Mam fantastycznych teściów, a moja teściowa to złota kobieta i powiem szczerze że dogaduję się z nią lepiej niż z własną mamą :dry:
No i niedługo będę mogła się przekonać jak jest z nimi na co dzień bo przeprowadzamy się do nich w czerwcu na ok 2 tygodnie bo u nas będzie remoncik. Ale wiem też jak to jest jak się ktoś próbuje wtrącać bo mieszkamy z moimi rodzicami, ale też wiem jak nieoceniona bywa także ich pomoc. Wszystko ma swoje plusy i minusy co nie zmienia faktu że chociaż mamy w domu swoje piętro to marzy nam się własne "M" :) :)

Autko niemal naprawione ale i tak najważniejsze że przyczyna znaleziona :)

u nas dziś prawie cały dzień pada więc w większości w domku siedzimy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #642489 przez Moner
Dzıewczyny ja bede mıec w jednym domu tescıowa ı mame na glowie ;))) hehe bo mieszkamy z tesciami w jednym domu i moja mama przyjedzie na kilka miesiecy. Na szczescie dom jest wielki i mam cale swoje pietro "prywatne" z wlasna kuchnia itp
chce opiekowac sie dzieckiem po swojemu i sama chce wszystko robic, przy nim, przynajmniej teraz tak mysle.
Z obiema sie dobrze dogaduje ale tez obie lubia narzucac swoje zdanie wiec bedzie ciekawie... Na szczescie miesiac wczesniej rodzi sie inna wnuczka mojej tesciowe i ma rocznego wnuka wiec bedzie zajeta :)))

Agusiak musialam pisac post w tym samym czasie co ty, bo dopieo teraz widze, jestesmy w tej samej sytuacji tylko ze mu mamy swoje pietro u tesciow i poki co to sie nie zmieni bo tesciowa nie chce sama mieszczac a tesc rano wychodzi , bardzo pozno wraca do domu czasem po polnocy wiec bylaby sama caly dzien a jest juz schorowana i nie wychodzi za bardzo ani nikt jej nie odwiedza za czesto tylko corka a corka sie wyprowadzila jako pierwsza moj maz jako ostatni wiec zostalo dla nas miejsce u nich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642610 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Moner to będziesz mieć wesoło ;)
My też mamy u rodziców swoje piętro no ale ja i tak wolę mieszkać tylko z mężem i dziećmi ale w najbliższej przyszłości nie będzie to możliwe bo potrzebne są dwie pensje, a ja nie wrócę do obecnej pracy po macierzyńskim więc muszę znaleźć nową :dry:

Lecę na kiełbaskę z grilla, spokojnego wieczorku :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642675 przez nuśka09
Dobry wieczór :)
Agusiak narobiłaś mi ochoty na kiełbaskę z grilla :P a za daleko żeby iść do do grill baru o tej porze samej ;p
Wytrzymam do jutra bo jadę do taty na wieś na grilla właśnie.
Mam nadzieję tylko że będzie ładna pogoda bo moja mama stwierdziła że coś wypije i niby ja mam wracać autem. Po ciemku jeszcze... no masakra boję się jak cholera jeszcze z mamą, moim D po drinkach...ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642892 przez Karo290392
Hej kochane!
Jak tam dzisiaj ? Coś cicho jakoś ale rozumiem w sumie bo długi weekend. nam tez sie zacznie dzis jak mój S. wróci z pracy :) Ja się biorę za gołąbki. Zamówienia juz klientką zaniosłam to teraz mam czas dla siebie i niespodzianke mężusiowi zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642918 przez nuśka09
Dzień dobry :)
pół nocy nie spałam bo stresowałam się dzisiejszym powrotem autem. Jeszcze mój D. mówi że jak ja mam wracać do on nie jedzie - potrafi podnieść mnie na duchu nie ma co... :angry:
A Wam jak się dzień szykuje?
Kurcze znowu leje ...;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642979 przez Elusia
Nuśka nie martw się, dasz radę!:)jak mój narzeczony jeździ ze mną teraz po tym wypadku to go krew zalewa;P ale co nie ma wyjścia jak mu się nie chce prowadzić:P bo ja na autostradzie teraz wyciągam najwyżej 70h nie wspominam co się dzieje na terenie zabudowanym;)
Właśnie dziś taka brzydka pogoda, że z domu się nie chce wychodzić a o grilku to mowy nie ma. Ja właśnie będę się zabierała za robienie placuszków ziemniaczanych:) mój narzeczony pojechał na kawalerskie, piesiunio śpi, to zjem i zabieram się za analizę badań mgr, jakieś głupoty na uczelnię i relaksik:) Aha widzę, że zdjęcie sukienki się pokazało a brzusia nie...:( to wysyłam raz jeszcze:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642981 przez Elusia
Oto i on:) a przy okazji to co z tym fb? wymieniamy się kontaktami czy jak? bo ja nie ogarnęłam sprawy do końca:P jakoś się w tym temacie pogubiłam...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642995 przez Karo290392
Elusia
Większosć z nas ma się juz w znajomych :)
www.facebook.com/karolina.nowicka.9843?ref=tn_tnmn Tu masz do mnie namiary i Cie zaprosze do grupy naszej to tam rreszta dziewczyn jest ;p

A brzusio widze ładnie się formuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643013 przez Agusiak
dzień dobry :)

Elusia brzusio superowy :)

Ja mam ogromny ale bardziej to tłuszcz :P

U nas wczoraj cały dzień lało i dziś też przeważnie pada.
Wszystko super gdyby nie ta pogoda, masakra.
Zawsze tak jest, że jak wolne to pogodoa do d...a jak w pracy trzeba siedzieć to słońce praży :angry:

Miłego dnia mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643093 przez Karo290392
Jestem padnięta od rana na nogach i plecy mi już wysiadają. Masakra.
U mnie jak narazie pogoda piękna kolejny dzień ;)

A o to ja dzisiaj 17 tydzien 6 dzień
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643228 przez Groszek
Ale wy szczupłe babeczki jesteście ;) brzuszki cudne...
Kręgosłup mi posłuszeństwa odmawia :( Michaś chce na rękach posiedzieć a mnie aż strzyka w krzyżu, ale przecież mu nie odmówie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643479 przez Agusiak
Karo brzuszek super :)

Groszek ja na pewno szczupła nie jestem :P :P

Łeb mi dziś pęka więc lecę spać.

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643588 przez Groszek
Agusiak to Ty mnie jeszcze nie widziałaś :)
Milego dnia Mamusie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl