BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #698347 przez Psotka
Dzięki Asiulek już włączam polsat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698493 przez suzi001
hej dziewczyny ale sie rozpisałyście,dawno mnie nie było ale nie mam czasu bo niedługo termin slubu i jeżdże i załatwiam wszystkie formalnosci jeszcze taki ukrop w tej polsce ;( a szczerze przyzwyczaiłam sie juz do pogody w irlandii :)

Gratuluje zakupów ubranek i wózka :)

Małopolanka wcale nie masz małego brzuszka moze z przodu na zdjeciu tak widać ale z boku jest w sam raz :) powiem ci ze mam podobnie tez zaczełam sie martwic ale raczej taka nasza uroda :) jak byłam na usg w dublinie to mi mówili wage dziecka więc może w kazdym miejscu jest innaczej :) gratuluje mieszkanka :) w domku czy w apart?

psotka to twoje hormony tak działają raz sie jest płaczliwym raz sie smieje z byle czego :) takze to norma,a brzuszek masz fajniutki piłeczka taka ale chyba tez nie przytyłaś duzo co?

co do wózków to ja tez rozważam opcje mamas papas sola cos takiego ponoc jest dobry ale kazdy ma inne wymagania własnie :)

a co do lini biegnącej od pępka to nie każdy ja musi mieć :) ja np jej nie mam heh :P

Dzisiaj byłam na wizycie połówkowej i wszystko jest ok całe szczęscie :) a moja mała dzidziunia okazała się dziewczynka na 100%(małopolanka trafiłaś a moja intuicja nie zawiodła),a wage ma 461g :D jestem taka szczesliwa ze nic mi chyba do szcześcia nie brakuje na dzien dzisiejszy :D

Jeszcze pytałam lekarza czy to normalne ze przez taki okres ciązy przytyłam moze 2kg przed ciązą wazyłam wiecej pozniej przez wymioty schudłam a teraz ciezko mi nabrac,więc powiedzial ze nie ma obaw dziecko sie rozwija prawidłowo wiec powinnam sie cieszyc ze mało tyje :) i taki mój urok jest także małopolanka nie stresuj sie niczym napewno wszystko bedzie dobrze :) kiedy masz nastepna wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698578 przez natB
Suzi gratuluję córeczki :D kolejna mała cheerleaderka do kibicowania na boisku naszym chłopakom :D :)

Więc tak po krótko opiszę moją sytuację... w środę pojechałam do Poznania podpisać umowę, starałam się jeszcze wyciągnąć informację,dlaczego tylko na 3 miesiące... spytałam się tej Pani X oto, czy wie w jakiej jestem sytuacji, że zostaję w tym momencie bez żadnych świadczeń po urodzeniu dziecka... wzdrygnęła ramionami głupio dodając ,,nic nie zmienia faktu, że 30 września może Pani się starać o przedłużenie umowy"...więc podpisałam umowę na 3 miesiące i wyszłam... wróciłam do mojej siedziby, mojej przełożonej przekazałam info, że od jutra idę na L4, że się wkurzyłam... wczoraj mu S. wrócił z pracy i powiedział, że Pani X. dzwoniła wczoraj do mnie, bo chciała mi przekazać, że umowę zmieniają na 6 miesięcy XDXD istne szopki... mam dokończyć przedłużanie aneksów do umów i idę już na L4 :)...
Dzisiaj jeszcze poszłam do mojej przełożonej spytać się, co się nagle stało, że Pani X. zmieniła zdanie, dowiedziałam się cytuję ,,X. stwierdziła, że ruszyło ją sumienie i doszła do wniosku, że trzeba zachować się po ludzku" więc odp., że się cieszę i żałuję, że kosztowało mnie to wszystko tyle nerwów... dodałam, że można według mnie zrobić to od razu... w każdym bądź razie koniec kombinowania :)

Co do wspólnego porodu, na początku mój S. nie był za... ale teraz innej opcji nie ma, chce być i na pewno będzie :) mam z jego strony duże wsparcie i nie wyobrażam sobie mieć koło siebie nikogo innego, jak mojego męża :)

No widzę, że powoli się wszystkie rozkręcamy z postami :) super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698613 przez Gravity
suzi001 tylko sie cieszyc ze z Skarbeczkiem wszystko ok:)gratuluje Córuni:))ihhihi obu Nam wrozono chlopcow:))hahahah a tu niespodzinak z ktorek palamy obie ze szczescia:) :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698690 przez natB
Siedzę w pracy i mój maluch wędruje po brzuszku :) kocham to uczucie :)

A wiecie, jak mój mąż mówi do Naszego synka... Wasiu <3 nasz kochany Wasiu :)
... miał być Władysław, Władziu, a jest Wasiu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698707 przez małopolanka
Suzii gratuluje ;-) jak się odrobię z porządkami w nowym mieszkanku to odnowię tabelkę.

Dziewczyny pocieszyłyście mnie trochę z tym moim rozmiarem brzuszka ale i tak wzięłam się trochę za siebie i staram się jeść więcej...haha Psotka chyba ma trochę racji bo ja w sumie to zawsze coś robię, nie mam samochodu więc dużo chodzę i jakoś to spalam wszystko. Teraz jeszcze doszło sprzątanie w mieszkanku chociaż nasz landlord postawił się i mieszkanie było wysprzątane tak ze byłam w szoku. Tylko problem w tym że ja i tak muszę to zrobić po swojemu i skończyło się na tym że wczoraj siedziałam tam z moim M do 22.20. Jeszcze sporo roboty przed nami. Odkryłam pare trików które mogą Wam się przydac np. jak wyczyścić kilkuletni zaschnięty brud z piekarnika czy grila w 15 min! tak żeby zobaczyć powłokę jaka była od nowości i to bez szorowania i wysiłku, albo jak mieć piękny zapach w szafie z ubraniami.Powiem Wam że jestem mega wykończona tymi porządkami, mam zakwasy w nogach jak po weselu do białego rana ale jestem mega szczęśliwa. Nie mogę usiedzieć na miejscu. Mój mąż spisał się wczoraj na złoty medal w pomaganiu. Zrobiliśmy wczoraj kawał dobrej roboty.

NatB Twój post dał mi nadzieję że jednak ludzie mają sumienie i całe szczęście że w takich momentach to sumienie się odzywa. Szkoda tylko że nie było tak od początku bo straciłaś sporo nerwów. Najważniejsze że jeszcze trochę a będziesz już mogła zrelaksować się, zapomnieć o pracy i skupić na szczęściu swoim i dzidziusia.

Psotka jak się czujesz dzisiaj? Czasami uwolnienie emocji jest dobre i jeśli mamy ochotę popłakać to nie ma w tym nic złego.

Suzii ja kolejną wizytę powinnam mieć w 23 tyg. Kazali mi się na nią umówić a potem patrez do kalendarza że kolejna z powodu tego tsh wypada w 24 tyg więc nie ma sensu tak często chodzić. Jeśli wyniki badań od GP będą dobre nie będę umawiała się na ta wcześniejszą. Tylko pójdę pod koniec lipca i tak jestem z nimi w stałym kontakcie. Badania miałam niedawno robione więc myślę że nie ma potrzeby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698751 przez asiulek2706
Suzi gratuluję córeczki! :D Wybrałaś już imię?
Nat, Wasiu brzmi słodziutko :) Mój mąż z kolei nazywa Alicję Alutką, chyba za dużo się Rodziny Zastępczej naoglądał :) Z zachowaniem Pani X od Ciebie to po prostu bez komentarza, pójście Ci na rękę powinno być pierwszym i naturalnym odruchem, a nie najpierw Ci narobiła stresów a później ją sumienie ruszyło - może masz jej jeszcze podziękować? :/
Psotka jak samopoczucie dzisiaj? Mam nadzieję że lepiej :*
Małopolanko tylko się nie przemęczaj za bardzo! Fajnie że Ci mężuś pomaga, takie wsparcie jest bezcenne :) No i proszę zdradź nam te triki, na pewno się przydadzą :) Ja mam trika którego przeczytałam u czerwcówek - żeby dziecko uchronić przed komarami, należy je skropić olejkiem waniliowym do ciasta! :D W życiu bym na to nie wpadła :D
Ja jak zwykle w pracy, weekend nadchodzi więc pogoda oczywiście się zaczyna psuć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Miłego dzionka Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698769 przez natB
Asiulek powiem Ci szczerze, że przeszło mi przez głowę, żeby jej podziękować, ale potem się puknęłam mocno w głowę ,,ale Ty głupia jesteś :D" :P



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Małopolanka nie szalej tak, powoli wszystko ogarniecie :) jest jeszcze sporo czasu do narodzin maluszka, ale z drugiej strony rozumiem pośpiech, bo sama już bym chciała być po remoncie pokoju małego i w ogóle wszystkiego, co się z nim wiąże :)

Tak dużo naskrobałyście, że nie ogarnęłam złego samopoczucia Psotki
Wyglądasz mi na twardą babkę, więc ogarnij się i nie wylewaj morza łez :D ... jak byłam ostatnio na ślubie w Kościele taką bekę puściłam, że aż ogarnąć się nie mogłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698793 przez wielomama
Hej, przede wszystkim dziewczyny nie stresujcie się wielkością brzucha. Naprawdę z całym przekonaniem wiem, że wielkość brzucha może się od siebie różnić i czasem brzuszek nie powiększa się przez 2 miesiąc

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698846 przez oki222
Hehe Ja tez się pogubiłam ze złym samopoczuciem Psotki - to chyba jakieś plotki :)

Wielomamadziękujemy za fotki :)masz racje każdy brzusio inny jest ale KOCHANY ja ostatnio założyłam że bardziej brzusio wystaje mi z prawej strony i tam jest twrady a z lewej jest mniejszy i miękki śmiesznie tak jakbym miała przepuklinę hehe :)

natb - super że się ułożyło , JA idę na zwolnienie pod koniec lipca ,31.07 mam wizytę i juz nie będę się stresować , meczyć a wydaje mi się że iść zwolnienie w 7 miesiącu to chyba najwyższy czas.

Wczorajszy film na Polsacie tez oglądałam :) już chyba drugi raz , czasem lubię takie filmy luźne nie trzeba myśleć :)

małopolankaoszczędzaj się !!!!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja dzisiaj zauważyłam że mój Mati reaguje chyba na budzik(alarm w telefonie) bo hehe :) moje Kochanie wstaje bardzo wcześnie do pracy i jak dzwoni mu budzik ja nie zdążę otworzyć oczu i po chwili Mati się budzi kopie, wierci i się rozpycha. Ciekawe czy faktycznie może rozróżniać już ten dźwięk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698941 przez Psotka
Cześć KOchane,

Suzi fajnie że sie pojawiłaś, gratuluję córeczki, będziesz jej warkoczyki plotła.

Wielomama - fajna fotka, brzunio masz w sam raz, dobrze że przemówiłaś w kwestii rozmiarów brzuszka bo dziewczyny niepotrzebnie się nakręcają.Jesteś naszą doświadczona mamusią.

Nat B_ ale Ty się masz z tymi roztrzepanymi ludźmi w pracy, tacy nie powinni zarządzać kadrami. Jakaś ta Pani X jest niezrównoważona. Dobrze, że nie okazałaś jej wdzięczności. To tylko jeszcze lipiec i już dołączysz to zrelaksowanych przyszłych mam. Z hałasem dzieci w domku to sobie poradzisz, a nie możesz im jakiś zadań zlecić żeby czymś się zajęli? Wiem że jestem mądra bo nie mam do czynienia z taka gromadka ale może coś im zorganizować trzeba. Np jakiś konkurs, kto będzie przez cały tydzień mówił jak najczęściej szeptem to dostanie nagrodę. Super że już infekcja poszła w zapomnienie.

Asiulek wczoraj chciałam obejrzeć film na Polsacie a tu jak na złość dekoder się zepsuł.

Powiem Wam że z tym samopoczuciem to na serio coś mnie wzięło az dzisiaj się popłakałam. No i jest mi lepiej, tylko Karol nie wiedział o co chodzi. Jestem pod wrażeniem że tak się przejęłyście. Kochane jesteście.
Apropo kreski pod brzuchem, tak pisałam że ja to nie ma żadnej kreski, wczoraj dojrzała w świetle dziennym w lusterku bo oczywiście już nie widzę co mam pod brzuchem nawet jak się schylę. W związku z tym że jestem blondyną i mam jasna skórę to u mnie kreska jest lekko brązowawa nawet taka jakby żółta.
W przypadku mojego KOchanego Brzuszka to faktycznie mam taka piłkę do nogi. Od początku ciąży przytyłam 6-7 kilo. Także troszkę poszło mi w uda, pojawił się lekki celulit(masakra nigdy go nie miałam a tu proszę), piersi się zaokrągliły, brzuszek i boczki. ALe w ogóle wagą się nie przejmuję. Niech się dzieję Wola Boga ...

O kurcze, powiem Wam historyjkę dotycząca imienia naszego Synka. Stanęło na imieniu Tymon.. mój Karol poinformował rodziców o tym fakcie. Teściowa jak usłyszała Tymon to spytała się czy synek będzie miał drugie imie (tak będzie miał- Karol po tacie-u Karol jest taka tradycja, drugie imię po ojcu). To teściowa na to " to dobrze.. będę do wnuczka mówiła Karol". No nóż mi się otworzył w kieszeni.. niby powiedziała to w żartach, ale wiecie jak to jest w każdym żarcie jest odrobina prawdy. A niech spada na drzewo...

Ale mnie do słodkiego ciągnie idę zjeść drożdżówkę ... mniam

Jutro mam co robić, rano lecę do lekarza, później jadę na piknik firmowy nad jezioro. Mój Karol jedzie sam do Radomia na 30 rocznicę ślubu rodziców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699383 przez Psotka
Witam,

Ja już na nogach, dziś jest dzień pocałunków, wszystkim Mamusiom życzę jak najwięcej całuśnych chwil. Nie tylko dzisiaj (-;

Lecę do endokrynolog., Mam nadzieję, że wyniki się polepszyły bo systematycznie łykam leki.

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699443 przez suzi001
hej dziewczyny to forum jest beznadziejne ciagle albo sie wiesza i nie mozna wejsc albo jak juz sie rozpisze i chce wysłać wiadomość to jakis kod sie nie zgadza noo...szlak mnie trafił..

Nat super ze sie wyjasnilo wszystko jednak babe ruszyło sumienie chyba postawila sie w Twojej sytuacji i zmieniła zdanie :) ale bardzo fajnie ze sie tak skonczyło :)

Wielomama bardzo ładny brzusio zgrabniutki okrąglutki :)

Małopolanka nie przemeczaj sie tak bardzo powolutku tez da sie wszystko zrobic ;) szczerze powiedziawszy ja nie mam sily sprzatac tak dokladnie jak kiedys i tylko ogarniam powierzchownie hehe :) szybko sie męcze ;/ nawet jak stoje czy ide do sklepu i stoje w kolejce poprostu nie mam siły nie wiem czy wy też tak macie?

Psotka ty sie nawet tekstami tesciowej nie przejmuj,moze to byl zart ale widocznie nie za mądry hehe mogła juz zostawić dla siebie komentarz :) a poza tym Tymonek ładne imie i zdrobniale mozna wołać tymuś chociaz nie wiem czy tymek a tymonek to chyba dwa rózne imiona hmm..??,jak pracowalam w przedszkolu to był jeden tymonek i był takim kochanym dzieckiem spokojnym mądrym i ulożonym dzieciakiem takz e dobry wybór :)
u mnie tez tesc czekał na wnuka i chyba sie rozczarował ale mi to lata hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699489 przez małopolanka
hej kochane ja tylko na chwilkę bo dzisiaj znowu mam masę pracy.Wczoraj znowu sprzątaliśmy wszystko do późna. Ok 22.30 byłam w domu. Dzisiaj przenosimy rzeczy które najpierw muszę spakować ;-/ zakwasy mam okropne hehe ale cieszę się że już za nedługo wszytsko będzie gotowe

Bardzo się cieszę że wiekszośc z nas już zna płeć. Pani P Ty też się w końcu dowiesz nie martw się i wtedy będziesz najszczęśliwszą kobieta na świecie ;-)

Wielomama piękny brzuszek !! zgrabniutki ale nie za mały w sam raz :-)

Psotka nie przejmuj się. Mi ostatnio szwagier próbował obrzydzić imię Kamil... stwierdził że Kamilek jest tak słodkie że aż go mdli haha i że nie wyobraża sobie 50 latka o imieniu Kamil stwierdził że powinnam dać Staszek albo Wiktor...strasznie się ten mój szwagier przejął po prostu przekartkował cały kalendarz i szukał mi imienia a na koniec stwierdził że tak w ogóle to mogę dać jakieś zagraniczne imię np. Blake... ogólnie to się uśmiałam ale kurcze nie wiem sama co mam już robić czy imię Kamil jest naprawdę takie złe pospolite i mdłe jak mówi mój szwagier?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699524 przez pani_p
!Hejo:-)

NatB Kochana ale zamot z tą pracą! Jeżeli ty się cieszysz to ja też, z Twojego powrotu do pracy;) pani X to nawet nie skomentuje.

Jakie to fajne, że każda z nas ma inny brzuszek :laugh: jedna piłeczke, druga okraglutki, następna bardziej zwarty lub malutko:-)ale wszystkie są wspaniałe!!!

Psotka Tymon mi się bardzo podoba. Teściową się nie przejmuj;-)

Malopolanka ty to niezmordowana jesteś! Podziwiam. Każdemu się inne imię podoba. Ważne żeby wam odpowiadało, a co to innych obchodzi jakie imię będzie miał wasz syn...

Ja Wam pozazdroscilam i odwiedzilam smyka i kupiłam to:

Nie mogłam się powstrzymać:-D rozejrzalam się tylko pospiesznie bo oglądaliśmy jeszcze wózek bebetto solaris i luka no i później do kina wiec nie było czasu:-)

Buziole:-*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl