BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #700804 przez Psotka
Dzięki dziewczyny za opnie do zestawu, macie rację, nie kupuję. Poskładam po troszku to co teraz jest potrzebne, poproszę siostrę o paczkę z Anglii dal Tymonka, jeszcze dostane w spadku rzeczy po synku brata mojego męża, resztę dokupię. Przecież po porodzie tez można dokupić rzeczy przez internet, bez wychodzenia z domu.

Młopolanko, fajnie że powolutku się klimatyzujecie w nowym gniazdku.

Pani_P jak ci smutno samej w domu to zaglądaj na forum (-;

Nat_b ale masz fajniutki ten brzuszek. Jeśli chodzi o termy to za długo nie siedź w ciepłej wodzie. Z tego co mi wiadomo to tam jest 38 st ciepła, chodzi o to żebyś sie nie przegrzała i nie podniosła ciśnienia krwi. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed infekcjami, dzień wcześniej zakwaś ph w pochwie, wypij sobie soczek z cytryny, albo kilka ogórasów kiszonych zjedź. Po wyjściu z basenu przemyj się płynem do higieny intymnej, ja używam takiego dla kobiet w ciąży z kwasem mlekowym. Tamponów nie używaj.

W czwartek jedziemy do Radomia a w piątek z Radomia na kochane mazury, ale stęskniłam się za rodzicami i najstarszą siostrą, nie widziałam ich od wigilii. Mam nadzieje że mieszkanie przez 5 dni w domku letniskowym z teściami nie pozbawi mnie spokoju. Ciąża bardziej mnie uwrażliwiła i intensywniej reaguje na bodźce. Po prostu muszę włączyć ignora ... i cieszyć się swoją rodzinką.

dziewczyny jutro wybieram sie na 4 godz Spa. Ale dziewczyny mną się zajmą, wymasują kark, bajka. Ostatni raz w spa byłam przed moim ślubem- 3 lata temu. Zafundowałam sobie rozpustę.

Jutro wieczorek się odezwę, bo cały dzień będę poza domem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700937 przez natB
Dziękuję Psotka za porady :D :kiss: :kiss: ... oprócz basenów termalnych, są tam zwykłe baseny, więc te z ciepłą wodą będę omijać jednak z daleka :)... Muszę się zrelaksować ,,nad wodą:P"...

Widzę, że ładnie Mamuśka o siebie dbasz :) super :)... SPA dosłownie rozpusta heh :P żartuję, ciesz się na razie ciszą i wolnym czasem, bo jak będzie Tymuś na świecie nie wiadomo, kiedy zdarzy się taka okazja :)... i te Mazury aaaa :) uważaj na komarzyska, żeby nie pocięły :)...

Buziaki na nowy dzień :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700957 przez agnieszkazst
NatB super zakupy :) ja jak przeglądałam stronkę endo to tez moją uwagę zwróciła ta granatowa bluza :) ale jednak zdecydowałam się na zakupy w smyku.pl - też mają super przeceny, wczoraj doszła paczuszka, ach rzeczy są cudowne!! :) Co do basenu to staraj się przestrzegac tego co napisała Psotka - zjedz dzień wcześniej więcej kwaśnych rzeczy :) no i w żadnym wypadku nie zakładaj tamponu. I co najważniejsze - unikac ciepłej wody, najodpowiedniejsza jest po prostu w temperaturze ciała.

Małopolanka jak super że już po przeprowadzce i że już finiszujecie... W nowych 4 kątach musi byc pięknie

Psotka niektóre rzeczy z tego zestawu o którym wspominałaś ciekawe, ale jednak ogółem to drogi był... Lepiej chyba na spokojnie kupic to co realnie będzie potrzebne. Super że już się rozglądamy, a na pewno ze wszystkim na spokojnie zdążymy

Cortezia a u Ciebie taka niespodzianka!! To jednak będzie Księżniczka :* na pewno Twój Miły się w Niej zakocha, spokojna głowa :)

Justyna cudownie że tak wypoczeliście... Daj znac jutro jak po wizycie!

Aaaa Nat jak jedziesz do Świnoujścia to byc może będziesz przejeżdżać przez moje miasto :D :D Korzystaj z morza, pogoda cudna!! Ja najbardziej lubię Pobierowo, bo mam z tym miejscem kapitalne wspomnienia z dzieciństwa. Może uda nam się tam jeszcze wyskoczyć w którąś z sobót z Mężem :)

A u mnie przygotowania do obrony - mam w najbliższy piątek :) więc.... idę się trochę pouczyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700974 przez Psotka
Agnieszka, ja to taka mądra bo pamiętam jak Ciebie się radziła w kwestii basenów, ale wiedza nie poszła w las (-;

Trzymam kciuki za szybkie pochłanianie wiedzy, ale będziesz miała mądra dzidzie, jeszcze się nie urodzi a już będzie po obronie.. rewelacja

Miłego dnia. Ja przy śniadanku tu zajrzałam na szybkiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700984 przez Gravity
Witam
Ja tak na chwile mam czas spedzam go chodzac po wodzie jest upal okropny 26w cieniu ale ja i tak kocham sloneczko i wode:) gratuluje Wam zakupow i wygladacie slicznie z tymi brzuszkami:)

ja wybralam wozek tz,2 modele i teraz nie wiem ktory.:(( i jeden z nich kupie moze doradzicie?

www.ebay.co.uk/itm/360672333614?var=6301...id=p3984.m1423.l2649

www.ebay.co.uk/itm/Junior-pram-pushchair...&hash=item1e68a959ae

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701073 przez nefretete666
hej dziewczynki Gravity ja bym wziela ten czerwony jak dla mnie jest ladniejszy i praktyczniejszy,na pewno mniej wazy i ma skretne kola.Co do zestawu to fajny ale te kolory nie nadaja sie dla dziecka,dieci wola ostrzejsze barwy w karuzeli czy na macie.Zakupy cudowne,jesli moge cos doradzic to nie kupujcie bluz z kapturami bo pozniej nalozycie niemowlakowi i lezy niewygodnie na tym kapturze a przeciez na glowie nie bedzie dziecko go mialo w domu(to moje osobiste zdanie,prosze sie nie obrazac ja sama w pierwszej ciazy nakupywalam takich pieknych bluz i gnily pozniej w szafie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701099 przez natB
Nefretete ta bluza jest akurat na duże dziecko... chyba rozmiar 86 :), bo mniejszych nie było :) uff... dzięki za radę :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701104 przez nefretete666
A to juz dawno bedzie siedział i na pewno sie sprawdzi:)Narobiłas mi ochoty na zakupy HEHEH ta bluzeczka ze stateczkiem mnie zauroczyla;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701210 przez natB
Nefretete kochana powiedz mi właśnie na ile mniej więcej miesięcy jest rozmiar 80-86? :)


Co do zakupów nic mi nie mów... ja siedzę już na stronce c&a i robię kolejne zakupy :P AAaaaAAAA to jest straszne, ale nie wiem, czy będę miała czas na łażenie po sklepach, dlatego łatwiej mi wszystko zamawiać przez internet... tym bardziej, że już zazwyczaj pow. 100 zł. jest przesyłka gratis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701303 przez nefretete666
NatB moj synek teraz nosi 86 a ma roczek i 4 miesiace to tez duzo zalezy od firmy moj nalezy do tych duzych chlopcow wazy juz 14kg i kupuje mu ubranka hm,nexta na 86 a to sa firmy ktore maja duze rozmiarowki nie orintuje sie w tej firmie ktorej ty masz sweterek bo nigdy Kuba nic z niej nie mial.Ja pujde sobie na zakupki jak wroce do Anglii bo w Pl straszna drozyzna i mi sie nie oplaca tu kupowac,teraz czeka mnie przejrzenie ubranek po Kubusiu zeby zobaczyc co tzreba dokupic,koszyk do spania mam,wozek z gondola tez teraz tylko fotelik dokupie i to wszystko z grubych zakupow reszta to ubranka i pierdolki inne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701318 przez natB
O kurczę :O... mówisz ponad rok :)... nic się nie zmarnuje :) i latem i zimą może ją nosić :)

W Anglii pewnie są ładne promocje, a u nas to jakaś tragedia, mam wrażenie, że wyciągają czasem jakieś ciuchy z magazynów sprzed 4-5 lat :/... albo jak są promocje to na prawdę, jak na lekarstwo :(

Dlatego też na Twoim przykładzie, wiem, że nie ma, co za bardzo oszczędzać na wyprawce, bo wszystko może się przydać przy kolejnym maluszku :)...
Nefretete kolejna musi być córeczka, bo Ty zginiesz w tym męskim towarzystwie :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701339 przez nefretete666
Konczymy produkcje na drugim bobasie:)NatB jesli zamierzasz miec drugiego bobaska to dobre podejscie zeby na maksa nie oszczedzac,wiem po sobie ubranka takie tansze szybko sie niszcza i widac ze sa znoszone dlatego ja zawsze staralam sie kupic tej lepszej firmy ale na wyprzedazy zeby majatku nie stracic bo wiadomo dziecko szybko wyrosnie, chociaz z drugiej strony nigdy nie wiadomo jakiej plci bedzie kolejne dziecko bo chlopca w dziewczece ciuszki raczej nikt nie ubierze.Pamietam ze dla Kuby duzo tez kupywalam w ciucholandach jak widzialam z metkami albo jakies nie zniszczone co tez polecam bo mozna zawsze duzo zaoszczedzic.Natb a comdo promocji w UK to takie bluzeczki jak pokupywalas to u nas w promocjach kosztuja po funcie czyli po 5zł na polskie wiec nie widze sensu kupywac czegos tutaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701355 przez natB
Kochana nie załamuj mnie tymi cenami :( :(... opłaci mi się bardziej lecieć na 1 dzień do Anglii, zrobić zakupy i wrócić :D.. w sumie kiedyś planowałam tak zrobić :D...

Nigdy nie mów nigdy, co do bobaska :)

My bardzo byśmy chcieli mieć trójkę :), ale zobaczymy... Na ciuszkach staram się nie oszczędzać, chociaż kuszą mnie promocję, ale wtedy lookam na lepsze marki tak, jak mówisz :)

Jak będzie druga dziewuszka to będę miała ciuszki po mojej bratanicy :)


Jeeeery jednego nie urodziłam, a już myślę o kolejnych :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701374 przez inez_lamcha
Hej dziewczyny trochę nie na temat ale piszę jako sierpniówka bo mi już nie potrzebne ale jest to fajny bajer ja całą ciążę słuchałam teraz puszczę dalej:
Witam mam do sprzedania w 100 procentach sprawny BEBE SOUNDS super aparat dla kobiet w ciąży. cena 60zł +koszty wysyłki
OPIS PRODUKTU:
przyjazny kształt obudowy
podsłuch tętna płodu, które jest dobrze słychać od 12 tygodnia ciąży
nagrywanie dźwięku bijącego serca płodu
podsłuch tętna matki
nagrywanie dźwięku bijącego serca matki
słuchawki 2x oraz kabel umożliwiający nagrywanie w komplecie
zasilanie: 1 bateria (na wyposażeniu)
instrukcja obsługi dołączona do opakowania w języku angielskim
detektor zapakowany jest w oryginalne pudełko
urządzenie posiada certyfikat CE
ZALETY URZĄDZENIA :

po narodzinach odtwarzanie dziecku dźwięku serca matki działa na niego uspokajająco
nagrany dźwięk serca płodu służyć może jako dodatkowy materiał podczas konsultacji z lekarzem
nagrane dźwięki nienarodzonego dziecka (rytm serca, czkawka, kopnięcia) będą wspaniałym prezentem cieszącym ucho twoich bliskich.
KONTAKT 793730200

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=55275
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=55288

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701382 przez oki222
Cześć Dziewczynki

Łoj troszkę mi zajęło nadrobienie wszystkiego niby tylko kilka dni.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeśli chodzi o forum też zawsze kopiuję i wklejam na nowo tekst nie wiem czemu tak :/

Psotka - mi się zestaw bardzo podoba ,ja wiem ,że dzidzia powinna mieć żywe kolory ale ja lubię taką tonację kolorystyczną ,ale gdybym sama miała kupic to chyba wiele żeczy jest zbędnych

Nat_b - ale ty chudzina jesteś , ja tu proszę O zdjęcia brzuszków a brzuszka zapomniałaś założyć :) GDZIE ON JEST JA SIĘ PYTAM !!!! :)te rozmiary to chyba na około 10 m-sc chociaż mojej koleżanki córka ma półtora roczku i ma jakoś własnie nosi tej wielkości ciuszki

PaniP- rozumiem Cie że nie lubisz sama siedzieć w domu ja tez się tego obawiam ze jak od sierpnia pójdę na zwolnienie to będę miała dużo czasu na głupie myślenia ;) później to się niuniem zajmę ale 3 miesiące hmmmm obawiam się, że nie jednego hormonalnego doła złepię :/

agnieszkazst - powodzenia i połamania długopisu ;) oj miło wspominam czasy studiów i obrony a to tak dawno było :), ale z brzuszkiem to dadzą Ci fory :P.

Piękne te Wasze zakupy własnie sobie zobaczyłam stronę endo , super nie byłam na niej jakoś rzeczywiście zacznę tak kupować a nie łazić i myśleć godzinami po sklepach tylko obawiam się ze to niebezpieczne takie zakupy są hehe :)

Gravitymi bardziej podoba się pierwszy wózek czyli ten czerwony , chociaż ja nie jestem za małymi kółkami z przodu ,więc zielony ma przewagę kółek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl