BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696475 przez natB
Asiulek wiesz, co też myślałam o tym pozwie, ale teraz nie mam ani do tego głowy, ani nerwów :) w sumie już mi to zwisa... jutro pojadę z nimi pogadać, a od czwartku będę miała L4 tak się umówiłam z moją lekarką :)... Co do kreski kochana nie wszystkie je mają, więc się do nich zaliczamy :P

A ja już po wizycie :D
Synuś zostaje synusiem :D taką pozycję sobie znalazł, że aż wszystkich zadziwił :D ale był bardzo grzeczny na wizycie, bo spał, a teraz mi buszuje po brzuszku :)
Termin tak mi się przesuwa teraz na 12.11 :P, a waga maluszka 440 g :) kawał chłopa :)
Na razie skierowania na glukozę nie dostałam, dopiero za miesiąc... mam zrobić znowu toxo i morfologię :)... ogólnie wszystko jest SUPER :) jestem prze szczęśliwa, a i Tatuś był bardzo zadowolony :D widziałam łzy w jego oczach heh :):)

Zdjęć dostałam z 7, ale wrzucam najciekawsze ;)
Aha a akrobata to po mamie :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696480 przez małopolanka
NatB ale piękne zdjęcia!! Jaki już ten Twój synuś duży ;-) przynajmniej masz nagrodę za te ostatnie stresujące dni w pracy ;-)

Gravity i wielomama cieszę się że wszystko ok po badaniach. Najważniejsze że dzieciątka zdrowe ;-)

Kochani a ja dzisiaj jestem prze szczęśliwa bo znalazłam mieszkanie i za niedługo będę mogła się przeprowadzić w końcu !!! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696488 przez natB
Dokładnie Małopolanka -> nagroda :) jak tak na niego patrzę to niepotrzebnie się stresuję tym wszystkim, przecież mam taki skarb... jak ja się denerwuję to i jemu jest źle

Super ubranka wyhaczyłaś!!! prześliczne, ano i ten termometr i wyparzacz :) no no zaraz już będziesz gotowa :), a ja wrażenie, że jestem w czarnej d*pie :P

Gratuluję mieszkanka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696523 przez asiulek2706
Nat super zdjecia, ale syneczek będzie miał pamiątkę! Stopeczki na głowie hihi prawdziwy akrobata :) Malopolanka a ja nie widzialam Twoich zakupow, tu zamieszczalas czy na fb? Gratuluje mieszkanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696566 przez małopolanka
Asiulek powybieram najładniejsze i powrzucam tutaj ale trochę tego jest ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696573 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696580 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696581 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696602 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696604 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696607 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696609 przez małopolanka
ciężko zamieszcza się te zdj na fb idzie to raz dwa. To nie wszystkie ale już nie mam siły tego przerabiac i wrzucać. Asiulek nie chcesz dołączyć do nas na fb?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696630 przez pani_p
Dobry :)

Oki my się wybieramy na szkołę rodzenia ale od chyba 30 tyg sa zajecia. Idziemy prywatnie, 20zl za zajecia a jest ich 5:-) uważam że mi się to bardzo przyda bo nie mam doświadczenia zbytnio i mam nadziejee, zew się czegos naucze co mi się przyda.

Nat o rany jakie ty masz "przeboje". Współczuję Ci tych nerwów i tego jak Cię potraktowali... Trzymaj się dzielnie :kiss: super, że wizyta udana. Duży chłopak! Kurcze ciekawe ile moje waży :S w przyszłym tyg chyba będę miała usg dopiero ehh.. W ogóle to piękne zdj :-) czy to jest w technologii 4d? Pięknie widać buźkę:-)

Wielomama no czasem te nasze odczucia są jak kij do oka. Martwimy się a okazuje się, że wszystko jest w porządku:-)

Asiulek ja też jeszcze nie mam tej krechy;-) ale za to chyba zaraz mi pępek wyskoczy :-D już taki plyciutki jest;-)

Malopolanka super! Gratuluję :-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A zakupki super :-)

Dzisiaj mieliśmy piękna pogodę, byliśmy nad jeziorem Gopło, pokąpałam się, było super :-D a wieczorem ognicho :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696666 przez JustynaNL
Malopolanka, zazdraszczam wlasnego lokum, mi to chyba nie bedzie dane do konca zycia, chyba, ze wyjade za granice i nikt z rodziny za Nami nie przyjedzie.

Mamom po usg gratuluje poznania/potwierdzenia plci, udanych pomiarow i mozliwosci podgladniecia Dzieciaczkow. U mnie usg za tydzien, ponowne polowkowe, moze tym razem uda sie pomierzyc, ale z moja lekarka to i tak wiem, ze nie popatrze sobie na Bobaska chyba, ze jakas stopklatke mi pokaze jednorazowo.

Z ta kreska na brzuchu to u mnie w poprzedniej ciazy byla a w tej jeszcze sie nie ujawnila a moze po prostu jej nie bedzie. Co do pepka natomiast to kurczy mi sie szybciej niz ostatnio czyli zaraz go moze nie byc. Ale brzuch za to wydaje mi sie pokazny jak na ten tydzien i moja budowe a przynajmniej wiekszy niz z Cora, ale wiadomo kazda kolejna ciaza szybciej widoczna.

Co do urlopu, jeziora i odpoczywania to u Nas juz w czwartek wyjazd ze znajomymi pod domki i namioty (ok 25szt) wiec i towarzystwo bedzie i pogoda ma byc nawet znosna (czyli 32st ;)) w niedziele moze sie juz psuc bo wracamy do domu ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696679 przez Psotka
Dobry wieczór Dziewczyny,

Nat B_ praca to Ty się nie przejmuj, masz rację że nie ma ma co się denerwować jak takie cudo pod serduchem kwitnie. A tak przy okazji jestem pod wrażeniem bardzo szybkiego przybierania na wadze naszych dzieci. Ciekawe ile mój chłopak teraz wazy w 20 tyg ważył 352 gr.

Małopolanka ciuszki sa przecudne, normalnie spałabym z nimi.Mamy taki sam gust co do naszych dzieciaczków. Gratuluje mieszkanka, kolejna rewolucja przed wami, ale za to jaka przyjemna. Tylko się nie przemęczaj i nie dźwigaj przy przeprowadzce. Nuuunuu

Oki szkołę rodzenia tez chciałabym zrobić, pani P dobrze że już sobie taką znalazłaś i chyba nie drogo Was wyjdzie 20 zł za seans, 100 za całość.. super. Na takich spotkaniach nauczyć sie można wielu wartościowych rzeczy.

Gravity, super że po wizycie wszytko dobrze..tylko sie cieszyć.

Ja jeszcze pigmentacyjnej kreski na brzuchu nie mam, ale wiem że nie każda takowa musi mieć, za to pępek mi chce wyskoczyć i kolorki mi się zrobiły w koło pępka, jakby siniaczek taki żółty.

Dziś byłą w mega dużym Smyku i powoziłam się wózkami, teraz to dopiero mam mętlik w głowie.

Jestem padnięta idę myć głowę i spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl