BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

9 lata 11 miesiąc temu #883201 przez jeta
Moofka wyprzedziłaś mnie :) Jak dodawałam post to nie widziałam Twojego i się powtórzyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883209 przez monisia100100
Witam
Maiłam jeszcze Was zapytać , czy sterylizujecie jeszcze butelki?
I nie wiecie może ile w tej chwili dzieciaczki średnio powinny przybierać na wadze. Przez pierwsze miesiące było po 700g na miesiąc, a teraz nie bardzo wiem. Oczywiście zdaję sobie sprawę że to taka średnia ale zawsze czymś można się posiłkować. Od jakiś 2 tyg. jak ważę Lili to zamiast przybierać to troche traci na wadze :(
Wczoraj miała 7,620.
Martwię się że tym moim mlekiem to ona się nie najada, co prawda dostaje rano 120 mm i wieczorem 180. Ale chyba to mało i musiałabym juz zwiększyć.
Gdzieś o uszy mi się obiło że 5 mies. dziecko powinno podwoić masę urodzeniową, a roczne potroić.

A oto Lilianka z wczoraj :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883212 przez Natala
Hej B)

Mała 82 dzięki za namiar do apteki, przypomnij mi proszę jak nazywały się te plasterki przeciwbólowe ? W pon mamy szczepienie, juz bez nich się nie ruszam, chociaż w zasadzie Marysia dopiero w domu zaczyna płakać, samo wkłucie to płacz max 5 min, w aucie spokój a w domu dopiero się zaczyna ... Mam nadzieje, ze cos pomoga.

Monisia widziałam, nasze maja te same sukienki z pepco :P dzisiaj moja w niej ,, biega'' :-)


Jeta śmiesznie wygląda ten Twój synus z tymi żabkami :D śliczny , dobrze, ze u Was juz wszystko ok

Agacior dobrze, ze i u Was po tych wszystkich nerwach wszystko się ulozylo :-)

Moofka ja z tymi ciuchami opanować się nie mogę... Mamy juz tyle a co gdzieś wejde ... Dla chłopców jest zdecydowanie mniej pokus :P

Brukselka śliczna Olenka :-)

No i w końcu mój len zaczął się przewracac z pleców na brzuszek, i to nie przypadkiem jak to było dotychczas... Ilez to radości :-) miłego weekendu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883215 przez monisia100100
Natala prezent od babci, ale tak jak piszesz dla dziewczynek tyle ślicznych ubranek ze aż nie można obojętnie przejść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883216 przez Natala
Monisia co do jedzenia moja ostatnio apetytu tez nie ma, wiec może taki okres, upały tez swoje robią. Co do wagi to nasza podwoiła się juz dawno bo zaczynalysmy od 2800, wiec chyba nie ma co się sugerować za bardzo. Ważenie mamy w poniedziałek to jak nie zapomnę to się dopytam jak teraz. z tym przybieraniem powinno wyglądać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883238 przez mała82
Hej!
Natala Te plasterki to Emla, ale jak Twoja mała nie płacze przy szczepieniu tylko później to może u Was by wystarczył tylko paracetamol w czopkach?
Choć myślę, że warto zaopatrzyć się w te plasterki też :)
Oj tak dla dziewczynek jest dużo więcej ślicznych ciuszków. Ja często jak chce coś Filipowi kupić to nie mogę się na nic zdecydować bo nic mi się aż tak nie podoba :( Oj jakbym miała córeczkę to bym poszalała, sukieneczki, spódniczki, spineczki, czapeczki itd :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883251 przez anitka90
hej Kobietki!

Natala gratulacje :) mój dalej leniwiec przewracać się nie chce. Wrzeszczy tylko jak leżenie mu się nudzi ;) Powodzenia na tym szczepieniu. Byliśmy w tamtym tygodniu i później miał strasznie to miejsce opuchnięte. Nasmarowałam mu alltacetem junior to mu wysypka wyszła.

monisia ja tylko butelki przelewam wrzącą wodą przed użyciem :)

Wczoraj mój synuś pierwszy raz podciągnął się do siedzenia. Byłam w wielkim szoku jak go zobaczyłam :)
Nabawiliśmy się potówki, cały Kamilek zasypany. Tak mi go szkoda i teraz unikamy słońca jak ognia.

Kristi nawet nie pomyślałam, żeby w internecie poszukać informacji na temat odmrażania ;)

Agacior super, że już wszystko jest dobrze!

monisia i jeta dzieciaczki cudowne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883263 przez motylek270
monisia ja butelkę wyparzam raz na jakiś czas, a właściwie sterylizuję w podgrzewaczu. Na co dzień to ją normalnie myję pod wodą bieżącą w płynie hipoalergicznym biały jeleń.

Przyszło do nas krzesełko. Oto foty Jaśka. Ale miał radochę i wiecie ponieważ jeszcze samodzielnie nie siedzi to mu oparcie położyłam tak jak jest w nosidełku, a ten gość się spina i próbuje wstawać.




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883278 przez moofka
monisia nie mam pojęcia ile teraz powinno mniej więcej przybierać dziecko :huh: wczoraj ważyłam Zośkę to ma coś koło 6600 więc dalej jest kruszynką :blush:

Natala ja jak wpadnę w regały to matko bosko dajcie kaftan bezpieczeństwa :woohoo: gratuluję świadomych przewrotów :)

motylek ale co ta taca przy krzesełku taka pusta! dawaj jeść :silly: też się zastanawiam nad krzesełkiem z babydesign bo kojec i łóżeczko fajne to i pewnie krzesełko by nam przypadło do gustu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883301 przez motylek270
moofka pusta, bo Jan ostatnio w te upały nie chce jeść. Wczoraj w ciągu dnia wciągnął 180ml mleka i zjadł pół słoiczka obiadku. Za to pije...hohoho. Krzesełko mogę polecić- fajne, no i najważniejsze że z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka. Zobaczcie jeszcze to zdjęcie- tu Jan wygląda jakby pił w ciągu dnia coś mocniejszego niż herbatki;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883304 przez Natala
Mała czopki zawsze po szczepieniu idą w ruch, ale wolałabym zeby obeszło się bez nich...

Anitka a ten Alltacet nie jest od 3 roku życia ?moze dla tego ta wysypka?

motylek ostatnie zdjęcie znakomite :D wygląda jak po herbatce... Z prądem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883355 przez Brukselka
jeta - ach ten loczek, jestem jego fanką!
motylek270 - jesteś pewna, że dajesz mu mleko? :P

Śpieszę donieść, że Ola zaliczyła pierwsze w życiu targi książki, większość czasu przespała w nosidełku, ogólnie była bardzo grzeczna. Wyszło na to, że kupiłam prawie wyłącznie książki dla niej... Poza tym nie mogłam sobie odmówić karmienia piersią na trybunie Stadionu Narodowego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883435 przez Kristi
Hejcia :)

Ale upały mamy szok normalnie...

Jeta Ale przystojniaczek uroczy:)

monisiaJa sterylizuję jeszcze butelki za każdym razem a laktator co 2 lub 3 użycie. Co do wago to moja już dawno podwoiła swoją wagę urodzeniową :P :P Kluseczka moja :)

motylek Jaś faktycznie wygląda jakby nie tylko mleko wcinał

Spróbuję jeszcze zdjęcie dodać zobaczymy czy się uda :)
Mój śpioch lubi spać na dworze jeszcze przy tych upałach to nic innego nie robi :P

Uciekam miłego weekendu




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883436 przez Kristi
Były zdjęcia odwrócone nei wiem czemu tak dodało :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883438 przez Nefri
Mam pytanie do mam karmiących piersią - czy będziecie jeść truskawki? sezon się zaczął, ja mam straszną ochotę, ale się boję, że małego uczuli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl