BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 11 miesiąc temu #987546 przez Patrizia
U mnie szalenstwo mały ma niespozycte poklady energiii hehe odwykłam od takiego ruchu :D ma 5 lat wiec jest fajnie narazie pogoda nam sie popsuła bo caly czas pada bylismy tylko zwiedzic male miasteczko nakarmilismy malutkie kozy i nic wiecej no i na zakupach :D

agadzie84 hehe ja na szczescie mam glikoze za soba i ciesze sie ze wyszla dobrze bo z dieta byloby ciezk

Z ruchami tez musialam czekac do 19tyg teraz juz codziennie czuje synka :D i jestem o wiele spokojniejsza :)

Pozdrowionka bede Was podczytywac tak z doskoku :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987547 przez agadzie84
Patrizia patrz, nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu zważywszy że masz gości;)

No właśnie, niech już zaczyna powoli dawać znać o sobie, bo mdłości i te inne przeszły, USG dopiero za 3 tygodnie, i w sumie tylko brzuszysko rośnie;)

Jej, przysnęło mi się i teraz jakaś taka zamulona jestem, właśnie dlatego nie lubię spać w ciągu dnia :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987581 przez Patuśka
Już po wizycie z maluchem wszystko dobrze . Badania dobrze powychodziły więc nie ma czym się martwić :)
Też dziś troszkę pospałam w dzień i czuję że w nocy znowu może być ciężko :)
A tu pochwalę się moim małym :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987589 przez agadzie84
Patuśka jaki duży!
Najważniejsze że wszystko ok:)

Ja tam może ze 30 min pospałam, więc wieczorem nie powinno być problemu, a jeszcze rano muszę wstać na te badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987598 przez Patuśka
Duży chłopak po tatusiu :P Bo mój S wysoki :)
Ja w dzień spałam niecałe 3 godz. ale w sumie już mnie muli spanie więc może nie będzie problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987632 przez iwkaa
Patuska jakiego masz fajnego tego bąbla :) niech rośnie jeszcze większy
Ja jak po spie choc 15 min w dzien to potem czuje się jak by mnie walec przejechał masakrycznie unikam spania w dzień za to ostatnio fajnie spi mi sie w nocy nawet na siku nie chce mi sie wstac bo później mam problem z zaśnięciem
Wczoraj miałyśmy z Mają awarie wróciła z ręką zaklejoną z przedszkola ponoć się zadrapała tak mi pani powiedziała a wieczorem okazało się że ma drzazgę wbitą no masakra a moja jest taka panikara że szok dotknąć sięnie dała darła się i zaczeło się robić czerwone wiec spakowałam do auta na siłe i zawiozłam na pogotowie a jaka była dumna jak jej to doktor wyciągał że leży na takim stole jak na filmie :) troche płaczu i po strachu a dzisisj chodzi jak ze złamaną ręką bo ma plasterek przyklejony
Ja nie wiem jak ja dam rade z dwójką to będzie wyzwanie ostatnio jest taka niegrzeczna i tak mnie denerwuje że czasem nie mam siły i cierpliwości dodatkowo to pewnie przez hormony no i czasem się dzieje
agadzie ty łazienke po sprzatałaś a moja nadal mnie wola :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987641 przez agadzie84
Iwkaa to niezla agentka z Twojej cory;)
Mojej koleżanki syn jak był maly skaleczył się w palca, nic wielkiego ale z palca to wiadomo, krwi sporo. Panika jak ją cię nie mogę, sytuacja opanowana, ale on koniecznie bandaz chce.
No to dostał ten bandaz, ponosił kilka dni, zdjął sobie sam, a potem parę dni później w płacz bo on sobie przypomniał że miał "auka". Czasem dzieci są dziwne :p

Posprzatalam, mialam się dziś za kuchnię brać żeby na błysk była ale jakos się nie mogę zmobilizować, rano mialam klucie i kurcze znów jakos się słabiej czuje, ale nie w sensie sensacj tylko tak jakos.
Albo to len ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987644 przez patruska91
Hej dziewczyny ja wczoraj byłam u pani doktor diabetolog . Musze teraz trzymać dietę i sprawdzać cukier nadczo i godzinę po każdym po każdym posiłku. Następną wizytę mam za tydzień .
Patuśka super że wszystko w porządku :)
Iwkaa moja też ostatnio drzazgę wbiła i jak jej wyciągałam i plaster później przykleiłam to twierdziła że jej się palec teraz naprawia :)
A i wczoraj jeszcze taty siostra urodziła słiczną dziewczynkę a włosów na głowie to ma więcej niż moja na roczek miała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987692 przez iwkaa
dzieciaki faktycznie mają swój świat... :) ostatnio co drugi dzien przychodzi z plastrem z przedszkola ciagle cos narobi i pani musi kleic wogole ona taka baciarzyca troche jest wszystkich przestawia ostatnio pani mi opowiadala jak dzieci gonila do sprzatania sali bo jak tego nie zrobia to nie odstana nowych zabawek i przychodzi potem z naklejkami do domu bo pani daje w nagrode jak ktos jej w czyms pomoże a że ona ma dusze przewodnią wiec chętna do rozkazywania
Tydzien temu znowu pięte na gwoździu skaleczyła, nogi do kolan w sincach no masakra dziecko szczęścia
Agadzie moja łazienka po sprzątana :) nogi wydepilowane tylko słońca brak :( deszcz :(
Patruska czyli wczoraj urodziła się twoja kuzynka fajnie taka maleńka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987693 przez iwkaa
A teraz pochwale się domkiem jaki mój mąż z bratem i tatą zrobili dla Majki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987697 przez Patrizia
patuśka zdjęcie przecudowne takie wyraźne :) czekam az mi sie uda takie ładne zdobyć :) super ze z bąblem wszystk oki niech rośnie w sile :)

owkaa taki domek to marzenie z dzieciństwa jest cudowny ale te dzisiejsze dzieciaki maja dobrze co nie ?? :)

patruska91 na prawde Ci współczuje tej diety dzieki bogu mnie to mineło nigdy na dietach nie byłam a jak juz chciałam to kończyło sie na jednym dniu :P :P :P :P

U nas wszystko gra mały dokazuje i sa pory że aż miło popatrzec na brzuch tyle radości :) pogda nam sie popsuła i jest do du....y :( mam nadzieje ze uda nam sie chociaz pare dni w ciepelku i slonku cos pozwiedzac bo teraz szarówka za oknem

Pozdrowionka




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987699 przez Patrizia
iwkaa uzywasz depilatora?? ja dostałam od męża zarąbisty depilator ale nie dam rady nim sie depilowac bo strasznie mnie boli nawet pod woda wiec niestety stoi nowy i raz uzyty chyba bede musiala go sprzedac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987707 przez iwkaa
patrizia zacisnij zęby i dasz rade :) ja juz 10 lat uzywam depilatora i nie wyobrazam sobie innej metody próbowałam wosk ale za dużo ciapania
Pomyśl jak długo bedziesz gładka nie dzien dwa tylko 2 tygodnie!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987711 przez agadzie84
Iwkaa zarębisty ten domek, sama bym taki chciała;) za kuchnię miałam się zabrać ale jakoś mi się nie chce cały czas

Patrizia ja Wam chętnie kilka stopni oddam, dobrze że mam trochę cienia w salonie, to nie ma tragedii ale na dworze gorąco...

Patruska91 kurczę współczuję diety, ja mam glukozę dopiero w sierpniu...
A na czym polega dieta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #987734 przez patruska91
Agadzie 84 z tą dietą nie jest aż tak żle , musze mieć 5 posiłków dzienie tak co 3 godziny jeśc i godzine po każdym się kłuć i sprawdzać poziom cukru. Ograniczyć wszystko co słodkie np. zamiast jasne pieczywo jesc ciemne , mało smażonych rzeczy jeść . www.szpitalkarowa.pl/download/cuk_ciaz.pdf na tej stronie są przykładowe jadłospisy.

Iwka fajny domek :) my też mamy tylko jeszcze moj mąż musi skończyć ale nie jest taki fajny jak twój
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl