BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #989631 przez Patuśka
Cześć Kobitki :)

U nas gorąco a upały dają o sobie znać :( nogi to mi puchną jak balony .. :( dlatego jutro idę do lekarza na wszelki wypadek powiem mu o tym może coś mi poradzi .
A co do wyprawki to my mamy już większa połowę czekamy tylko do września z łóżeczkiem i wózkiem żeby nie leżały i się nie kurzyły :) No i wiadomo co i raz to się jakieś ubranko kupi to coś tam i się zbiera pomalutku :)
A w domu ostatnio nie robię nic bo mi się nie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989637 przez agadzie84
Patuśka jak masz nogi opuchnięte to się połóż tak, żeby leżały trochę wyżej...i mocz je w chłodnej wodzie, możesz sobie soli do niej dosypać - pomaga:)

Ale upały potrafią dać się we znaki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989641 przez iwkaa
agadzie nie czekaj do października bo możesz się nie wyrobic :) ja w październiku zacznę pranie ubrań tych co mam i te co dostane bo teściowa już szleje z ubrankami dla chłopca wiec teraz już musi byc chłop :) inne rzeczy będę kupować we wrześniu ale już nie mogę się tego doczekać takie to wszystko jest fajne i słodkie :) dobrze że wózek mam kolor neutralny to nie będę zmieniać tylko pościel kupie choć jedną dla chłopca
U mnie upałów nie ma 22-24 stopnie bez słońca dla mnie w sam raz bo w tamtej ciąży nogi tez mi puchły przez 2 miesiące to tylko leżenie tak jak agadzie pisze z nogami do góry ale to pomagało na chwile i kupowałam żele chłodzące ale to też na chwile i taraz też się tego boje żeby tak nie było bo nawet nie estetycznie to wygląda takżę nie tęsknie za latem ale córcia by chciala na basen a tu zimno ale ponoć idzie do nas to będziemy zwiewać do mamy bo jak grzeje to my w mieszkaniu mamy 30stopni i wtedy jest masakra
Patuska to widzę że ty szalejesz z wyprawką ale to pamiętam z pierwszym dzieckiem tak jest każda pierdołka cieszy tez tak miaalm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989643 przez Patuśka
To prawda robię tak jak mówicie zimna woda , nogi w górze ale to pomaga jak leże a jak wstaję to zaraz znowu robią mi się balony :(
iwkaa a powiedz mi czy lekarz Ci coś poradził wtedy ? bo ja wyczytałam że to może być te zatrucie ciążowe i dlatego jutro idę do lekarza . Chociaż mi puchną nogi tylko w takie upały .
A co do wyprawki to odkąd się dowiedziałam że to synuś to tak kupujemy co i raz coś jak jedzie się na zakupy i się uzbierało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989647 przez iwkaa
jak masz tak od upałów to przez upał ja miałam to 2 ostatnie miesiące to był czerwiec lipiec i grzało wtedy okropnie no i wtedy tez pod koniec ciązy badania co miesiąc się robi więc byłam pod kontrolą ale ty do lekarza idź lepiej spać spokojnie choć nic szczególnego na pewno Ci nie poradzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989648 przez Patuśka
No dobrze , dziękuję :) A do lekarza jutro z rana lecę .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989709 przez Patrizia
patruśka daj znac co Ci lekarz powiedział? i co doradził mi jak narazie nie puchna nogi ale nigdy nie wiadomo dzisiaj ma byc 31 stopni jutro 34 a po jutrze 35 :blink: :blink:

Ja jeszcze tydzien do wizyty ale nie robie teraz USG sprawdze tylko szyjke bo 11 jade do PL musze sie umówić na polówkowe i pewnie filmik na pamiątke wezme :D juz te nasze skarby takie duze :)

Korzystacie z jakiejś ściągawki jeśli chodzi o wyprawke ja mam taka, troche dodałam od siebie troche odjęłam ale jestem ciekawa czy Wy tez kożystacie z takiej?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989719 przez Patuśka
Patrizia Dam znać na pewno :) No właśnie u nas na weekend zapowiadaja 33 stopnie to mi nogi wybuchną chyba :(

A ja jeśli chodzi o wyprawkę to mi siostra powiedziała co i jak bo ma 2 dzieci więc już wie :) sama od siebie też troszkę dodałam chociaż to moje pierwsze dziecko to ja wszystko od zera muszę kupić :)

A maluszki coraz większe :P ja to mam brzucho takie że ojej :P Po wizycie wstawię zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989732 przez agadzie84
Heheheh kurczę, jakbym nie wiedziała że mój mąż nie zna polskiego, to podejrzewałabym go o wchodzenie na forum, bo wczoraj wieczorem też zaczął temat wyprawki;) No i ustaliliśmy że zaczynamy kompletować we wrześniu, jak wrócę z Polski.

Patrizia no to idą takie upały jak u nas, z tym że u nas odczuwalna jest wyższa. Wczoraj była taka masakra, że co chwilę lądowałam w wannie z zimną wodą, bo naprawdę nie dało się wyrobić. Dziś zapowiada się na to samo.

Ehh zaraz kolejny pokój do sprzątnięcia, tak sobie rozplanowałam żeby w sobotę tylko odkurzaczem i mopem podłogi przelecieć.
no i na 16.45 mam konsultację wyników badań, i pewnie skierowania na następne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989756 przez Patuśka
Już po wizycie :) Lekarz powiedział że puchnięcie nóg czy rąk to rzecz normalna w ciąży a szczególnie w takie upały i spotyka to każdą kobietę prędzej czy później :P Kazał się tym nie przejmować i nie przemęczać się :) Także uspokoił mnie :)

Oczywiście jak zawsze jakaś Pani musiała mnie zdenerwować :angry: Przyszła z córeczką która miała ospę . Mówię jej że jestem w ciąży i nigdy nie miałam ospy ona na to no tak to niebezpieczne po czym posadziła te dziecko koło mnie.. Aż wstałam i czekałam na dworze na swoją kolej ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989762 przez agadzie84
Patuśka, no widzisz, super!:) Też słyszałam że każdej kobiecie w ciąży prędzej czy później puchną nogi, oby jak najpóźniej, bo wiem co to znaczy!
Masakra, zanim przeszłam na dietę, to mi okropnie puchły bo miałam sporą nadwagę.
Kurczę no babka faktycznie nieodpowiedzialna... powinna iść z nią do przychodni dla dzieci chorych.
Ja na szczęście ospę przechodziłam w wieku 7 lat, ale faktycznie im człowiek starszy tym choroba niebezpieczniejsza, a dla kobiet w ciąży to w ogóle - dla kobiet jak dla kobiet, ale dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989764 przez Patuśka
Też się cieszę że to nic poważnego :) Oj tak oby jak najpóźniej bo to męczące takie wielki stopy :P

A ja nie przechodziłam i mam nadzieję że nie będę przechodzić już teraz a szczególnie w ciąży bo chyba bym rozszarpała tą kobietę .. No ale nie myślę o tym nie chce się denerwować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989771 przez Patrizia
patruśka no i git wszystko w porzadku wiec i mne czekaja nogi balony hehehe :) ale babka z dzieckiem z ospa!!!!!!!!!!!! co ja pokichało ja miałam niedawno tez podobnie wybraliśmy sie ze znajomymi do wesołego i wzieli synka ze soba cały dzień razem a on za dwa dni cały obsypany i OSPA ja już przerażona bo też nie przechodziłam srała w gacie na prawde sie bałam ale na szczeście mnie nie zaraził dzieki bogu :)

Ja mam taka sciagawke w plikach dodałam troche od siebie dopisałam jak min np tantum rosa dla mnie to było błogosławieństwo :D




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989781 przez Patuśka
Też się denerwuje i to strasznie ale nie chce o tym myśleć i się modle żeby było dobrze .
A co z tymi brzuszkami ? pochwalicie się ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989789 przez Patrizia
To mój bębol w 22tyg :D po zdjeciu widze jak mi rece zgrubły no i postura taka jakby napompowana :P :P :P

Teraz Wasze dawajcie :)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl