BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #987742 przez iwkaa
patruska domek tez super jaki by nie była dzieci maja radoche bo mają gdzie się po wspinć i po zjeżdżać u nas był planowany na 4 dzieci żeby wszystkie się zmieściły
Moja bratowa rok temu była w ciąży na diecie cukrzycowejale chyba tylko 2 miesiące może nie całe po koniec ciąży to wyglądała jak cień sam brzuch i skóra i kości zero ciałka a dziecko maleńkie chyba za bardzo się pilnowała z tym jedzeniem tak mi się wydaje a może się nie znam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987910 przez agadzie84
Ahh, super macie te domki dla dzieciaków:)

Patruska91 to w sumie dobrze że nie jakaś restrykcyjna dieta:) A 5 posiłków dziennie co 3 godziny to bardzo dobra forma odżywiania, wszystko się ładnie reguluje:)

Nam się dziś zaczęła w mieście feria, takie święto miasta, trwa tydzień... dziś nie poszłam ale jutro już idę, wiecie, karuzele, stragany, strzelnice, takie klimaty ;) uwielbiam, czuję się jak za dzieciaka ;)

Nalepiłam dziś pierogów, najlepszy dowód na to, że energia wróciła:) A dobre wyszły, bo miałam twaróg z Polski :D Szliśmy z mężem na obiad do rodziców kolegi, to wzięłam im trochę, o ile kolega i jego mama już znali, to jego tata nie....ale wszyscy jedli aż im się uszy trzęsły, więc jestem usatysfakcjonowana;)
A w poniedziałek planuję gruntowne sprzątanie kuchni, z szafkami włącznie. Z pół dnia mi zajmie.
Jakie piękne jest życie jak się człowiek NORMALNIE czuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987913 przez Patuśka
Dziękuję bardzo :) Jak tak na niego patrzę na tym USG to nie mogę się doczekać aż już przyjdzie ten dzień kiedy go zobaczę :) No ale trzeba cierpliwie czekać ;)
Domki dla dzieciaków super ! Sama bym taki chciała :lol:
My dziś mieliśmy dzień lenia absolutnie nic nie zrobiłam, ale za to wczoraj wysprzątałam sypialnie i salon więc jakiś postęp zrobiony ! :P
Dobrze że u was wszystko dobrze, oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988107 przez agadzie84
Hej dziewczyny, co tam słychać? Jak weekend minął?

Tu pał jak cholera, co chwilę polewam się chłodną wodą, brzuch mi rośnie i coraz bardziej gorącoooo.
Wyczyściłam dziś szafki w kuchni, resztę zrobię jutro.

A poza tym intensywnie szukamy mieszkania, niby tyle na wynajem a kurczę nigdzie się dodzwonić nie można ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988108 przez Patuśka
Hej ;)
U nas upałów nie ma narazie :) Jest tak do 20 stopni więc jest czym oddychać :)
U nas byl weekend lenia, pojechaliśmy na działkę więc w domu nic nie zrobione :P :P Ale od jutra biorę się w garść :)
Bo z tymi mieszkaniami tak jest, wiem bo sama próbowałam się dodzwonić :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988119 przez paalinkaa
Hej dziewczynki:)

Wiem ze jeszcze troche czasu jest ale jak przeczytalam na stronie ujastka ze kobieta o wyborze poloznej z dodatkowego pakietu powinna to zglosic na 4 miesiace przed rozwiazaniem to jednak tak duzo nie zostaje;)

Czy ktoras z Was rodzila lub bedzie rodzic w krakowskim ujastku? Dodatkowa polozna tez wybieracie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988126 przez agadzie84
Paalinka ja nie, ja w Hiszpanii rodzę, więc w tym temacie nie pomogę ;)

Patuska trzeba poleniuchować;) ja się będę oddawać lenistwu i nicnierobieniu w sierpniu, też na działce między innymi;)

Za niecałe 2 tygodnie moi rodzice będą, już się cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988174 przez iwkaa
hej co tam u Was mamuśki???
My na weekendzie byliśmy w zoo Majka szczęśliwa juz koniec roku się zbliża i ten mój łobuz będzie ze mna w domu musze naładować baterie bo będzie ciężko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988182 przez agadzie84
Iwkaa uuu to zbieraj siły, zbieraj:)
Ile Twoja Majka ma lat?

Mam w planie sprzątnąć resztę kuchni, ale nie wiem czy na planach się nie skończy :p
Jakoś mi się nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988222 przez iwkaa
Majka 2 sierpnia skonczy 5 lat im blizej konca tego przedszkola tym bardziej jej sie nie chce chodzić ale na szczęście w sierpniu zapisałam ja na dyzur i będzie chodziła 4 tyg
ja juz ogarnęlam mieszkanie teraz obiad mnie czeka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988276 przez patruska91
Hej dziewczyny :* Ja już po egzaminach teraz tylko czekać na wyniki do 28 sierpnia , ale mam nadzieje że będzie dobrze :)
Ja już się nie mogę doczekać usg połówkowego, mam mieć albo w poniedziałek 29 albo czwartek 2lipca .Mam nadzieje że się potwierdzi chłopak :D
A jeśli chodzi o poród to ja w Chrzanowie w szpitalu mam zamiar rodzić, poprzednią córkę też tam rodziłam i nie narzekam .
Paalinka a skąd ty jesteś jeśli można wiedzieć ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988302 przez iwkaa
to patruska swietnie trzymamy kciuki za pozytywne wyniki :)
ja na wizyte ide w srode za tydz a na badania w poniedzialek ciekawe czy znowu będę mieć USG :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988360 przez agadzie84
Iwkaa, faktycznie, masz na suwaczku wiek córy, jakoś przegapiłam ;)

Patruska91 trzymam kciuki za egzaminy! I żeby chłopak był, tak jak chcesz:)

Ja w piątek idę po wyniki ostatnich badań, no i niecierpliwie czekam 9.07, na połówkowe...
Nie wiem, jakoś nie mam ani życzeń ani przeczuć co do płci. Żeby małe zdrowe było.

A apropo rodzenia - sama do końca nie wiem jak tu jest. Podobno nie ma problemu ze znieczuleniem i można rodzić w wodzie. I dostaje się też wyprawkę dla dziecka - pampersy i takie tam. Ale to tylko w internetach czytałam, a jak jest w rzeczywistości - nie wiem. Muszę się podpytać jednej znajomej, ona ma 2 córki i teraz 3 bejbi w drodze.
W ogóle, o porodzie staram się nie myśleć. Póki co przynajmniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988423 przez iwkaa
a ja ide na cesarke porodem się nie martwie :) tamtym razem się wycierpiałam 17 godzin i tak nie udało sie naturalnie wiec teraz mam nadzieje żena luzie no chyba ze mnie samo weźmie wcześniej
Agadzie to lepiej ze nie jestes nastawiona co do plci po prostu bedziesz miala niespodzianke
Fajnie byś miała z ta wyprawką w Polsce mozna o tym po marzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988460 przez agadzie84
Iwkaa właśnie, jak to z tym jest? Jeśli pierwszy poród jest przez cc to każdy kolejny też tak musi być?
Tak tylko teoretycznie pytam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl