BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #989038 przez agadzie84
Patrizia za tydzień w sobotę będą :)
No ciekawa jestem co tam mam w brzuchu;) Jeśli wierzyć zabobonom - to Żubrówka, bo wypryszczyło mnie okropnie :p
Ale ja tam nie wierzę jakoś specjalnie, więc nie obstawiam;)

Właśnie kończę sprzątać kuchnię, kurczę niby jedno pomieszczenie a prawie cały dzień zejdzie...ale jeszcze pół godzinki i gotowe, no i w międzyczasie robiłam obiad...i walczyłam z mrówkami, bo mamy plagę ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989091 przez Patuśka
Patrizia Oj być może :D

My dziś wcześniej wstaliśmy :) Ogarniamy się i przygotowanie trwa na wyprawę do ZOO :) Zabieramy moje dwie siostrzenice więc będzie dzień pełen wrażeń :P
Dobrze że pogoda nam chociaż dopisała bo miało padać ale jednak od rana już słonko świeci :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989358 przez Patrizia
Puk Puk co tu tak cicho??? jak tam weekend minoł u nas oczywiście intensywnie basen plac zabaw i boisko stwierdzam ze dzieci sie nie męczą :P :P :P dzisiaj juz ostatni dzien razem zleciało jak nie wiem :(

Wczoraj tak mi brzuch stwardniał ze az sie przestraszylam dotykam a tam tylko kawalek brzucha twardy jak skala wiec stwierdzam ze to moj synek tak sie mocno wypchal :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989369 przez iwkaa
hej hej weekend weekend i po weekendzie jak ten czas szybko leci... ja juz dzisiaj po badaniach i w srode o 19 mam wizyte
Ruchy w końcu czuje wyraźne nie ma ich za duzo wczoraj prawie wcale ale dzisiaj juz dał znak :)
Dzisiaj miałam sen sniło mi się że urodziłam ale fajnie było a tu tyle czasu jeszcze przed nami! :)
mi czasem tez brzuch twardnieje nie wiem dlaczego musze to zgłosić lekarzowi może za mało magnezu troche sobie zmniejszyłam dawke a tak poza tym to ok
A co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989373 przez Patrizia
Ten brzuch to jesli dobrze pamietam to nie powinien twardniec czesto i na dłuższy czas ale musze sie jeszcze upewnic jak bede na wizycie tez sie zapytam :)

iwkaa to dawaj znać od razu po wizycie :) teraz jakie badania robiłaś?? ja mam 7 lipca wizyte tutaj a 11 lipca jade do PL zrobie sobie w koncu te połówkowe :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989392 przez iwkaa
teraz robiłam mocz potas morfologia i cos jeszcze nie pamietam chyba HCV albo HBS
potas robiłam dla siebie bo czasem mam napadowe bicie serca i może to być przez potas ale nie koniecznie 10 lipca ide do kardiologia i byc może będę miała założonego Holtera bo na EKG nic nie wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989421 przez agadzie84
Jezu już 3 raz posta próbuję napisać i ciągle coś!

Hej dziewczyny:)
Weekend trochę plaży, trochę lenia, trochę walki (mrówki!!! :angry: )

Ahh Wy to macie fajnie, już wiecie kto tam w brzuchach mieszka, a ja sobie do 9 lipca muszę poczekać :p
Mój mąż ciągle tylko Żubrówka i Żubrówka, mówi że na bank dziewczyna :p a ja dalej żadnych przeczuć co do płci nie mam ;)

Właśnie, brzuch mi już rośnie, tak dość szybko nawet, jest twardy ale nie jakoś jak kamień, i znów zaczęły mi cycki rosnąć :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989457 przez iwkaa
mi mąż syna przeczuł może i twój Ci wywróży :)
Fajnie Ci plaża opalanko piasek my byliśmy rok temu w Sopocie bardzo mi się spodobało a pogada była wymarzona szkoda że tak daleko mamy... :(
Mi też coś brzuch urósł bo już nie da się go ukryć a sąsiedzi chyba już się domyślili :)
odebrałam wyniki wszystko dobrze morfologia troche słaba ale na granicy dolnej normy ceny tych badań chyba mnie wykończą... w ogóle ta ciąża jest dla mnie kosztowna no ale czego się nie robi dla dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989504 przez agadzie84
Iwkaa ja całe życie mieszkałam nad morzem - i w Polsce i teraz, i nie wyobrażam sobie życia bez;)
Jak będziecie jeszcze w tamtych rejonach, ogólnie Trójmiasta - piękne plaże są w stronę półwyspu, ale nawet nie w samym Helu, jest pełno innych małych miejscowości gdzie można fajnie wypocząć:)

Dziś 2 razy kąpiel w morzu zaliczyłam.
Śmiesznie wyglądam, nogi, ręce, buzia opalone a brzuch blady;) Mokry ręcznik na brzuch to rzecz cudna, bo dodatkowo chłodzi, a w takie upały każde ochłodzenie jest na wagę złota:)

Wczoraj przeczytałam taki dowcip że jeszcze się z niego śmieję... wysyłam na poprawę humoru ;)
Środek nocy-trzecia nad ranem.
Do domu powraca zmęczony po libacji z kolegami mężczyzna. Otwiera drzwi cichutko, delikatnie skrada się w przedpokoju, żeby tylko nie obudzić zony.Nagle słychać zgrzyt zegara, wysuwa się kukułka i kuka 3 razy.
-O cholera- myśli zaniepokojony mężczyzna- Ale wiem co zrobić- dokukam jeszcze 8 razy i zona nawet jak się obudziła, będzie myślała, że wróciłem o 11.
Jak postanowił-tak zrobił i zadowolony z siebie położył się spać.
Rano budzi go zona.
- Kochanie, musisz dzisiaj wcześnie wstać..
- A po co? Przecież dziś sobota.
- Musisz wstać i oddać zegar do naprawy...
- A co się stało?
- Coś jest nie w porządku z kukułka. Wyobraź sobie zakukała w nocy 3 razy, potem zachichotała szyderczo, dokukała 8 razy, parę razy beknęła, puściła bąka i poszła do łazienki się porzygać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989565 przez iwkaa
agadzie hehe dobry kawał :)
nastepnym razem nad morze pojedziemy oj nie wiem kiedy mąż powiedział że w piątkę to nie wiem kiedy to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989573 przez agadzie84
Iwkaa jakbyście byli wcześniej - pisz, polecę Ci kilka miejscowości:)

Usiłuję posprzątać salon, piszę usiłuję, bo jest tak cholernie gorąco że zetrę z kurzu 2 półki i muszę się schłodzić zimną wodą, nawet koszulkę sobie zmoczyłam i taką ubrałam...gorąco jak diabli. Fajna pogoda na plażę ale nie na sprzątanie...
Słucham sobie polskiego radia i w Polsce też zapowiadają upały, może te co są u nas to pójdą sobie precz ;)?

Patrizia goście wyjechani? Moi rodzice dziś wyjechali z domu (autem jadą bo mój tata do samolotu nie wsiądzie), mają nocleg we Francji, jutro dotrą do Barcelony, tam zostaną do soboty, no i w sobotę z samego rana jadą do nas:)

Idę walczyć ze sprzątaniem dalej.
Nie chce mi się jakoś szczególnie ale..."obowiązek obowiązkiem jest(...)"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989574 przez Patrizia
agadzie84 znam ten dowcip ale w wersji ze kobitka wraca z imprezy z kolezankami płakałam jak go czytałam :D :D :D

Mały już pojechał :( i nie miał mnie kto budzic :P :P teraz biore sie troszke za ogarniecie 2 tygodniowego bałaganu :P słonko świeci teraz ma byc u nas cały czas po 30 stopni wiec popoludnie pewnie na basenie bedziemy z moim spedzac :) musze sie wziasc w koncu za kompletowanie wyprawki bo zostane w czarnej dupi.....e !! tym bardziej ze u mnie jest prawdopodobienstwo ze moge zaczac rodzic wczesniej :/ jak narazie to mam troche ciuszków w PL mam jeszcze troche ale te mniejsze jeszcze spróbuje teraz zgarnac jak bede ale łóżeczko?? musze cos wykminic

Mi sie wydaje ze moj brzuch stanoł w miejscu ale zdania moich bliskich tego nie potwierdzaja wszyscy ze ooo jaki duzy sie zrobil brzuszek szczerze robilam zdjecia co tydzien a teraz juz 3 tyg sobie odpuscilam, dajcie zdjecia brzucha?? ja dzisiaj tez zrobie :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989575 przez agadzie84
Patrizia, pusto bez gości, co? Zawsze mam tak jak ktoś ode mnie wyjeżdża, nagle się tak pusto w domu robi...
Heheh co do wyprawki to ja jeszcze ani jednej rzeczy nie mam, nic, kompletnie...z tym że też to mieszkanie chcemy zmieniać, jak tylko coś fajnego się trafi to bierzemy i nie wiadomo ile rzeczy też nie chcemy mieć... dla malucha tak myślę że zaczniemy kompletować wyprawkę gdzieś tak koło października, ostatnio jak w ikei byliśmy to mój mąż już patrzył za łóżeczkiem, przewijakiem i takimi tam :p
Ja jakoś jeszcze nie...

Też niezłe upały u was...
A jak w ogóle znosicie? Bo ja w sumie nie jakoś tragicznie, nic mi nie puchnie itd, tyle że gorąco...

A brzuch w sumie od kilku dni taki sam, czasem mam wrażenie że jest duży, czasem że nie aż tak :p
Potem zrobię to wstawię:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989578 przez Patrizia
Upały nawet mi nie przeszkadzaja tez mi nic nie puchnie daje rade na szczescie :) a w domu pusto jakos sie tak odrazu nudno zrobilo maz w pracy ja sama :(
wyprawda w pazdzierniku :blink: :blink: co Ty ja musze miec juz wszystko we wrzesniu tak sobie powiedziałam z tych niezbednych oczywiscie ( maly caly czas rosnie tydzien do przodu wiec tak jakby 25 pazdziernik i ja moge jeszcze wczesniej urodzic wiec wrzesien jest dla mnie taki w miare peny ) pozniej moge sobie cos tam dokupywac ale na wrzesniej musze byc gotowa moze nie zostawiaj sobie wszystkiego na koniec wiesz roznie bywa i znam mase dziewczyn co wczesniej mi sie dzieciaki urodzily i maz za wszystkim latal na wariackich papierach, wiesz zrobisz jak uwazasz tak tylko doradzam :)
No to bedziemy brzuszki ogladac :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989589 przez agadzie84
W sumie też racja, może i warto zacząć już we wrześniu:)
Juan już teraz najchętniej by kupowałby wszystko :p
Takie najważniejsze rzeczy...
Chociaż, jak znam moje dziewczyny to na pewno we wrześniu przywiozę pół walizki akcesoriów dziecięcych :p No i mama zapowiedziała że już się powoli rozglądać będzie za ubrankami i mam nic nie kupować :p I się cieszy że się dowie czy wnusia czy wnusio ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl