BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1017376 przez Zuzu19
A oświeciecie mnie na kogo czekacie i jakie imiona wybraliście? albo link dajcie gdzie o tym pisałyscie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017377 przez Mastynka
Paalinkaa mam do Ciebie pytanie coś kiedyś pisałaś,że będziesz mieć cc z powodów kardiologicznych a mogę wiedzieć co Ci jest?Ja mam tachykardie i czasem skurcze serca i jeszcze nerwice a mimo to zaden lekarz mi nie zaproponował cc...A ja sie boję,że przy porodzie serce mi wyskoczy...

zuzu19 ja czekam na Antosia :) Zastanawialiśmy się z mężem nad Dawidem,Maciusiem ale w końcu będzie Antek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017385 przez Nefri
Zuzu hehe, no to marzenia Ci się spełnią, chyba, że córcia, wychowywana z dwójką braci, nie będzie chciała sobie malować paznokci ;) ja czekam na drugiego synka i też się jaram, bo bardzo chcielismy mieć dwóch chłopaków. Będzie Eryk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017390 przez Zuzu19
Nie dopuszczam myśli,że Lila bd chłopczycą! Wystarczy,że ja w towarzystwie dwóch chłopów nauczyłam sie wychodzić z domu bez makijazu :P

Będziemy dwoma cukiereczkami hehehe :P


Ok, Eryk , Antonio, Julek, :D

U nas jest ogolnie plaga filipków i kubusiów ( moj bratanek też Kuba , Maciek odmienia jego imie jako Dupa/ Pupa haha)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017392 przez Zuzu19
A tak apropo w pepco są rajstopki dzieciece za 4 czy 5 zł para. Miekkie, łątwo sie naciagają, nie trzeba szczypać po udach, po dwóch praniach się nie zeszmaciły więc lecę po kolejne pary . :) od rozmiaru 86 chyba najmniejsze tzn patrzyłam pod kątem trzy latka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017400 przez mała82
Zuzu też nie wiem jak to z tym czołem, ale to chyba jeszcze nie to.
Oj tak ciuszki dla dziewczynek są.extra. Czasem.sobie idę zerknąć na dział dla dziewczynek ;-)
U nas będzie Artur, a nasz pierwszy synek to Filip ;-)
Dzięki za info ale my rajstop raczej nie używamy, musiałoby nieźle przymrozic na dworze. Mam jakąś jedna parę w szafie na konkretne mrozy, w zeszła zimę nie użylismy.

Magdam no już musimy dać radę ;-) oooo no to.super. Gratulacje ;-) to kiedy przeprowadzka?

Mastynka mnie też coś dzisiaj zaczęło boleć :-( na szczęście już końcówka
Mam brata Dawida i gdyby nie to to chyba byśmy dałi tak.malemu na imię ;-)

Balbina skąd jesteś? Galante znajome słowo :-P

Nefri no to.Dobrze że już spokojniejsza jesteś ;-) podobno przy cc nie taki ważny ten gbs ale zawsze dobrze wiedzieć że się ma. Ja dostałam takie czopki dopochwowe robione w aptece ale nie pomogły. Tego się właśnie obawiam że braciszkowi też nie będzie się spieszyć.na świat. A ja z dnia na dzień mam coraz większego stracha. Jutro wizyta ;-)

Oj widać że grudzień się zaczął ;-) od razu tu gwarniej ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017411 przez balbina
Rajtki z pepco rzeczywiście są super! Co najważniejsze nie "zbiegają" się, nie kurczą, my jeszcze z zeszłego roku mamy dobre. Ja lubię synka ubierać w rajtki, tak po domu chociaż żeby biegał, bo do przedszkola mi mąż nie pozwala;) Przypuszczam że to potrzeba córeczki, której się właśnie doczekałam:) I dobrze, bo mąż tych rajtek nie lubi na synku:)
Mała ja jestem z Łodzi i bardzo lubię takie słowa:)
Jutro wreszcie wizyta! Też mam śluz.
Drugie się mniej śpieszy??!? O rety, będzie styczeń...
Zuzu tez mam plany wreszcie troche zaszaleć na dziale dziewczęcym, takie jakies mi się te ciuszki ładniejsze zawsze wydawały, dla chłopaków jakieś takie szaro bure brzydackie. No i malowanie paznokci, warkoczyki (czy ja potrafię w ogóle zrobić warkocz!!!??)
Fajne imiona wybraliście. Chciałam Lilkę też ale mąż ma ciocię Lilę i nie za dobrze mu się kojarzy.
Ja mam dylemat czy Alicja czy Pola. Z decyzjami u mnie coraz gorzej. Kompletnie nie wiem... Jak radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017413 przez Mastynka
balbina mnie się podoba Alicja :) Gdybym miała mieć córkę to by była Ala lub Emilka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017415 przez Nefri
Mała no wiadomo, że lepiej wiedzieć i żeby lekarz wiedział o paciorkowcu, ale jesli jest cc planowana, dziecko nie miało kontaktu z drogami rodnymi, to nie ma jak sie zarazić, bo to tylko w drogach rodnych może się zarazić, dlatego dla niektórych lekarzy dodatki gbs jest w ogóle wskazaniem do cc. A antybiotyku w trakcie ciąży najczęściej się nie podaje, bo właśnie na ogół nic to nie daje. No nic, jeszcze 3 tygodnie, mam nadzieję, że wytrzymam. Szczerze, to ja już czekam na Twój poród i mam nadzieję, że odezwiesz się zanim ja urodzę, co bym wiedziała jak Filip zareagował i jak ogólnie dajecie radę. Kurcze, nie dociera do mnie, że to już tuż, tuż, nie wiem, czy jestem na to gotowa. A Tymon to chyba będzie strasznie tęsknić za tym brzuchem, bo on po prostu oszalał na jego punkcie. Ja w domu muszę z gołym brzuchem ciągle siedzieć, a on go dotyka i tylko " mama, duży brzuch, dzidzi".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017416 przez Nefri
Balbina a nie brałaś jeszcze Mai pod uwagę, bo tak mi coś świta w głowie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017423 przez MagdaM
Ale tu ruch! A na komórce nadrobić nie można, więc co pamiętam ;)

Balbina no z mieszkaniem mamy przejścia... Ale to dzięki rodakom. Pijaństwo, rozroby, niszczenie, rozboje i kradzieże, ostatnio ten morderca... I teraz widzisz Polak źle, dzieci źle, pies źle. Ten się zgodził wysłał już umowę wypełniona, więc mam nadzieję ok.
Co do imienia, ja na bank Alicja bym nie dała, nie gustuje w takich ;)
Mastynka też mam takie bóle... Już jakiś czas, teraz trochę przeszły.
Zuzu parka! Moja córa dopiero teraz zaczęła lalkami, ale jej marzeniem ostatnim jest samochód zdalnie sterowany lub transformers :D po matce to ma :P no i imię Emilka do czegoś zobowiązuje zgodnie z tym co mówili ;)
A teraz czekamy na Tosie :) chociaż się zastanawiałam ostatnio bo nagła moda na to imię, ale szkoda mi zmieniać...
Mała jeśli pójdzie po naszej myśli to luty.

Moje dziecko kaszle cudnie :( a drugie mało ruchliwe dziś, oszaleje :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017462 przez Zuzu19
Lilek też jest sporo ale tak mi się podoba . Lila , liluś no cudo :)

Maciek całuje mój brzuch, ale to moja pępowinka, moje cudo , wiem,że bedzie mega zazdrosny . Czesto łapie doła ,że te moje cudo poczuje sie odtrącone, nie kochane. A dla mnie jest najnajnaj ważniejszy. Podobno miłość się mnoży. Ale wytłumacz to pępkowi świata mamusi?

Magda w naszym przedszkolu w grupie Maćka połowy grupy nie ma od poniedziałku :huh: Mój ma katar taki wodnisty biały aLE CZY nie zgęstnieje ?? jakaś epidemia czy co??

Balbinka ja uwielbiam dzieci w rajtach , są takie słodkie hehe , jeszcze jak na tej dupie wisiał pampers to juz wgl moc słodkości hehe

A nadajecie drugie imiona? Dla mnie to bezsens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017463 przez mała82
Balbina u nas w dzień nie przeszlyby rajstopki bo ani mąż ani ja nie lubimy, poza tym Filip w domu śmiga prawie cały czas na bosaka ;-)a łódź to nie tak daleko jednak, ja pochodzę z okolic Jarocina a mąż z Turku ;-)
No zobaczymy kiedy zdecydują się pojawić na świecie nasze drugi.maluchy. Oby nie za późno bo nie chce tyle czekać i boję się że.mogę znowu trafić do szpitala przed :-(

Nefri relacje będę zdawać i to mam.nadzieję że przed twoim porodem. A po długości moich postów będziesz wiedziała ile czasu mam dla siebie :-D :-D :-D
A to nawet nie wiedziałam że gbs może być wskazaniem do cc. Moja ginka też mówiła że raczej marne szanse żeby antybiotyk to wyłączył ale wg niej zawsze warto spróbować.
U nas Filip nadal nie kuma że zostanie starszym bratem. Ani brzuch ani książki ani nasze gadanie nic nie dały. Ale niedługo dotrze do niego na pewno ;-)
Jakbym.miała córkę.to na pewno byłaby to mają. Mąż.mówi że nic straconego bo trzecie nie wiadomo co będzie,.

Magdam ale.super że już jesteście na dobrej drodze. A co za morderca? Tam w Belgii tak?ale przecież Wszędzie takie rzeczy się zdarzają, dobrze będzie ;-) czyli duże szanse że w lutym rodzinka będzie w komplecie ;-) extra ;-)

Nie.mogę się doczekać jutrzejszej.wizyty. Na 16:30 ktg i potem.wizyta.

To jak wszystkie już macie torby spakowane? Ja cały czas myślę czego zapomniałam ;-)
I wiem ze się powtarzam.Ale o jezuuu jak.ja się boję porodu, że będzie tak samo jak.ostatnio :-( wszyscy mnie pocieszają że podobno drugie urodzić jest łatwiej i szybciej ale nie uwierzę póki nie przeżyję.
Ciekawe ile.Mały waży, jutro chwila prądy :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017466 przez MagdaM
Zuzu taka pogoda, że wszystkie dzieciaczki chorują. Też jestem ciekawa jak to będzie jak się drugi maluch pojawi, co z tymi naszymi lobuzami, które przecież takie mamusine są :P

Mała różnica jest taka, że tam w Belgii jest inaczej niż u nas. Nie mówię o Brukseli oczywiście. Ale mała w miarę społeczność, wszyscy się znają, jakoś tak są inaczej nastawieni, różne nacje j nagle Polak. Jeden, drugi i już leci opinia, która bardzo ciężko zmienić. Ten ostatni to mordowal w kilku krajach... Ale trzymaj kciuki, oby się udało :) Ja się boję jak cholera ale nie dam rady już dłużej tak żyć, zwłaszcza chodzi mi o dziewczynki.

Torbę mam spakowana, już nawet wszystko w samochodzie czeka, nie wiem tylko czy zabrałam wszystko co miałam ;) porodu się boję, ale bardziej tego, że zacznie się jak będę sama z małą i co wtedy. Pojechalabyn sama ale czy dam radę? Karetka odpada, ewentualnie czekać na brata lub tatę aż przyjadą po alarmie ;) no i boję się też żeby wszystko dobrze się skończyło, bo z tą cukrzyca mnie nastraszyli i tej końcówki boję się okropnie...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017493 przez balbina
Ja też się zastanawiam czy to drugie będę tak mocno kochać i czy się da po równo!?!!!?

Imiona.. Mai już nie biorę pod uwagę, bo mam dużo Majek wśród znajomych.
MagdaM nie gustujesz w takich imionach jak Alicja czyli jakich? Jakie to imię bo ja w ogóle już nie umiem na te imiona spojrzeć z boku, jak się kojarzą, itp. Na Polę czasem ktoś zrobi oczy i też nie wiem o co chodzi i z jednym i z drugim imieniem:/

Torba niby spakowana, ale bez ciuszków jeszcze bobasowych bo leży cała sterta prasowania... Nie wyrabiam. Jestem wykończona.
Poza tym nadal nie mam kombinezonu i nie mogę znaleźć nic sensownego.

A karuzelki mogę polecić Tiny Love. Synalek miał zieloną taką wyspę tajemnic chyba a teraz wersję dziewczęcą kupiliśmy. Super jakość dźwięku, niezniszczalna. Po dwóch latach intensywnego używania, noszenia potem tego sprzętu ze sobą, wożenia, grało bez przerwy (też ważne żeby dla ucha było miłe, i było) sprzedałam bez problemu właściwie nie zniszczoną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl