BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1017155 przez Nefri
Magda super, że mąż przyjeżdża, bo chyba pisała, że go nie będzie przy narodzinach?

Ja dziewczyny mam dola, bo odebrałam wczoraj wynik gbs i niestety mam paciorkowca. W poprzedniej ciąży nie miałam. W środę mam wizytę to się wszystkiego dowiem, wole nie czytać za dużo w necie, bo już mi wpadły jakieś straszne historie w oczy :( teraz muszę zrobić wszystko, zeby poród nie zaczął się sam tylko dotrwac do 22 grudnia na cc, bo lepiej, zeby nie przechodził przez drogi rodne. Jestem załamania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017204 przez balbina
O rety, same stresy mamy widzę....
Trzymaj się Nefri i nie myśl czarno. Nie mogą Ci przyspieszyć tego terminu cc?
Dziewczyny, nie mogę znaleźć żadnego sensownego kombinezonu zimowego dla dzieciątka. Macie już? Jeśli możecie polecić jakiś sklep to będę wdzięczna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017225 przez Mastynka
Ja kupiłam na allegro CHEROKEE kombinezon MIŚ jest gruby i cieplutki ,nie potrzeba rękawiczek bo ma rękawki w calości zabudowane,także jestem zadowolona jeszcze tylko muszę kupić czapeczkę i szalik.
Co myślicie o karuzeli do łożeczka z projektorem miałyście takie?Nie są one za tanie i nie wiem czy kupić zwykłą czy dołożyć i kupić taką allegro.pl/cotoons-karuzela-do-lozeczka-...lot-i5645972152.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017227 przez MagdaM
Nefri jednak ma być bo nikt nam nie chce wynająć tam mieszkania ani domu :(
Współczuję... Aż strach jaki ja będę miała wynik, mam nadzieję, że wszystko dobrze. Trzymam kciuki żeby dobrze było u Ciebie i żebyś była spokojna.
Balbina ja mam po córce jeszcze kombinezon, taki zwykły z placyku ;)
Mastynka karuzelke miałam i kupiłam teraz kolejna z projektorem, ale używane. Nie polecam Fisher price z misiami. Nudne, mało kolorowe i dźwięki mają niespecjalne.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017230 przez Mastynka
o widzisz to też poszukam używanej może znajdę :)
Ja tez czekam na wynik za tydz w środę będę mieć...
Moja koleżanka przy paciorkowcu rodziła sn dwoje dzieci i żadne się nie zaraziło więc trzeba być dobrej myśli,z tego co pamiętam to miała jakieś antybiotyki a po porodzie dzieci miały robione badania.Także spokojnie nie ma się co denerwować na zapas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017231 przez Nefri
moja gin mi napisala dzisiaj, ze przy cc gbs nie ma znaczenia i mam sie nie martwic. Balbina, cc i tak jest tydzien wczesniej, wiec jeszcze wczesniej bym nie chciala, jesli dam rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017255 przez mała82
Balbina ja tam od początku się smaruje normalnie balsamami jak przed ciążą. W pierwszej tak samo robiłam i żadnych rozstępów nie mam. Lepiej albo odstawić, alb o zminimalizować ilość.
My doataliśmy dwa kombinezoniki w spadku po kuzynie więc nie kupuję.

Mastynka ja jakoś nie jestem za tymi projektorami przy karuzelach, ale może się sprawdzają. My używaliśmy Fisher Price Rainforest i teraz chyba też taka będzie.

MagdaM te mam coraz większego stresa!!!!!!! A wygaduj się ile chcesz :) Przecież po to też tu jesteśmy :) Fajnie, że jest szansa, że mąż jednak dojedzie na poród :)

Zuzu19 no faktycznie spore dzieciaczki, gdzie one tam się chowają w tym Twoim brzuchu? :)

Nefri ja z Filipem w ciąży miałam paciorkowca i też naczytałam się na necie przed wizytą, ale niepotrzebnie. Dostałam antybiotyk ale nic nie dało i na powtórce badania nadal był paciorkowiec. Ale ot nic groźnego, poprostu trzeba wiedzieć czy się ma czy nie. Ja przy porodzie miałam tego paciorkowca nadal.
Noooo mi już tydzień do terminu został! Zleciało jak nie wiem. Coraz bardziej się boję :ohmy: Na razie żadnych objawów, ale Filipowi też na świat sie nie spieszyło.
Podziękowania: Nefri

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017259 przez Nefri
Mala Ty już 39 tygodni, to może być już w każdej chwili, ale jaja... ;) Ne wierze, jak ten czas zapierdziela. A jak się czujesz? Masz jakieś objawy zbliżającego się porodu. Ja jak będę w 39 i 2 dniu to będę miała cc, wiec to tak jak Ty byś miała jutro :)

Ja karuzele nad łóżeczku mam po Tymku, ale taka najzwyklejsza. Szczerze t w pierwszych tygodniach ona się w ogóle nie przydaje.
Kombinezon też mam po Tymku, kupiłam w mothercare w promocji i przyznam, że jest naprawdę super skrojony, ciepły i ogólnie zajebisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017308 przez Zuzu19
WITAM SIĘ Z WAMI W GRUDNIU :laugh: NASZ CZAS PRZYSZEDŁ NIEUBŁAGANIE :woohoo:

W tym świątecznym czasie życzę wam lekkich , szybkich porodów, łatwych połogów, przespanych nocy i szybkiej rekonwalescencji , zdrowych , duzych jedząco - spiacych dzieci przez najblizsze miesiace i w miare rodzinnych świąt :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

W Wwa popadało śniegiem, Maciej się uśmiał , ubrał się szybciej do przedszkola żeby już iść :laugh:

Jak to jest z tym czopem ?? Hm w pierwszej ciazy to faktycznie był ten czop. taki ślimak :woohoo: A teraz mam wieksze upławy :/ z wymazó posiewów wszystko ok, wiec jak co , on tak sie rozdziela??

Ale się uśmiałam, wczoraj mąż przywiózł wałówkę od teściowej, sałątka kurczak w galarecie mniam mniam , siegam po miseczke z sałątką a za nia dwie czapeczki niemowlęce :woohoo: i jak ja mam go zostawic samego w domu hahaha. Prać już chyba nie musze co , wymroziły sie bakterie hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017310 przez MagdaM
Cześć :)
Haha Zuzu szalona! Pomyślałam o tym samym, teraz nasz miesiąc - matko jedyna ;)
Mała damy radę! Chyba :P

U nas wieje. Łeb urywa dosłownie. W piątek ktg, dziś ma przyjechać moje osobiste ktg, ciekawe czy przyjedzie... Jak tak, to będę się i Młoda sprawdzać ;)
Poprzednio czop mi odszedł raz, taki wielki i bezbarwny glut. Teraz większe uplawy, ale kurcze no na moje oko raczej nie czop...

Do terminu om mam dziś 39tc czyli równo tydzień został, do usg 16 dni.

Aaaa i chyba (póki nie podpiszemy to nie uwierzę) mamy mieszkanie w Be...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017319 przez Mastynka
Zuzu19 oby bylo lekko i szybko i bezboleśnie ;) Ale najważniejsze żeby Nasze pociechy były zdrowe :) to dziękujemy i wzajemnie !
Też Was tak bolą w nocy kości łonowe?Nie idzie wstać z łóżka z dnia na dzień boli coraz bardziej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017322 przez balbina
GRUDZIEŃ!!!! Aaaaaaaaaaa!
No to teraz będzie się działo:)
Ale macie przejścia z tym mieszkaniem Magda! Oby wreszcie to było to:)
Zuzu galante masz te bliźniaki! Brawo, zdrowe będą dorodne bobaski. A jakie imiona bo nie pamiętam czy pisałaś???
Czop mi odszedł chyba tydzień przed porodem. Glut to najlepsze określenie. Brązowawy chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017335 przez Zuzu19
Mastynka tak spojenie łonowe i ból w jego okolicy to jest masakra, mam wrazenie ,ze zaczyna sie od kości ogonowej przez pupę i do góry do podbrzusza, wstać, zmienić pozycje to ból jak cholera.

Balbina imiona wybraliśmy Julian i Liliana.

To to co się wydobywa ze mnie jest mega geste i żółto zielone. No a jak wspomniałam w pierwszej ciazy był to ślimak hehe. nie wiem co to ale jest paskudne i zawsze takie rzeczy musza mi sie zaczynać PO wizycie u gina , nigdy przed zawsze po i zyj w niewiedzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017371 przez Nefri
Mała dzięki, pocieszyłaś mnie :) już się trochę i tak wyluzowałam, jutro mam wizytę. wiem, że przy cc nie ma żadnego zagrożenia dla dziecka, więc najważniejsze, żeby wytrwać do terminu. Drugie dziecko ponoć jeszcze mniej się spieszy na świat, więc pewnie i tym razem przenosisz.

Mastynka Mnie też tak boli i też ciężko mi przez to z łóżka wstać, ale to już od dawna. Dziwne, bo z Tymkiem tak nie miałam.

U mnie też bardziej obfite upławy, ale czop to to raczej nie jest, mam zresztą taką nadzieję.
Zuzu to Ty będziesz miała chłopaka i dziewczynkę bliźniaki? ale super!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017374 przez Zuzu19
Parka , Parka . Czyli bede miała dwóch synów i córkę. No i córką się "jaram" bardziej :D Po 3 latach kupowania dresów, samochodów , adidasów, doczekałam się zakupu różowiutkiej sukieneczki, opaski z kokardką i czarnych balerinek oh jej takie wszystko słodziutkie :woohoo:
Już widzę jak malujemy paznokcie, chodzimy na zakupy, czeszemy sobie włosy, pijemy herbate z filizanek ... Taka tam fantazja mnie poniosła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl