BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1019028 przez Nefri
Magda miałam bardzo spuchnięte cale łydki i stopy, wiec to chyba normalne. Ja jechalam przez jakis czas na paracetamolu a w szpitalu to w ogóle mnie faszerowali masa leków, ale ja nie protestowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019032 przez MagdaM
Nefri w szpitalu to morfine i ketonal dawali i nie ma zmiłuj. Wczoraj nie chciałam to ciężko mi było do domu dojechać zwłaszcza jak droga dziurawa :P a potem mama zarzadzila paracetamol więc siedzę grzecznie biorę jeden rano i jeden wieczorem i jest git ;) w szpitalu mówili że szybko doszłam do siebie więc chyba nie jest źle ;) a łydki to ja właśnie mam zauważyłam wczoraj i się zastanawiam czy to ok... Ale jak mówisz że też miałaś to mam nadzieję. Że tak. A długo?

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019033 przez Nefri
Magda dokładnie nie pamiętam, ale chyba coś ok tygodnia miałam takie spuchnięte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019037 przez MagdaM
Dzięki Nefri :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019086 przez Zuzu19
Z tym tańczeniem to chyba.nie do mnie?? :laugh:
Hahahaha występ slonia cyrkowego :laugh:

Dobrze , ja tez bd prosila sama z siebie o cos przeciwbólowego po cc. Mam cykora. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019104 przez MagdaM
Jeszcze odnośnie cc bo mam cykora...
Kiedy znika ciążowy brzuch? Górę nadal mam twarda... Czy wyciąganie szwów boli? I czy pokrwawianie rany i wielki sinior to norma?

Matko, po co ja tam zagladalam :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019106 przez Nefri
Magda mi ciazowy brzuch zszedł bardzo szybko, już wychodząc że szpitala po tyg było niezle. Zdejmowanie szwów jest całkowicie bezbolesne. Mi chyba nic z blizny nie krwawilo, psikasz sobie na blizne octenisept? Siniaka nie miałam, ale miałam zaczerwieniony obszar wokół blizny i byl taki goracy, ale ja miałam sporo podwyzszone crp. A może masz siniaki od zastrzyków przeciwzakrzepowych? Ja miałam tych siniakow mnóstwo, dopiero jak mi mąż w domu te zastrzyki robil, to nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019113 przez MagdaM
Nefri no ja mam ciut mniejszy ale jednak nadal twardy u góry... Może zniknie. Niczym nie psikam bo nie kazali. Mam tam plaster i mam z nim chodzić do poniedziałku do ściągnięcia szwów. Co do tego krwawienia to pewna nie jestem, ale jak zmieniali plaster to był w krwi i teraz też lekko widać... A zakrzepowe miałam tylko 3 w szpitalu ale powyżej cięcia i są maleńkie siniaczki.

Za nami ciężka noc, oj ciężka... :( spać...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019114 przez Nefri
Magda, widac kazdy szpital ma inne zasady. nam zdejmowali plaster bardzo szybko, chyba w drugie dobie. trza bylo psikac octeniseptem i delikatnie osuszac recznikiem papierowym. dziwne, ze masz tak dlugo plaster nosic, bo generalnie blizna sie szybciej goi jak sie ja wietrzy. ja przeciwzakrzepowe robilam jeszcze w domu, a w szpitalu bylam rowny tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019124 przez MagdaM
Nefri też jestem zdziwiona... No nic, oby dobrze było. Bo kurcze poczytalam w domu o powodach mojej cc, pogadalam z położna i trochę mi żal... Bo być może można było tego uniknąć tylko mi przebijali pęcherz i wyciskali wody. Ale teraz to już nie ma co myśleć, dobrze, że się tak skończyło

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019125 przez mała82
My nadal w dwupaku.
Kurde jak was tak czytam to widzę że o cc dużo nie wiem.
Zuzu byłasna tym IP? Pp zdjęciu które Ti wcześniej wstawialas widać było że żadne z ciebie sloniatko :-P
Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019127 przez Zuzu19
Nie byłam , w poniedziałek mam wizytę :angry:

Ej dlaczego ludzie nie rozumieją ,że ja się nigdzie na wigilie nie wybieram?!! czy z brzuchem czy bez, nie mam ochoty, ale by mi głowe suszyli, nawet interwencja meża jest mało trafiająca awrrrr

Boże jak mnie wiązadła bolą jakbym miała zakwasy hard mega a jak sie kłade to mam stożek zamiast brzucha .... Jak ja mam się wyspać?! Mam cudowny humor z rana jeszcze kawa się skończyła!! aaaaaaaaaaa :angry:

Magda mała nie daje spać??

Miłęgo weekendu ... :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019139 przez MagdaM
Mała lepiej nie wiedzieć serio :P
Zuzu dziś nie... Nie wiem może to przez ten wiatr, ale praktycznie mało co spalysmy. Jeszcze pokarmu nie ma, nic nie daje laktator i mały ssak, wkurza się przy piersi i ciumla czasem dla samego ciumlania a znowu mm nie chce jeść... Pluje połowę co weźmie do buzi :( musimy walczyć żeby nam z wagi nie zlaciala za bardzo.

Współczuję bólu. A jak chodzisz to chociaż ciut lepiej jest? Co do Wigilii, widzę, że wszystkim ciężko zrozumieć decyzję

Ps. W rozm. 56 że smyka moja córa pływa...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019147 przez Nefri
Magda może jej to mm nie smakuje, może spróbuj jakieś inne? A na laktacji pijesz karmi? Naprawdę pomaga, wg mnie bardziej niż te herbatki, ja po karmi dopiero rozkrecilam sobie w szpital laktacje. I jeszcze sa takie tabletki femaltiker, maja w składzie slod jeczmienny, wiec może spróbuj.
Zuzu właśnie, na zdjęciu daleko Tobie do słonia. Ja cale szczęście nie mam problemu ze świętami. Każdy rozumie, że po pierwsze będę w szpitalu pewnie, a nawet jakbym jakimś cudem wyszła w wigilię, to siedze w domu.
Mi też już strasznie ciężko, wczoraj miałam jakis kryzys, wszystko mnie bolało, całe popołudnie przelezalam, za to dzisiaj rano poszłam do fryzjera - od razu m lepiej :)
Mala ale uparciuch z tego Artura ;) a masaz piersi, sutkow próbowałas? Też pomoc przyspiesza poród. A patrząc na Twoj suwak, to też masz wliczony termin na 40 tyg i dwa dni, czemu oni tak licza, ja też tak mam. Bo Ci suwak właśnie 8 grudnia wskazywał 40 tyg i dwa dni. A ja mam miec cc dokładnie 7 dni przed terminem i to będzie 39 tyg i dwa dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1019150 przez mała82
Zuzu też mam w pn wizytę z ktg razem. A ja z brzuchem to jescze.mogłabym gdzieś iść na wigilię ale zaraz po porodzie z takim.maluszkiem to wolę w domu zostać. Filip w nocy się ciągle.budzil więc też mam.nockę nie przespana :-( ja to kawy w ogóle nie piję nie tylko w ciąży ;-)

Magdam no chyba masz rację że lepiej niektórych rzeczy nie wiedzieć. Może faktycznie warto spróbować innego mm. Ja też walczyłem.z laktarorem i z karmi po porodzie o pokarm.i się udało, pokarmu miałam sporo ale.Filip miał.nietolerancje.laktozy więc.nie.mogłam go karmić tylko piersią.
Ale musisz.mieć kruszynke ;-) Ja to się zastanawiam czy Artur będzie się mieścił w 56 i zapakowalam jeszcze kilka ciuszków na 62 ;-)
Nefri no niestety takie uparciuchy nam.się trafiają :-D próbowałam w Kinekta pograć ale z Filipem jednak nie da się :-D masaż też robię, no zobaczymy, może coś wkoncu zadziała i uchronić się jakimś.cudem przed wywoływaniem ;-) chociaż coś w to nie wierzę :-(
A tych suwakow to też nie.kumam wcale;-)
Czasem sobie myślę że wolałabym tak jak ty wiedzieć.kiedy urodze, znać dokładny termin a nie tak siedzieć i czekać w domu. Ostatnio mam schize że mi gdzieś poza domem.wody odejdą i wolę nie wychodzić na dużo :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl