BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #979775 przez ete21
Cześć dziewczyny B) jak wam mija Majówka? U mnie strasznie leniwie. ...a w ogóle jest tu ktos jeszcze oprócz mnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 19 godzin temu #979925 przez Igulka27
hej, wracam pełna nadziei po dzisiejszej wizycie, :) prof. powiedział, że nie ma powodu do niepokoju, że jest ok tyle że cc na bank i pewnie wcześniej, kontrola blizny i powinno byc w miare dobrze :) Ale tak mnie nastraszyli że cała majówka jak w żałobie i dalej mam obawy żeby mi tam nic nie pękło, no ale jeszcze się wybiorę do innego lekarza aby mieć pewność.
A co tu tak pusto... jest tu jeszcze ktos?? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 18 godzin temu #979934 przez paalinkaa
Czesc dziewczynki:)

Powiedzcie mi prosze czy myslicie juz o tym pierwszym usg genetycznym? Ja mam 8 tydzien i lekarz zasugerowal zeby sie tym zainteresowac bo czasami terminy sa 4-5 tygodniowe. Jest ktos z Krakowa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 18 godzin temu #979936 przez fredo
Igulka 27 wspaniałe wieści :) u nas mniej ciekawie bo córka złamała rękę w łokciu :/
co do USG genetycznego to ja przy pierwszej ciąży nie robiłam i teraz jeżeli wyjdzie na usg w 11-13tc ze jest ok to też nie idę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 16 godzin temu #979967 przez MagdaM
Igulka super!!
Cześć,
Ja jestem z Krakowa. W pierwszej usg genetycznego nie miałam. Teraz jeśli będzie wszystko ok to też bez potrzeby nie robię. Później bym zrobiła 4d może ;)
Bierze któraś z Was luteine?

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 14 godzin temu #979982 przez Igulka27
ja także nie miałam robione USG genetyczne w pierwszej ciąży, wydaje mi się że nie ma takiej potrzeby jak na normalnym usg jest wszystko ok, chyba że kobieta lub jej partner jest po 40 to jest większe prawdopodobieństwo na wady genetyczne i pewnie wtedy też robią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 12 godzin temu #980000 przez ete21
Igulka bardzo się ciesze ze tak dobre wieści po majówce u Ciebie :) Palinka ja nie robiłam badań prenatalnych. W 13 tyg miałam to pierwsze usg co można wykluczyć lub nie wady a w 25 usg 4d i mam nadzieje ze teraz będzie tak samo dobrze. chodzę do gin prywatnie i mam usg co 4 tyg czyli kontrola na bieżąco. Fredo zdrówka dla córki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 12 godzin temu #980002 przez ete21
Magda aktualnie nic nie biorę. Ale nie wykluczone ze będę brać w 1 ciąży przez 6 tyg brałam bromergon a on może powodować poronienie to tez brałam duphaston. Od 30 tyg nie miałam szyjki plus 2 cm rozwarcia i mimo tego litrowy nie brałam i poród miałam wywolywany a lekarz straszył od miesięcy ze na pewno urodze za moment. Ciekawe jak teraz będzie. ..?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980088 przez mała82
Hej!
To i ja się przywitam :)
Jestem mamą z grudnia 2013, teraz mam termin z OM na 10 grudnia.
Jestem już po 3 wizytach i ginki, najpierw było za wcześnie, a potem coś ciałkiem żółtym jej nie pasowało więc wolała sprawdzić. Robiłam już wszystkie badania Hiv, różyczkę, toxo itd Wyniki mam ok. Biorę Folik, wit D i jod. W pierwszej ciąży nie brałam wit D i jodu ale podobno zalecenia się zmieniły :)
Następna wizyta w pierwszym tygodniu czerwca, to będzie 12 tydz ciąży i chyba zrobię to badanie genetyczne. Zalecają je kobietą po 35 roku życia a mi już aż tak dużo nie brakuje :P Ale muszę iść do innej lekarki bo potrzeba jeszcze lepszego sprzętu.
Na razie to na tyle :) Do usłyszenia

Przykro mi z powodu dziewczyn które straciły swoje maleństwa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980176 przez ete21
Mala82 Witaj w gronie grudnioweczek :) Wszystkiego dobrego dla was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980199 przez Igulka27
Witaj mała82 ;)

Dziewczyny a miałyście juz spotkanie z WC? bo mi dzisiaj cały dzien jest jakos niedobrze, chyba mi sie powoli zaczyna najgorsze.... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980202 przez katarzynaxxx89
Co do usg genetycznego to w 1 nie miałam bo nie było potrzeby tylko usg 3d i teraz też takie bym chciała zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980205 przez MagdaM
Ete a na co brałas bramek w ciąży? Nie lubiłam go okropnie...
Igulka nie miałam, ale przy córci też same mdłości były ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980224 przez ete21
Igulka ja od jad jestem w ciąży to mam potworne mdłości. Na sama myśl o jedzeniu ładuje w toalecie. Oczywiście wisze nad wc i wypluwam żołądek bo zazwyczaj nie mam czym zwymiotowac. Na szczęście takie dni mam zazwyczaj co 2 dzień. Mi pomaga herbata imbirowa. Magda długo staraliśmy sue z mężem o pierwszą ciążę po badaniach okazało sie ze mam hiperprolaktynemie i stad trudności z poczeciem i musiałam brać bromergon i potem w ciąży przez pierwsze tygodnie tez. Miłego wieczoru . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl