BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu #980562 przez KingaK
Dziewczyny z Krakowa mam do was pytanie. Jadę na weekend do Krakowa ale cały piątek spędzę sama z synkiem bez samochodu. Powiedzcie mi gdzie można z takim małym szkrabem iść? Pomyślałam o ogrodzie botanicznym. Czy on jest duży? Jak daleko od centrum?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980607 przez MagdaM
Jest blisko i to chyba jedyne miejsce w pobliżu centrum. Ewentualnie Park Jordana ale to ciut dalej. Gdybyś chciała gdzieś dalej to daj znać :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980630 przez chapsterka
No i mogę powoli się przywitać;-) jestem w 9 tc i mój przewidywany termin porodu to 12-12-2015.Wczoraj byliśmy u doktora.Maleństwo ma 2,5 cm i na usg widziałam jak sobie tańczyło, bicie serca 166 wszystkie wyniki piękne..To moja pierwsza kruszynka jestem po ślubie 9 m-cy i mam 24 lata. Obecnie nie mogę jeszcze w to uwierzyć..Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #980637 przez KingaK
Witaj chapsterka gratulacje :)

Magda będziemy mieć z Jankiem jakieś 8 godzin na podbój Krakowa :) ale trochę zmodyfikowałam plan idziemy na 9:30 do like!konika na zajęcia dla dzieci 2-4 lat, następnie gdzieś zupka dla juniora i rynek oraz główna atrakcja karmienie latających szczurów i oglądanie dorożek :) i jak czas pozwoli i co ważniejsze Jaś to ogród botaniczny, a jak nie to jeszcze nie wiem. daleko nie będę chodzić coby się nie zgubić :) zapraszam z nami na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980639 przez MagdaM
Chapsterka witaj i gratulacje :)

Kinga a to jutro? Jutro my akurat wyciągamy siła moja mamę na prezent z okazji dnia mamy ;) a wcześniej przedszkole... Szkoda, że wcześniej nie wiedzialam

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980645 przez ete21
Chapsterka gratulacje i Witaj w grupie :) ja jestem w 2 ciąży i uwierzyć nie moge ze pierwsze moje 2 kreski placza mi się pod nogami. Teraz też wydaje mi się to abstrakcja. ...
Kinga to udanego dnia w Krakowie zycze B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980744 przez MagdaM
Dziewczyny, mialyscie lekko podniesiony poziom neurofili? Kurde pierwszy raz mam i genialnie już działał wujek Google a teraz mam stres :/
Co słychać?

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980756 przez ete21
Magda w ciąży można mieć więcej neutrofili czy leukocytow bo ciąża interpretowana przez organizm jako coś z czym trzeba walczyc i we krwi pojawiają się wyniki zwiazane ze stanem zapalnym.

U mnie spotkania z wujkiem wc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980763 przez mała82
Ja wyniki w pierwszej ciąży miałam raczej dobre, tylko pod koniec trochę żelaza mi brakowało. Teraz też pierwsze wyniki super więc nie pomogę.
A ja się pakuje z małym, dzisiaj wyjeżdżamy na tydzień. Czekamy aż mąż wyjdzie z pracy i jedziemy.!
Dzisiaj Filip zrobił nam pobudkę o 5:30 więc padam. Ogólnie coraz wcześniej wstaje, on nigdy nie był śpiochem :( A szkoda, bo czasem przydałoby się trochę odespać.W ogóle naz mały to na miejscu nie usiedzi, nic nie słucha, na spacerach ucieka! Co ja się napocę przy nim, mam nadzieję, że to tylko przejściowy okres!
A u mnie nadal mdłości i wieczna ochota na spanie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980793 przez katarzynaxxx89
chapsterka witaj i gratulację.
U nas mały ostatnio często niegrzeczny choć nie ma jeszcze 2 latek to chyba już przechodzi bunt dwulatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980849 przez ete21
Mala jak ja ci zazdroszczę tej senności....wiem ze ty pewnie ciągle zmęczona ale ja nie wiem co jest gorsze brak zmęczenia i problem żeby usnac czy spanie na stojąco. Mi dziś udało się zmusic siebie żeby się położyć kolo 14 ale po 1000 baranow i tak wstałam bo nic z tego nie wyszło. ...porażka jednym slowem. ...
Spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980924 przez MagdaM
Tylko te neutrofile to raczej 2 połowa ciąży... No nic, zobaczymy w poniedziałek.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980942 przez ete21
Magda a nie byłaś pp chorobie albo cos? Czasem nie ma znaczenia w kontekście reszty badać zaawansowanie ciąży do neutrofili. Albo równie dobrze może być to błąd pomiaru. ...
Podziękowania: Ewcia87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980951 przez Nefri
No to nieśmiało i ja się zgłaszam ;) dzisiaj miałam usg, jest zarodek i serduszko bije. wg ostatniej @ to 7 tydzień, wg usg 7 tydzięń i 1 dzień :) Termin na 27 w porywach do 29 grudnia, z racji, że pierwszą miałam cc, teraz pewnie też będzie, więc wg wstępnych ustaleń z moją gin, cc odbędzie się 21 lub 22 grudnia. Mój synek urodził się 20 grudnia, więc kiedyś będą razem urodziny obchodzić. A ja pewnie znowu (2 lata też tak było) spędzę Wigilię w szpitalu... no ale do tego jeszcze dłuuuga droga ;)
Co do badań, to ja też teraz i w pierwszej ciąży miałam dobre, ale czasem jakieś odchylenia od normy się zdarzały i nigdy ani ja ani moja lekarka się tym nie przejmowała. Dla ciąży są tez inne normy, których laboratoria nie zawsze podają.
Podziękowania: Ewcia87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980954 przez MagdaM
Ete choroby nie, ale doczytałem, że podwyższają się w wyniku długotrwałego stresu, a tego to mi nie brakuje...
Dzięki Ci za pogaduchy dobra kobieto ;) nie będę się sama diagnozowac bo to bez sensu ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Podziękowania: Ewcia87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl