BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981196 przez mała82
O jaaa skasowało mi wszystkie odpowiedzi na tym głupim telefonie i teraz od nowa :-(

Ete21 mam to samo że spaniem, kładę się popołudniu i zasnąć nie mogę chociaż.muli mnie straszni. Za to wieczorem zasypiam jak tylko głową.moja dotknie poduszki.
Skąd jesteś? Ja właśnie siedzę u rodziców 60km.od poznania ;-)

Katarzynaxxx89 u nas też bunt dwulatka rozpoczął się chyba wcześniej :-( a ty jakie badania genetyczne chcesz robi robić? Takie jak Nefr? Mi lekarka zaleca te pappa choć niby jest wszystko dobrze tylko o mój wiek chodzi

Nefri fajnie ze w z tylko i was ok ;-) z filipem.miałam termin na 26 grudnia i też wigilię.spędziłam w szpitalu choć mały urodził się później. Wspólne urodzinki to fajna sprawa.
Nie wyobrażam sobie siebie na.miejscu tej łaski z bliźniaki w ciąży i z 3 miesięcznym dzieckiem
Maskara!

Kingak ale szkoda tych fotek :-(
My od piątku lenimy się u moich rodziców ;-)

Magdam fajnie ze wyniki się Odnalazly ;-) no i że na wizycie wszystko ok ;-)

Kasztanowa gratulacje i witaj z w grupie. Ja z Gdańska jestem i mam 32 a w tym roku już 33 lata :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981201 przez ete21
Kasztanowa :) super ze jednak jesteś. Fajnie!ciekawe czy ktoś jeszcze dołączy z naszej marcowej grupy? To by była niespodzianka. Mala wieczorem niestety też nie mogę zasnąć a jak mi igir robi nieludzka pobudke o 2 bo musi na nocnik to o 6 udaje mi się usnac i wstaje o 6.30.
a jestem z czmonia z poznania to kierunek na Śrem eska na Katowice. A gdzie ty jesteś.

Co myślicie żeby zrobić jakąś listę nas grupowych typu tabelka z imionami terminami i takie tam? No i te awatary musze tez cos wrzucić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981207 przez MagdaM
Kasztanowa gratulacje :) okolice Krakowa, to gdzie mniej więcej ;)
Kurde tabelka fajna sprawa, ale ja jeszcze nie wiem na kiedy termin. Z USG ponoć najlepsze wskazówki daje to w 12 tc więc czekam ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981211 przez Nefri
Kasztanowa witaj! Mój synek urodził się 20 grudnia, piękna data. Drugie dziecko prawdopodobnie 21 lub 22 grudnia, bo pewnie będe miała planowaną cesarkę (pierwsza ciąża skończyła się cesarką).
Ja jestem z Warszawy a od 3 lat mieszkam w Pruszkowie i w tym roku skończę 34 lata :blush: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981214 przez Kasztanowa

MagdaM napisał: Kasztanowa gratulacje :) okolice Krakowa, to gdzie mniej więcej ;)

Liszki, miejscowość obok Kryspinowa i Balic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981215 przez MagdaM
Kasztanowa to na upartego mamy po Sąsiedzku :P

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981225 przez mała82
Ete21 a ja w nowym.mieście właśnie odpoczywam ;-) coś mi.mówi tem czerń ale dokładnie muszę zerknąć na mapie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981246 przez mała82
Ete21 na necie pokazuje że mamy do siebie 39km, tzn do moich rodziców ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981247 przez KingaK
Witam, ja jestem dziś zabiegana w pracy jeszcze mi się samochód grzeje i wracając do domu muszę chyba płyn do chłodnicy kupić, bo mój grat całkiem padnie.

Awatary i tabelka to świetny pomysł :)

A ja jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego i w niedzielę kończę 28 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981256 przez Kasztanowa

MagdaM napisał: Kasztanowa to na upartego mamy po Sąsiedzku :P

To skąd jesteś :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981257 przez Panama
Witam dziewczyny.
Mam termin na grudzień 23.dopiero w piątek dowiedziałam się o ciąży.Późno.Wszystko przez zaburzenia hormonalne,przez które nie mogłam zajść w ciążę.Miałam robione USG,serce bije.To najważniejsze.To moja 4 ciąża,poród będzie 3,a w domu mam 1 dziecko cudowną 6-cio latkę.Synek urodził się w 2011 i zmarł w 2013.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981263 przez ete21
Panama Witaj i juz na wstępie bardzo mocno cie przytula! Aż mi się łza w oku zakrecila. ...bardzo mi przykro z powodu synka mam nadzieje ze nie cierpiał a tam gdzie teraz jest czuwa nad wami. Z całego serca życzę Ci spokojnej ciąży i szczescia! Super ze do nas dolaczylas!

My po szczepieniu synek włączył zasilanie dodatkowe i szaleje. ..a ja zastanawiam się kiedy iść go myć żeby potem nie męczył się z zaśnięciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981279 przez mała82
Dziewczyny jak dodać drugi pasek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981303 przez ete21
Mała musisz zrobic sobie kolejny suwaczek na tych stronkach gdzie robi sie suwaczki i potem wejsc w swoj profil w edycje i wklejasz link chyba pierwszy ktory ci wyskoczy na tej stronce po stworzeniu suwaczka.

Dobra stworzylam jakąś prowizoryczną tabelkę. pottzebuje troche danych: miejsce zamieszkania, wiek, imie, termin porodu, informacje o rodzeństwie wiek i imie. mozecie wyslac na prrv albo napisac na forum. Kasztanowa Twoje dane mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981305 przez MagdaM
A ja narazie znikam dziewczyny... Krwawie więc czekam co zdecyduje natura. Lekarze nic nie mogą zrobić... Trzymajcie sie

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl