BezpiecznaCiaza112023

zabawki

12 lata 4 miesiąc temu #242299 przez natmur11
olka mi sie bardzo podoba ta zabawka ale tez widzialam tylko w necie
zauwazylyscie ze biedronka ostatnio sprzedaje bardzo drogie zabawki i wcale nie szczegolnie ciekawe? w tamtym roku mozna bylo wiecej intersujacych rzeczy znalezc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #242481 przez justyna84
no dokladnie drogie maja a nie fajne ja nawed sie na nie nie kusilam bo chcialam malemu kupic cos na swieta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #269650 przez ifka
qrcze dziewczynki myślicie,że dla roczniaka jest jeszcze potrzebna taka "barierka" na bokach na jeździku (takim samochodziku) :unsure:



czy już może byc bez np.


a efekty dźwiękowe wskazane :unsure: klakson jeszcze zniose,ale te niektóre mmelodyjki :ohmy: :lol: :S


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #269693 przez Gosia_Krupa
ifka,z mojego doświadczenia powiem Ci,że barierkę mieliśmy jakiś tydzień,ale Misiek miał rok i 4 m-ce. Dla niego już była zdecydowanie niepotrzebna(ale to już myślę indywidualnie się patrzy),a efekty dźwiękowe?! My nie mieliśmy żadnych,tzn.mieliśmy kilka standardowych melodyjek dość głośnych,ale coś zaczęło charczeć i zrezygnowaliśmy. Misiek nie ucierpiał :silly: a nam nie puchły uszy. W końcu podstawowa funkcja jeździków to nie odtwarzanie dźwięków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #269703 przez Emme
IFka Tola ma taki: www.mydear.com.my/index.php?route=produc...oduct&product_id=389
jeszcze niedawno nie sięgała do ziemi nóżkami, teraz zaczyna się odpychać. jeśli chcecie mieć coś a'la rowerek gdzie Lenka będzie sobie jeździła na spacerach, a jak się zmęczy to będzie miała oparcie i będzie mogła odpocząć, kiedy rodzice będę ją pchali- wtedy barierka może się przydać, ale jeśli chcecie mieć jeździk jako jeździk- to zupełnie niepotrzebne. musicie przemyśleć, czy będzie on zastępował wózek na jakichś spacerach dłuższych, kiedy ona nie będzie potrafiła długo sama jeździć i czy w ogóle traficie na porę roku gdzie będziecie mogli zastąpić nim wózek- mam nadzieję, że jakos jasno napisałam, bo mam wrażenie, że masło maślane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #269722 przez Gosia_Krupa
Emme,no trochę masło maślane :silly: ,ale chyba zrozumiałam. My mieliśmy jeździk,gdzie barierka i podstawka na nóżki to dwie inne bajki... Fajne są właśnie te,gdzie można rozbierać. Na początku masz wszystko,wozisz niuńkę,a kiedy jest już na tyle duża i sprytna to rozbierasz co trzeba i dziecko same działa. Wystarczy rączka do prowadzenia(którą później też można zdemontować) w razie zmęczenia Malucha czy topniejącego czasu wolnego rodzica :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #269725 przez ifka
:woohoo: ja tez zrozumiałam o co Ci chodziło Emme :blink: .Dzięki dziewczynki :) :kiss: .
U nas to w sumie taka dziwna sytaucja w sensie pokręcona :S ,bo chrzestna kupi:

a my chcemy kupić rowerek taki:


i ktos cos tam rzucił(ciotki klotki :huh: ) o samochodziku jeździku własnie, ale w obecnej sytaucji to ja nie wiem czy jest sens :unsure: .bo przecież i rowerek i ta zyrafka.Jak myslicie?Co za duzo to nie zdrowo chyba :S .
W rezultacie to Lenka chyba się pogubi i nie będzie wiedziała czym sie bawić i nie będzie niczym :S .Musze im chyba do rozsądku przemówić i jak juz chcą to niech kupią coś innego.

Póki co zima, więc żyrafka w domku a później(kwiecień) skonfrontujemy ją z chodnikiem choć słabo to widzę :huh: :woohoo: a rowerek to wiadomo chodnik jakiś super nie potrzebny (chyba :ohmy: :lol: )i do przodu :laugh: .


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #270328 przez Gosia_Krupa
ifka,my mieliśmy jeździk i rowerek. Jeździk był w domu,a rowerek na dwór. Ale jak przyszło lato to i jedno i drugie znalazło się na podwórku. Misiek nie radził sobie z pedałowaniem i się odpychał jak na jeździku. Ale frajde miał wielką :D

Widzę,że żyrafka nie ma pedałów,jest to chyba taki weselszy jeździk,więc wydaje mi się,że ten sam w sobie jest już zbędny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271159 przez ifka
ten Error mnie dobija :S

Tak Gosiu zyrafka to tez jest jeździk (tylko nie w formie samochodzika), moje zdanie po namysłach tez jest takie,ze dodatkowy jeździk samochód byłby nadmiarem a poaz tym gdzie to trzymac w 1 pokoju :ohmy: :dry: .

Co prawda nie mam zielonego pojęcia jak ona sie sprawdzi w "ujeżdżaniu",bo rózne opinie czytałam, ale jak sie człowiek nie przekona i nie sprawdzi,to zwykle czegos nie wie ;) .

Dzieki dziewczynki :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #273563 przez sylka
Ifka żyrafka bardzo fajna i w domku ok a jak lenka doczeka wiosny wsiądzie na rowerek :) My na roczek mamy już wybrany rowerek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #525191 przez Ewelina74
Ja inwestuje teraz w mojego dzieciaka i zabawki sportowe albo edukacyjne takie bardziej rozwijające to jest świetna sprawa. Jeżeli Cię takie interesują to mogę śmiało polecić.
Albo jakieś zabawki do ogrodu w tym sklepie masz całe mnóstwo fajnych produktów tego typu
www.activegarden.pl/zabawki/zabawki_ogrodowe

Mam nadzieję że pomogłam ;) :silly:

Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #550015 przez AniaF
Moja nowa znajoma miała swój własny sklep z bardzo fajnymi zabawkami z atestem. Wszystko ślicznie wyglądające i ciekawie pakowane (wiem bo parę rzeczy kupiłam dla przyjaciółki) np. malutkie skarpetki popakowane w jajeczka itd. Niestety sklep założyła w małym miasteczku i splajtowała. Mam wrażenie, że teraz interes kwitnie przede wszystkim w sklepach internetowych i różnych wyprzedażach online . W sumie ja też przerzuciłam się w dużej mierze na zakupy w internecie, ale jeżeli chodzi o rzeczy dla maluchów z atestem chyba wciąż wolałabym je przed zakupem widzieć na żywo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #703168 przez olgas
Dla dzieciaczka w wieku 4 miesięcy najlepsza będzie mata edukacyjna, albo leżaczek bujany. Fajne zabawki dla dzieci znajdziesz na stronie e-pszczolka. Cały praktycznie sklep jest poświęcony zabawkom.

Olga, która kolekcjonuje zabawki dla niemowląt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #805633 przez aneczka21
Ja osobiście mogę polecić zabawki o charakterze 'slow' - http://www.mamazone.pl/artykuly/na-czasie/aktualnosci-i-trendy/2013/slow-toys-2013.aspx . Są one bardzo różnorodne, ale łączy je jakość, bezpieczeństwo i walory edukacyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #809599 przez ifka
U nas niebawem stukną 3 latka :). Z zabawek przodują klocki, puzzle, ciastolina (zabawy kreatywne farbki, kredki, wyklejanki itp.), gry dostosowane do wieku, autka, kuchnia w szerokim rozumieniu tego pojęcia, rowerek biegowy, pluszaki i na szarym końcu lalki ;).


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl