BezpiecznaCiaza112023

zabawki

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833318 przez KarolineCZ
Ja sie teraz zastanawiam nad kupnem takiego jeździka dla mojej córeczki. Przegląda te oferty l i nie mogę się jeszcze zdecydować. Zawsze to zabawka na cały rok , zimą może pojeździć po domu a latem po podwórku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876240 przez ifka
KarolineCZ napisał:

Ja sie teraz zastanawiam nad kupnem takiego jeździka dla mojej córeczki. Przegląda te oferty l i nie mogę się jeszcze zdecydować. Zawsze to zabawka na cały rok , zimą może pojeździć po domu a latem po podwórku.



Nie wiem w jakim wieku masz dziecko :) , ale jeśli chodzi o tą żyrafkę, którą pokazywałam (córeczka ją dostała na roczek), to nadaje się tylko do jazdy po domu niestety (2 raz bym nie kupiła) :P .

Trochę później kupiliśmy w fajnej cenie - używany





i ten polecam z czystym sumieniem. Lenka ma ponad 3 latka i nadal w użytku i w domu i na zewnątrz :) :woohoo: . Bez bajerów typu dźwięki (dzięki bogu) :laugh: , bez świateł. Jest zwyczajny i jest nie do zdarcia, jeździ jak trzeba, dziecko bez problemu się odpycha, zwrotny na tyle na ile zwrotny może być jeździk oczywiście :blink: . Polecam raz jeszcze :) .


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933827 przez zuza89
ja kupuję zabawki z atestem PZH od polskiego producenta, kupiłam tam już sporo zabawek między innymi łóżeczko z baldachimem teraz chcę też kupić kołyskę oraz klocki. Polecam sklep szybka dostawa, niskie ceny i miła obsługa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948979 przez Sami
Wiesz, zabawek dostępnych jest wiele ale nie każda jest warta tego by sie zainteresować jej kupnem. Moze popatrz sobie na taką liste blog.dzieckoimy.pl/2014/12/10-pomyslow-n...ty-dla-dzieci-3-lat/ i zobaczysz co warto kupić takiemu małemu dziecku. Mi podczas zakupów Mikołajkowych bardzo taka lista pomogła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #996006 przez jagodaxx
Może jeszcze nie teraz, ale myślę, że za dwa latka będzie w idealnym wieku na konika na biegunach. Świetne są te www.smykoland.pl/coto-baby-kon-na-biegun...-laciaty-jr-603.html . Ostatnio podobnego kupiłam dla bratanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009337 przez Hanzel01
Może zamiast zabawek kup jej jakąś kolorowankę i kredki, albo jakieś książeczki. Ja osobiście na widok nowych zabawek w domu szaleje, mój syn ma ich tak dużo, że największy pokój w całym domu należy do niego, a i tak jeszcze twierdzi że nie ma w nim miejsca na zabawę i przychodzi do naszego pokoju bałaganić. Ostatnio wpadłam na pomysł i zaopatrzyłam się w tanie kartony racibórz i zaczęłam na jakiś czas część zabawek chować na strychu. W ten sposób w pokoju jest więcej miejsca a moje dziecko nie jest takie znudzone i zawsze się cieszy na widok "starych-nowych" zabawek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1011477 przez karlow82
Ja mojemu dziecku zamiast kolejnej zabawki wole kupić takie karty pracy: http://sklep.wsip.pl/grupy/teczki-do-przedszkola/ Nie walają się później po całym domu zbędne graty, a z tego jest pożytek i robimy je razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017516 przez juliet86
Ja ostatnio kupiłam swojej małej taki rowerek biegowy - http://atalan.com.pl/zabawki-dla-dzieci/225-rowerek-biegowy-chicco-pink-arrow.html . Małej tak się spodobał, że teraz nie może się od niego oderwać :) mam nadzieje, że niedługo będziemy się już uczyć jazdy na normalnym rowerku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019260 przez KarolineCZ
Dzieci najszybciej uczą się poprzez zabawe. Trzeba tylko wiedzieć dzięki którym zabawą dziecko nauczy sie najszybciej. Kilka ciekawych propozycji można znaleźć na www.tatento.pl/ . Masz tam propozycje gier dla dzieci, ciekawe artykuły i miejsce na stworzenie fotostrony Twojego dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030889 przez junonka
A pozwalacie grać dzieciom w gry online? Chodzi mi o takie bezpieczne gry dla dzieci bez agresji jak tutaj - bobibobi.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059307 przez marea
A w jakim wieku mniej więcej wprowadzić stół interaktywny dla dzieci do zabawy?

Z pieniędzmi nie jest tak dobrze, jak jest źle bez nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066989 przez KarolineCZ
Zastanawiałam się jakie zabawki moga okazac się fajne dla mojego dziecka, bawiącego się na dworze. Chyba najlepszym rozwiązaniem, może okazać się jakiś fajny plac zabaw. Póki co nie bardzo wiem, jaki bedzie dla nas dobry ale czytam takie artykuły www.atrakcjedzieciece.pl/articles/ogrodo...jak-wybrac-najlepszy , by orientować się na co powinnam zwrócić uwagę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069412 przez Quake
Warto wybierać takie zabawki, które jednocześnie będą też wspierać rozwój dzieci, a w tym sprawdzają się między innymi klocki czy puzzle, zresztą zobaczcie: epolka.pl/kreatywne-zabawki-dla-dzieci-l...zle-co-warto-wybrac/ a kreatywność dziecka powinno się wspierać i możliwość mamy całkiem sporo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069423 przez Wanda77Wa
Dzięki za wszystkie Wasze opinie i polecenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070020 przez KarolineCZ
Różnego rodzaju gry to zawsze dobry pomysł na prezent dla dziecka. Warto chociażby rzucić okiem na gry i zabawy ruchowe dla dzieci: www.eduksiegarnia.pl/komunikacja-alternatywna . Myślę, że dziecku spodobają się takie propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl