BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 3 tygodni temu #103201 przez mankowa
musisz dowiedziec sie o tym u swojego pediatry , ktory szczepi. Czy mozna takie szczepienie wykonac pozniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #103203 przez sylka
Mankowa pomidory uczulaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103211 przez arturek
pulpecja napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103213 przez mankowa
Sylka dokladnie jest tak jak opisujesz, to sa wzdecia, bo mala prezy sie i kopie nozkami, ja ja masuje i to pomaga bo puszcza gazy i kupke tez zrobi, ale w kupie jakby sluz, taka lepka wiec byc moze to co ja jem ma wplyw na nia, choc mowie jem naprawde zdrowo, miesko tylko gotowane, warzywa to marchewka gotowana, ziemniaczki no i salaty na surowo.
ale musze jeszcze poobserwowac co moze miec wplyw ewentualnie pediatry podpytam,hm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103218 przez mankowa
arturek jesli chodzi o szczepienia to nie zgadniesz. Ja wiem jedno firmy farmaceutyczne nie licza sie z ludzmi tylko wazna jest kasa, a jakiej jakosci sa ich szczepionki to do tego nikt nie dojdzie. Jedno chce zauwazyc, tutahj w USA byla epidemia swinskiej grypy, firmy farmaceutyczne ruszyly pelna para, ich szczepionki na ten rodzaj grypy tez niosly ryzyko, jedno dziecko zmarlo po zaszczepieniu. Fimrmy i szkoly wykupywaly szczepionki na gwalt.
Malo tego przeciez tak nie dawno opisywalam apropos promieniowania w Japonii, rozsiane zostaly plotki ze priomieniowanie idzie do USA, wyobrazcie sobie wszystkie rodzaje jodyny byly wykupione w aptekach, ja nie dalam sie na to nabrac, ale slalam tym ktorzy potrzebowali jodyny , ktora i tak by od tego ich nie uchronila, bo glwonie chodzilo o jodek potasu , ktory mogl przepisac lekarz i mial tez skutki uboczne, ale nie , ktos rozsial plotke ze wystraczy zwykla jodyna sie posmarowac i to uchroni od promieniowania, hehehe jodyna z kilku dolarow skoczyla na 500$ -czy to nie jest biznes ???? tylko wten sposob mozna bogacic sie na naiwnych. Wiec ja uwazam,ze zawsze i wszedzie trzeba miec zachowany rozsadek.
Moja kolezanka swoja coreczke wogole nie szczepila do 3 roku zycia, a jej mama jest pediatra, hm....
Wiadomo,ze kazda decyzja moze niesc jakies konsekwencje i trudno zgadnac czy jest sluszna czy nie. Dlatego kierujmy sie rozsadkiem i intuicja i to wszystko.

\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103223 przez martela89
mankowa napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103228 przez mankowa
wiesz martela ,ze o tym tez pomyslalam,ze marchewka moze miec tez jakis wplyw... a sok marchewkowy, taki orginalny, tez ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103229 przez arturek
Wiadomo,ze kazda decyzja moze niesc jakies konsekwencje i trudno zgadnac czy jest sluszna czy nie. Dlatego kierujmy sie rozsadkiem i intuicja i to wszystko.

\[/quote]

Zgadzam sie z toba w 100%,najgorsze jest to ze decyzja nalezy do ciebie a ty chcesz dla SWOJEGO DZIECKA JAK NAJLEPIEJ, i jest dobrze gdy wszytsko jest dobrze ,gorzej jak masz pozniej wyrzuty sumienia bo wybra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #103230 przez arturek
Wiadomo,ze kazda decyzja moze niesc jakies konsekwencje i trudno zgadnac czy jest sluszna czy nie. Dlatego kierujmy sie rozsadkiem i intuicja i to wszystko.

\[/quote]

Zgadzam sie z toba w 100%,najgorsze jest to ze decyzja nalezy do ciebie a ty chcesz dla SWOJEGO DZIECKA JAK NAJLEPIEJ, i jest dobrze gdy wszytsko jest dobrze ,gorzej jak masz pozniej wyrzuty sumienia bo wybra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103233 przez martela89
Sok te

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103236 przez mankowa
arturek tez sie z toba zgodze, ze dla dziecka chcemy jak najlepiej i zeby nasze decyzje nie mialy zlych konsekwencji, ale ja wiem,ze tylko te szczepionki MMR maja do zyczenia i jesli mozna to szczepienie przesunac nawet o kilka m-cy to moze warto zaryzykowac..., moja kolejna kolezanka nie szczepila swojego synka jeszcze na to a ma juz 1,5 roku i tez mowila ze dopoki nie pojdzie do przedszkola to nie bedzie szczepic. Troche ja tez sugeruje sie opiniamii innych, natiomast inne znajome szczepily i ich dzieci zdrowe. To jest loteria.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103238 przez arturek
martela89 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103258 przez Sikoreczka
Widze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103280 przez sylka
Ja na jaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #103392 przez pulpecja
byli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl