BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #31939 przez asia11
Sylka no to wygląda na to,że mój ma strasznie lekceważący stosunek do pacjentek .Pójdę na wizytę 27 jak nic się nie zmieni ,to zmienię lekarza...wydaje mi się ,że skoro płacę to powinnam otrzymywać konkretne informacje , a przede wszystkim powinien choć trochę się interesować swoją pacjentką...
...jak ja już bym chciała żeby był 24 marca :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31943 przez bombel779
Asia,a ja na Twoim miejscu najpierw bym pogadała z tym lekarzem - powiedziałabym mu grzecznie,ale dobitnie że nie jesteś zadowolona z wizyt u niego,że nie podoba Ci się sposób w jaki Cię traktuje,jak podchodzi do sprawy... Powiedziałabym jakie mam oczekiwania i nie omieszkałabym przypomnieć mu,że DAJESZ MU PIENIĄDZE(!!) bo może chłopina zapomniał o tym drobnym szczególe.. :angry: Jeśli to by nie pomogło,to kopnęłabym go w dupę i poszukała kogoś bardziej profesjonalnego.
A tak poza tym,to też nie mogę się doczekać marca!! :) 16-go!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31950 przez sylka
Bombel ma rację. Ja jak narazie chcę czwartku, bo mam wizytę :) zobaczymy czy z maleństwem wszystko ok., może uda się podejrzeć z kim mamy doczynienie i sprawdzimy czy termin porodu się nie przesunie jak ostatnio :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31993 przez megi23
jejku jak slysze jak Asia ma problemy z lekarzem to masakra..... :( i bombel ma racje tez bym z nim dosadnie porozmawiala w koncu Ty mu placisz i jeszcze bym go nikomu nie polecila wrecz odwrotnie wszystkim mowila ze to zly lekarz.. dobrze ze moj normalny :0 moje badanie to 40 min do 50 i zawsze biedak ma poslizg z dziewczynami bo niby 20 min ale on jak sie rozgada i pyta o wszystko to leci raczej luzna rozmowa to jest.. oo asia rodzisz dzien wczesniej ode mnei ja mam termin na 25 marca :D kurcze ja mam wizyte dopiero 13 pazdziernika ciekawe co tym razem bedzie robil :)pozdrowionka dla marcowych mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32016 przez sylka
Dziewczyny czy miewacie skurcze macicy? Dziś mnie coś takiego złapało (gniecenie i kłucie) i przeczytałam póżniej, że mogą to być skurcze braxtona-hicksa. "15 tydz.: Możesz już teraz odczuwać niebolesne (? jakby były niebolesne to kto by je czuł :P) i krótkie skurcze macicy. Są to skurcze Braxtona Hicksa, które przygotowują twoje ciało do porodu już teraz. Jeżeli występują więcej niż 5 razy w ciągu godziny, towarzyszą im bolesne skurcze podbrzusza lub w krzyżach, koniecznie skontaktuj się ze swoim ginekologiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32023 przez asia11
...tak zrobię dziewczyny pogadam z nim, a jak nic się nie zmieni to poszukam innego...
Sylka ja właśnie wczoraj miałam taki problem z brzuchem czułam takie dziwne ciągnięcie ,bolało mnie podbrzusze i krzyż.Przy tym też i piersi , które już od tygodnia mi nie dokuczały ...nie wiem co to było ,ale dziś już jest lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32027 przez sylka
Asia załóż suwaczek to będziemy wiedziały ile ma twoje maleństwo. Co do bólu piersi powiniem szybko ustąpić. Mnie bolałay na samym początku i po 12-13 tyg. Teraz mam spokój :)W czwartek zapytam lekarza jak to jest z tymi skurczami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32038 przez mely10
hallo:)
witam mamusie marcowe i dolaczam do was:)))
jestem dokladnie w 13 tygodniu i 3 dniu:)
moja dzidzia ma prawie 6cm, i slicznie machala raczkami i nozkami na ostatnim usg:)nastepne mam 14 pazdziernika a juz nie moge sie doczekac:)
to moje pierwsze dziecko,bardzo sie boje,ale jestem dobrej mysli:)w tym roku w marcu muialam puste jajo plodowe,i troche przeszlam,lyzeczkowanie milalm 28 marca tak jak teraz mam termin porodu,czy to nie jest dziwne?:)
pozdrowionka dla wszystkich przyszlych mamusiek:* :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32041 przez bombel779
Mely,po 1-sze serdecznie gratuluję!! :) A po 2-gie witam na forum :)
Nasze grono Marcowych Mam rośnie w siłę :) Fajnie,że jest Nas co raz więcej! :)
Mely a powiedz jak się czujesz?? Psychicznie i fizycznie ?


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32044 przez megi23
hej Mely witaj wsrod marcowych mam i gratulacje maluszka ja tez jestem w 13 tyg rozni nas kilka ndi tylko i wizyte mam 13 pazdziernika kolejna hehe ale rodze no niby na 25 marca chodz i 27 mi mowil :) boszz a mi dzis krzyz odpada i brzuch troche boli przywiezzli nam w koncu szfe i biurko narozne do komputera a zeby ylo smieszniej zaparakowali pod naszym domem zostawili auto i poszli sobie w las na grzyby ale nerwow zjadlam mieli byc na 16 a tu warowalam przy bramce maz urwal sie z pracy i czekalismy oboje dzwonie do sklepu i mowie ze mieli byc chlopak smial a mi nei bylo do smiechu zadzwonil do niego i zaraz przyszli i mowili bylismy niedaleko i zrobilismy sobie przerwe wrrr az mnie trafialo przeprosili sam maz zaczal wypakowywac potem mu pomogli po dlugich 3 godz cierpieniach mamy biurko zlozone jutro szafe bo sil nie mamy i krzyz meni masakryczie boli normalnei firmy eh....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32045 przez sylka
Witam Mely :) super że nasze grono się powiękasza :) co do twojego łyżeczkowania i terminu porodu, może po prostu maleństwo starocne postanowiło do Ciebie wrócić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32046 przez bombel779
Nooo Megi Ty tam uważaj na siebie!! :) Nie przemęczaj się kobietko :) Faceci niech działają :) a Ty tylko stój,albo najlepiej siedź :P i paluszkiem wskazującym dyryguj - co,gdzie i jak :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32065 przez mely10
hej:)
dziekuje za mile przywitanie:)
powiem wam ze fizycznie czuje sie bardzo dobrze,psychicznie w sumie tez,ale mam ciagle obawy,ze cos moze sie zlego wydarzyc,boje sie poprostu cieszyc:(pierwszy raz jak zaszlam w ciaze wszystkim powiedzialam,baýlam taka happy,az tu nagle przykro mi......to sie zdarza....bla bla bla..:((i teraz za kazdym razem obawiam sie ze bedzie znowu przykro mi....bla bla kazda wizyta strach i nadzieja.narazie jest wszystko ok,i mam nadzieje ze tak zostanie:)))
nie wiem dziewczyny jak wy,ale ja nie moge uwierzyc ze mama zostane,sama tak jakos sie jeszcze dzieckiem czuje,jak widze jakies baby,nie moge sobie wyobrazic ze ja rowniez takie bede miala,i to bedzie moje ,tylko moje wlasne baby:))widzialam dzidzie w brzuszku i nie moge uwierzyc ze to u mnie w srodku tam tak skacze:))hihi
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,czego i wam zycze!!!!!!!!:))))
a tak pozatym wszystkie w polsce mieszkacie?
ja mieszkam od 7 lat w niemczech,moze ktoras z was tez za granica mieszka?:)
pozdrawiam:)
buziolki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32069 przez bombel779
Mely wiem o czym mówisz :) Ja też wciąż nie mogę uwierzyć,że będę mamą :) Że będę miała SWOJE dziecko :) Tak na co dzień :) Na zawsze :) Że przyjdzie na świat ktoś podobny do mnie :P i do człowieka którego bardzo kocham :) Nie mogę się już doczekać momentu,kiedy będę mogła w końcu wziąć w swe objęcia MOJE dziecko :) Nie mogę się doczekać tej nowej,szkoły życia :)...a nie wybiegając tak bardzo w przyszłość :P nie mogę się doczekać kiedy dzidzia w brzuchu urośnie na tyle,że będę mogła ją "oglądać" na co dzień (bo na razie brzuchol mały i zastanawiam się czy ten bobo tam w ogóle jest?!:P hehe) Nie mogę się doczekać chwil,kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka! :) ..ach mogłabym tak gadać i gadać :P marzyć i marzyć :P hehehe
Ale już niedługo!!! :) :D :D

Mely,a można wiedzieć co się stało z pierwszą ciążą? :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32074 przez mely10
tak ja rowniez juz bam chciala miec na rekach i wiedziec ze jest zdrowe,i cieszyc sie nim codziennie:)))))co do mojego brzucha to ja wygladam jak szosty miesiac,troche przesada powiem wam,ale czekam z niecierpliwoscia na pierwsze ruchy,choc wiem ze to jeszcze troche potrwa:))
co do mojej pierwzsej ciazy,to na pierwszym usg bylo ok,ale jeszcze za male zeby cos dobrze rozpoznac,bylam w 5 tygodniu,tydzien pozniej poszlam znowu i ponoc jeszcze troche za wczesnie.w siodmym tygodniu bylo widac same ajjo plodowe ale bez zarodka,powiedzieli mi ,ze mam przyjsc za tydzien,ze jest szansa ,ze moze sie schowalo itd.
tej samej nocy dostalam strasznych skurczy,wstalam do toalety,i nic tylko litry krwi widzialam,placz:(obudzialm meza,siedzialm na toalecie a on palkal razem ze mna:((pojechalismy do szpitala,podpislam zgode,dostalam narkoze i dowidzenia,do domku,tydzien wolnego,smutek.zal dlaczego ja itd.:(
no ale czas leczy rany:)i teraz mam nadzieje ze sie moze uda:))))
ale negatywne myslenie mnie nie opuszcza.naczytam sie zawsze jakis opowiesc w internecie i potem sie zastanawiam:))))ale powiedzialam sobie ze co ma byc to bedzie,co tam Bog na gorze zadecydowal to tak ma poprostu byc:)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl