BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269352 przez justyna84
justysiak moj jak zaczol raczkowac to na poczatku musialam wypruwac z siebie flaki zeby sie ruszyl :laugh: bo inaczej to stal w miejscu i sie bujal zrobil pare kroczków i zas sie bujal ,na koniec wyszlo ze ja sie juz zmeczylam a on sie jeszcze bujal heee :laugh: a teraz zasuwa jak szalony ostatnio nawed to mi granulat z doniczki wyjadal :ohmy: ja patrze co on zuje :ohmy: a w raczce mial kuleczki i w buzi :ohmy: jak mu zabralam to sie rozryczal chyba mu smakowalo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269357 przez bombel779
pulpecja napisał:

napiszcie co jutro robicie ??
my zostajemy sami z Kasią w domku, poszłabym do ludzi, potańcować ale tak strasznie szkoda nam zostawiać Kasi, skoro zaraz zaczyna się system pół dnia pracy - pół z Kasią :(

My siedzimy w domku,nie mam sumienia oddać Jasia w czyjeś ręce na cały wieczór,noc i ranek :dry: :P Poza tym to nasz pierwszy sylwester we trójkę więc chcę żebyśmy spędzili go razem :silly:

A o jakim systemie piszesz Pulpeciu??? :unsure:

Ślęcze cały kolejny dzień nad pracą dyplomową i już mi to bokiem wyłazi :S No ale trudno muszę nadrobić moją przeszło tygodniową nieobecność,bo powinnam już zaczynać kolejny rozdział!!! :dry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269381 przez pulpecja
bombel system tzn. powrót do pracy bo teraz miałam wolne półtora tygodnia :lol: więc na nowo zaczną się codzienne rozłąki :(
Kasia się obudziła, oj dawno uż tego nie robiła o tej porze, ale to pewnie te dwie przebijające się górne jedyneczki.
uciekam do niej :)
buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269392 przez Sikoreczka
Witam :)

Fotki dzieciaczków prześliczne :) Dominiś gratulacje!!! ślicznie raczkujesz :)

My wybieramy sie jutro na imprezke do sasiadów. Kuba idzie z nami a jak się zmęczy to położymy go w domku spać i będziemy na zmiane z nim siedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269394 przez arturek
kochane Kobitki:)
pewnie jutro juz nie dam rady więc chciałam wam życzyć udanego jutrzejszego wieczorku:) abyście go mile spędziły w gronie najbliższych lub w wiekszym gronie:)
I życzę Wam aby nadchodzący rok 2012 był dla was pomyślny,szczęśliwy i szczodry,dla was - waszych pociech i najbliższych:)całuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269401 przez bombel779
Sikoreczka napisał:

My wybieramy sie jutro na imprezke do sasiadów. Kuba idzie z nami a jak się zmęczy to położymy go w domku spać i będziemy na zmiane z nim siedzieć :)

No i w takiej syt. przydałaby się elektroniczna niania! :) Jak byliśmy teraz u moich dziadków i Jasiek mi zasypiał w wózku na dworze i miałam dość łażenia po lesie to stawiałam go pod domem,a sama się krzątałam w pobliżu zabijając nudę i żałowałam że nie mam niani bo bym wsadziła słuchawkę do wózka i mogłabym się oddalić,pójść do domu a tak musiałam marznąć i czekać aż księciunio się obudzi :huh: :silly: Tak samo w domu -spaliśmy na piętrze i jak ja jeszcze siedziałam wieczorem z rodzinką to co chwilę musiałam biegać do góry sprawdzać czy Jaśko śpi czy może się obudził (w pobliżu naszego łóżka były schody i bałam się że zejdzie z łóżka a potem podejdzie do schodów :S ).
....jak już się wprowadzimy do domu,to do drugiej dzidzi sprawimy sobie nianię :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269402 przez karotka18
My tez w domku w końcu to pierwszy nowy roczek Kubusia nie miała bym sumienia go zostawic z kimkolwiek to raz a dwa miała bym wyrzuty sumienia ze to nie ze mną wchodzi w rok 2012 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269456 przez sylwira1721
W Nowym Roku życzę Wam:
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269457 przez justysiak83
Hej Sylwira :lol:
To i ja dołaczam się do życzeń:
Życzę Wam, aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne, udało się zrealizować.
Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne. Zdrowia, które pomoże w ich realizacji.
Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym.
I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić.
[/color][/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269460 przez ifka
:kiss: :lol: heja,heja.Nie mam weny jakos wrr....
Ale musze cos napisać...a mianowicie ogladałam ostatnio zdjęcia naszych dzieciaczków te świąteczne i w ogóle ślicznoty nasze kochane :kiss: :kiss: .

A dzis w nocy sniła mi się Pulpecjahahahha :lol: .Tak mi sie podobały Wasze zdjęcia, takie usmiechniete,aż mi się buzia cieszyla :woohoo: i to chyba dlatego :lol: .

Cóż dziewczynki u nas dzis dzień jak co dzień, nigdzie nie świetujemy,ale gdybym miała juz nie zaglądnąć to życzę wam kochane żeby następny rok był lepszy od poprzedniego albo przynajmniej tak dobry :kiss: :kiss: .Najważniejsze to dużo zdrowka dla Was i Waszych bliskich :kiss: :kiss: .


Szczęśliwego NOWEGO ROKU 2012 !!!!!!


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269465 przez justysiak83
Ifka buziaczki noworoczne dla Lenki od Dominika :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269467 przez sylwira1721
heja Justysiaczku i Iffiaczku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269468 przez sylwira1721
ja dzis wybieram sie do siostry i Tobiaszka zostawiam z moja mama :) wzielabym go ze soba ale kaszle jeszcze troszke :( :( no nic mama sama zaproponowala ze go bedzie pilnowac to skorzystalam z okazji ale mi bedzie troche głupio :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #269474 przez karotka18
no to jak jest ci głupio to nie idz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #269481 przez sylwira1721
u,owilam sie juz siostra pare dni temu ona juz spore zakupy porobila i prosila zebym przyjechala bo nie ma co z tym zrobic

a pozatynm niech sie tobi uczy zostawiac z innymi bo bedzie tyaki jak ja :P nie chvcialam nigdzie mamy i taty wypuscic jak chcieli gdzies isc :lol: sory za bledy pisze z tobim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl