BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 4 miesiąc temu #270119 przez ifka
bombel779 napisał:

ifka napisał:

bombel może głupie pytanie :silly: ,ale co to jest ten cobler :unsure: :lol:

Yyyyyyy owoce pod kruszonką :P :laugh:


aaaaaa..... faktycznie, patrze na googlach i wygląda smakowicie mniam :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270120 przez sylka
Ifka dziwna znajoma, co to za problem nakarmić dziecko u kogoś :S. Ja nie raz nie dwa odwiedzałam znajoma czy szwagierkę i karmiłam tam Kubę. Szłam z obiadkiem podgrzewalam i zjadał. Zawsze szłam po drzemce i wracałam przed kolejna tak by zasnał w drodze powrotnej w wózku lub już w domku. Rozumiem, że dziecko ma stałe pory spania i jedzenia jak każdy maluch. Niektórzy wymagają czegos od innych a sami nie respektują zasad osób trzecich. Ich syn jest jakis wyjatkowy że nie zje u kogoś a Lenka ma specjalnie byc z tego powodu męczona. Dziecku łatwiej zjeść u kogoś nawet parę minut później bo jak głodne to zje niż zasnąć jak minie jego pora.

Kuba pozmieniał sobie pory drzemek, zasypiania i nie wiem zupełniej jka wrócić do starego planu. Czy naprzykładd budzić go na siłe o 7.00 jak wczęsniej to moze znów będzie zasypiał o 19.30-20.00??? Doradzcie. Nie wiem co mu sié porobilo. W ciagu dnia spi po 1,5 godz czasem 2,5 a wczesiej 2 razy po 40 min i moze od tego te pozne zasypianie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270121 przez sylka
Ja pieklam plesniaka a dzis na obiad mamy spagetii :p zeby bylo szybko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270131 przez bombel779
Sylka ja proponuję przeczekać. Jasiek jakiś czas temu też miał taki epizod że przestawił sobie nocne spanie i zamiast zasypiać o 20.00 padał dopiero o 22.00 :S Nie wiem ile czasu to trwało,tydzień,twa..? I minęło,teraz sypia znowu "normalnie" ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270135 przez sylka
u nas juz prawie tydzien, zobaczymy co bedzie dalej. Thx za odp. poczekam. Sorki ze bez znakow PL ale Kuba popstrywal i mam zamiast PL jakies greckie znaczki :) a niechce mi sie wylogowywac kompa a alt+ctrl+ sshift cos nie daja odpowiedniej reakcji :P

Dopiero mamy 1 drzemke a powinna byc o 12 a teraz pora oboadowa, my zjemy a Kuba pewnie dopiero o 16

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270150 przez justysiak83
Sylka u moich znajomycj tez synek się tak przestawił jak miał ok. 11 miesiecy i tak mu zostałio. Idzie spać praktycznie razem z nimi ok.21-22 czasem nawet póżniej ale śpi do 8-9 i w dzień ma jedną drzemkę ale dłuższą,połączył sobie 2 krótkie w jedną to tak jak u Ciebie co nie? Może to taki wiek... :blink: Ja to nawet bym chciała żeby Domiś szedł spać ok. 21 i pospał chociaż do 7 bo teraz wstaje przed 6, czasem pośpi do 6:20 :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270151 przez sylka
Kuba budzi sié na cyca o 5-6 a póniej 7-8 dopije MM i zasypia. Byc moæe taki wiek ale wole jak zasypial po 20.00 bo przyjanmniej byl czas na spokojnie posiedziec :P zobaczymy jak sie nie zmieni to po prostu sie przyzwyczaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270153 przez ifka
sylka ja tez bym przeczekała.Lenka ma różenie, najczęsciej zasypia po 21,ale ma tez epizody o 23 np :huh: :P .Już nawet dzis się zastanawiałam czy nie zrobić jej 1 drzemki w dzień,ale myśle,ze nie ogarnie, bo ona po max.4 godz.aktywności w dzień jest pół przytomna i zaczyna marudzic na spanie.
Jak obudzisz Kubuska to nie wiem czy nie będzie marudny,że sie nie wyspał.

Mamy taki malutki kącik w pokoju i chciałam go Lence jakos fajnie i tanio zorganizować na taki kącik z zabawkami, na początek kupiłam cos takiego:
allegro.pl/zaba-ikea-fabler-jak-nowa-pol...nie-i2025864918.html powiesze jej tak,żeby do podłogi dotykalo.Ma też pudło na zabawki obok i taką jak my to nazywamy "konsolę" bo Lenka na niej zasuwa jak DJ :lol: Myśle tez o jakichs malutkich póleczkach na boku komody,żeby za bardzo nie zajmować miejsca.Chciałoby się dużo fajniej,ale i z miejscem i finansami kiepsko :huh: .Macie jakies pomysły laseczki? :blink:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270156 przez sylka
U nas w duæym pokoju w kufrach pochowane mam zabawki które nie mieszczá ssié w pokoiku i wyjtee te ktorymi Kuba sié bawi. Musimy zrobic reorganizacje w pokoiku by wszystko pomießciec dorobi póleczki na ekranah po bokach okna.
P. musi kupic tylko plyte w kolorze mebli i zrobic te póleczki. Pojda tam miski i malo uzywane zanawki a na regale pojawia sie te ktorymi Kuba sie bawi.

Ifka nie wiem jak w praktyce te materialowe regaliki bo nie wiem czy od ciezatu ne brdzie sie wychylac do przodu tak ze z kieszeni zabawki powypadajá. allegro.pl/wiszacy-kosz-na-zabawki-disne...zka-i2018917288.html chyba lepszy taki z calymi otworami.
Fajne teæ sá takie pojemniki allegro.pl/szafka-4-pojemniki-plastikowe...63x-i2012973445.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270159 przez ifka
oglądałam je tez sylka :) ten pomarańczowy jest świetny,ale większy problem z zamocowaniem u nas.Kurcze no zobacze z ta żabą,chciałam tam jej tą drobnice powrzucać, te jej gryzale, grzechotki i te małe pierdołki,bo walaja się wszedzie a jak je chce z pudła sobie wyciągnąć to się wkurzai w promocji robi sie...purpurowa :ohmy: ,a ja sie twedy z niej smieje, bo wygląda komicznie :lol: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270197 przez sylka
U nas grzechotki teæ w pudeøku pochowane i gryzaki :P a pudeøko po cuksach :) 2 puselka i schowane w skrzyni bo maøy sie nimi ni ebawi.

Dopiero wstaø po 3 godz. snu i bedziemy jeßc obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270201 przez ifka
u nas grzechotki i gryzaki w ruchu z racji zębów :S
Sylka ale masz zajefajne te litery buahhahhahahaha

smacznego :lol: :kiss:

z tą organizacja to coś wymyslę :blink: już mam pewien pomysł półkowy :blink: ,bo przy braku miejsca :huh: powierzchnia podłogowa na wage złota :woohoo: .jak mi się uda zrobić fotkę i wrzucic to napiszę Wam o czym pomyślalam.Szału nie będzie,ale zawsze coś :)

a własnie sylka-Kubuś juz lepiej wcina obiadki, nie musisz go ganiać z jedzonkiem? :blink:

przed nami chyba kiepska nocka,bo Lenka nawet teraz drzemiąc sie wierci i budzi :huh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270207 przez sylka
jesli chodzi o apetyt to ma superaßny dosøownie jak w studnié, co do biegania to czasem zje spokojnie w krzeselku, czasem w zwyklym fotelu zagosci pupka :) a innym razem szaleje wsrod zabawek i podchodzi po jedzonko.
Zjada spore porcje :)
Z tym ganianiem to nie tyle wciskanie jedzenia bylo tylko to ze Kuba nie posiedzi w miejscu i jak je musi cos robi©.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270217 przez olka
Witajcie w Nowym Roku!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zacznę od razu od pytania: Dziś w nocy Jasiek spał jak suseł i nie budził się praktycznie wcale. Wcześniej, od jakiegoś miesiąca co godzinę musiałam do niego wstawać, przekręcać go z brzuszka na plecki, dawać smoka i utulać do snu... :dry: a dziś jakby nowe życie w niego wstąpiło, w nocy nawet petardy go nie budziły... i tu właśnie mam do Was pytanko, czy jego super noc może wynikać z tego, że zmieniłam mu pieluchy? Wcześniej ubierałam mu Dady lub Pampers sleep & play, a wczoraj kupiłam Pampersa active baby, od dawna już ich nie używałam i stwierdziłam, że może lepiej będą wpływać na Jago odparzony tyłek ... i tak się teraz zastanawiam czy przypadkiem te poprzednie pieluchy nie powodowały u niego jakiegoś dyskomfortu? jeśli dzięki pieluchom będzie lepiej spał to byłoby superaśnie :laugh:


No i oczywiście również życzę Wam tylko szczęśliwych chwil w 2012 roku!!!
:lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270230 przez sylka
olus byc moze to od pieluszek. U mnie takie pobudki co 40 min byly jak szly nam zabki (gorne 1) ale wy juz macie :) Na noc u nas caly czas baby active a w dzien dada. Dade 1 raz mial w nocy i jak rano zmienilam to mokra na wylot byla. Takze u nas tylko na dzien.
Sleep and play ponoc nie maja jakis falbanek i sa mniej chlonne- tak slyszalam ale nie testowalam ich.

Rowniez zycze szczésliwego Nowego Roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl